GOALBET - Înălțarea (gnomoula)

crea_bet

Membru bine-cunoscute
20 Jan 2016
1,492
661
113
Bună seara,

Sunt un membru activ al vechii site-uri și Forum. Aș dori să cunosc traducerea următoarelor:

"A sustine
Solicitarea dvs. de retragere a fost anulată.
Vă rugăm să solicitați prin transfer bancar.

Conform regulilor:
Reducerile totale pentru toate metodele de retragere nu trebuie să depășească totalul depozitelor efectuate folosind metoda de depozit adecvată, altfel decât prin intermediul Băncii, Wallet Wallet, Moneysafe și Paysafe. Pentru retrageri în diferite moduri (de ex. Skrill, NETELLER) nu pot fi deservite dacă depășesc depozitul total prin aceeași metodă. "


În ceea ce privește literele albastre, poate cineva să-mi explice, în traducere liberă, ce înseamnă?

Mulțumesc


PS. Voi scrie ceea ce am făcut după ce am citit mai întâi câteva dintre punctele mele de vedere.
YG2. Salutări celor pe care i-am întâlnit și farmacistului care a fost aici în acest an :)
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Ceea ce cereți vă va ajuta cu specialiștii.
Mă bucur să vă revăd aici din acest motiv.
Fii mereu bun ....:)
 
Eu nu sunt un expert, dar dacă faci 100 depozit euro cu Skrill, puteți obține o copie de rezervă cu 100 Skrill , nu mai mult .... celelalte profituri numai prin metode precum banca, etc ... este o nouă lege care se aplică pentru a fi pe deplin controlată prin intermediul băncilor grecești sau este doar o furt?
 
  • Aprecieri
reacţii: crea_bet
Este un obișnuit al GOALbet. Stabilește o limită de 1 euro și solicită retrageri într-un cont bancar indiferent de modalitatea de depunere. Pipeți scuza de mai sus sau doar un răspuns automat al unui angajat care știe doar să copieze-lipi regulile companiei fără să știe măcar să le traducă. La Interwetten este, de asemenea, obișnuit ca prima retragere să fie creditată într-un cont bancar. De acolo încolo, el lasă retragerile în portofel, dar cu comisionul care a condus automat clientul către soluția de transfer. Acum este un sistem de la multe companii și funcționează ca un pas suplimentar de verificare.
 
La fel sa întâmplat și cu mine. Dacă solicitați un transfer bancar, acesta vă va trimite un e-mail și vă va face cunoscută problema, anulați solicitarea și retrimiteți Skrill. Puteți avea în mod rezonabil 1 Euro.

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
Mai simplu, această companie vrea să depuneți numai dacă sunteți răpit și sunteți un copil rău.
 
Eu nu sunt un expert, dar dacă faci 100 depozit euro cu Skrill, puteți obține o copie de rezervă cu 100 Skrill , nu mai mult .... celelalte profituri numai prin metode precum banca, etc ... este o nouă lege care se aplică pentru a fi pe deplin controlată prin intermediul băncilor grecești sau este doar o furt?

Asta-i exact ceea ce am spus, dar nici asta nu mă lasă să o fac.

Este tactica sa GOALbet. Acesta plasează o limită de 1 euro și solicită retrageri la un cont bancar, indiferent de metoda depunerii. Am scuza de mai sus sau doar un răspuns automat de la un angajat care știe doar cum să copieze-pastreze regulile companiei fără să știe cum să le traducă. în Interwetten este, de asemenea, recomandabil ca prima preluare să intre într-un cont bancar. De acum înainte, se lasă retragerile într-un portofel, dar cu comisia care conduce în mod automat clientul la soluția de remitențe. Acum este un sistem de multe companii și funcționează ca un pas suplimentar de verificare.

Exact asta se întâmplă. Verificare suplimentară? aici facem un videoclip, așa că o vor confirma? nule.

Am spus că voi juca într-un pic de Softabu C național la sfârșitul anului, după ce am făcut cote greșite. Profitul 600%, împreună cu pariurile pierdute, până la Paștele pe care îl joc și un handicap greșit, care mi-a anulat a doua zi. Ei sunt minți și continuitatea este cunoscută. Îmi pare rău, dar pare a fi o tactică undeva, de exemplu în franciza companiei sau în termenii? (Am trecut doar o diagonală)
 
Eu nu sunt un expert, dar dacă faci 100 depozit euro cu Skrill, puteți obține o copie de rezervă cu 100 Skrill , nu mai mult .... celelalte profituri numai prin metode precum banca, etc ... este o nouă lege care se aplică pentru a fi pe deplin controlată prin intermediul băncilor grecești sau este doar o furt?

Asta-i exact ceea ce am spus, dar nici asta nu mă lasă să o fac.

