ANGLIA TOMAHAWKS - Divizia 1 engleză.

Mare

Managerul Oxford United, Karl Robinson, crede că echipa sa ar fi trebuit să obțină măcar un punct din meciul de duminică împotriva lui Coventry, dar nu a primit jocul de verde deoarece a pierdut cu 2-1.
Ar fi trebuit să scoatem ceva din asta, le-a spus lui Follow și camerelor SKY după meci, dar tocmai în acest moment, când ratăm o șansă dintr-un colț, și nu sunt sigur cum a ratat, ei urcă în celălalt capăt, o deviere intră în poartă și apoi primesc un penalty. Aproape că pare nedrept într-un fel, dar așa stau lucrurile acum.
U's au lovit înapoi printr-un gol de Jon Obika, dar o încărcare târzie nu a găsit egalarea, lăsându-l pe Karl să reflecteze asupra unui început slab al reprizei secunde care în cele din urmă a costat echipa sa jocul.
Am fost dezamăgit într-o perioadă de 20 de minute în a doua repriză, când am fost atroci, a recunoscut el.
„Ne-am pierdut forma și disciplina și ne-a fost greu să ne scăpăm de asta.
Trebuie să fim mai puternici mental și să ne descurcăm cu suișurile și coborâșurile dintr-un joc. Astăzi, cei mai buni jucători de atac ai noștri le-a fost greu. Dar pentru părți mari ne-am simțit confortabil în joc.
€œNu am simțit în niciun fel că vom pierde jocul, dar ei l-au câștigat cu o deviere și un penalty. Nicio plângere cu privire la decizia de penalty, a fost neglijent și am fi putut face mai bine. Dar trebuie să fim mai puternici, începând cu Wycombe în următorul nostru joc.
Vezi întregul interviu plus gândurile lui Jon ObIka, plus momentele importante ale meciului, toate în Urmăriți chiar acum.


Ce nu este suficient, vulpea face umerase, omule. Lași jucători care sunt în afara echipei și îi pui pe cei terminați și ai și pretenții de egalitate. Nu, domnule Robinson. Nu merit un egal si daca continui cu mentalitatea pe care o porti vei avea alte infrangeri si vei pierde un picior si intr-adevar in curand. Păcat pentru că ești inclus în grupul tinerilor antrenori englezi.

 
Ultima editare:

MARK Robins a fost recunoscător pentru lovitura de noroc care a pus partea lui pe drumul spre o victorie cu 2-1 la Oxford
Marcarea golurilor a fost marea problemă în acest sezon pentru Coventry City, care a intrat în joc la Stadionul Kassam după ce a marcat doar de trei ori în șase meciuri Sky Bet League One.
Rareori au întins U-urile în prima oră a jocului, dar blocajul a fost rupt atunci când șutul lui Jordan Shipley l-a deviat pe John Mousinho imediat după marcarea orei.
A greșit portarul Jonathan Mitchell, care părea să aibă efortul acoperit, cu mingea zburând în plasă.
Robins a simțit că va lua întotdeauna ceva ieșit din comun pentru a deschide jocul.
Șeful City a spus: A fost strâns, foarte strâns. Nu era mare lucru în ea și am crezut că doar am depășit-o.
Am avut puțin noroc, Shippers s-a pus într-o poziție excelentă și a luat o lovitură departe care a luat o deviere și a intrat.
Asta cauți atunci când nu ai marcat prea multe goluri, ceva care să te pună pe picioare.
Oxford este o echipă bună, a adăugat el.
Au avut o serie decentă de rezultate și toată lumea a vorbit despre ei să întoarcă colțul.
Este întotdeauna un loc greu de venit.


Domnule Robbins, cel mai bun lucru pe care ar trebui să-l faceți este să adunați covorul de atac al echipei dvs. decât să câștigați triumfător cu un autogol și un penalty. În echipa ta, ai băgat în buzunar banii pe care i-ai obținut din vânzarea atacantului McNulty și acum căutai să câștigi meciuri cu faulturi, penalty-uri și autogoluri.


