Goalbet: Pariu sigur, Pariu pe valoare, tranzacționare

apophasic

Membru
13 Feb 2020
29
10
8
Intru si ma inregistrez
cu ce activez email ma arunca pe pagina si vad

37. Conturile clienților care fac Sure Bet, Value Bet, tranzacționare etc. vor fi dezactivate și orice profit rezultat va fi dedus. De asemenea, înainte de retragerea soldului, contul va fi taxat pentru orice costuri pe care le-a creat.


Am dreptate, magazinul este al tau, faci ce vrei, lucrezi cum vrei si din momentul in care imi spui dinainte limitele la care operezi
atunci ai dreptate cu mine

problema a apărut când am intrat în conversație și i-am rugat să-mi explice ce este fiecare termen
Lasă-mă să le găsesc într-un motor de căutare
Le spun că pot găsi informații greșite și ce se va întâmpla mai departe, îmi vei da banii și îmi spui data viitoare să știu?

scena de mai sus a fost repetata de 4 ori cu aceleasi dialoguri in sus si in jos


undeva acolo mi-au oprit chatul

incearca si vezi singur


Intenționam să fiu clientul lor dar judecând după comportamentul inacceptabil la momentul respectiv ar fi trebuit să mă atragă și
pentru a mă convinge să le ating am decis să nu merg
 
Intru si ma inregistrez
cu ce activez email ma arunca pe pagina si vad

37. Conturile clienților care fac Sure Bet, Value Bet, tranzacționare etc. vor fi dezactivate și orice profit rezultat va fi dedus. De asemenea, înainte de retragerea soldului, contul va fi taxat pentru orice costuri pe care le-a creat.


Am dreptate, magazinul este al tau, faci ce vrei, lucrezi cum vrei si din momentul in care imi spui dinainte limitele la care operezi
atunci ai dreptate cu mine

problema a apărut când am intrat în conversație și i-am rugat să-mi explice ce este fiecare termen
Lasă-mă să le găsesc într-un motor de căutare
Le spun că pot găsi informații greșite și ce se va întâmpla mai departe, îmi vei da banii și îmi spui data viitoare să știu?

scena de mai sus a fost repetata de 4 ori cu aceleasi dialoguri in sus si in jos


undeva acolo mi-au oprit chatul

incearca si vezi singur


Intenționam să fiu clientul lor dar judecând după comportamentul inacceptabil la momentul respectiv ar fi trebuit să mă atragă și
pentru a mă convinge să le ating am decis să nu merg

Am fost clientul lor și m-au „împușcat” scurt, cu care am îndrăznit să mă retrag (și vorbim de o sumă nu mare).

Am tras propriile mele concluzii despre acești oameni (pe drept sau greșit, acestea sunt concluziile) dar respect faptul că sunt reclamă aici, așa că... „totul este bine” ¨.

Dar voi spune următoarele care mi-au făcut o impresie proastă: Ori de câte ori am sunat pe unul dintre reprezentanții lor, pentru ceva ce îmi doream, mi-au dat impresia că reprezentantul (care practic nu avea prea multe de spus), răspunde de la .. casa lui și nu dintr-un birou,
Îmi veți spune, care este importanța ca angajatul să fie acasă și să lucreze de acolo.
Ei bine, atunci când sunați la o companie, de obicei auziți „mediu de birou” de la receptor, cu puțin bâzâit cu telefoanele care sună etc.
Totul are sensul lui. Și detaliile. „Când i-am sunat prima dată și am auzit „tăcerea acasă”, i-am spus: „Oh, nu ne vom înțelege cu ei”.
Judecata mea este corectă sau nedreaptă, prin urmare, am avut dreptate.

Dar pentru că (am spus noi) le respect anunțul aici...

... haide, mamă, bine, compania este.
Păpuşă!
: bravo:: bravo:: bravo:: bravo:: bravo:
 
  • Aprecieri
reacţii: apophasic
25 aprilie 2017
Copiați / Lipiți

Dragă,

Solicitarea dvs. de retragere a fost anulată.
V-a fost impusă o limită de pariere de 1 euro.
Puteți retrage întreaga sumă a contului dvs.

