Euroleague 2019-2020

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
Zalgiris-Maccabi: 2 (2,72) Stoiximan (3 / 10)

Nu stiu ce se intampla (cu siguranta o accidentare inca), dar cand topul este la 2,2 in lume si Stoiximan O să-l iau la 2,72 și dacă Maccabi câștigă oriunde, voi scoate o sumă bună ... Așa că în direct și sper să avem șansa ...
  • ca
reacţii: FunBet

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
17-21 1. 10 min (1,95-1,87)

Maccabi joacă fără Wilbekin și a plecat cu 10 jucători (inclusiv 2 tineri).

Fac 2 pariuri pe câștigul meu Maccabi 1/10 și plec ... Poate părea mic, dar nu vreau să mă încurc

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
Total: + 17 / 10

Și mai rămân 2 pariuri pe UCFS și Efes.

PS: Până la urmă, niciunul nu este Hunter. În funcție de dezvoltare, voi vedea dacă arunc ceva la Zalgiris, deși arată pentru festivaluri ...

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
O voi arunca, deși sunt șchiopățiți

Zalgiris (2,1) Stoiximan (3/10) (25-28) ...

Dacă ei nu bat acest Maccabi fără un centru, jucător și doar 8 jucători vechi (majoritatea aisbergurilor), atunci nu vor coborî în turul 2

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
Cu 7 minute înainte de final (61-57)

acoperire:

Maccabi (4,1) Stoiximan (1 / 10)

PS: OSFP nu câștigă pe rachetă și în același timp este pâlnie la periferie

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
Total: + 16,3 / 10

Am salvat manșeta mare, am căzut în capcana mare a săptămânii.

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
Să mergem la o a doua pentru săptămâna viitoare

Milan-PAO: 2 (2,5) Stoiximan (4 / 10)

Total: + 20 / 10
Ultima editare:

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
De asemenea, merg la 2 pariuri speciale pe care echipele vor merge la play-off.

Primele 5 echipe din top5 vor fi cu siguranță în playoff oferind doar o rată minimă de eșec Maccabi în cazul unei absențe îndelungate. Dar, doar cu Wilbekin-Hunter se întoarce, echipa este de departe cea mai relaxată anul acesta.

Văd PAO aproape sigur, dar este o echipă care cu câteva răni grave poate fi lăsată în afara automat pentru că nu ai alternative minunate. de exemplu, dacă Kalathis rămâne în afara pentru 5 partide, PAO va căuta în sezonul următor.

Deci sunt 2 locuri (potențial) și merg la:

Dacă Fener este dat 1,65 pentru a intra (ceea ce sunt de acord, dar nu are nicio valoare), atunci de ce Khimki și Armani primesc 2,5+ pentru a rămâne afară?
Hai !!!

Personal, cred că echipa cu cele mai mari șanse de a rămâne afară este Khimki, deoarece nu are antrenor, dar începe să coboare și, în sfârșit, văd Shved-Kurtinaitis. Și este la -1 de Armani. Desigur, el are cele mai multe jocuri din turul 2 (10), dar este posibil să nu fie calificat.

Personal, consider cele 17 victorii drept un plafon care probabil nu se vor califica.

Iar între Armani și un outsider, prefer outsiderul !!!
Deci Baskonia. 2 câștigă diferența cu Armani, 1 cu Khimki. El joacă toate cele 2 jocuri în interior, cu diferențe minore, ceea ce înseamnă că, cu 2/2 câștigă acasă în aceste jocuri, el aproape că ratează primul tur.
Jucă un alt baschet în turul 2 și este echipa care fură calificările în final. Scaun puternic, antrenor „tânăr” și material foarte puternic.

Cred că Armani sau Baskonia se vor închide la 8 dimineața și 9 este super valoare.

Khimki: Top8 (NU) (2,5) Stoiximan (4 / 10)
Baskonia: Top8 (DA) (9) Stoiximan (3 / 10)
  • ca
reacţii: savrinio

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,606
2,459
113
De asemenea, merg la 2 pariuri speciale pe care echipele vor merge la play-off.

Primele 5 echipe din top5 vor fi cu siguranță în playoff oferind doar o rată minimă de eșec Maccabi în cazul unei absențe îndelungate. Dar, doar cu Wilbekin-Hunter se întoarce, echipa este de departe cea mai relaxată anul acesta.

