Euroleague 2019-2020

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
Și asta și fiind echipa cea mai relaxată și că Larkin și preistoria ultimilor ani 5 sunt într-o formă excelentă.
  • ca
reacţii: FunBet

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
176
205
43
În mod clar, dublu nu este pentru 2. În mare parte pentru 1,70 și a început deja să scadă destul de mult.

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
2 / 2 și săptămâna asta ar putea fi 3 / 3, de când am părăsit ultima dată 2plus din Barcelona, ​​care avea și 2 +.

Total: + 12,7 / 10

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
Pentru că nu am deschis un fir pentru fotbal anul acesta și pentru că nu am nicio dorință de a juca nimic special anul acesta, joc pariu meu 1 aici.

OSFP-Red: 1 (-1 AH) (1,95) Bet365 (4 / 10)
  • ca
reacţii: jogo

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
Maccabi minunat chiar și cu câteva absențe. Din păcate, am pierdut o mare parte din profiturile de la Red pe care le-aș juca și le-am asortat înainte cu performanța 1,85 și mai sus, așa că i-am spus lui 2,8 să-l renunțe la începutul 2 jumătate de joc. Rezultatul a arătat că a pierdut prin stat ...

Este ultimul pariu live ...

Total: + 13,8 / 10

YX1: 2x de mâine cu Bayern / Zalgiris.
YX2: Adică să arunc și 2 de PAO. În timp ce încă joacă fără producător de jocuri, el are o mare slăbiciune organizațională. Odată ce Pangos / Heurtel se întorc, vor fi de departe cea mai realizată echipă. O sa o vad maine totusi

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
Ieri 0/2 și dacă PAO a fost un pariu distractiv, Zalgiris ne-a ruinat pierzând și din cafenele ...

Total: + 8,8 / 10

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
La 2 luni de la postare am făcut cele 2 înfrângeri fără răspuns, situația vine să mă confirme complet, urmând să scriu 10-15 gânduri despre ce este PAO.

1) PAO este 8-5 și 6 cu 2 rachite din afara play-off-urilor. O pernă care ar fi mult mai mare (personal cred că 10-3 ar fi normal în funcție de performanță) și să explic de ce. A pierdut în fața lui Villerbaune câștigând cu 13 la începutul sfertului 4 și cu 8, 4 minute înainte de final, unde a marcat 2 puncte. Cu Armani a câștigat 7 puncte, cu 3,5 minute înainte de final. Cu Alba, Argyris cel Mare a reușit să joace cu același 5k timp de 20 de minute și cu 5 jucători peste 42 de minute !!! Desigur, el a câștigat și un derby în prelungirea cu UCPP. Toate celelalte victorii sunt clare, chiar și cea cu Zalgiris.
Cu toate cele de mai sus, el are dreptul la încă 1-2 victorii și, desigur, le-ar fi avut dacă nu ar fi fost pentru Argiris.
2) Prima pozitivă din cele de mai sus este eliminarea Argyris, dar negativul rămâne o planificare proastă. O programare care este atât de proastă nu pentru prima dată, dar a devenit un obicei din ultimii ani. Începi în fiecare an cu un antrenor care înainte de a începe Euroliga, jumătate o dorești și cealaltă jumătate spune „să vezi, să nu judecăm”. La fel cu Djordevic, cu Ivanovic, cu Pedulaki, din nou cu Pedulaki, cu Pascual (deși a existat un alt sezon 2) etc ...
Dar toate acestea păreau la început o coincidență și poate anomalia sau capriciul președintelui, dar acum este mai mult decât oricând un truc frumos !!! Așadar, un truc grozav, care acoperă bugetul inițial redus, 2 dintre alegerile proaste care sunt percepute celor plecați și nu noului antrenor și, desigur, nu mergem niciodată la F4, dar au întotdeauna un gust 4d foarte dulce în timp regulat sau o nedreptate în arbitraj. în play-off.
3) Cu toate cele de mai sus, dacă ai avea un antrenor serios de la început și ai face toate gusturile, atunci ai fi dezbrăcat amândoi. În plus, nu ai merge la coșul de gunoi pentru 2-3 victorii care te-ar face probabil să urci scara, poate cu un avantaj, poate un adversar mai flagrant în play-off.
4) Toate acestea sunt teoria antrenorilor, președinților, jucătorilor, punctaj etc, dar cel mai de bază este acum. PAO acum fără una dintre numeroasele greutăți (cea mai mare) numită Argyris, vine cu 4 ture înainte de sfârșitul primei runde cu 1-8, care ar fi trebuit să fie 5-10 și personal cred că obiectivul este să închidă runda 3 în 1h, ceea ce este destul de ușor. Ar fi dacă am fi la 8-10 ani și de aceea am subliniat. Pentru că este altul să joci „gratuit” și ca favorit și altul la fel de forțat să câștige. De asemenea, să spun că pentru mine cel mai mare dintre toate meciurile este cel cu Fener. Și de ce îl arunci și de ce te urci și de ce îl împingi din playoff, deși e devreme. Al doilea obiectiv este meciurile cu CSSKA în interior și Maccabi, cu excepția cazului în care lipsesc. Cu totul afară meciul cu Real.