Cu stimă,
GoalBet.com

Buna,
În urma unei decizii a managerilor de risc ai companiei, limita dvs. de pariuri a fost stabilită la 1 euro.

Cu stimă,

GoalBet.com


Prin urmare:
Succes de 50% în ortografia cuvântului „pariu”.
Top!
.
Au și Risk Manager!
Asta va spune organizația!

Într-adevăr, nu ar fi trebuit să-mi amintești, prietene...
Păcat că mi-am amintit de ele.
 
  • Aprecieri
reacţii: apophasic
Într-adevăr, nu ar fi trebuit să-mi amintești, prietene...
Păcat că mi-am amintit de ele.

Înțeleg acest sentiment urât de nedreptate, dar nu contează omule
priviți-l pozitiv
ai ajutat oamenii să nu le fie victime și ai pus o piatră în consolidarea pariurilor în Grecia: în acest moment au pierdut prin mâinile lor un client care fie ar pierde și le-ar lăsa un profit, fie ar câștiga și le-ar oferi publicitate gratuită. care le-ar aduce clienți.
Maine un tert va citi subiectul si se vor face clientii care vor pierde două
cocs
cu siguranță nu suficient, dar este un pas în direcția bună
 
Intru si ma inregistrez
cu ce activez email ma arunca pe pagina si vad

37. Conturile clienților care fac Sure Bet, Value Bet, tranzacționare etc. vor fi dezactivate și orice profit rezultat va fi dedus. De asemenea, înainte de retragerea soldului, contul va fi taxat pentru orice costuri pe care le-a creat.


Am dreptate, magazinul este al tau, faci ce vrei, lucrezi cum vrei si din momentul in care imi spui dinainte limitele la care operezi
atunci ai dreptate cu mine

problema a apărut când am intrat în conversație și i-am rugat să-mi explice ce este fiecare termen
Lasă-mă să le găsesc într-un motor de căutare
Le spun că pot găsi informații greșite și ce se va întâmpla mai departe, îmi vei da banii și îmi spui data viitoare să știu?

scena de mai sus a fost repetata de 4 ori cu aceleasi dialoguri in sus si in jos


undeva acolo mi-au oprit chatul

incearca si vezi singur


Intenționam să fiu clientul lor dar judecând după comportamentul inacceptabil la momentul respectiv ar fi trebuit să mă atragă și
pentru a mă convinge să le ating am decis să nu merg
Adică te-ai dus la celelalte companii, le-ai întrebat același lucru și angajatul de la suport s-a arătat înțelegător și ți-a analizat termenii rând pe rând. Dacă nu puteți înțelege ce citiți și cu ce sunteți de acord atunci când apăsați butonul de acceptare în timpul înregistrării, atunci veți plăti pentru a afla. Nici treaba companiei nu este să stea jos și să vă explice condițiile. Dacă sunteți atât de interesat, mergeți și plătiți un avocat pentru a le explica în detaliu.
 
Minciuni proaste, unele companii folosesc termeni specifici pentru a le împinge să nu plătească oricând doresc. Dar ne poate asigura cineva că companii precum goalbet vor plăti atunci când nu ați încălcat niciunul dintre termenii lor? Nu... Aceasta este cea mai mare problemă și nu termenii companiilor.

Desigur, să spunem altceva. Spuneți că cineva citește termenii goalbet și evită să joace valuebets și surebets. Cu toate acestea, deși a jucat un meci în această dimineață, după un timp un jucător important al echipei adverse este accidentat și performanța punctului pe care l-a jucat scade. Așa că firma poate pretinde că a jucat un valuebet... Să spunem că într-un alt meci (în care a jucat un loc la prețuri de piață), o companie pe care mama ei nu o cunoaște are punctul opus prea sus și a căzut într-o centură arb . În aceste cazuri și în condițiile sale, goalbet-ul s-ar putea să nu vă plătească, chiar dacă nici măcar nu știți ce înseamnă termenii abitrage și valuebetting (cum este cazul jucătorului obișnuit).
 