Văd PAO aproape sigur, dar este o echipă care cu câteva răni grave poate fi lăsată în afara automat pentru că nu ai alternative minunate. de exemplu, dacă Kalathis rămâne în afara pentru 5 partide, PAO va căuta în sezonul următor.

Deci sunt 2 locuri (potențial) și merg la:

Dacă Fener este dat 1,65 pentru a intra (ceea ce sunt de acord, dar nu are nicio valoare), atunci de ce Khimki și Armani primesc 2,5+ pentru a rămâne afară?
Hai !!!

Personal, cred că echipa cu cele mai mari șanse de a rămâne afară este Khimki, deoarece nu are antrenor, dar începe să coboare și, în sfârșit, văd Shved-Kurtinaitis. Și este la -1 de Armani. Desigur, el are cele mai multe jocuri din turul 2 (10), dar este posibil să nu fie calificat.

Personal, consider cele 17 victorii drept un plafon care probabil nu se vor califica.

Iar între Armani și un outsider, prefer outsiderul !!!
Deci Baskonia. 2 câștigă diferența cu Armani, 1 cu Khimki. El joacă toate cele 2 jocuri în interior, cu diferențe minore, ceea ce înseamnă că, cu 2/2 câștigă acasă în aceste jocuri, el aproape că ratează primul tur.
Jucă un alt baschet în turul 2 și este echipa care fură calificările în final. Scaun puternic, antrenor „tânăr” și material foarte puternic.

Cred că Armani sau Baskonia se vor închide la 8 dimineața și 9 este super valoare.

Khimki: Top8 (NU) (2,5) Stoiximan (4 / 10)
Baskonia: Top8 (DA) (9) Stoiximan (3 / 10)

Însuși Ivanovic nici nu s-a lovit cu Ivanovic. Antrenor spălat, (ceva similar cu Mourinho - la o scară mult mai mică, desigur), care a fost în cădere liberă de ani de zile. Chiar și „electrocutarea” schimbării de antrenor nu a adus decât apariții tragice (și a lăsat Zaragoza să dea naștere ACB, o astfel de mizerie pe care a prezentat-o ​​lui Alba, am avut ani să o văd) și o victorie împotriva Barcelonei care a venit pentru 30 de metri. au fost întotdeauna / au fost jefuiți și totuși au „aproape” să nu învingă. Voi mai vorbi despre Messina.

În ceea ce privește materialul foarte puternic pe care îl menționați, nu sunt de acord. Trei caracteristici 5ary identice (care pentru mine este principala problemă cu acesta în „as”), un pg - în fața căruia Kalathis arată Berd în capacitatea de a alerga - că mă întreb mereu cum joacă cheia într-o echipă Euroliga cu argentinii. să nu fie în starea în care a fost anul trecut, cu absențe cunoscute pe termen lung de tip Granger și cel mai important: Fără salivă pentru acțiuni corective grave.

Nu știu cât au dat Basconia, m-am așteptat undeva în al cincilea, așa că - teoretic întotdeauna - a 5-a merită, dar din nou nu aș paria pentru că pur și simplu nu cred că se va califica. Nici măcar a 9-a nu va merge.

Dacă aș arunca o monedă (pe care poate am aruncat-o între noi), aș risca mai întâi Valencia și apoi Roșu.

Noroc oricum.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,606
2,459
113
IMG_20200111_224837.jpg

În urma închinării mele la Dusko, va fi demisă o paradă slabă, înlăturată de Ivanovic, cu un record de 1-9, în urma unui meci din Real și va arunca o călugăriță. (Opriți-l dacă firul se rupe, este doar euroleague pentru 2 curse).

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,433
1,600
113
Pariul în Baskonia (pe termen lung) este dat la 8 și la încasare, îmi primesc banii înapoi, ori de câte ori sunt plecat !!! Eu păstrez Khimki care acum este dat la 1,75 și îl consider un trabuc în plus ...

Total: +7, 1/10

Predictii

• Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 19: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • AEK - PAOK
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Duminică (03/00) la ora 29:03 ne stabilim marcajele ceasului pentru o oră ...