euro 2020

Eric Castel

IFC # 11 Câștigătorul Cupei 2019-20
31 Oct 2011
4,382
4,880
113
Grecia
Deschid un subiect pentru a discuta și a-mi exprima opiniile cu privire la evenimentul care începe în câteva zile.

Ciudat Euro în acest an, deoarece pentru prima dată nu va avea loc într-o singură țară și stadioanele nu vor fi pline
din cauza pandemiei. Deși se va face cu o întârziere de un an, personal nu mă aștept cu nerăbdarea obișnuită din motivele menționate.

În ceea ce privește previziunile mele la prima vedere, găsesc valoare în Italia.
Consider că una dintre primele două poziții ale grupului o are, deci fie ca primă, fie ca a doua
va găsi în față o echipă acceptabilă din grupul B sau C și cred că va ajunge la faza de 8.
Începând de acolo, în funcție de adversarul pe care îl va avea, este probabil să ajungă în semifinale, iar ariile de 12.00 pe care le dă pentru cucerire ar putea să ascundă valoarea pentru un posibil ban la un moment dat.

Pentru primul marcator în afară de favoriții Loukakou, Kane etc., având în vedere scenariul de mai sus,
Mă voi muta din nou în italiană și mă voi uita la Immobile 26.00 și Bellotti 51.00.
Aceștia sunt golgheterii Italiei, iau penalty-urile, dar răul este că Italia nu reușește cu greu scoruri mari. Nu mănâncă goluri cu nimic dacă vedem ce a făcut în calificări și amicale
dar de obicei marchează până la 2 goluri.
Dar cred că dacă merge mai departe, rentabilitățile lor merită. Rămâne de văzut cine va juca tasta (probabil Imobile), deoarece doar unul dintre ei va juca sau putem împărți pariul proporțional cu ambele.

Ultima editare:

Eric Castel

31 Oct 2011
4,382
4,880
113
Grecia
Imobile și-a deschis un cont, să vedem.
Italia nu are nicio legătură cu ceea ce știam. Nu a jucat o astfel de minge nici măcar când avea jucători și personalități precum Baggio, Totti și Del Piero. Îmi amintește foarte mult de Napoli în jocul său. Foarte puternic în centru și atac, dar înapoi va avea o mare problemă dacă primește presiune și dacă găsește împotriva Angliei, Franței sau Belgiei.

De când am spus Anglia, voi paria pe ea pentru cucerire. Dacă nu acum cu acest material, când?
De asemenea, Portugalia are materiale foarte bune, dar nu văd că se repetă.

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
223
256
63
Am scris în analiza mea ce văd ..... după ce vezi Italia și Imobile câștigătoare și primul marcator .... cota 45.00

kosdpthess

Câștigătorul IFC # 3 Cup & Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,088
3,775
113
Alexandroupolis
Bună dimineața,

După părerea mea, Anglia are mulți jucători deformați. De asemenea, s-a bazat foarte mult pe Maguire, care a suferit și o accidentare la sfârșitul anului. Personal văd Franța pentru cucerire.
A existat întotdeauna Portugalia, care are o echipă bună, și Italia, da, dar. Dar de ce în calificări nu a jucat cu nicio echipă serioasă nici pentru Euro, nici pentru Mundial. Prin urmare, împotriva oricărei echipe precum Anglia, Franța poate fi afectată de mare.
De asemenea, ca listă îmi plac nemții, dar nu au o problemă serioasă.

• Aprecieri
reacţii: Eric Castel

joc cinstit

Membru bine-cunoscute
18 Mar 2015
1,396
2,016
113
Belgia - Italia în finală și belgienii o ridică pentru prima dată ...

Primul marcator poate fi cu ușurință italian, dar belgienii îl pot ridica ..

kosdpthess

Câștigătorul IFC # 3 Cup & Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,088
3,775
113
Alexandroupolis
Văd, de asemenea, cote bune pentru ca Țara Galilor să fie echipa cu cele mai puține goluri.
13 cote la 365. Favoriții sunt maghiarii, care sunt cei mai dificili grup, dar în general înscriu, iar apărările Germaniei și Franței cred că pot înscrie un gol.

În cazul în care există, de exemplu, 2-3 echipe cu 0 goluri, știe cineva care este pariul? Foarte probabil, în acest caz, văd probabil Scoția și Republica Cehă.

Am aruncat puțin din primul marcator al lui Lewandowski cu logica kas afară. Grupul oferă pentru goluri, Leva se află într-o situație cumplită anul acesta. Este o rolă, dacă va înscrie 3 goluri în grup șansele vor scădea foarte mult, eu am luat-o la 26.

• Aprecieri

Eric Castel

31 Oct 2011
4,382
4,880
113
Grecia
Am scris în analiza mea ce văd ..... după ce vezi Italia și Imobile câștigătoare și primul marcator .... cota 45.00
Avea 101 cote când am renunțat la pariuri, așa că acum nu merită. Să presupunem că am jucat Italia cucerind mai mult cu logica retragerii, deși îmi este dificil să pariez.

