F1 2020

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
199
89
28
Și fără reclame ...

Din cauza lipsei de competiție pentru campionatul din ultimii 2 ani, interesul a scăzut foarte mult, dar nu sunt de acord cu mulți care nu găsesc niciun interes în vizionarea unui meci. De asemenea, în ciuda lacrimilor care cad, să spunem că în 2018 Ferrari s-a sinucis în cursa de campionat și spun asta pentru că toată lumea vorbește despre dominația absolută a Mercedes-ului de mulți ani. Merck este cu un pas înainte, dar cu excepția anilor 1, 2019 și 2020, când Rosberg a preluat, Mercedes a avut concurență restul anilor.
Din momentul în care au preluat
Și fără reclame ...

Din cauza lipsei de competiție pentru campionatul din ultimii 2 ani, interesul a scăzut foarte mult, dar nu sunt de acord cu mulți care nu găsesc niciun interes în vizionarea unui meci. De asemenea, în ciuda lacrimilor care cad, să spunem că în 2018 Ferrari s-a sinucis în cursa de campionat și spun asta pentru că toată lumea vorbește despre dominația absolută a Mercedes-ului de mulți ani. Merck este cu un pas înainte, dar cu excepția anilor 1, 2019 și 2020, când Rosberg a preluat, Mercedes a avut concurență restul anilor.
Ca să-ți spun adevărul, e vorba de Mercedes și de ceilalți. DAR, din fericire, trei persoane au găsit pe Roussos, Papadopoulos, Psarras și, cu cunoștințele și GAVLA pentru această cursă, m-au ținut foarte cald în ultimii ani. Ceea ce scriu poate părea excesiv, dar ceea ce fac, fac bine. Cine începe să urmărească stilul liber de vineri și ajunge până la meciul de duminică și nu este plin? Pe Ert aș închide-o în zece minute.

Buna dimineata tuturor.
  • ca
reacţii: tino

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Ferstappen va termina al treilea ...
De văzut.
Mașinile sunt, nu știi niciodată, dar logic ai dreptate.

De asemenea, să spun următoarele. Cizme, dacă nu faceți un început bun și vă aruncați cu orice risc implică chiar abandonarea sunteți un mare ratat. Este anul în care dacă nu câștigi un campionat, nu vei câștiga niciodată.
  • ca
reacţii: vaf3

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Două mașini de siguranță deja până în etapa a 15-a. Interesul luptei de până acum este bătăliile McLaren cu Ricciardo.

1-2 nu este pierdut, precum și locul trei de la Ferstappen. În cele din urmă nu am avut parte de dramă la început.

Albon, cu toată situația, face un meci dezamăgitor, precum și Vettel 9, care este complet dezlănțuit.

Trimis de la SM-N770F utilizând funcția Tapatalk

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Fettel. Dacă nu introduceți 10 pe această grilă, renunțați la frați.

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,454
18,540
113
36
CARE ESTE FENERUL
Tinaftore tipule? Unde este Bridgestone, ce joacă aici să spună. De aceea îți spun farsă și plictiseală, cursele, care sunt tactica, care sunt aprovizionările, pui atâta benzină cât ai vrut, atâtea opriri de groapă pe cât ai vrut, câte anvelope ai vrut. Am văzut că Baywach trece timpul în același timp
  • Haha
reacţii: McLaren17

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
FINAL INCREDIBIL.

F1 rămâne regele sportului cu motor. Asemenea lucruri nu se pot întâmpla nicăieri în altă parte.

De asemenea, zeița norocului a devenit deja campioana.

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Tinaftore tipule? Unde este Bridgestone, ce joacă aici să spună. De aceea îți spun farsă și plictiseală, cursele, care sunt tactica, care sunt aprovizionările, pui atâta benzină cât ai vrut, atâtea opriri de groapă pe cât ai vrut, câte anvelope ai vrut. Am văzut că Baywach trece timpul în același timp

Permiteți-mi să spun că, în umila mea opinie, furnizarea exclusivă de anvelope de către o companie ajută concurența, este un factor mai puțin pe care echipele trebuie să-l ia în considerare.

