FiatAbarth 695 Tributo Ferrari

Nikitas

New Member
9 Nov 2005
16,083
8,536
0
Unde vă plac cu voi și cu tine
Decret
Abarth 695 Tributo Ferrari

Curat de: Dimitris Dontas
Postat: 08 octombrie 2009

Abarth 695 „Tributo Ferrari” a avut premiera mondială la Salonul Auto de la Frankfurt și a câștigat impresiile. Aceasta este o versiune performantă care confirmă relația dintre Abarth și Ferrari. Două companii bazate pe valori comune, cum ar fi pasiunea pentru performanță, spiritul competitiv, atenția pentru detalii și italianul

<! - începe codul AdMan (C) Phaistos Networks SA [ http://www.phaistosnetworks.gr/ ] -> <NOSCRIPT> </NOSCRIPT> <SCRIPT language = javascript type = text / javascript> // <! [CDATA [[if (typeof Adman === 'undefined' || / MSIE [456] /. Test (navigator ['appVersion'])) document.write ('<scr' + 'ipt src = "http://ads.24media.gr/adman.js" language = "javascript" type = "text / javascript"> </ '+' sc '+' ript> '); var now = parseInt ((new Date ()). getTime ()); if (! window.admantpid) window.admantpid = now; var rnd = Math.floor (Math.random () * 900000) + 100, cdp = screen.width + "x" + screen.height + "x" + (navigator.appName == "Netscape"? Screen.pixelDepth: screen.colorDepth), burst = " ? "+ rnd +": = "+ window.admantpid +" @ "+ cdp +"? "; document.write (" <scr "+" ipt language = \ "Javascript \" src = \ "http: // ads. ? 24media.gr/gbanner / "+ acum +" | 18 / 314x60 "+ spargere +" / \ ">"); document.write ( "</" + "sc" + "ript>"); //]]> </SCRIPT> <SCRIPT language = Javascript src = "http://ads.24media.gr/gbanner/?1255069659109|18/314x60?435418:[E-mail protejate]? / "> </SCRIPT> Abarth și Ferrari sunt cele două mari nume care contribuie cel mai mult la crearea legendei industriei auto italiene în domeniul curselor. Cele două companii și-au reînnoit recent cooperarea. Și noul produs pe care îl„ aruncă ” pe piață se află Abarth 695 Tributo Ferrari și este prima lor creație comună din 1953, când de exemplu s-a născut Ferrari 166/250 MM Abarth care a alergat în cursele locale de viteză, inclusiv legendarul Mille Miglia.

Abarth 695 "Tributo Ferrari" este un model care îi permite lui Abarth, pe de o parte, să-și extindă prezența pe piața mașinilor sportive, iar pe de altă parte, să ofere posibilitatea prietenilor
Ferrari pentru a putea obține un model mic și accesibil. O mașină practică în oraș și prietenoasă pentru a călători.

În ceea ce privește exteriorul, mașina este dotată cu Scuderia Red, cu oglinzi laterale din fibră de carbon și detalii precum roțile și prizele de aer Racing Grey.

Interiorul are, de asemenea, o personalitate puternică și este guvernat de o mare atenție la detalii, în timp ce există un element sportiv difuz. Scaunele Abarth Corsa by Sabelt sunt din piele și negru și au o bază din fibră de carbon. Și de aceea sunt cu 10 kg mai ușoare (fiecare) decât scaunele cu găleată clasice cu care sunt echipate modelele clasice.

Noul Abarth 695 "Tributo Ferrari" iese în evidență, pe lângă o serie de schimbări de aspect, are și un motor extrem de puternic. Dezvoltat în comun de inginerii Abarth și Ferrari. Motorul este un 1,4 Turbo T-Jet 16v, a cărui putere este de. Shot la 180 CP. Combinată cu o transmisie electromecanică MTA (transmisie manuală automatizată) cu plăcuțe pe volan.

Unitatea este transmisă roților din față și, performanța oferită de model este. Astfel, Abarth 695 Tributo Ferrari este capabil să prindă 100 de kilometri dintr-un impas în aproximativ 7 secunde, în timp ce viteza maximă va atinge 225 de kilometri pe oră.

Pentru a îmbunătăți accelerația, mașina este echipată cu anvelope de înaltă performanță pe jante din aliaj de 17 ''.

