fonbet

Exact ce a spus Grim.
Prasini și Shehaman au acum fotografiile noastre și numele cunoscuților și prietenilor pe un panou pe care scrie: „Dacă îi vedeți, contactați imediat departamentul nostru, oferim o taxă”
 
Încă nu înțeleg de ce din momentul în care există verdele să conducă pe cineva să meargă la o firmă „necunoscută”?

Din câte știu, verdele este foarte fiabil, are randamente bune.

1) După cum sa raportat de nenumărate ori, companiile de pariuri expulzează jucătorii care au găsit o modalitate de a-i câștiga pe termen lung. Verdele face la fel, așa că inevitabil vei căuta alte opțiuni.

2) În unele companii „necunoscute” găsești oportunități importante, care nu sunt disponibile în companii precum verde.
 
Știe cineva dacă aveți aproape șansele unei alte companii sau al unei companii de a avea șansele de la fonbet...
 
1) După cum sa raportat de nenumărate ori, companiile de pariuri expulzează jucătorii care au găsit o modalitate de a-i câștiga pe termen lung. Verdele face la fel, așa că inevitabil vei căuta alte opțiuni.

2) În unele companii „necunoscute” găsești oportunități importante, care nu sunt disponibile în companii precum verde.
Nu sunt de acord cu nimic, singura obiecție pe care o am este dacă merită să-ți riști banii în „necunoscut”
Evident dacă ai un model de pariere și mai ales când este profitabil mai devreme sau mai târziu te vor închide
 
Am așteptat ani de zile noile firme, din păcate unul din aceleași sate care de fapt au plecat 3-4 și au venit mai puține. Doar jucătorii vor să piardă și să joace cu 5 și 10 pentru a pierde cu siguranță. M-am inregistrat la noua societate cu raspundere limitata in 3 zile, nu un euro din fericire ci pana la 7-8 !!!! Sper să continui cu retragerea, voi actualiza forumul
 
  • Haha
reacţii: stpsilan
Am așteptat ani de zile noile firme, din păcate unul din aceleași sate care de fapt au plecat 3-4 și au venit mai puține. Doar jucătorii vor să piardă și să joace cu 5 și 10 pentru a pierde cu siguranță. M-am inregistrat la noua societate cu raspundere limitata in 3 zile, nu un euro din fericire ci pana la 7-8 !!!! Sper să continui cu retragerea, voi actualiza forumul

Ei bine, acum majoritatea companiilor sunt așa. Nu mai există jucători mari serioși în domeniul pariurilor legale. Să zicem dafabet, care este tot asiatic, să zicem, să-mi stabilească o limită de 50 de euro max pariu.

Pinakl pentru a juca, comunicați cu ei, vă oferă un site special pentru a intra, nu trebuie să caute o licență.

Betfer, peisajul cu prime și super rezervări a devenit acum foarte urât.

A rămas doar Asia, unde și dacă, dacă pariul va fi acceptat, dacă va fi plătit, dacă agentul va fi de încredere etc etc. Spațiul este putred acum.
 
  • Aprecieri
reacţii: GATHS
Ei bine, acum majoritatea companiilor sunt așa. Nu mai există jucători mari serioși în domeniul pariurilor legale. Să zicem dafabet, care este tot asiatic, să zicem, să-mi stabilească o limită de 50 de euro max pariu.

Pinakl pentru a juca, comunicați cu ei, vă oferă un site special pentru a intra, nu trebuie să caute o licență.

Betfer, peisajul cu prime și super rezervări a devenit acum foarte urât.

A rămas doar Asia, unde și dacă, dacă pariul va fi acceptat, dacă va fi plătit, dacă agentul va fi de încredere etc etc. Spațiul este putred acum.

Pentru dafabet, internetul este plin de recenzii negative și probleme de descărcare. De obicei te retragi?
 
Când joci astfel de turnee oriunde le joci, este cu siguranță limita pentru multe companii.
Am avut de multe ori această discuție despre limite, situația a devenit dramatică din 2012
Acum limita este imediată și cu profituri mici, atunci devii un gangster cu numele altora și riști să-ți pierzi profiturile
Legal, bineînțeles, într-o zi oricum nu vei mai cunoaște oameni în numele tău
Apoi mergi în Asia, dar cu o diferență uriașă în roi-ul tău, pe măsură ce joci în cote de închidere în majoritatea cazurilor și te lupți cu fiarele, precum și în cote de deschidere vorbim despre limite de 50-60 de euro care după 3 pariuri piata a fost dizolvata
Aceasta este realitatea acum pentru jucătorii care au câștigat
 
Când joci astfel de turnee oriunde le joci, este cu siguranță limita pentru multe companii.
Nu înțeleg acest lucru, are Kenya live la acea vreme, rezerve din Belarus, ceva estonieni malaezieni norvegieni K19 etc. Deci de ce oferă ei live? Orice aș juca de la ei, dacă câștig, se închide.

Nu pot deveni expert în Premier League și Campionat la 40. Nici eu nu sunt în Kenya, dar OK l-am preferat din rezervele din Belarus pentru că a avut un peste 0.5 1.90 la 52 și ceilalți cu scorul 1-2. au fost peste 5.5 1.60 la 60.
 
