Destinația finală. Cuba venim aici

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
8,787
3,856
113
Starting bank : 7542 δραχμές

Μάξ μπετ το χιλιάρικο με σήμα τον θεό Απόλλωνα .Καταργουνται δια ροπάλου τα flat stakes και οι γκαντεμογιγαντες, όπως δεν ξανασχολουμαι με την "νέα bwin" (aka stoiximan), ακόμα και αν έχει την σούπερ ευκαιρια/απόδοση .

Επίσης να σας ενημερωσω για να μην ανησυχειτε, πως πλέον μου πέρασε η "γρίπη" και είμαι περδίκι.

Προγραμματικες δηλώσεις κάποια άλλη στιγμή που δεν θα βαριέμαι.



Nu alegeți 111

Nottingham Challenger

Becker B. - Baghdatis M.

Pick : Markos νίκη

Cote: 2,50

Carte: betvictor

Miza: 300 Drachmas




Nu alegeți 112

Prostejov Challenger


Polansky P. - Velotti A

Pick : Polansky νίκη

Cote: 1,62

Rezervați: tabl

Miza: 650 Drachmas


Alegeți 112

French open women

Name the finalists

Sharapova - halep

Cote: 2,875

Rezervați: orez

Miza: 450 Drachmas
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Λένε πως η αρχή είναι το ήμισυ του παντός.Αν ισχύει αυτό, προμηνυεται ευοίωνο το "μέλλον" του θρέντ. Λέμε τώρα.

Έβγαλε κ ωραία Λάιβ η μέρα, με Μαρακι, Ευγενία κ Πολάνσκι.
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Σε κάνα τεταρτακι ξεκιναει και το παιχνιδι του Μπερντιχ με τον Γκουμπλις. Θα πάω με τον Τσέχο σε οριακά ανεκτη τιμή.

Alegeți 114

ATP French Open

Berdych T. - Gulbis E.

Pick : Berdych to win

Cote: 1,69

Carte: pinacula

Miza: 400 Drachmas


Έχω κ ένα fun bet στο exact score 3-1 για μπερντιχ, αλλά δεν το περνάω εδώ.
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Θα προσπαθησω να κάνω updates όσο μπορω.Πατάει πολύ καλυτερα ο Λετονος so far. 3-0 κερδιζει στο 1ο σετ.
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Είναι που είναι για πολλές κλωτσιες ο Μπερντιχ, έχει κ ο άλλος την τύχη με το μέρος του.. ήρθε κ έδεσε που λένε. Είχαμε μπρεικ στο 3-5 του πρώτου σετ, αντί να το κάνουμε το δεχτηκαμε εμείς στην αρχή του δευτερου. Πάω για ντόνατς.
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Tουλάχιστον μας πληρωσε ο Παγδατης μετα απο πολυ καιρο και σε πολυ καλη αποδοση.....
Για τον Μπερντιχ μην ελπιζεις απλως εφτασε μεχρι τους 8 γιατι επαιζε με βατους αντιπαλους,φετος ειναι τραγικος στα χωματινα τουρνουα...
 
  • Aprecieri
reacţii: grace_kelly
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Αν το πάρει ο μπερντιχ θα βάλω άβαταρ Σπανούλη για 1 μήνα . Ούτε να κουνηθει δεν μπορεί. Χάνει τα service game του από το 40.Πολύ κρίσιμο για την έθραυστη ψυχολογια του Λετονου το 5-3 που έβγαλε τους μεγάλους άσσους κ έσωσε το μπρεικ. Πφφφφφ
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