NOUĂ ȘTIRE !!!!!!!!!!!!!!!!: pește:
  • ca
reacţii: johnbill

Pelop

New Member
24 Feb 2005
4,777
1,962
0
42
Bana ... da
Și preț? Banuiesc ca cu pretul pe care il va avea, TT va putea sa-l obtina cu aceiasi bani ... : pește:
și 30 de mii să coste, din aparență pur și simplu nu compară cele 2 mașini. vezi TT-ul și spui o mașină drăguță și îl vezi pe Abarth și doar ... ai terminat. : semn:

De 1000 de ori Abarth decât TT: ochi:
  • ca
reacţii: Nikitas

Amantino

New Member
7 Mar 2007
12,751
8,311
0
Creta
și 30 de mii să coste, din aparență pur și simplu nu compară cele 2 mașini. vezi TT-ul și spui o mașină drăguță și îl vezi pe Abarth și doar ... ai terminat. : semn:

De 1000 de ori Abarth decât TT: ochi:

Termini cu maimuța 500araki - FERRARI?
: surpriza:: surpriza:: surpriza:

Amantino

New Member
7 Mar 2007
12,751
8,311
0
Creta
Evident, pentru tine, mașina este doar un mijloc care te va duce din punctul A în punctul B.
Pentru mine este mult mai mult : semn:
De unde ați tras această concluzie? : surpriza: Pentru mine, primul lucru pe care îl văd într-o mașină este frumusețea și apoi performanța ... consider TT-ul mai frumos decât 500 care arată ... un gandaci. Desigur, acestea sunt gusturile, de aceea există 100 de mărci de mașini, care să satisfacă toate gusturile ...

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,454
18,540
113
36
CARE ESTE FENERUL
gandaciul este bun, dar dacă pui TT și mai bine atunci dacă este chiar convertibil (dacă ai cumpărăturile pe care le știi acum) chiar mai bine: ochi:

Pelop

New Member
24 Feb 2005
4,777
1,962
0
42
Bana ... da
De unde ați tras această concluzie? : surpriza: Pentru mine, primul lucru pe care îl văd într-o mașină este frumusețea și apoi performanța ... consider TT-ul mai frumos decât 500 care arată ... un gandaci. Desigur, acestea sunt gusturile, de aceea există 100 de mărci de mașini, care să satisfacă toate gusturile ...
Am ajuns la această concluzie din momentul în care ai spus maimuță ferrari 500 raki.
Mașina este un Abarth în ferrari roșii. NU este un ferrari
Și în cazul în care nu știi, ferrariul este deținut de fiat, deci are dreptul să-l folosească oriunde dorește, în beneficiul său.

desigur și voi fi de acord cu tine că fiecare are propriul gust.

Dar obiectiv, cele mai frumoase mașini sunt cele italiene, întotdeauna : semn:
  • ca

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,454
18,540
113
36
CARE ESTE FENERUL
Fără mustăți nu am habar. Privesc mașina ca un pui. Spuneți că interiorul și exteriorul (interior) al mașinii este aspectul exterior al unui pui. Îmi place să privesc mașina cât mai multe baghete în sufragerie, cât îmi place gustul pe care îl vezi: semn:

PS: Vedeți ce este șters de Mod și Admin și orice mesaj este schimbat din nou vedeți și există Originalul în fișier și este văzut de Mod și Admin: semn:

Tenekes

Ventilator AC Milan
26 Apr 2003
9,304
2,316
0
SanSiro ​​Milano
În design, italienii sunt evazivi. Acum, compararea Audi cu Fiat în ceea ce privește mecanica, prinderea și performanța este un pic prea mare ..
Altul să aibă un TT Quattro blocat pe asfalt și un alt Fiat cu orice au pus pe ele ..
Dar fiecare dintre ei are propriul har și frumusețe ...
Până la urmă, nu toți avem aceleași gusturi și nu vedem cu toții lucrurile din același punct de vedere ..: semn:
  • ca
reacţii: Amantino

Nikitas

New Member
9 Nov 2005
16,083
8,536
0
comparativ vechi 147 cu A3 autorul: volanul ceva mai bun mai bine configurat ......... etc etc volanul pe care îl au italienii nu există sau mai degrabă există în ceva foarte scump, dar nu în audi, acum dacă comparăm 500 cu TT, probabil că va fi mai bine TT în comportamentul de conducere este o altă mașină. Și ceva mai mult mașină este atunci când spui ceva feminin în față:

Am un Mercedes Am o albină și un lancia un Ferrari un Lampo o Alfa Romeo un Jaguar un Maserati a Porsche (pentru numele lui Dumnezeu nu toate sunt aceleași)

hai să mergem la alții: am un Opel, un Audi, un Scania, un Honda, un bec, un Renault, un pieton, un Fiat, un golf (acestea nu sunt mașini, sunt doar instrumente care pot fi mai bune decât unele dintre mașinile menționate mai sus, dar nu sunt de sex feminin.: semn:

johnbill

IFC # 5 campion 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup winn
Membru al echipei
7 Sep 2002
10,993
7,582
113
45
Sepolia
comparativ vechi 147 cu A3 autorul: volanul ceva mai bun mai bine configurat ......... etc etc volanul pe care îl au italienii nu există sau mai degrabă există în ceva foarte scump, dar nu în audi, acum dacă comparăm 500 cu TT, probabil că va fi mai bine TT în comportamentul de conducere este o altă mașină. Și ceva mai mult mașină este atunci când spui ceva feminin în față:

Am un Mercedes Am o albină și un lancia un Ferrari un Lampo o Alfa Romeo un Jaguar un Maserati a Porsche (pentru numele lui Dumnezeu nu toate sunt aceleași)

hai să mergem la alții: am un Opel, un Audi, un Scania, un Honda, un bec, un Renault, un pieton, un Fiat, un golf (acestea nu sunt mașini, sunt doar instrumente care pot fi mai bune decât unele dintre mașinile menționate mai sus, dar nu sunt de sex feminin.: semn:

În parte ... Nu mă gândisem niciodată la asta ...

Dar, din nou, ceea ce dă personajul pe care îl spui nu este brandul, ci modelul mai mult ... Ce vreau să spun ...

Spuneți de ex. Am un Ford Mondeo, dar nu spui niciodată că am un Ford Mustang GT 500 Shelby ...

Să spunem că am un Fiat Tipo, dar spuneți și că am un Berliner ...

Spuneți că am un Chevrolet Matiz, dar spuneți și că am un Camaro ...

De asemenea, un CITROEN C2 - un CITROEN XANTIA sau un DS ...

Depinde și de categoria mașinii ....

De exemplu. nu veți numi niciodată un Land Rover cu un nume de sex feminin ...
Ultima editare:
  • ca

Nikitas

New Member
9 Nov 2005
16,083
8,536
0
În parte ... Nu mă gândisem niciodată la asta ...

Dar, din nou, ceea ce dă personajul pe care îl spui nu este brandul, ci modelul mai mult ... Ce vreau să spun ...

Spuneți de ex. Am un Ford Mondeo, dar nu spui niciodată că am un Ford Mustang GT 500 Shelby ...

Să spunem că am un Fiat Tipo, dar spuneți și că am un Berliner ...

Spuneți că am un Chevrolet Matiz, dar spuneți și că am un Camaro ...

De asemenea, un CITROEN C2 - un CITROEN XANTIA sau un DS ...

Depinde și de categoria mașinii ....

De exemplu. nu veți numi niciodată un Land Rover cu un nume de sex feminin ...

CURSUL în unele modele companie neutră există acest parfum FEMEI și, prin urmare, separat, DAR TOTELE ENTITĂȚILOR raportate GÂNDURI, deoarece aceasta este o gamă largă de modele TOUS.GIA EXEMPLU ÎN CAZ „scăzut” A. MERSELE convinge EHO UNUI 150 DE EVENIMENTE ÎN MITO „UMANITATE” SAU ÎN „HUMBLE” YH MOYSA ACEASTA VOI SĂ VĂ SAȚI.: semn:
  • ca
reacţii: johnbill