• Aprecieri
reacţii: PANATHA

syllektikos

Membru bine-cunoscute
11 Oct 2009
696
534
93
Și oricum, l-am pus în JOCUL IMOBIL, am pus ceva mic ... ;): bravo:

δψδεςσεωεωςεp.png

• Aprecieri

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
223
256
63
Am scris despre o surpriză plăcută pentru Danemarca, dar cu o astfel de capcană pe care au mâncat-o în seara asta ....

Eric Castel

31 Oct 2011
4,382
4,880
113
Grecia
Cred că, chiar dacă sunt pe locul trei, vor trece dacă vor învinge Rusia în ultimul meci, dar da, lucrurile sunt dificile acum fără Eriksen.

• Aprecieri
reacţii: PANATHA

Eric Castel

31 Oct 2011
4,382
4,880
113
Grecia
Bună dimineața, primele mele concluzii după trei zile euro au trecut.
Am văzut o primă repriză proastă în majoritatea meciurilor și asta pentru că unele echipe au încercat să joace mingea precum Anglia, Italia, Olanda, dar adversarii lor stăteau în mijlocul terenului cu singurul scop de a nu înscrie goluri, făcând spectacolul dezgustător. . Când au primit prima la începutul reprizei a doua, au deschis și am văzut goluri, spectacol și ritm rapid.

Excepția este Anglia - Croația, care a fost tot jocul de rahat, în ciuda faptului că Sterling a marcat la 57.
Belgia nu a trebuit să transpire, deoarece Rusia era o mizerie. Nu putea juca apărare precum croații, turcii și ucrainenii.

Y.Γ. Din fericire, omul a fost salvat și încă putem vorbi despre o minge.

Ultima editare:

Eric Castel

31 Oct 2011
4,382
4,880
113
Grecia
Acest euro merge și el. A fost frumos, am văzut ciorchini buni, multe goluri și, ca să spun adevărul, nu mă așteptam la condițiile existente și la ceea ce a precedat.

Și a mers foarte bine în ceea ce privește pariurile. Nu este doar o opinie personală.
Asta îmi spun majoritatea prietenilor mei.

În al meu am pariat Italia la 12,00 și Anglia la 7,00 după primul meci.
La marcatori am eșuat cu Imobile și Bellotti, dar am regretat că nu am jucat cu Loukakou (chiar dacă el nu a ieșit), deoarece adversarii Belgiei din grup au fost pentru multe goluri.

Cred că cele mai bune 3 echipe ale turneului și o surpriză, Spania, au ajuns în semifinale.
Spun surpriză Spaniei, deoarece cu mingea pe care o juca nu a fost acolo până atunci, indiferent dacă imaginea ei din semifinală merita să se califice.
Aprecierea mea este, de asemenea, că cu Italia - Danemarca în finală am vedea un spectacol mai frumos.

În cele din urmă, Anglia și-a pierdut propriul trofeu. Când începeți acasă cu un gol în minutul 2 și toată imaginea dvs. în prima jumătate de oră arată că ați făcut un șah în Italia, atunci sunteți de vină pentru dezvoltarea meciului.
În a doua repriză, Mancini a făcut o mare stropire amestecând agresiv pachetul și astfel Italia a preluat controlul meciului, Anglia nu amenințând deloc.

Ar fi putut să o ia pe pedepse, dar Southgate a făcut alegeri tragice pe care le-am văzut cu toții înainte ca procesul să înceapă. Nu știu dacă au fost alegerile lui sau dacă de ex. Grillis, Sterling sau Shaw nu au vrut să ia o penalizare, dar mi se pare de neconceput ce s-a întâmplat.

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
223
256
63
Acest euro merge și el. A fost frumos, am văzut ciorchini buni, multe goluri și, ca să spun adevărul, nu mă așteptam la condițiile existente și la ceea ce a precedat.

Și a mers foarte bine în ceea ce privește pariurile. Nu este doar o opinie personală.

La marcatori am eșuat cu Imobile și Bellotti, dar am regretat că nu am jucat cu Loukakou (chiar dacă el nu a ieșit), deoarece adversarii Belgiei din grup au fost pentru multe goluri.

Cred că cele mai bune 3 echipe ale turneului și o surpriză, Spania, au ajuns în semifinale.
Spun surpriză Spaniei, deoarece cu mingea pe care o juca nu a fost acolo până atunci, indiferent dacă imaginea ei din semifinală merita să se califice.
Aprecierea mea este, de asemenea, că cu Italia - Danemarca în finală am vedea un spectacol mai frumos.

În cele din urmă, Anglia și-a pierdut propriul trofeu. Când începeți acasă cu un gol în minutul 2 și toată imaginea dvs. în prima jumătate de oră arată că ați făcut un șah în Italia, atunci sunteți de vină pentru dezvoltarea meciului.
În a doua repriză, Mancini a făcut o mare stropire amestecând agresiv pachetul și astfel Italia a preluat controlul meciului, Anglia nu amenințând deloc.