3η φορά που σερβιρε στο ξεκίνημα του σετ, 3ο μπρεικ που δέχτηκε. Απλά απιστευτος. Και ο φούστης ο πρώην αφάνας, όχι ότι δεν παίζει καλυτερα, αλλά σε όσα γκέιμς είχε μπρεικ ποιντ, τελικά το έκανε. Μη κ δεν κάνει σε κάποιο, να έχουμε μιση ελπίδα . Φινιτο
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Έφτασε φάκελος από την ΈΠΟ και αναφερει πως είναι ύποπτο για στημένο το Ψαχνα - Νίκη. Να πω ότι δεν το είχα σχολιασει ... ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΑΣ ΠΊΣΩ ΡΕ.
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Σκεφτομαι για μονφιγ αύριο. Είχα κοντραρει την Σκωτσεζα με κολχαιμπερ (ακόμα να το ξεπερασω), σκεφτηκα να κάνω το ίδιο κ με βερντασκο (ευτυχώς Κιότεψα) , θα είναι άραγε η τρίτη κ φαρμακερη αύριο? Ή από τις "κόντρες" μας στο τέλος θα τον πάμε και τελικό τον φακιδομυτη?
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Έχω τον δικό μου τον γνωστό να μου λέει "Μπρέντριχ τι λέει?" του απαντάω "Μεγάλο παιχνίδι περιμένω αλλά μη με ρωτάς για νικητή" Πάω εγώ το κοπανάω να μην λήξει υπέρ 3-0 του άλλου. Έρχεται μήνυμα και από τον δικό μου "Ρίξε 157 ευρώ Μπρέντριχ" εγώ την ψηλιάστικα την δουλειά και έφυγα με μισή χασούρα καλύπτοντας το 3-0 ο δικός μου την έκατσε. Μας έκατσε στο λαιμό ο άτιμος : agis:
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Έχω τον δικό μου τον γνωστό να μου λέει "Μπρέντριχ τι λέει?" του απαντάω "Μεγάλο παιχνίδι περιμένω αλλά μη με ρωτάς για νικητή" Πάω εγώ το κοπανάω να μην λήξει υπέρ 3-0 του άλλου. Έρχεται μήνυμα και από τον δικό μου "Ρίξε 157 ευρώ Μπρέντριχ" εγώ την ψηλιάστικα την δουλειά και έφυγα με μισή χασούρα καλύπτοντας το 3-0 ο δικός μου την έκατσε. Μας έκατσε στο λαιμό ο άτιμος : agis:

Μα τον θεό σου μιλάω , αν το είχα σε 365 και όχι σε πίνακλ , θα είχα κάνει cashout στο 3-0 του 1ου σετ. Για τέτοιο δράμα μιλάμε.

Πολλά ήταν αυτά τα παιχνιδια στο τουρνουα αντρών που φαίνονταν ότι θα "τραβηξουν" μακριά κ τελικά @@@@. Από το μπερντιχ - ίσνερ και το βερντασκο - Μαρει, μέχρι τα παιχνιδια του Νολε με τσονγκα κ Ραονιτς, που λες "δεν μπορεί ,ένα σετ θα το χάσει κάποτε".

Πολύ πιο ενδιαφεροντα παιχνιδια υπήρχαν στο ταμπλό των γυναικων.Και σαραποβα χθες κ μπουσαρντ .Ανάτροπη πάνω στην ανατροπη έγινε .
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Από τις 5πμ προσπαθουσα να μπω στο φόρουμ..Υπήρχε θέμα γενικά ή απλά εγώ είχα το προβλημα?
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Από τις 5πμ προσπαθουσα να μπω στο φόρουμ..Υπήρχε θέμα γενικά ή απλά εγώ είχα το προβλημα?

Κατι πρεπει να γινεται γιατι τωρα τελευταια τα πρωινα δε μπαινω με τιποτα...
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Tι να πω ρε παίδες? Όποιος είχε διαβάσει για κόντρες Berdych και Monfils στους προηγούμενους γύρους ήταν εμφανές πως οι 2 και ιδιαίτερα ο Τσέχος δε μπορούν φέτος... Ας όψεται που αυτούς που επέλεξα για να τους κερδίσουν αποδείχτηκαν τρελά σαπάκια...

Όποιος μπορεί να βρει το ματς Monfils-Struff με 4 απόδοση που είχα δώσει ας δει τα πρώτα 2 σετς και θα καταλάβει...

1ο σετ 5-4 σερβίρει ο Monfils, και ο Struff χάνει 5 set poitns. Μάλιστα στο ένα, του βγάζει ένα εκπληκτικό χτύπημα στη γραμμή αλλά πολύ μέσα που ο άλλος ίσα ίσα θα το γύριζε και αν (ο Γερμανός θα έκανε το smush μετά) και ο επόπτης το δήλωσε άουτ και έτσι επαναλήφθηκε από τον διαιτητή. . Στο 6-5 ο Struff χάνει άλλα 2 ή 3 set points για να χάσει τελικά στο ΤΒ. Στο 2ο προηγούταν ως το 4-2 και τελικά το χασε.
Δε ξέρω αν θα κερδίσει τον Murray που αντέχει για 3 σετς (βαριά 4), αλλά σίγουρα δεν είναι στα καλά του.
Όσο για τον Berdych απλά εκμεταλεύτηκε το καλό πρόγραμμα.

Πάντως όταν βλέπεις Gulbis στα ημιτελικά και κάτι GG Lopez και Lajovic στους 16 σου έρχεται να βάλεις τα κλάμματα!!! Μου θυμίζει κάτι grand slams προ ετών όπου έβλεπες τους Melzer και Schuettler να φτάνουν στα ημιτελικά...