Predictii

• 13: 30
    Novasports 1HD
    • Parma - Napoli
  • 14: 00
    Novasports 2HD
    • Nice - Paris Saint-Germain
  • 14: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Southampton - Tottenham Hotspur
  • 14: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Kiel - Paderborn
  • 15: 30
    Novasports 3HD
    • Feyenoord - Twente
  • 16: 00
    Novasports 1HD
    • Genova - Crotone
  • 16: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Newcastle - Brighton
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Leipzig - Mainz
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Huesca - Cadiz
  • 17: 45
    Novasports 4HD
    • Ajax - Walwick
  • 18: 15
    Novasports 2HD
    • Lamia - Ofi
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Chelsea - Liverpool
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Panathinaikos - Levadiakos
    Panathinaikos TV
    • Panathinaikos - Levadiakos
  • 19: 00
    Novasports 3HD
    • Sassuolo - Cagliari
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Wolfsburg - Leverkusen
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Granada - Alawes
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Betis - Valladolid
  • 20: 30
    Novasports 1HD
    • Volos - Aris
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leicester - Burnley
  • 21: 45
    Novasports 2HD
    • Juventus - Sampdoria
  • 22: 00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Lille
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Real Sociedad - Real Madrid
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Tondela - Rio Ave.
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Aston Villa - Sheffield United
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Bochum - San Pauli
    Novasports 1HD
    • Milano - Bologna
    Novasports 2HD
    • Auxerre - Troyes
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Betis - Valladolid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Lupii - Manchester City
  • 13: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Khimki - Zenith
  • 19: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Coșuri - Valencia
  • 20: 00: 00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Playoff-uri WNBA 2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 14: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Daily
  • Mâine 22-09-2020
  • 03: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Playoffs 2020
  • 07: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 09: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 09: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
  • 10: 15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 11: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Cupa Mondială 2020 FIM Enel Moto E
  • 11: 00
    ERT Sports HD
    • Al 12-lea Pick Racing
  • 11: 10
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 11: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto3 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
  • 13: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • WRC 2020
  • 13: 05
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Moto2 2020
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • MotoGP 2020
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
  • 12: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 15: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • WTA 2020
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP Masters 1000
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 ATP 500
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • P PANATHA:
    Leeds - Fulham 4-3 la 75 ΄ ..... Merită jucat peste 7,5 ... la cota de 1.70
  • P PANATHA:
    Dortmund - Gladbach PESTE 3.5 cu cota de 2.52 / și puțin în 2 cu cota de 5.25
  • P PANATHA:
    Manchester - Crystal Palace 1 și peste 3,5 cu cota de 3.05 / Și puțin în scorul final 3-1 cu cota de 11.5
  • nklaps Chat Bot:
    nklaps a părăsit încăperea.
  • P PANATHA:
    Am inchis la ora opt .... buna seara alania
  • P PANATHA:
    Bună dimineața în companie
  • P PANATHA:
    Primul pariu al zilei .... duo gg în meciurile Hibernian - Rangers și Southampton - Tottenham
  • P PANATHA:
    În continuare .... Newcastle - Brighton 1 la cota de 2.70 / și puțin la 1 și peste 2,5 la cota de 4.60
  • Ertzan Ertzan:
    Am jucat Feyenoord Peste 2,5 și Peste 3,5 și fii 1-1 din 29 și vezi ce se pierde. Este un motiv să-ți tai venele (nu nu m-am jucat din cauza faptului că am alergie)
  • jogo jogo:
    peste a fost tăiat de câțiva ani acum ... germania b sau c de care îmi amintesc ... 1-1 la 9 "... eeee încă 1-1 este ... mătușa re ...
  • Balaton Balaton:
    să nu joace peste 2,5 Erjan pentru a juca golul și atât
  • Ertzan Ertzan:
    Golaki ai spus. Vineri Lyon și-am luat rămas bun de la viața de bună dimineață
  • Balaton Balaton:
    da l-am văzut și nu l-am jucat întâmplător pentru că nu eram acasă
  • Ertzan Ertzan:
    Asta mă face fericit este adevărul
    că ai juca și tu, dar întâmplător nu l-ai jucat
  • Balaton Balaton:
    uită-te la 3 meciuri pe sezon, nu le vei mai pierde, doar că nu știi când se va întâmpla
  • Balaton Balaton:
    și veți putea juca în jur de 160 de meciuri pe sezon
  • Balaton Balaton:
    așa îmi funcționează statisticile
  • Balaton Balaton:
    că voi pierde 3 meciuri pe sezon în cele 160 pe care le voi putea juca
  • Balaton Balaton:
    un sezon poate avea 140 altele altul 180 cumva deci merge și iese în medie 160
  • Φανουριος Chat Bot:
    Φανουριος a părăsit încăperea.
  • Ertzan Ertzan:
  • Ertzan Ertzan:
    Acesta este un campionat de care nu te plictisești niciodată de tot ce se întâmplă
  • Ertzan Ertzan:
    În timp ce văd Chelsea-Liverpool, sunt deja somnolent, deși am băut 3 cafele de dimineață :p
  • P PANATHA:
    Inspirație pentru Chelsea - Liverpool că vom primi o penalizare
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul knemon a lansat o nouă temă numită "5 euro pentru un serviciu mic la Skrill„la Portofele electronice.