Minciuni proaste, unele companii folosesc termeni specifici pentru a le împinge să nu plătească oricând doresc. Dar ne poate asigura cineva că companii precum goalbet vor plăti atunci când nu ați încălcat niciunul dintre termenii lor? Nu... Aceasta este cea mai mare problemă și nu termenii companiilor.

Desigur, să spunem altceva. Spuneți că cineva citește termenii goalbet și evită să joace valuebets și surebets. Cu toate acestea, deși a jucat un meci în această dimineață, după un timp un jucător important al echipei adverse este accidentat și performanța punctului pe care l-a jucat scade. Așa că firma poate pretinde că a jucat un valuebet... Să spunem că într-un alt meci (în care a jucat un loc la prețuri de piață), o companie pe care mama ei nu o cunoaște are punctul opus prea sus și a căzut într-o centură arb . În aceste cazuri și în condițiile sale, goalbet-ul s-ar putea să nu vă plătească, chiar dacă nici măcar nu știți ce înseamnă termenii abitrage și valuebetting (cum este cazul jucătorului obișnuit).


Ceea ce spui este foarte adevărat. Dar pentru a nu ne teme prea mult de un jucător care ne citește și poate acum se gândește să înceapă să joace undeva online, voi scrie următoarele. Firmele serioase care au rămas cu licență (nu vorbim de piața mondială), nu vă vor limita cu primul strâmb pentru aceste pariuri. Adică dacă ai lovit eșecul comerciantului o dată întâmplător sau un punct de arbing, doar intri în radarul lor și ei urmăresc ce joci și dacă continui în același tropar, atunci nu este întâmplător și mănânci limită.

De asemenea, semnificația pariului de valoare așa cum îl scriu în goalbet este altceva decât normal. Eu cred ca inseamna randamente grele in care au uitat si nu au urmat fluctuatiile pietei. A juca puncte valorice înseamnă că cartea a citit greșit un set de cote, de exemplu, asul a trebuit să dea 1,30 și dă 1,70. Dacă toate companiile o dau aproape de 1,70 atunci nu este o problemă. Dar dacă 1,70 există doar în compania în care joci și în celelalte s-a dus la 1,40, atunci da este o problemă, indiferent dacă joci în cea mai bună sau cea mai proastă carte. Desigur, aceasta este vina comerciantului de cărți, dar în mod evident dau vina pe jucător.
 
Ceea ce spui este foarte adevărat. Dar pentru a nu ne teme prea mult de un jucător care ne citește și poate acum se gândește să înceapă să joace undeva online, voi scrie următoarele. Firmele serioase care au rămas cu licență (nu vorbim de piața mondială), nu vă vor limita cu primul strâmb pentru aceste pariuri. Adică dacă ai lovit eșecul comerciantului o dată întâmplător sau un punct de arbing, doar intri în radarul lor și ei urmăresc ce joci și dacă continui în același tropar, atunci nu este întâmplător și mănânci limită.

De asemenea, semnificația pariului de valoare așa cum îl scriu în goalbet este altceva decât normal. Eu cred ca inseamna randamente grele in care au uitat si nu au urmat fluctuatiile pietei. A juca puncte valorice înseamnă că cartea a citit greșit un set de cote, de exemplu, asul a trebuit să dea 1,30 și dă 1,70. Dacă toate companiile o dau aproape de 1,70 atunci nu este o problemă. Dar dacă 1,70 există doar în compania în care joci și în celelalte s-a dus la 1,40, atunci da este o problemă, indiferent dacă joci în cea mai bună sau cea mai proastă carte. Desigur, aceasta este vina comerciantului de cărți, dar în mod evident dau vina pe jucător.
Acești oameni copiază șansele lui Green, adăugând ceva zecimal nesemnificativ. de exemplu 8.04.
Când 365 scade șansele, există o mică întârziere a celeilalte companii până când o face. Asta este adevărat.
Ce zici că controlează?

Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: kosdpthess
Acești oameni copiază șansele lui Green, adăugând ceva zecimal nesemnificativ. de exemplu 8.04.
Când 365 scade șansele, există o mică întârziere a celeilalte companii până când o face. Asta este adevărat.
Ce zici că controlează?

Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk


Experiența mea de-a lungul timpului mi-a arătat asta. Că atunci când joci astfel de cote încât mai devreme sau mai târziu uiți de limitare să nu scapi. Companie irelevantă, dar mai ales când joci în cărți care, după cum spui, urmează unele specifice pentru a reînnoi cotele. Ei nu pot controla pariul cu valoarea netă. Adică, dacă joci, de exemplu, în sans voir a double la 15 cote și toți bătăușii o au, cum va judeca traderul goalbet, de exemplu, că ar fi trebuit să aibă 5 și nu 15? După ce primesc returnările din altă parte. Din câte știu eu, s-au uitat doar la piața în mișcare și nimic altceva.

De asemenea, în arbing poți mânca o limită chiar și în compania pe care o pierzi nu doar în cea pe care o câștigi. Ei știu foarte bine ce joci dacă te urmăresc, văd și greșelile. De exemplu, joci peste 2,10 la 365 (cotă pe care o are toată lumea) și Mitsobet a uitat să schimbe setul pentru că cel mai bun atacant a fost accidentat și îl are pe bărbat la 2,10. Bărbatul poate să iasă și să fie plătit de Mitsos, dar 365 știe foarte bine ce ai fi putut să faci și intri pe radarul lor și înainte să pierzi în fața lor poți mânca limita dacă te prind din nou.
 
cel care mi-a schimbat titlul fie nu a citit subiectul, fie i-a schimbat în mod deliberat sensul
problema pe care compania a creat-o în mine și o va crea în fiecare dintre clienții săi este
refuzul ei de a-și explica și clarifica termenii
rezervându-și astfel privilegiul de a te fura în orice moment
 
Bună dimineața. Părerile sunt cunoscute și au fost spuse clar. Unul spune că nu ai citit termenii, hai să fim atenți. Celălalt spune, nu este corect să-mi furi banii și să-mi stabilesc o limită din moment ce prețurile pe care tu și compania mea mi le oferiți să pariez.
Luați oul și tăiați-l aș spune.
Ideea, după părerea mea, este că în aceste cazuri, din momentul în care firmele au în mână pepenele, cuțitul și semințele, contează prevenirea, nu încercarea de a o suprima.
Cu cuvinte simple, va fi bine pentru oricine care petrece ore întregi pariind să știe și ce se întâmplă cu el în cazul în care vede că i se umflă contul.
Cele 2 firme care sunt la stiri pe acest forum din pacate NU PLATesc.
Doar fiecare jucător care are conturi în aceste companii ar trebui să știe că trece și riscul la un moment dat să nu fie plătit.
Restul, din câte știu eu, sunt sub o presiune mare, dar returnează profiturile cu o limită dacă găsesc
rentabilitate stabilă

PS În cazurile de profituri de peste 2.000- 3000 de euro, ceea ce este cât de rar ne facem cruce pentru toate companiile....
 
Stăm și vorbim despre condițiile companiilor, despre faptul că ei mănâncă bani de la jucători etc. Noi spunem că au cuțitul și pepenele (sau pepenele, în funcție de gusturile fiecăruia). Lucrurile se vor schimba doar când vom înțelege că cuțitul trebuie să fie jucătorii.

Atâta timp cât acceptăm lucrurile pasiv, nici atitudinea companiilor și nici apatia EEEP nu se vor schimba. Acest lucru necesită organizare, bani și litigii. Condițiile ilegale și abuzive trebuie eliminate, iar EEEP trebuie să retragă imediat licențele pentru companiile care nu se conformează. Fără ele, fiecare companie va face ce vrea.
 