 
Ultima editare de administrator:
25RDI3RHKNBQNAM4YR7TLEAXUY.jpg


Saddlers, care s-au aliniat într-o formație 4-4-2 tot sezonul, au trecut la un 4-1-4-1 la Oakwell, care a devenit un 4-3-3 când au atacat. A dus la o altă afișare impresionantă, cu Andy Cook întârziat pentru a-și asigura un punct meritat împotriva favoriților de promovare.
Și Keates a spus că este o plăcere să lucrez cu jucători care îi ascultă și iau în considerare instrucțiunile.
Trebuie să dai credit jucătorilor, sunt băieți inteligenți, a spus șeful. b€ œLe explicăm lucrurile și le oferim cât mai multe informații.

Dar tot trebuie să iasă, să creadă în ei înșiși și să creadă că pot juca. L-am analizat pe Barnsley și am simțit că sistemul este cea mai bună cale de urmat.
Când am spart în prima repriză, am trecut de la un bloc de cinci la trei sau patru corpuri care se sparg înainte.
„Arătam bine la contraatac. Dar asta pentru că jucătorii joacă fără teamă.
€œLe este foame, au dorința potrivită și se joacă fără teamă.
Remiza lui Walsall la Oakwell și-a continuat începutul neînvins în sezonul din Liga 1. Saddlers fuseseră înclinați pentru retrogradare înainte ca o minge să fi fost lovită. Dar Keates nu este îngrijorat de faptul că echipele adverse văd acum echipa sa ca o adevărată provocare pentru un loc în jumătatea superioară.
Barnsley a fost un punct bun pentru noi, dar este încă devreme, a continuat tânărul de 40 de ani.
Am fost mulțumiți de începutul pe care l-am făcut. Ar putea fi mai bine, poate fi mult mai rău.
Am fost favoriți la coborâre, Barnsley au fost favoriți la urcare. Și dacă sunt sincer, cred că ne-am dus în picioare cu ei, a adăugat el.
Dar nu mă îngrijorează ce cred alte echipe din divizie despre noi.
Este vorba despre ceea ce credem despre noi înșine și despre ceea ce gândim în interiorul celor patru pereți ai vestiarului.
Băieții sunt împreună, toți vor să facă bine unul pentru altul și bine pentru clubul de fotbal.
Este ceva ce avem, ceea ce se întâmplă în exterior nu ne privește.


Sadlers ar trebui să fie mândri de acest antrenor. În vara când echipa nu avea buget de transferuri, frustrarea suporterilor a atins apogeul. Toată lumea vorbea despre retrogradare, chiar și aprecierile marilor jurnaliști din această categorie. Doar Keats a spus că echipa îi va face pe adversari să sângereze pe teren pentru a o învinge. Și asta este deocamdată. Totuși, cred că rândunelele nu vor rezista și vor veni zile grele. Oricât de experimentată ar fi echipa, doar asta nu contează în aceste categorii. Trebuie să fie susținător și competitiv cu jucătorii. Partea bună este că au învățat să schimbe tactica în mijlocul meciului și asta îl dezorientează pe adversar. Armă pozitivă. Spre finalul sezonului de transferuri s-au făcut câteva mișcări, dar problema este în adâncul băncii și se va vedea mai târziu când încep oboseala și accidentările. Atunci vor avea o mare problemă.

 
Avem aici istoricul meciurilor la care casele de pariuri ajustează cotele meciurilor engleze. Formă parte foarte importantă a performanței finale în meciurile în engleză. Preistoria se poate dovedi a fi o armă pentru jucător, deoarece poate juca împotriva ei căutând randamente mari sau chiar peste ea dacă situațiile o impun. Am verificat câteva date importante și în date am verificat ultimele două meciuri de pe terenul gazdei.