De asemenea, în chestiunea gropilor nu s-a schimbat nimic în fond. În majoritatea curselor, acum fac 1 groapă pentru o schimbare a anvelopelor și datorită reglementării, dar și nevoia, o cursă cu 1 set nu iese. În plus, în trecut menționați în mod greșit că au făcut ceea ce și-au dorit, fiecare a mers la gropi pe baza strategiei lor, fac ceva similar acum, uitându-se la prezent și la trecut pentru a face cât mai puțin. A fost cel puțin 2 din cauza reumplirilor (existau și rezervoare mai mici), acum este unul.

În F1-ul modern, lipsa alimentării cu combustibil a dus la necesitatea de rezervoare mai mari, ceea ce a dus și la utilizarea de motoare mai mici pentru a economisi spațiu pentru a se potrivi cu tancurile.

Personal, doresc să fie judecată gropile după cât mai puține meciuri, iar forma gropilor este acum cel mai bun scenariu posibil în opinia mea. În trecut, au fost o mulțime de jocuri cu o mulțime de gropi, greșeli ale inginerilor etc., care au ridicat în mod logic spectacolul, dar de fapt nu au oferit nimic sportului.

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Bună dimineața tuturor,

Să vedem ce s-a întâmplat în prima cursă a lui Silverstone. O cursă care nu a ascuns nicio surpriză pentru victorie până în a 51-a tură în care Botas a avut și ambreiajul în anvelopa din stânga față și apoi în ultima tură a fost rândul lui Hamilton să aibă un ambreiaj în anvelopa din față dreapta și să aibă dramă pentru Aproximativ 1 minut. Ferstappen, care s-a clasat pe locul doi, nu a reușit să obțină victoria, în ciuda problemei din britanic, deoarece a intrat în gropi pentru a pune anvelope moi pentru a obține punctul suplimentar din cel mai rapid tur. Desigur, mișcarea echipei a fost completă, deoarece nu a putut prezice o astfel de finală.

Marele ghinion al meciului a fost Valteri Botas, care din secunda a fost în afara punctelor pe locul al unsprezecelea și salută de fapt campionatul, dacă doriți părerea mea. Ar fi putut ocupa chiar locul al zecelea la final, dar Vettel a reușit să se apere în ultimele două ture și să nu își permită depășirea.

Norocul i-a zâmbit din nou lui Hamilton, care reușește să câștige, în ciuda problemei uriașe pe care a întâmpinat-o și, în același timp, rivalul său la titlu este afară. Desigur, campionii vor avea mereu norocul de a deveni campioni și vor conduce mereu cea mai bună sau a doua cea mai bună mașină. Nu se pune problema ca clasa lui Hamilton să fie răsplătită pentru alegerea sa de a merge la Mercedes în urmă cu câțiva ani, când germanii nu aveau nimic de arătat pentru asta, dar au văzut perspectiva.

Botas a arătat, la început, că este șoferul nr. 2 al echipei, cred că există o directivă în care nu există niciun risc în primul rând. Un risc care le poate scoate pe amândoi. De aceea, calificatorii joacă un rol uriaș între cei doi și îl vedem pe Hamilton însuși câinele pentru pol și nu este vorba doar de recorduri. Orice alt șofer din locul Botasului s-ar scufunda pentru depășire și orice s-ar întâmpla, după ce a început mai bine și a parcurs distanța. Tocmai pentru a nu jigni finlandezul, pentru a spune că nimeni nu știe ce acorduri au fost făcute și ce termeni sunt în contractele cărora le atribuie milioane lui Botas pentru că el este încă un profesionist.

De asemenea, Saint a avut o problemă similară și, din păcate, pentru el însuși, spaniolul a ieșit de pe locul cinci. Întreaga situație a beneficiat în principal de Renault, care a terminat pe locul patru și șase, cu Ricciardo, respectiv Okon.