Ai intrat în ape foarte adânci .... ai înțeles acum? Există termeni care funcționează tot timpul în <magazine>
 
Stăm și vorbim despre condițiile companiilor, despre faptul că ei mănâncă bani de la jucători etc. Noi spunem că au cuțitul și pepenele (sau pepenele, în funcție de gusturile fiecăruia). Lucrurile se vor schimba doar când vom înțelege că cuțitul trebuie să fie jucătorii.

Atâta timp cât acceptăm lucrurile pasiv, nici atitudinea companiilor și nici apatia EEEP nu se vor schimba. Acest lucru necesită organizare, bani și litigii. Condițiile ilegale și abuzive trebuie eliminate, iar EEEP trebuie să retragă imediat licențele pentru companiile care nu se conformează. Fără ele, fiecare companie va face ce vrea.

Cum veți obține avantajul când există un termen „pariu de valoare, pariu sigur” etc. care nici măcar nu poate defini obiectiv ce este un pariu de valoare. În mod obișnuit, termenul spune „dacă nu vrem, nu vă plătim pariul”. Ceea ce ai de gând să faci; Îi vei duce în judecată? Pariul de gol? Care nu are sediu / birou / existență? Mâine se închide și se deschide ca un goooolbet și nu rulează unul? Unde s-a schimbat AFM și managerii de cel puțin 10 ori? Știți ce înseamnă toate aceste companii și unde ne implicăm de fiecare dată?

Peste 10-15 companii, toate celelalte sunt fantome. De asemenea, bwin-ul grecesc să spunem, nu are nimic de-a face cu bwin-ul normal care a fost odată în Austria înainte de a merge în Gibraltar și devine ceea ce îmi place să fac. Unde ai de gând să faci magie? În fantome?
 
Cum veți obține avantajul când există un termen „pariu de valoare, pariu sigur” etc. care nici măcar nu poate defini obiectiv ce este un pariu de valoare. În mod obișnuit, termenul spune „dacă nu vrem, nu vă plătim pariul”. Ceea ce ai de gând să faci; Îi vei duce în judecată? Pariul de gol? Care nu are sediu / birou / existență? Mâine se închide și se deschide ca un goooolbet și nu rulează unul? Unde s-a schimbat AFM și managerii de cel puțin 10 ori? Știți ce înseamnă toate aceste companii și unde ne implicăm de fiecare dată?

Peste 10-15 companii, toate celelalte sunt fantome. De asemenea, bwin-ul grecesc să spunem, nu are nimic de-a face cu bwin-ul normal care a fost odată în Austria înainte de a merge în Gibraltar și devine ceea ce îmi place să fac. Unde ai de gând să faci magie? În fantome?

Exact asta vă spun. Cu termeni precum „pariurile de valoare, pariurile sigure etc. sunt interzise”, nu obțineți permisiunea. Pur si simplu. În loc să stăm în urmărirea companiilor după termeni vagi și abuzivi, trebuie să le forțăm să respecte un cadru de reglementare rațional. Cine vrea să joace fantoma, să mergem acasă.
 
Exact asta vă spun. Cu termeni precum „pariurile de valoare, pariurile sigure etc. sunt interzise”, nu obțineți permisiunea. Pur si simplu. În loc să stăm în urmărirea companiilor după termeni vagi și abuzivi, trebuie să le forțăm să respecte un cadru de reglementare rațional. Cine vrea să joace fantoma, să mergem acasă.

Apoi interzice pariul. Nu există companie care să nu aibă astfel de termeni, poate că nu o spun în vrac ca stăpânii spiridușilor și clonelor, dar camuflati spun la fel în sus și în jos. Când 365 vă spune că are dreptul de a anula orice pariu și de a reține orice câștig dacă bănuiesc că există o neregulă, ilegalitate sau altceva cu acel meci, ce înseamnă diferit?

Aceștia sunt condițiile pieței. Așa cum atunci când cumperi o casă cu un broker trebuie să dai 2%, așa că aici când intri pe piață nu trebuie să faci valium sur etc.
 