Și acum să trecem la câteva observații:

1) Bovora în cele două meciuri de pe bancă ale Euroligei (2 cu Baskonia) a arătat de departe cea mai bună față a PAO din acest an. Acestea sunt singurele 3 jocuri pe care PAO le-a jucat defensiv (al 3-lea cel mai rău din Euroliga), au făcut o rotație teribilă și gestionarea timpului jucătorilor-cheie, cu multe schimbări care nu au afectat evoluția, au continuat atacul puternic (primul din Euroliga ieri) și nu au avut lipsuri. intervale
2) Pitino în 2 meciuri (LFS-Barca), m-a dezamăgit și explic motivele: Nu a folosit deloc Wael și a fost de departe cel mai înalt. Și nu sunt de acord că nu ar putea juca din cauza lui Milutinov / Tomic. Cel puțin în schimbările lor, el trebuia să joace.
A jucat prea mult cu Papagiannis, care trebuie să salveze și să devină jucător de baschet. După ce băiatul nu o face. În cele din urmă. Aceasta a permis lui Kalathis multe tripluri pe care le-au tăiat predecesorii săi și, în special, Vovoras. Cu siguranță Nick este un jucător, dar acesta este punctul său slab, chiar dacă anul acesta este cel mai bun sezon al său până acum. El a lăsat-o pe Papapetrou de mai multe ori ieri, într-o formă nemaipomenită. El a rămas foarte mult cu Thomas în timp ce a arătat că nu a avut o zi bună.
În general, era blocat pe un plan care de multe ori a arătat că nu iese.
Nu le înțelegeți greșit !!! Este de la sine înțeles că Pitino este un formator P-capital și Vovoras un magician ucenic, dar primele dovezi arată că încearcă să ofere PAO un alt stil pe care îl vede în viitor, dar până atunci ceva îmi spune că putem mânca unele manșetele aruncate.
3) PAO spune că de multe ori are jucători și echipă timp de 8 ore și subconștient pentru ceva mai bun, dar dorea 3 lucruri de făcut. Un antrenor (terminat), un centru de tip Milutinov (suntem prea departe, deoarece avem cel mai prost centru de 18) și 2-3 patinatori ca a doua alegere
4) Nick își face cel mai bun sezon la PAO (sau unul dintre cei mai buni) și să sperăm că se va accidenta. De asemenea, el are întotdeauna în față Genaris-Febaris rău.
5) Districtul funcționează în sensul acelor de ceasornic, dar trebuie să fie mai strâns în apărare (TOTUL. Nu atunci când Nick iese ca câinii pe pământ)
6) Waeli și Mitoglu sunt unități esențiale ale jocului chiar și în cel mai scurt timp. Este de neconceput că ei joacă puțin ca nimic.
7) Brown-Bentil-Johnson și Pappas în modul în care le scriu, au avut performanțe cel puțin în ansamblu. Cu siguranță 2-3 dintre ei trebuie să plece și să vină cu alți floriști, chiar și cu mai puțini bani.