Nu înțeleg acest lucru, are Kenya live la acea vreme, rezerve din Belarus, ceva estonieni malaezieni norvegieni K19 etc. Deci de ce oferă ei live? Orice aș juca de la ei, dacă câștig, se închide.

Nu pot deveni expert în Premier League și Campionat la 40. Nici eu nu sunt în Kenya, dar OK l-am preferat din rezervele din Belarus pentru că a avut un peste 0.5 1.90 la 52 și ceilalți cu scorul 1-2. au fost peste 5.5 1.60 la 60.
După cum ai spus ai dreptate, cred că încep să înțeleg... cred... Cine va juca pe aceste piețe? Masa despre care am discutat nu va juca, adică cea mai mare parte a masei nu va juca, În interiorul masei sunt și lasă-mă bolnav .... o parte din această categorie va juca. el va pierde. ca peste tot.. ii iubesc si pietele vor fi mereu deschise pentru ei.
Dacă nu pierd, atunci problema se duce în altă parte: mai întâi poate au informații, de exemplu, 16 națională a Greciei!
Sunt cele mai bune piețe pentru a le face mai ușor celor care își pot găsi valoare pentru că greșelile sunt mai mari!
Când găsești valori mici în ligile mari este mai greu să fii detectat, softul te scoate dar factorul intră, poate jucătorul s-a gândit că va câștiga Tade și nu este o chestiune de valoare pentru performanță ci un meci câştigător! iar limita va fi mult mai lungă. In Kenya nu stii ce culoare poarta pantaloni scurti.....care castigator joci cu mare succes.
Cred că atunci când văd pariurile trecând prin fața lor, spun: Ei, în sfârșit, câte conturi vor rămâne fără limită.... Ei fac filtrarea și limitele cad.

Yy. Îmi pare rău, sunt și eu dependent de încercare și de câștig, așa că am folosit cuvântul bolnav ... totul ... unde va merge, va sta etc.
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Asta cu limitele a scăpat și cred că sunt un exemplu tipic. În general până în 2018 am pierdut, am pierdut, am pierdut. În septembrie a acelui an eram gata fie să renunț la ele, fie să mă rostogolesc adânc în noroi. Până la urmă, niciunul nu s-a întâmplat. În căutarea unei modalități de a nu pierde am descoperit un tipster ceh și de atunci, plătind o mică sumă lunară, îl urmăresc cu fidelitate. Am găsit și niște tipsteri gratuiti pe care îi urmăresc cu fidelitate. Rezultatul este că nu pierd sau pierd foarte puțin (ceea ce pentru mine este foarte de bază) și în unele luni am câștiguri mici. Pariurile mele rareori depășesc 10 euro, dar pot juca pentru 20 de pariuri simple în timpul zilei (SK mai sus). Pariurile pot veni din toate sporturile și din toate ligile.

De asemenea, fac întotdeauna retrageri foarte mici. 30 de euro, 40 de euro. Sunt literalmente un cofetar. Vreau să pariez și să nu pierd. Dacă câștig este un bonus. Deci acesta este profilul meu de joc.

Așa că chiar și eu, din 2018 de când am încetat să mai fiu ticălosul și perdanții definitiv mă limitează. Bwin m-a limitat făcând un depozit de 50 de euro și pariând 5 euro, goalbet m-a limitat pentru că jucam ceva 10 euro la volei și punând 250 de euro, am cerut o retragere de 30 de euro când am ajuns la 500 de euro. Desigur, am fost limitat de frații lui Bwin, Sportingbet și Vista.
Novibet mi-a pus niște limite umilitoare de 3-4 euro în sporturile mici și sunt sigur că în fotbal nu voi putea juca mai mult de 50 de euro (lucru pe care nu îl voi ști niciodată pentru că așa cum am spus, joc până la 10-). 15 euro pe pariu). Betrebels mi-a făcut următorul lucru incredibil, nu m-au lăsat să iau un al doilea pariu dintr-un meci. Să presupunem că am jucat un 1, nu mi-a permis să cânt un over live.


Și mă întreb acum, dacă companiile limitează cofetarii ca mine care tocmai au încetat să piardă din nou și din nou, cum rămâne cu jucătorii serioși? Pe de altă parte, toate acestea mă ajută pentru că știind că dacă îmi cresc pariurile cresc și riscul de limită, mă așez pe ouă.
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Fonbet ar trebui să aibă mai puține metode de retragere decât Betrebels. De ce se întâmplă asta;
 
Exact ce a spus Grim.
Prasini și Shehaman au acum fotografiile noastre și numele cunoscuților și prietenilor pe un panou pe care scrie: „Dacă îi vedeți, contactați imediat departamentul nostru, oferim o taxă”
Din moment ce câștigi atât de mult de ce nu joci în opap? Lasă-i o greblă mai mare, nu s-a întâmplat și vei primi mai puțin. Deoarece nu faceți acest lucru, probabil că căutați găuri în unele piețe de tip peste 38 lateral și faceți airbing, așa că are sens să le închideți.
 
Din moment ce câștigi atât de mult de ce nu joci în opap? Lasă-i o greblă mai mare, nu s-a întâmplat și vei primi mai puțin. Deoarece nu faceți acest lucru, probabil că căutați găuri în unele piețe de tip peste 38 lateral și faceți airbing, așa că are sens să le închideți.
Hai, frate.... Nu ai înțeles sensul.
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...