Apoi interzice pariul. Nu există companie care să nu aibă astfel de termeni, poate că nu o spun în vrac ca stăpânii spiridușilor și clonelor, dar camuflati spun la fel în sus și în jos. Când 365 vă spune că are dreptul de a anula orice pariu și de a reține orice câștig dacă bănuiesc că există o neregulă, ilegalitate sau altceva cu acel meci, ce înseamnă diferit?

Aceștia sunt condițiile pieței. Așa cum atunci când cumperi o casă cu un broker trebuie să dai 2%, așa că aici când intri pe piață nu trebuie să faci valium sur etc.


Și totuși, este foarte diferit ca cineva să-ți închidă contul pentru că joci valoare, sigur sau ai atins accidental limita de profit stabilită de departamentul de risc DAR să te plătească (pentru că nu există niciun motiv să nu te plătească conform condițiilor companiei). ), spre deosebire de companii precum Golbet care scriu în termenii lor că acestea sunt motive pentru a NU vă plăti.

Desigur, nicio modalitate de a face profit nu este acceptabilă pentru companii și fiecare astfel de modalitate este tratată diferit de către acestea (întotdeauna în raport cu momentul în care vor veni limitele). Dar este foarte diferit să fii concediat și plătit politicos decât să-ți mănânci banii pentru un termen abuziv.

În ceea ce privește condițiile de piață, cei 2% din broker, suma pe care o dorește proprietarul (sau rake-ul companiei) nu spun nimic de la sine, ci sunt evaluate în funcție de rentabilitatea investiției. In consecinta, daca intru intr-un magazin si de fiecare data cumpar NUMAI produsele care sunt in oferta sau au fost facturate gresit, pot accepta ca proprietarul sa ma dea afara la un moment dat. Dar când plătesc produsele în avans, el nu poate păstra banii și nu-mi poate da ceea ce am plătit.
 
  • Aprecieri
reacţii: JordanRules
Și totuși, este foarte diferit ca cineva să-ți închidă contul pentru că joci valoare, sigur sau ai atins accidental limita de profit stabilită de departamentul de risc DAR să te plătească (pentru că nu există niciun motiv să nu te plătească conform condițiilor companiei). ), spre deosebire de companii precum Golbet care scriu în termenii lor că acestea sunt motive pentru a NU vă plăti.

Desigur, nicio modalitate de a face profit nu este acceptabilă pentru companii și fiecare astfel de modalitate este tratată diferit de către acestea (întotdeauna în raport cu momentul în care vor veni limitele). Dar este foarte diferit să fii concediat și plătit politicos decât să-ți mănânci banii pentru un termen abuziv.

În ceea ce privește condițiile de piață, cei 2% din broker, suma pe care o dorește proprietarul (sau rake-ul companiei) nu spun nimic de la sine, ci sunt evaluate în funcție de rentabilitatea investiției. In consecinta, daca intru intr-un magazin si de fiecare data cumpar NUMAI produsele care sunt in oferta sau au fost facturate gresit, pot accepta ca proprietarul sa ma dea afara la un moment dat. Dar când plătesc produsele în avans, el nu poate păstra banii și nu-mi poate da ceea ce am plătit.

Totul este o chestiune de necesitate. Știți câți oameni au alergat să pună bani în fiecare gaură care a existat ca investiție când a început criza și le-a fost teamă că își vor pierde banii?

Dacă nu aveți nevoie de acești termeni de la companii, nu-i folosiți. Deci nu este nicio problemă.

Încă nu pot șterge atât de ușor o clonă de 365. Întreaga ipoteză a profitului din jurul clonelor de 365 k este în mișcare. Dacă nu ai profit, devine foarte dificil. Pot tolera o mulțime de termeni plini de ură pentru a avea această companie disponibilă (personal nu pot din cauza numeroaselor limite, în general). Golbet și orice astfel de companie, care nu ar avea niciun motiv să existe dacă 365 nu ar stabili o limită, apasă pe această nevoie.

Pentru că te ocupi foarte mult de subiect, cred că poate ai nevoie și de astfel de companii, așa că fă-ți inima piatră. Dacă nu aveți fonduri de 5 cifre pentru a juca în Asia. Un alt subiect
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...