JPG.jpg



Shrewsbury în ultimii doi ani a câștigat cu scorul de 1-0. Southend, însă, pentru mine, este foarte periculos anul acesta.

Nu te lăsa dus de preistorie la Fleetwood. Este bătrână, dar și tânără în lupte. S-au schimbat multe în echipe din 2014.

Ucigașul meu a câștigat în Dale, dar în ultimii doi ani a pierdut.

Blackpool a câștigat în ultimii doi ani cu 3 goluri în atac, dar Plymouth are nevoie de rezultate pentru a-și recăpăta prestigiul. Și este important de reținut că are aproape același corp ca și anul trecut, așa că există simpatie în zona competiției.

Dublă vicleană pentru Rovers la Luton.

Walsall îl are pe Doncaster în ultimele meciuri la nivel intern și general.Aici cineva ar putea urmări dubla care va fi foarte puternică în performanță. Personal, o voi ține cont pentru cercetare.

: semn:

 
BRADFORD

JPEG.jpg


Bradford a pierdut meciul de la Blackpool din cauza prostiei și greutății liniei defensive. Am observat pasiunea cu care și-au sărbătorit golurile la Blackpool. Vorbim de multă pasiune. Parcă marcaseră goluri de mult. Cred că în următorul meci împotriva lui Charlton acasă vor scoate în evidență această pasiune. Am avut o părere foarte bună despre Charlton anul acesta, dar ceva începe să se întâmple și nu funcționează pentru mine. Pe de altă parte, schimbarea antrenorului pe care Bradford a făcut-o prin aducerea lui David Hopkins, în vârstă de 48 de ani, care a promovat Livingstone de două ori în Scoția, cred că va avea un efect benefic asupra echipei. În plus, el însuși s-a declarat foarte entuziasmat. Poate că această pasiune pe care am văzut-o în golurile lui Bantams a fost experimentată de Hopkins. O pasiune pe care nu o aveau înainte, nici măcar cu Michael Collins. Cred că în ciuda înfrângerii de sâmbătă, semnele sunt pozitive pentru viitor la Bradford. Cel puțin din partea moralului și a pasiunii. Cred că Cocoșii vor o victorie și o pot face sâmbătă.
 
Ultima editare:
BROKEN ARROW - Categoria 1 a Angliei.

Tabelul combinat de mai sus, o spun din nou pentru Anglia, este un instrument grozav.
În special ratingurile arată prezența competitivă clară a echipelor în zona de competiție, deoarece acestea nu au fost afectate deloc de rezultatul final, ci pur și simplu conțin puterea pe care echipele o scot pe teren. Cu culoarea rosie avantajul final total este pentru echipa oaspeti, cu verde pentru echipa gazda. Ne-am uitat la numerele de lângă echipe și apoi la finală. Primul număr de lângă echipe arată puterea în ultimele patru meciuri, în timp ce cel din dreapta arată puterea în ultimele două.
Două puncte la prima vedere.
În primul rând, în ciuda înfrângerii lor, Bradford în ultimele două meciuri arată o creștere competitivă de 10 unități, ceea ce înseamnă că joacă bine în teren.Cu toate acestea, în meciul cu Charlton, finala este roșie, ceea ce înseamnă ne spune că vizitatorii sunt o echipă demnă în acest joc special.
În al doilea rând, ascensiunea Oxfordului de la 23 la 28, care joacă mai bine în ultimele două meciuri dar nu primește puncte din erorile tehnice. Opinie personala.

 
Ultima editare:
BURTON ALBION


Nigel Clough se confruntă cu o criză a portarului înaintea vizitei lui Sunderland din acest weekend.



Prima alegere Stephen Bywater a suferit o accidentare la umăr într-o confruntare cu Carabao Cup, iar supleantul său împrumutat, Brad Collins, a trebuit să iasă accidentat în timpul remizei 1-1 cu Accrington Stanley weekendul trecut.