Și voi încheia cu următoarele două:

1) Înalți instantaneu. Nu putem merge cu Papagiannis până la sfârșit și să obținem fundul chiar înainte de playoff. Va fi o crimă și cu ceea ce scriu crima va avea un nume.
2) Cu impozitarea acum la 22% de la 45% până în 2020, nu există scuze !!! Banii sunt acolo
Ultima editare:
  • ca
reacţii: animusbet

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
26,274
22,741
113
41
Lucrul bun în acest an cu Panathinaikos este că are o mulțime de jucători care pot găsi cu ușurință coșul, chiar și din cei trei indicatori (cu excepția celor înalți, toți ceilalți pot atinge cele trei puncte). Deci, dacă găsește o modalitate de a juca mai bine apărarea și de a lucra blocurile pentru a obține recuperări, atunci poate câștiga și în fața echipelor mari. Și ieri a fost aproape de a marca, la 34 de ani a fost 4 puncte dacă îmi aduc bine aminte de Barcelona, ​​unde clătitele sale ar primi un tricou de bază. în alte grupuri.Pitino are t Ono și așteptați doume.O puțin timp de Papapetros și Mitoglou pentru că ieri a fost încărcat cu greșeli devreme, în timp ce Wiles a mers foarte bine, ieri, ca a redat, în poziția 4 alocate și nu 5, asa a spus Pitino.
În ceea ce privește Pedoulakis, cea mai mare greșeală a lui Giannakopoulos și a recunoscut el însuși, sunt total de acord să schimb cel puțin 2 jucători la 5 cu prioritate și într-o gardă de tir bună, cu o lovitură bună.

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
3) Barcelona-Villerbaune: 1 (-13,5) (1,87) Netbet (3/10)
4) Real-Milan: 1 (-7,5) (1,92) Netbet (3/10)
5) OSFP-Khimki: 1 (-2,5) (1,94) Netbet (3/10)

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
Astăzi am avut parte de o zi de mână pentru triumf, dar pentru o jumătate de punct absolutul a fost pierdut.
Maccabi a început noaptea tare și, deși a întârziat puțin la înmormântare, a obținut câștigul cu un avans de 2 cifre.
Efes, pe de altă parte, continuă seria, iar acea CSSKA de mâine închide 2d.
Realul a fost punctul norocos al zilei, avansând pentru prima dată la sfârșitul perioadei a 3-a, ajungând la +9 la final. Armani a pierdut ultimul atac pentru a pierde pariul.
Norocos pentru Real, l-am pierdut la Barcelona, ​​unde era +18, cu 2 minute înainte de final și +15 la final, dar cu un coș în ultima secundă a fost +13 și astfel am pierdut pariul cu jumătate de punct.

La fel și mâine, cu ASSP AS -2,5 și ASS CS pentru a închide 2d.

Total: + 12,2 / 10
  • ca
reacţii: FunBet

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,460
1,623
113
Fără cuvinte !!!

Toată ziua sunt gata să joc pe jos cu două fețe și undeva ceva mă reține. Ce a fost asta? Ce am văzut în ultimele 2 minute ale meciului. Ce am văzut până la urmă cu Fener. Ce am văzut în Barcelona.
Când loviturile de lapte sunt strânse, vrei un tip să-ți curețe coșul, pentru a te asigura că perifericele își vor juca jocul.
Această înfrângere este cea mai mare dovadă că PAO, fără un maxim serios (și poate fără o înlocuire a Papa direct nepopulară), este o echipă de nivel 5-8. Adică în mod marginal în play-off-uri și crossovers.

Să ai o listă plină de jucători nemaipomeniți la 1,3,4 și să joci 15 jocuri fără un centru și 2 gropi, așa că ceva nu este în regulă cu Fredette este doar o rușine și nedrept cu banii aruncați.

