Euroleague 2019-2020

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,637
2,480
113
Vassonia, însă, a întreprins două acțiuni corective. După Christon l-a luat pe fratele său mai mic, Dragic.

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
Haideți să ne gândim la echipa „uriașă” a PAO. Așa cum spunea înțeleptul Pitino, echipa joacă de parcă ar fi în jocul de toate stelele !!!

1) Dezamăgirea Pitino în acest an. Cu aceeași echipă anul trecut și cu +5 de jucători și a reușit să arate față de zece ori mai rău. În principal în apărarea din care pierde aproape toate meciurile.
2) Acest Kalathis trebuie să înțeleagă în sfârșit că nu poate pierde 3 faulturi în fiecare meci pentru a face 2 furturi. De o mie de ori cu 5 puncte mai puțin decât echipa cu 3 faulturi devreme la fiecare meci și 4-5 în minutele finale. El trebuie să înțeleagă că nu avem pe nimeni altcineva să facă un astfel de fault prost.
3) Cât de rău ar fi Pappas timp de 10 minute decât să fii nevoit să joci critic cu 4 jucători în apărare atunci când joci cu Fredette, Rise?
4) Cât de mult mai așteptăm să jucăm cu 3 jucători în ace doi și 1 jucător din 5?
Practic, a fi în al șaselea lucru este un lucru minunat dacă iei în considerare aceste 6.
Ori de câte ori lucrăm sau pierdem mingea ...

Pentru a închide, echipa este marginal o echipă de 8 și oricât de ciudat ar părea, înfrângerea de astăzi arată ca o victorie, deoarece am păstrat diferența cu echipa care va juca probabil pentru locul 8.
Personal, ceea ce spun ei că lovim 4 tipuri pare atât de ridicol ...

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
Acum cred că Khimki a închis-o și o parcurg. Dacă se schimbă ceva, îl voi returna. Oricum voi părăsi în scurt timp baschetul și mă voi întoarce la tenis ...

Total: + 12,8 / 10
  • ca
reacţii: savrinio

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
PAOK-PAO: 2 (6,05) Stoiximan (1,8 / 10)

Arunc și eu un fotbal. După o remiză de 2-0, care ar fi trebuit să fie mult mai mare și după meciul din ultimul minut în Toumba, cred că mulțimea de 6 yard este departe de a se termina.
Și PAOK lipsește.

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
Concluzia cursei:

PAO și Khimki concurează pentru ceea ce este cea mai ridicolă echipă din raftul de sus.
Oricine a văzut ultimele 2 minute ale unuia și ultimele XNUMX minute ale celuilalt înțelege ce spun.

Nici măcar nu voi intra în subiectul antrenorilor pentru a fi prostii, dar Kurtinaitis și Pitino au concurat pentru această poziție onorabilă în ultimele 1-2 luni.
  • ca
reacţii: animusbet

savrinio

Membru activ
17 Jan 2018
233
113
43
PAO și Khimki concurează pentru ceea ce este cea mai ridicolă echipă din raftul de sus.
Oricine a văzut ultimele 2 minute ale unuia și ultimele XNUMX minute ale celuilalt înțelege ce spun.
Ei bine, Khimki o face:). Să nu-i plătim nici o intrare în octavă ...

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
Asta e sigur. Este ridicol să pierzi.
Jumătate din înfrângerile ei:
1) Este precedat aproape până la sfârșit
2) Timp de 2-3 minute, face un fault inutil, fără să încearcă să dea lovitura adversarilor
3) Pierde o lovitură
4) Și în final Shved cântărește 1-2 tripluri de la 10 metri în primii 5 '' ai atacului

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
La jumătatea timpului cu 60-50 la Alba-Real și prima dată văd o jumătate de timp Cash-out la 99% !!!!

O iau si plec !!!

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
1) Real a început primul sfert cu 1 de puncte !!!
2) Randolph a avut 19 puncte în primele 1 minute
3) Campazzo a avut 11 asistențe în primele 1 minute.
4) Real a câștigat în minutul 9 cu 22 de puncte și la jumătate a pierdut 10 !!!

Și atunci vorbim despre PAO !!!

Ne concentrăm pe CSSKA pentru a închide cele 2 pagini și apoi a face un rezumat

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
OSFP-Villerbaunne:

1) 2 (+7,5) (1,95) Unibet (4/10)
2) sub155,5 (1,91) Unibet (3/10)
3) 2 (4) Unibet (2/10)

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
În ultima vreme vorbesc de mai mult de 1-1,5 luni nu ne vrea. Pierd pariurile pe chuck, pierd 2k din 1,3 și, în general, când sunt între 2 pariuri, din anumite motive, aleg mereu cea greșită.

Ieri jucam sub zile și am văzut doar cele 2 noi absențe ale OSFP pe care le-am dus atât la handicap, cât și la dublu. Rezultatul este că am trecut de la victorie la victorie.

Astăzi am fost între o victorie marginală CSSKA și Under. Am încercat chiar să-l găsesc, dar nicăieri.
Așa că am ajuns în dedesubt, dar apoi, din anumite motive, la final am renunțat la 2/2 poate că vedem o izbucnire, dar Real.

34-36 și câteva secunde pentru Red pentru a arunca mingea, iar jucătorul aruncă un 3-pointer și 9-10 metri cu Heins blocat.

Nu știu dacă CSSKA câștigă până la urmă, dar naiba cu mine.

Total: + 1 / 10

PS: Într-o cursă cu 4-5 gânduri și în cele din urmă 2 pariuri (aveam unul din 2 în minte) am jucat în cele din urmă pariuri greșite și cele 3 pe care le-am dat drumul.

Nu spun asta des, dar ceva a mers prost și cred că voi face câteva ultime pariuri dacă situația nu se va schimba

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
171
76
28
CSSKA a fost putredă de multă vreme fără atacurile lor. Ultimele trei puncte de necrezut. Incertitudinea și ineptitudinea care vor continua vor face CSSKA un adversar de dorit pentru toți ceilalți din Play Off.

savrinio

Membru activ
17 Jan 2018
233
113
43
Nu spun asta des, dar ceva a mers prost și cred că voi face câteva ultime pariuri dacă situația nu se va schimba
În general, Euroliga este greu de pariat, dar cred că anul acesta este și mai fluid. Pentru mine în acest sezon este excesiv de distructiv ... Am livrat armele pentru acest an, dar când alegerea ta face clic, te urmăresc. Ești la curent, îți doresc mult noroc atunci.
  • Dragoste
  • ca
reacţii: Kavajim și vaf3

Kavajim

Infobeto Tipster
1 Ion 2012
4,454
1,618
113
Nu vorbesc despre nenorocire, pentru că al tău urmează să lovească capul de perete

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Bochum - Kiello
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Eintracht Frankfurt - Freiburg
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Fortuna Dσελsseldorf - Schalke
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 Formula 1 Virtual GP Series

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    cosmicsports Forum Bot: Cosmicsports a lansat o nouă temă numită "Site for set up games" pe ...