Ar fi putut să o ia pe pedepse, dar Southgate a făcut alegeri tragice pe care le-am văzut cu toții înainte ca procesul să înceapă. Nu știu dacă au fost alegerile lui sau dacă de ex. Grillis, Sterling sau Shaw nu au vrut să ia o penalizare, dar mi se pare de neconceput ce s-a întâmplat.
Atitudine corectă și drăguță ..... Nu mă așteptam să spun adevărul Italia o va lua poate pentru că nu mi-a plăcut niciodată .... dar anul acesta a jucat o minge frumoasă - în sfârșit - și a meritat .... Așteptam finalul Franța - Anglia .... dar spre surprinderea mea așteptam Danemarca și undeva aici o scrisesem

• Aprecieri

Siddhartha

Membru bine-cunoscute
26 Mar 2016
213
446
63
Bravo Antonis pentru Italia. Cum spui. Era de neconceput ce s-a întâmplat cu penalizări pentru noi, neutrii. Dar antrenorul englez a vrut cu alegerile sale să facă mai întâi o declarație ... politică, iar în a doua fază dacă se dovedește norocos să obțină trofeul. Așa că a făcut o declarație frumoasă, dar a pierdut trofeul.

joc cinstit

Membru bine-cunoscute
18 Mar 2015
1,396
2,016
113

Nu înțeleg ce spui Antoni.

După ce Belgia a ridicat-o ..... sau nu?

:):):):):):):):)

Belgia și mințile de pe balustrade spunem noi :)

Vara bună tuturor și să vă distrați bine pentru că viața este scurtă !!!

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • CSKA Moscova - Spartak Moscova
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Benfica - Boavista
  • 21: 30
    Novasports 4HD
    • Frosinone - Brescia
  • 21: 45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Udinese - Napoli
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Udinese - Napoli
  • 22: 00
    Novasports 1HD
    • Barcelona - Granada
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Burgos - Las Palmas
  • 23: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Braga - Tondela
  • 19: 00
    Novasports 5HD
    • Brindisi - Armani Milano
    Novasports 5HD
    • Veneția - Virtus Bologna
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • ATP 250 2021
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 250 2021
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Nu spune asta ... unii oameni anormali asteapta astazi ...
  • Ertzan Ertzan:
    Aoxara zboară anul acesta, chiar într-un amical 3-1 împotriva Olympiakos B.
  • Ertzan Ertzan:
    VENIM. Bill Papas este, de asemenea, președintele pe teren
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel a spus:
    Bună seara, sper pentru că ... cine așteaptă până la 20:30 să aibă o super ligă : twis:
    Nu v-aș spune nimic despre Superliga care plouă goluri, dar slavă Domnului că aveți o zi de naștere și nu voi fi confuz, sunt pregătit pentru Kaitoula în această seară în direct. Stai jos și vezi Germania când nu există sex : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Nu spune asta ... unii oameni anormali asteapta astazi ...
    numai cei anormali nu apreciază localul Sunt de acord cu tine doar tu mă simți
  • Eric Castel Eric Castel:
    hahahaha nu ma incurca. Pi
    Ali Kaitoula a trăit astăzi? Vom trăi din nou PASOK ori în această seară.
  • Ertzan Ertzan:
    Eric Castel a spus:
    hahahaha nu ma incurca. Kaitoula trăiește din nou astăzi? Vom trăi din nou PASOK în această seară.
    Când spunem live de data aceasta concert live am închis prima piesă de masă pentru a mă bucura de ea de aproape
  • animusbet animusbet:
    buna seara domnilor
  • animusbet animusbet:
    Antonis prieten de lungă durată, orice vrei
    Vă mulțumesc foarte mult prietenul meu!
  • BetLaden BetLaden:
    La mulți ani Antonis, fă-i fericiți cu sănătate și noroc tipule
  • PANATHA PANATHA:
    la multi ani de la mine cu sanatate si multe bucurii
    Multumesc mult baieti!
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „IFC # 18 Scorul și rezultatele grupei A" în Concursul IFC.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „IFC # 18: Cupon: curse 3 21-23 / 9 / 2021" în Concursul IFC.
  • Costas1974 Forum Bot:
  • K Chat Bot:
    Costă 2222 a părăsit încăperea.
  • K Chat Bot:
    Costă 2222 a conectat la cameră.
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul Costă 2222 a început un nou subiect numit „Retragere 22bet" în Site-uri legitime de pariere.
  • Ertzan Ertzan:
    Apollon-Volos 1-3 goluri și spectacol în Superliga
  • Ertzan Ertzan:
    Puteți vedea acestea când mă vedeți bifând cu un picurator
  • PANATHA PANATHA:
    Ce lucruri ciudate se întâmplă la cote în Verona - Roma ... ieri cei doi aveau 2 ..... de dimineață urcă încet și acum a ajuns la 1.86 ....
  • Ertzan Ertzan:
    De la 0-3 jucători AEK 3-3 din Superliga
  • Γ Forum Bot:
    Utilizatorul George84 a început un nou subiect numit „fantomele" în Cafenea.
    Γ Forum Bot: Utilizatorul Giorg84 a început un nou subiect numit „fantomele” în cafenea.