Ferrari și Red Bull au avut o rasă imună. Ferstappen a ocupat confortabil locul al treilea și, în cele din urmă, a ocupat locul doi fără sări și sări, similar cu Leclerc, care a ocupat podiumul, dar a fost ferm pe locul patru. Cred că, chiar dacă ar rămâne în fața Ferstappen după început, olandezul l-ar trece la un moment dat legal. De asemenea, Albon s-a implicat cu o penalizare bazată pe contactul pe care l-a avut cu Magnussen în primele runde și apoi a luptat pentru puncte. Îl las pe ultimul pe Vettel, care pare într-adevăr că face treburile, așteptând sfârșitul sezonului și părăsind echipa roșie. A început al zecelea, a fost acolo pe toată durata cursei, Gasley l-a depășit pentru a se distra cu Alpha Tauri și va rămâne pe locul al douăsprezecelea când Albon l-a trecut. Dacă nu ar fi fost drama din ultimele runde, nu ar fi în primii zece cu nimic. Nici măcar nu a avut un ritm asemănător cu Leclerc și în timp ce a început cu anvelope moi (dacă nu mă înșel), nu a putut să atace liderii.

Cred că anul viitor vom vedea un alt Vettel în bine. Cu siguranță are problemele sale, dar pare evident înstrăinat, nu a uitat să conducă.

În cele din urmă, permiteți-mi să spun câteva cuvinte despre grupurile de coadă. Strategia tragediei Alfa Romeo cu Raikkonen. În plus, Williams și Haas, care nu aveau nimic de arătat cu Alpha, au fost, de asemenea, dezamăgitori. Gasley a făcut o treabă excelentă, este un șofer cu mult talent, dar trebuie să gestioneze puțin presiunea. Sigur că va avea o altă șansă într-o echipă mai mare. Kwiat a făcut o greșeală care l-a eliminat, din ceea ce spuneți se poate întâmpla. Cu toate acestea, reacția sa la omul cu camera de transmisie a fost proastă.

Vom merge în Marea Britanie pentru încă trei zile, cu diferențierea fiind seturile de anvelope. Vor fi disponibile ștergătoare mai moi, ceea ce va forța în mod logic echipele la 2 gropi în cursă. În mod logic, este posibil să vedem noi rezultate din calificările de sâmbătă.

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Bună seara,

Să mergem la a doua cursă din Silverstone, care este teoretic o aniversare, cu împlinirea a 70 de ani de la începutul F1-ului timpuriu.

Astăzi avem Practică gratuită 1 și așteptăm cu nerăbdare FP2.

În general, fără surpriză, timpurile sunt mai mult sau mai puțin așteptate. Cele două Mercedes se află la 1-2, cu Botas cu aproximativ 2 zecimi înaintea lui Hamilton și în spatele lor Max Ferstappen. Singura surpriză este momentul lui Nico Hulkenberg care a marcat al patrulea an cel mai tare și a intrat într-o pană în Red Bull a olandezului și în Ferrari-ul lui Charles Leclerc.

Șansele s-au deschis și, evident, nu este nimic atât de diferit. Mai mult sau mai puțin pe piețele respective cu cursa anterioară, cotele sunt, dacă nu, aceleași, identice.

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Să mai spunem că Racing Point a primit o sancțiune, pe care o voi caracteriza ca o mângâiere în raport cu greutatea plângerii. Pentru a fi mai precis, pentru cunoscuta poveste cu frânele, au primit o penalitate de 15 puncte și o amendă de 400 de mii de euro.

În plus, cred că concluziile mai „sigure” despre cursă și calificări vor ieși mai târziu, deoarece va trebui să vedem ce se întâmplă cu seturile de anvelope mai moi disponibile pentru această cursă. În mod logic va fi dificil să vezi un meci cu 1 pit stop.

