Goalbet: Pariu sigur, Pariu pe valoare, tranzacționare

apophasic

Membru
13 Feb 2020
30
9
8
Intru și mă înregistrez
când activez e-mail-ul mă duce la pagină și văd

37. Conturile Sure Bet, Vet, Trading etc. vor fi dezactivate și orice profit care va fi câștigat va fi scăzut. De asemenea, înainte de debitarea soldului, contul va fi taxat pentru eventualele costuri suportate.

bine, spun că al tău este magazinul, vrei să o faci așa cum vrei să funcționeze și, odată ce îmi spui în avans limitele pe care le operezi
atunci ai dreptate împotriva mea

problema a apărut când am intrat în conversație și i-am rugat să explice care este fiecare termen
găsește-mă într-un motor de căutare
Le spun că pot găsi informații greșite și ce se întâmplă în continuare, dă-mi banii și spune-mi data viitoare când știi?

scena de mai sus a fost repetată de 4 ori cu aceleași dialoguri în sus și în jos

undeva acolo, au oprit conversația

încercați și vedeți pentru voi

Am fost menit să fiu clientul lor, dar judecând după comportamentul inacceptabil pe care trebuiau să-l atragă și
ca să mă conving să îi ating, am decis să nu continui

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,526
2,903
113
Intru și mă înregistrez

37. Conturile Sure Bet, Vet, Trading etc. vor fi dezactivate și orice profit care va fi câștigat va fi scăzut. De asemenea, înainte de debitarea soldului, contul va fi taxat pentru eventualele costuri suportate.

bine, spun că al tău este magazinul, vrei să o faci așa cum vrei să funcționeze și, odată ce îmi spui în avans limitele pe care le operezi

problema a apărut când am intrat în conversație și i-am rugat să explice care este fiecare termen
Le spun că pot găsi informații greșite și ce se întâmplă în continuare, dă-mi banii și spune-mi data viitoare când știi?

scena de mai sus a fost repetată de 4 ori cu aceleași dialoguri în sus și în jos

Am fost menit să fiu clientul lor, dar judecând după comportamentul inacceptabil pe care trebuiau să-l atragă și
Am fost clientul lor și m-au „informat” cu un rezumat, cu care am îndrăznit să mă retrag (și vorbim despre o sumă mică).

Am ajuns la concluziile mele despre acești oameni (corect sau greșit, acestea sunt concluziile), dar respect faptul că sunt anunțate aici, deci ... „bine” ¨.

Dar voi spune următoarele care nu m-au impresionat: Ori de câte ori am sunat un reprezentant al lor, pentru ceva ce mi-am dorit, mi-au dat impresia că reprezentantul (care practic nu avea prea multe de spus), mi-a răspuns. casa lui și nu un birou,
Îmi spui cât de important este ca angajatul să fie acasă și să lucreze de acolo.
Ei bine, atunci când apelați la o companie, auziți de obicei un „mediu de birou” din căști, cu un mic sunet cu telefoanele, etc.
Toți au sensul lor. Și detaliile. Când am auzit primul lor apel telefonic și am auzit „tăcerea acasă”, am spus: „Nu ne vom descurca bine cu ei”.
Apropo, corect sau nedrept, judecata mea a fost corectă.

Dar pentru că (am spus) eu respect publicitatea lor aici ...

... haide, este o plăcere.
Doll!
: bravo:: bravo:: bravo:: bravo:: bravo:
  • ca
reacţii: apophasic

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,526
2,903
113
25 aprilie 2017
Copiați / Lipiți

Stimate / mesagerie vocală,

Solicitarea dvs. de retragere a fost anulată.
Aveți o limită de pariu de 1 euro.
Puteți retrage toată suma contului.

Cu stimă,
GoalBet.com

Buna,
După ce managerul de risc al companiei dvs. a decis limita dvs. de pariuri a fost stabilită la 1 euro.

Cu stimă,

GoalBet.com

Prin urmare:
50% succes în ortografia cuvântului „pariu”.
Top!
.
Și au Risk Manager!
Asta va spune organizație!