Înseamnă că nu are decât să apeleze la Harry Campbell, un tânăr de 22 de ani cu doar două apariții la seniori sub centură, ambele de pe bancă.


a salvat, totuși, un penalty la debut împotriva lui Aston Villa.

Clough a spus: „Fereastra de împrumut este închisă, dar încă avem voie să aducem un împrumut de urgență, deoarece niciunul dintre deținătorii noștri nu are experiență.
Va trebui să vedem cum sunt Brad și Stephen săptămâna aceasta. Dacă este un singur joc, s-ar putea să nu ne deranjez, dar dacă este o perioadă prelungită pentru ambii, va trebui să aducem pe cineva.
„Harry a venit și a făcut o salvare grozavă, dar încă nu a început nici măcar un meci din ligă încă. Ne bucurăm că nu avem un joc la mijlocul săptămânii, deoarece asta ne oferă puțin timp.
David Templeton, un lateral semnat de la Hamilton în vară, este și el o îndoială pentru Brewers.

 
Ultima editare de administrator:
Sistemul il voi urma de aici incolo si pana la finalul sezonului il veti vedea postat in postarea initiala.
Jucăm 8 meciuri din 12 ale Angliei 1 pe locul 4 și într-o formație 2-3-4.
Coloanele sistemului 143 X 0.20 au ajuns la 28,6 euro pe meci.

În sistem, cursa 1 este pilonul meu, urmată de cursele 2,3, 4 și XNUMX. Restul de patru completează raportul.
Sistemul este complet predictiv și urmărește coeficienți înalți.
Toate combinațiile sunt acoperite în mod absolut pe baza a 1-2-3-4 curse. Dacă trec, atunci vânăm dragoni englezi.

: semn:


 
Ultima editare:
jack-marriottlufcbvbv.jpg



Peterborough United a ieșit din capcane în acest sezon și arată puternic în ceea ce privește o provocare de promovare anul acesta.

Posh au fost susținuți de mulți la începutul campaniei și se pare că au o șansă reală dacă își păstrează forma actuală.
Cu siguranță, se pare că Matt Godden va fi o parte cheie a provocării lor din acest an, așa că, aici, ne uităm la dacă el este următorul Jack Marriott...

 
BARNSLEY

[h = 3]Barnsley speră că Brad Potts va fi în formă, deoarece urmărește să-și extindă începutul neînvins în League One la Coventry.
[/ h]Influentul mijlocaș a ratat egalul de sâmbătă 1-1 cu Walsall din cauza unei accidentări la coapsă, dar șeful Daniel Stendel este încrezător că se va pregăti la timp pentru jocul Ricoh Arena de sâmbătă.


"Este accidentat. Sperăm că poate juca săptămâna viitoare, dar până la urmă a fost un risc prea mare pentru această săptămână", a spus antrenorul principal.
O săptămână liberă va ajuta Potts să se recupereze și îi va oferi lui Stendel ceva timp pe terenul de antrenament, în timp ce continuă să-și impresioneze metodele în echipa sa.



Germanul a adăugat: „Vrem să se schimbe unul sau două lucruri.

„Avem mai mult timp să ne antrenăm împreună ca echipă săptămâna aceasta, astfel încât jucătorii să poată înțelege mai mult ce ne dorim, așa că este bine pentru noi și jucători.
„Va fi mai relaxat și sper să revenim cu o nouă motivație pentru a învinge Coventry.
„Cred în echipă, sunt mândru de echipă și cred că ne ridicăm și săptămâna viitoare continuăm.”

Stendel va avea de luat o decizie în poartă, deoarece Jack Walton a continuat să impresioneze în absența lui Adam Davies, care se va întoarce din serviciul internațional.