Astăzi meciul a fost pierdut în 3 lucruri:

1) Nu suntem înalți. Zouli, Vougioukas și Papagiannis sunt foarte modesti, așa că ne despart în ofensivă.
2) Păcat că orezul s-a dezintegrat când și când a avut loc schimbarea
3) Foarte proastă alegere de a-l scoate pe Kalathis în al 4-lea său fault în al 8-lea am fost la +3. Văzând că celălalt nu a putut, a dat doar meciul. El a trebuit să facă ceea ce a făcut până la urmă. Pune-l pe Bryant și nu-l pune în pericol la apărare.

Din fericire, în afară de sănătatea mintală, nu am pierdut niciun ban

Predictii

• 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Atalanta - Paris Saint-Germain
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Girona - Almeria
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leipzig - Atletico Madrid
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Elche - Zaragoza
  • 23: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - rachetele Houston
  • 02: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Connecticut Sun - aripi Dallas
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • Mâine 14-08-2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Retele Brooklyn - Portland Trail Blazers
  • 12: 00
    Eurosport 2
    • Motokros Riga, prima cursă - MX2
  • 13: 00
    Eurosport 2
    • Motocross Riga, prima cursă MXGP
  • 20: 00
    Eurosport 1
    • Formula E: Berlin
  • 00: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 17: 55
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • Mâine 14-08-2020
  • 00: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • McLaren17 McLaren17:
    Drumul acesta și acum acest Allen
  • P PANATHA:
    Allen este în drum oricum ... contractul său se încheie
  • McLaren17 McLaren17:
    Chiar dacă ar exista a doua gânduri după aceea, l-aș lăsa în Anglia
  • Ertzan Ertzan:
    1-1 vin copilul bolnav
  • McLaren17 McLaren17:
    el trebuie să-l anuleze
  • McLaren17 McLaren17:
    milă
  • Ertzan Ertzan:
    arbitrul ne ucide în mod nesăbuit
  • P PANATHA:
    te sacrifică .... vei face un anunț ca în Grecia? Domnul Savvas și Costas Chelsea vor face declarații ??
  • Ertzan Ertzan:
    desigur și chiar de la pauză
  • P PANATHA:
    o va scrie Kougias?
  • Ertzan Ertzan:
    Da, este un bun prieten vechi
  • P PANATHA:
    meciul merge pentru 1-1 și prelungiri
  • P PANATHA:
    Real cu nebunie ..... scor 2-1 și p
    prelungiri 3-1 / Juve 3-0
  • P PANATHA:
    Continui să înnebunesc ... mă calific pentru Juve și Real
  • Ertzan Ertzan:
    Te văd ca un Gandalf cum merge. Olympiacos, Real, Juve :p
  • P PANATHA:
    nu mama Gandalf ... cu o zi inainte am avut Shakhtar 1 si peste ..... Da 0/3, dar in detalii .... Olympiacos a meritat-o ​​.... iar Varan si-a rezervat o vacanta de astazi omul si a spus sa ajute sa nu-si schimbe programul ....
  • P PANATHA:
    Ce facem alania ?? Am următoarea problemă de întrebat .. deși sunt atât de mulți dintre noi pe acest minunat site, participațiile la Tipsters Challenge sunt puține? Cred că ceilalți copii ar trebui să încerce să ia parte la competiție ...
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Statisticile spun….„la Fotbal Predictii.
  • S Siomos1:
    Bună dimineața la toată lumea. Pentru cei care caută cuponul competiției Champions League (și Europa), după cum știți, faceți clic pe Competiție-cupon și apoi pe fila: Knock Out Phase.
    +1
  • Ertzan Ertzan:
    Inspiration Sevilla se califică la penalty-uri, Lupii se califică la penalități de la zece cote 5,50 ambele
  • Ertzan Ertzan:
    inspirație insaciabilă
  • P Forum Bot:
    Utilizatorul petros198711 a lansat o nouă temă numită "SETAREA GRIZITĂ ÎN NOVIBET„la Anunturi - Suport.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul swsias7 a lansat o nouă temă numită "Lista neagră„la Site-uri legitime de pariere.