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
După FP2 pentru astăzi, lucrurile s-au schimbat de pe locul trei în jos.

Ricciardo a pus Renault pe locul trei, cu un timp de aproximativ 8 zecimi în spatele primului Hamilton și cu un milimetru înaintea lui Ferstappen. Stroll și Hulkenberg au completat cele șase. Ferrari este destul de dezamăgitor chiar și în stilul liber, Leclerc făcând al șaptelea cel mai bun timp și Vettel are o problemă cu motorul și pleacă mai devreme, dar fără să fi reușit nimic grozav înainte, germanul are doar paisprezecea.

Primele două sunt completate de doi McLaren pe locurile 8 și 9, iar pe locul al zecelea este cel de-al doilea Renault de la Okon. Haas, Alfa Romeo și Williams sunt o clasă singuri din nou la coadă.

Asteptam cu drag FP3 maine si orice inspiratie pentru pariuri.

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Printre aperitive, tsipouro și înrudite, am urmărit calificările pentru lupta aniversară silverstone. ;)

Topul aparține lui Valteri Botas, care a arătat curaj să-l alunge pe Hamilton, care cred că este britanic, care a fost surprins de decizia echipei de a le scoate cu ștergătorul mediu pentru cel mai rapid tur. După cum spunea Hamilton, „Valteri a fost bun, nu am fost atât de bun” și așa s-a scris 1-2.

Pe locul trei se află în umila mea părere, cel mai nefericit și nedrept șofer din F1, Nico Hulkenberg. Germanul și-a arătat talentul, a șocat șoferi precum Ferstappen și, mai ales, coechipierul său Stroll și a câștigat locul trei cu o diferență mai mică decât Ferstappen a ocupat poziția corespunzătoare în cursa precedentă.

Primul zece este completat de Ferstanepn, Ricciardo, Stroll, Gasley, Leclerl, Albon și Norris. Dezamăgire pentru Vettel care a terminat pe locul al douăsprezecelea (în mod logic va merge a unsprezecea pentru că Okon va primi o penalizare), într-o mașină care pare instalată în măsura Monegasque. Nu știu dacă este adevărat sau fals, însă, după ce Vettel după excluderea din Q2 a spus în mod caracteristic la radioul echipei, m-am dus cât mai mult la mașină.

Personal, mă aștept la un masacru la început, nu cred că Hamilton, dacă este necesar, va apăsa frânele în primul rând, așa cum a făcut Botas săptămâna trecută. Realitatea este însă că Botas face de obicei mai bune decât coechipierul său. De asemenea, nu cred că este nevoie de multă imaginație pentru a o face cu Hulkenberg care tânjește un podium, Ferstappen care nu-și poate imagina că a terminat în spatele Racing Point și Ricciardo care merge mai bine și a arătat că are ritm.
  • ca
reacţii: nklaps

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Întrebarea este una, va risca Hamilton în primul rând dacă este aproape sau vor merge pentru o siguranță 1-2 ??

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Voi începe cu un comentariu dur despre meci, spunând că nu am jucat niciun pariu astăzi. Deși cred că aș putea avea un profit bun dacă aș juca ce credeam, dar nu îl voi face profet post-Hristos.

Cred că lupta a compensat mulți. Logica schimbării gamei de anvelope pentru a doua cursă a Marii Britanii a arătat că a agitat puntea.

Seminar de strategie de Red Bull pe parcursul celor trei zile. O strategie care a fost construită de ieri în principal în calificative și a fost sigilată astăzi cu reflexele excelente în cele 2 gropi realizate de olandez.

Cred că Hamilton a fost cel de-al doilea câștigător care a ocupat locul doi într-o cursă pierdută și, din nou, Botas a fost cel mare ghinion care a plătit pentru calculul echipei. Inevitabil a doua mașină care s-a întâmplat cu Hamilton a fost cea care și-a asumat riscurile și a fost despăgubită.