Davies este numărul unu de necontestat - și căpitanul - la Oakwell, dar Walton nu va renunța ușor la mănuși.
„A avut patru foaia goală la săritură și se descurcă bine, ceea ce este bine pentru echipă. Dar este treaba mea să-l împing.
„Davo a jucat peste 200 de meciuri. Pentru mine încă pot să mă uit și să învăț de la el fiind un portar tânăr.
„Avem propriile noastre stiluri, dar tu iei lucruri, mai ales despre managementul jocului. El este obișnuit să încetinească jocul și asta trebuie să fac în prima echipă.




"Eu și Davo ne-am întors și ne-am luptat pentru tricou. A primit aprobarea, dar așa funcționează fotbalul."

 
MODIFICĂRI DE PERFORMANȚĂ - clasa I Anglia.

JPG.jpg


Vom arunca o privire asupra modificărilor de performanță. Cineva ar spune că avem doar performanțe regulamentare la ora cu excepția unui meci.
Meciul Wimbledon - Scunthorpe în care asul a scăzut cu 0,27 puncte.

 
JPG.jpg


Lucrurile sunt foarte dificile sâmbătă.
Evaluările din Wimbledon - Scunthorpe sunt foarte apropiate și joacă din primele 25 până la final foarte aproape. Poate că risc o egalitate aici, deoarece Scunthorpe este specializat în ele, dar Wimbledon are și o apărare bună, dar și un atac slab.

La Bradford - Charlton, echipa gazdă dă dovadă de pasiune cu noul antrenor și are nevoie de o victorie pentru moral, dar Charlton este periculos deoarece s-a stabilizat la 36-37 de performanță în rating.

În Burton - Sunderland avem o ascensiune a lui Sunderland în combinație cu unele absențe ale lui Burton dar nimeni nu poate prevedea că jocul este între două echipe care au căzut din campionat.

Coventry - Barnsley este unul dintre meciurile care mă atrage la dublă întrucât vizitatorii nu sunt covoarele Oxford în apărare, au ratinguri foarte puternice și după remiza cu Walsall vor dori să revanșeze.

În Fleetwood - Accrington, vizitatorii joacă deocamdată fotbal foarte competitiv, după cum arată cifrele, dar le plac remizele pentru că nu au experiență. Trei în ultimele trei meciuri. Ieri am postat câteva tabele pe măsură ce postez pentru a vă anunța că este un element foarte serios. Așa că ieri, tabelele arată că Fleetwood are în prezent al 4-lea cel mai bun duo de atac din prima divizie cu Hunter și Evans și, după cum veți vedea în tabel, cei doi jucători nu numai că marchează, ci oferă și multe pase decisive.

În Luton - Bristol Rovers, evaluările sunt clare la egalitate, deoarece joacă de două ori, dar Rovers au 4 meciuri la rând fără victorie, dar cu două egaluri. Echipă dificilă și anul acesta „pirații” departe de casă.

Peterborough - Portsmouth Nu mă voi atinge nici măcar mental, deoarece toate punctele sunt între.

Plymouth - Blackpool Mă gândesc să merg pe as, dar voi aștepta absențe. Plymouth nu a câștigat încă campionatul, dar ratingurile îi conferă un jucător mai puternic în acest moment. De asemenea, are un puternic duo de atac ascuns în fundașul Evans, care a marcat de două ori din pase ale mijlocașului Conor Grant. De asemenea, Plymouth are o bază foarte puternică de anul trecut și rămâne doar să-l scoată pe teren. Singurul lucru care mă îngrijorează aici este istoria în care Blackpool a câștigat cu trei în ultimele două, dar este mai slab decât echipa de anul trecut.

Rochdale - Gillingham îl face pe Rochdale să pară prea slab pentru mine împotriva ucigașului meu Gillingham. „Caii” mei au câștigat în deplasare la Accrington, în timp ce Barnsley și Walsall s-au luptat și au pierdut cu 2-1. Sunt luptători departe de casă, dar vin de la două înfrângeri, așa că cel mai probabil își vor asuma un dublu risc.