Είπαμε η μεγαλύτερη 10ετία του αντρικού τένις φτάνει στο τέλος της, αφού εκτός των μυθικότερων top4 που ήρθαν ποτέ στο χώρο, είχαμε και μια εκπληκτική 20-30άδα παιχτών να πέφτουν μαζί τους και τώρα όχι μονο πέφτουν οι μεγάλοι αλλά ταυτόχρονα και αυτοί και έτσι υπάρχει χώρος για πιτσιρικάδες που όμως είναι τενιστικά μίλια μακριά.
Φανταστείτε φέτος στο RG να υπήρχε ο 20-22άρης Gasquet, o 20-22άρης Sonderling ή Verdasco κτλ... Μπορεί να σήκωναν και τη κούπα..
Περασμένα μεγαλεία. Τουλάχιστον απολάυσαμε τη μεγαλύτερη 10ετία του τένις με όλα τα μεγαθήρια μαζί!!!
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Μα τον θεό σου μιλάω , αν το είχα σε 365 και όχι σε πίνακλ , θα είχα κάνει cashout στο 3-0 του 1ου σετ. Για τέτοιο δράμα μιλάμε.

Πολλά ήταν αυτά τα παιχνιδια στο τουρνουα αντρών που φαίνονταν ότι θα "τραβηξουν" μακριά κ τελικά @@@@. Από το μπερντιχ - ίσνερ και το βερντασκο - Μαρει, μέχρι τα παιχνιδια του Νολε με τσονγκα κ Ραονιτς, που λες "δεν μπορεί ,ένα σετ θα το χάσει κάποτε".

Πολύ πιο ενδιαφεροντα παιχνιδια υπήρχαν στο ταμπλό των γυναικων.Και σαραποβα χθες κ μπουσαρντ .Ανάτροπη πάνω στην ανατροπη έγινε .

Συμφωνώ και εγώ περίμενα γερά παιχνίδια σ'αυτό που είπες Νόλε-Τσονγκά όπως και του Μπρέντριχ αλλά και Βερντάσκο-Μάρεϊ.

Σήμερα πάω με το 3-0 του Ναδάλ να μην χάσει φυσικά. Υποτίθεται μάλιστα περιμένω και μεγάλο παιχνίδι όπως και το άλλο Μονφίλς-Μάρεϊ
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Πωπω..Φαγωθήκατε όλοι.. : emb:

ΕΝταξει, μαλακία μπετ ήταν..Τι να λέμε.

ΣΑς έχει τύχει ποτέ να ποντάρετε κάτι και στο πρώτο 5λεπτο να το έχετε μετανιώσει..?

Ε..Αυτό ακριβώς.


Συνεχίζουμε Σήμερα.



(είχα πολύ δυνατό μπετ στο 2-0 @ 1,63 του Κουέβας, αλλά ήταν "off" το φορουμ και δεν μπορούσα να μπω..Μετα είχε κάτω από 1,45.next time)


Pick no 115 (αργήσα πολύ σε αυτό,αλλά ακόμα πιστευω έχει αξία)

μπασκετ Σερβίας Απόψε στις 21.00


Mega Vizura - Partizan

Pick : Mega Vizura ML

Odds : 2,10 (2,15 sportingbet, αλλα την "έκοψα" και αυτή)

Carte: orice

Miza: 400 Drachmas
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Μεταφέρω αυτούσιο το σχόλιο από το τέλος του κειμένου εδώ

http://www.kingbet.net/category-prognostika/article/47014/stis-aples-nikes-zoymi

"Η εταιρεια stoiximan δινει 1,40 αποδοση για το αν ο οσφπ θα εχει συμπληρωσει 5 φαουλ μεσα στα πρωτα 5΄ της 4ης περιοδου... Η καταντια του μπασκετ μας σε ενα στοιχημα...
Εγω παντως θα πονταρω στο οτι ο προεδρος θα ειναι στο γηπεδο καπου πισω απο τις μπασκετες"
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Με τόση βροχα πάντως -αν τελικά διεξαχθουν σήμερα οι αγώνες- αποκτά πλεονεκτημα ο φερερ έναντι του Ναδαλ με το υγρό κ βαρύ Τερέν που θα μειώσει το bounce κ θα κρατάει το μπαλάκι χαμηλά.
 
Răspuns: Destinația finală. Cuba venim aici

Πανε για αυριο λογικα τα ματς...
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
    Ertzan Ertzan: Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Țările de Jos în 1980...