De asemenea, excelent este Leclerc, care a fost chiar pe locul al zecelea și a ocupat locul patru într-o cursă care nu părea să găsească inițial ritm. Partenerul roșilor roșilor, Vettel, cred că în fiecare cursă, despărțirea cu echipa atinge un clic și mai mult. Azi i-a stricat normal. Like-urile sunt probabil pe două sensuri și ambele părți abia așteaptă sfârșitul sezonului.

Albon cu o muncă uimitoare, întotdeauna proporțională, ceea ce l-a adus pe locul cinci înaintea lui Stroll și Hulkenberg. Racing Point a făcut o oprire de neînțeles în cele 6 ture germane înainte de finală și pentru aceasta a rămas pe locul șapte în principal. Cu toate acestea, niciunul dintre șoferii de la Racing Point nu poate spune astăzi că pretind lauri de calitate.

Okon, Norris și Kviat completează primii zece, Ricciardo fiind dezamăgirea meciului când a început al cincilea și a terminat al paisprezecelea.

kosdpthess

26 IOL 2010
6,068
3,756
113
Alexandroupolis
Bună dimineața,

Am citit mai multe comentarii despre meciul din dreapta și stânga. Am fost deosebit de impresionat de faptul că oamenii care fură supremația Mercedes-ului ies și vorbesc despre cum este posibil ca acest Mercedes să fie atât de departe în spatele Red Bull. Băieți, bucurați-vă de ceva diferit. În cele din urmă am văzut o cursă foarte interesantă, în care nici o mașină de siguranță și nici un eveniment neașteptat nu au jucat un rol și ne gemem din nou ...

Performanța foarte slabă a lui Merck în cursă, cu pagube uriașe în anvelope, este atribuită personal două scenarii posibile. Primul este strategia simplă, proastă, o configurare greșită a mașinii. O altă posibilitate, care poate da și mai multă diferență sezonului, are legătură cu un punct de vedere personal, dar probabil un set ciudat al Mercedes-ului poate ascunde o anumită slăbiciune, mai ales în fiabilitatea unei părți a mașinii. Adică, cred că s-ar putea să fi dat greutate în altă parte pentru a pune mai puțin stres pe altceva, ceea ce ar fi putut cauza uzura avansată a anvelopelor. Toto Wolf în împușcăturile pe care le-am văzut ieri, nu am văzut un bărbat care nu știe ce nu a greșit.

Următoarea cursă este suficient de crucială pentru a vedea dacă Red Bull poate reduce cu adevărat diferența. Cu toate acestea, a reușit meciul foarte bine și merită multe felicitări pentru asta. Nici măcar Ferstappen nu părea să creadă în cât timp și cu ce performanță, anvelopele pe care le avea, în special cele grele cu care a început.

Botas primește și un foc teribil pentru locul doi pierdut. Nu cred că a existat o comandă. Anvelopele nu au tras, nu a putut găsi niciodată un ritm și Hamilton a venit cu un set nou și l-a trecut ca și cum ar fi oprit, aceasta este realitatea. Britanicii au fost foarte favorizați de circumstanțe. Mi-ai spune dacă Botas ar fi al treilea ar face echipa la fel? Probabil că nu voi spune nu, doar dacă a văzut amenințarea lui Leclerc, l-ar putea pune în gropi.
  • ca
reacţii: tino