În sfârșit, în Shrewsbury-Southend, Walsall-Doncaster și Wycombe-Oxford lucrurile sunt complet sumbre și probabil voi risca ceva între ei. Gazdele au un potențial foarte bun (Doncaster este al treilea la rând din cele trei) și după ce mă uit puțin mă voi decide ce voi face sâmbătă.

Și în sfârșit am pus BVRATES.

JPG.jpg


: semn:
 
Ultima editare:
Fanii Sunderland au răspuns la apelul lui Stewart Donald - cu aproape 4,000 de suporteri care au cumpărat bilete pentru următoarea excursie la Coventry City.
Donald vrea să vadă echipa lui Jack Ross din Sunderland susținută de o mare de alb și roșu la Coventry, după ce alocarea clubului în deplasare a crescut la aproape 4,000.
Și acele bilete au fost acum aproape toate luate, clubul sperând să asigure o alocare suplimentară pentru fanii aflați în deplasare.
Oamenii lui Ross se confruntă cu Burton Albion în deplasare în acest weekend și cu Rochdale acasă, săptămâna următoare, înainte de a călători la Coventry sâmbătă, 29 septembrie, concursul fiind difuzat în direct pe Sky Sports, la ora 12.30.
Sunderland a primit inițial 1,903 de bilete, dar alocarea a crescut cu alte 2,000 la începutul acestei săptămâni.
Marți, Donald a postat pe Twitter: Abia aștept pe acesta. Daca poti face jocul te rog sa incerci.
O putem transforma pe aceasta într-o mare de roșu și alb și ar putea face toată diferența. Să facem din asta una specială.
În 24 de ore, vânzările de bilete aproape atinseseră pragul de 3,800 după ce au intrat în vânzare generală.
Donald a scris în această seară pe Twitter: „Incredibil @SunderlandAFC. Am primit cifre de la casa de bilete.
„3,800 de bilete pentru Coventry, în deplasare, la televizor, la ora prânzului începe. Acestea sunt în vânzare generală, noi literalmente le epuizăm. 3727 deja vândute - Vom mai cere câteva.
"Ce sprijin - vă mulțumesc mult tuturor."

 
Ultima editare de administrator:
Ajustarea accidentelor
Știri despre Ajose, Pratley și Bielik, în timp ce Clarke termină etapa finală a dezintoxicării

14c7426869b6acff570dac11313655390030d93985e3ab755fe446bf9f12f9bea8a3953d84efdc96.jpg
Șeful Serviciilor Medicale Alastair Thrush a oferit cea mai recentă actualizare cu privire la accidentările clubului înainte de călătoria de sâmbătă la Bradford City.

Nicky Ajose a suferit o ușoară constrângere la ischio-coarde în victoria de sâmbătă pe teren propriu cu Wycombe Wanderers. Simptomele s-au calmat acum și va relua antrenamentele cu lotul în zilele următoare.
Krystian Bielik are o tulpină de vițel. El a început un program specific de încărcare a vițeilor și va căuta să avanseze la alergare mai târziu în cursul săptămânii. Probabil că va fi în afara acțiunii primei echipe în următoarele două săptămâni.
Darren Pratley a suferit o tulpină a hamstringului în timpul jocului de sâmbătă, aruncându-se într-un tackle. Va trece cel puțin două-trei săptămâni până când va reveni în acțiune.
Billy Clarke continuă să progreseze bine în exterior, după ruptura sa de LCA anul trecut. El finalizează faza finală a reabilitării sale cu mai multe mișcări specifice sportului și exerciții de joc. El este la trei săptămâni distanță de o revenire la antrenament, după care va căuta apoi să obțină o expunere la meci cu U23.
Jake Forster-Caskey continuă să lucreze la consolidarea quad în pregătirea operațiunii ACL, care este programată pentru marțea viitoare.

 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...