Este tactica sa GOALbet. Acesta plasează o limită de 1 euro și solicită retrageri la un cont bancar, indiferent de metoda depunerii. Am scuza de mai sus sau doar un răspuns automat de la un angajat care știe doar cum să copieze-pastreze regulile companiei fără să știe cum să le traducă. în Interwetten este, de asemenea, recomandabil ca prima preluare să intre într-un cont bancar. De acum înainte, se lasă retragerile într-un portofel, dar cu comisia care conduce în mod automat clientul la soluția de remitențe. Acum este un sistem de multe companii și funcționează ca un pas suplimentar de verificare.

Exact asta se întâmplă. Verificare suplimentară? aici facem un videoclip, așa că o vor confirma? nule.

Am spus că voi juca într-un pic de Softabu C național la sfârșitul anului, după ce am făcut cote greșite. Profitul 600%, împreună cu pariurile pierdute, până la Paștele pe care îl joc și un handicap greșit, care mi-a anulat a doua zi. Ei sunt minți și continuitatea este cunoscută. Îmi pare rău, dar pare a fi o tactică undeva, de exemplu în franciza companiei sau în termenii? (Am trecut doar o diagonală)
În ceea ce privește depozitele și retragerile, cred că majoritatea companiilor fac acest lucru skril... la 100 să preiați la skril... restul băncii ... chiar și bf-ul meu a făcut acest lucru și a trebuit să fac retragerea restului în Național și apoi tatăl sau b ... șterge imediat contul după ce mi-a plătit mai întâi în mod normal !!!!
de așteptare pentru mijloacele de trai ..... din păcate, companiile locale nu lasă loc pentru profit !!
 
În ceea ce privește depozitele și retragerile, cred că majoritatea companiilor fac acest lucru skril... la 100 să preiați la skril... restul băncii ... chiar și bf-ul meu a făcut acest lucru și a trebuit să fac retragerea restului în Național și apoi tatăl sau b ... șterge imediat contul după ce mi-a plătit mai întâi în mod normal !!!!
de așteptare pentru mijloacele de trai ..... din păcate, companiile locale nu lasă loc pentru profit !!

Nu asta spui tu. Dacă fac 100e un depozit la pariere skril și primesc milioane 1, odată ce milioane de 1 provin de la skril depozit 100e, pot face întreaga sumă de retragere skril.

Yg1. Da, am făcut-o de mai multe ori în diferite companii.
Yg2. Doar nu un milion. Cu toate acestea.
Ce spune cuvântul.
 
Nu asta spui tu. Dacă fac 100e un depozit la pariere skril și primesc milioane 1, odată ce milioane de 1 provin de la skril depozit 100e, pot face întreaga sumă de retragere skril.

Yg1. Da, am făcut-o de mai multe ori în diferite companii.
Yg2. Doar nu un milion. Cu toate acestea.
Ce spune cuvântul.
Dacă poți face un depozit la bf și îmi vei aduce aminte ... Am uitat să menționez că cartea a fost reînnoită și poate că a fost motivul pentru care am putut face un depozit
 
Dacă poți face un depozit la bf și îmi vei aduce aminte ... Am uitat să menționez că cartea a fost reînnoită și poate că a fost motivul pentru care am putut face un depozit

Nu am spus că minți despre gândac. Pur și simplu am spus că ceea ce ați menționat nu se aplică în general.
M-am intors, am facut-o pe un board, 188bet, yunibet, etc., nenumarate ori. Mai exact, am făcut 2 ori chiar și după ce am comentat la prânz.
Cu tot respectul, dacă aș depune 100e pentru a putea reveni la 100e (și întrucât retragerile pe o altă rută nu se joacă) aș fi renunțat la „sport”.

Aceștia.
 
Cu asta skril care spuneți că joacă numai în Grecia și în anumite pariuri vedeți acest titlu. În acest caz, totuși, vorbim de Sophubbucks cu volum redus. Dar ce să facem este că cotele au mers prost și am decis să ne ocupăm ...
 
Problema care cred că începe cu multiplele modalități de depunere. Deci, dacă puneți bani pe un card, mergeți mai departe skril, apoi cu viva etc - dacă îmi amintesc corect din felul în care făcea betferul - până când retrageți separat toți banii depuși în fiecare mod, nu aveți „bani neti”, astfel încât să puteți efectua retragerea cu ultimul metoda de depunere. De aceea trebuie să duci banii la bancă pentru a evita spălarea.

La gândacul tău ai detaliat ceea ce ai depus și cât de mult ar trebui să te ridici pentru a merge la 0. Îmi amintesc că nu am reușit să ridic, deoarece sa terminat un card și am avut consultații lunare 1. În mod evident, ei nu vă vor ajuta și sunt suficient de îndrăzneți pentru că îi scoateți și sunt plecați.
 
  • Aprecieri
reacţii: BLIZARD

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...