Predictii

• 13: 30
    Novasports 1HD
    • Parma - Napoli
  • 14: 00
    Novasports 2HD
    • Nice - Paris Saint-Germain
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Southampton - Tottenham Hotspur
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Kiel - Paderborn
  • 15: 30
    Novasports 3HD
    • Feyenoord - Twente
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Genova - Crotone
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Newcastle - Brighton
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leipzig - Mainz
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Huesca - Cadiz
  • 17: 45
    Novasports 4HD
    • Ajax - Walwick
  • 18: 15
    Novasports 2HD
    • Lamia - Ofi
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Liverpool
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Panathinaikos - Levadiakos
    Panathinaikos TV
    • Panathinaikos - Levadiakos
  • 19: 00
    Novasports 3HD
    • Sassuolo - Cagliari
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Wolfsburg - Leverkusen
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Alawes
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Betis - Valladolid
  • 20: 30
    Novasports 1HD
    • Volos - Aris
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leicester - Burnley
  • 21: 45
    Novasports 2HD
    • Juventus - Sampdoria
  • 22: 00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Lille
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Real Sociedad - Real Madrid
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Tondela - Rio Ave.
  • 13: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Khimki - Zenith
  • 19: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Coșuri - Valencia
  • 20: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Playoff-uri WNBA 2020
  • Mâine 21-09-2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 07: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 09: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 10: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Cupa Mondială 2020 FIM Enel Moto E
  • 11: 00
    ERT Sports HD
    • Al 12-lea Pick Racing
  • 11: 10
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 11: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 13: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • P PANATHA:
    Leeds - Fulham 4-3 la 75 ΄ ..... Merită jucat peste 7,5 ... la cota de 1.70
  • P PANATHA:
    Dortmund - Gladbach PESTE 3.5 cu cota de 2.52 / și puțin în 2 cu cota de 5.25
  • P PANATHA:
    Manchester - Crystal Palace 1 și peste 3,5 cu cota de 3.05 / Și puțin în scorul final 3-1 cu cota de 11.5
  • nklaps Chat Bot:
    nklaps a părăsit încăperea.
  • P PANATHA:
    Am inchis la ora opt .... buna seara alania
  • P PANATHA:
    Bună dimineața în companie
  • P PANATHA:
    Primul pariu al zilei .... duo gg în meciurile Hibernian - Rangers și Southampton - Tottenham
  • P PANATHA:
    În continuare .... Newcastle - Brighton 1 la cota de 2.70 / și puțin la 1 și peste 2,5 la cota de 4.60
  • Ertzan Ertzan:
    Am jucat Feyenoord Peste 2,5 și Peste 3,5 și fii 1-1 din 29 și vezi ce se pierde. Este un motiv să-ți tai venele (nu nu m-am jucat din cauza faptului că am alergie)
  • jogo jogo:
    peste a fost tăiat de câțiva ani acum ... germania b sau c de care îmi amintesc ... 1-1 la 9 "... eeee încă 1-1 este ... mătușa re ...
  • Balaton Balaton:
    să nu joace peste 2,5 Erjan pentru a juca golul și atât
  • Ertzan Ertzan:
    Golaki ai spus. Vineri Lyon și-am luat rămas bun de la viața de bună dimineață
  • Balaton Balaton:
    da l-am văzut și nu l-am jucat întâmplător pentru că nu eram acasă
  • Ertzan Ertzan:
    Asta mă face fericit este adevărul
    că ai juca și tu, dar întâmplător nu l-ai jucat
  • Balaton Balaton:
    uită-te la 3 meciuri pe sezon, nu le vei mai pierde, doar că nu știi când se va întâmpla
  • Balaton Balaton:
    și veți putea juca în jur de 160 de meciuri pe sezon
  • Balaton Balaton:
    așa îmi funcționează statisticile
  • Balaton Balaton:
    că voi pierde 3 meciuri pe sezon în cele 160 pe care le voi putea juca
  • Balaton Balaton:
    un sezon poate avea 140 altele altul 180 cumva deci merge și iese în medie 160
  • Φανουριος Chat Bot:
    Φανουριος a părăsit încăperea.
  • Ertzan Ertzan:
  • Ertzan Ertzan:
    Acesta este un campionat de care nu te plictisești niciodată de tot ce se întâmplă
  • Ertzan Ertzan:
    În timp ce văd Chelsea-Liverpool, sunt deja somnolent, deși am băut 3 cafele de dimineață :p
  • P PANATHA:
    Inspirație pentru Chelsea - Liverpool că vom primi o penalizare