Într-adevăr, nu a trebuit să-mi amintesc prietenilor mei ...
Rău că mi-am amintit de ei.
  • ca
reacţii: apophasic

apophasic

Membru
13 Feb 2020
30
9
8
Într-adevăr, nu a trebuit să-mi amintesc prietenilor mei ...
Rău că mi-am amintit de ei.
Înțeleg acest sentiment urât de nedreptate, dar nu contează amice
uită-te la pozitive
i-ați ajutat pe oameni să nu cadă victima și ați pus o piatră în jocul de noroc pentru a consolida jocurile de noroc în Grecia: în momentul în care au pierdut un client care fie ar pierde și ar face profit, fie le-ar face publicitate gratuită. i-a adus clienți.
Mâine cineva va citi problema și clienții care vor pierde vor deveni două
cocs
cu siguranță nu este suficient, dar este un pas în direcția corectă

îndată

Membru activ
28 Nov 2017
102
163
43
Intru și mă înregistrez

Adică, te-ai dus la celelalte companii, le-ai cerut același lucru și angajatul de asistență a arătat înțelegere și a analizat termenii dvs. unul câte unul. Dacă nu puteți înțelege ce ați citit și cu ce sunteți de acord când apăsați butonul Acceptați condițiile atunci când vă înscrieți, veți plăti pentru a afla. Nici treaba companiei nu este să stea să vă explice termenii. Dacă sunteți atât de interesat, mergeți și plătiți un avocat care să le explice în detaliu.

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
204
43
În mod rău mințit, unele companii folosesc condiții specifice pentru a apasa pentru a nu plăti ori de câte ori doresc. Dar ne putem asigura că companii ca ea goalbet vor plăti atunci când nu ați încălcat niciunul dintre termenii lor? Nu ... Aceasta este cea mai mare problemă, nu termenii companiilor.

Să spunem altceva. Spuneți că cineva îi citește termenii goalbet și evită să joci pariuri de valoare și seturi de siguranță. Dar hai, în timp ce joci un meci în această dimineață, după un timp, un jucător important din echipa adversă este accidentat și performanța lui scade. Deci, compania poate pretinde că a jucat un valuebet ... Spuneți că într-o altă luptă (unde a jucat un punct la prețurile pieței), o companie care nu-și cunoaște mama, are punctul opus foarte mare și a căzut în zonă BRA. În aceste cazuri și în termenii acesteia, h goalbet s-ar putea să nu vă plătească, chiar dacă nu știți ce înseamnă abitraj și pariuri pe valoare (ca în cazul jucătorului mediu).

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis
În mod rău mințit, unele companii folosesc condiții specifice pentru a apasa pentru a nu plăti ori de câte ori doresc. Dar ne putem asigura că companii ca ea goalbet vor plăti atunci când nu ați încălcat niciunul dintre termenii lor? Nu ... Aceasta este cea mai mare problemă, nu termenii companiilor.

Să spunem altceva. Spuneți că cineva îi citește termenii goalbet și evită să joci pariuri de valoare și seturi de siguranță. Dar hai, în timp ce joci un meci în această dimineață, după un timp, un jucător important din echipa adversă este accidentat și performanța lui scade. Deci, compania poate pretinde că a jucat un valuebet ... Spuneți că într-o altă luptă (unde a jucat un punct la prețurile pieței), o companie care nu-și cunoaște mama, are punctul opus foarte mare și a căzut în zonă BRA. În aceste cazuri și în termenii acesteia, h goalbet s-ar putea să nu vă plătească, chiar dacă nu știți ce înseamnă abitraj și pariuri pe valoare (ca în cazul jucătorului mediu).

Foarte slab ce spui. Dar pentru a nu fi prea speriat de un jucător care ne citește și ar putea acum să se gândească să înceapă undeva online, voi scrie asta. Companiile serioase care au rămas cu licență (nu vorbim pe piața mondială) nu vă vor limita cu primul escroc pentru aceste biți. Adică, dacă lovești eșecul comerciantului o dată la întâmplare sau într-un punct arbing, pur și simplu urci pe radarul lor și urmărești ce joci și dacă continui același trofeu, atunci nu este accident și mănânci o limită.

De asemenea, conceptul de valoare pariază pe măsură ce îl scriu goalbet este altceva decât normal. Cred că înseamnă randamente mari în care au fost uitați și nu au urmat fluctuația pieței. Jucând puncte valorice înseamnă că cartea a citit greșit un set de cote, de exemplu, ace a trebuit să dea 1,30 și să dea 1,70. Dacă toate companiile dau aproape de 1,70, atunci nu este nicio problemă. Dar dacă 1,70 există doar în compania în care joci, iar alții au trecut la 1,40, atunci da, există o problemă, indiferent dacă joci cea mai bună sau cea mai proastă carte. Aceasta este, desigur, o greșeală a comerciantului fiecărei cărți, dar, evident, aruncă vina asupra jucătorului.

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,526
2,903
113
Foarte slab ce spui. Dar pentru a nu fi prea speriat de un jucător care ne citește și ar putea acum să se gândească să înceapă undeva online, voi scrie asta. Companiile serioase care au rămas cu licență (nu vorbim pe piața mondială) nu vă vor limita cu primul escroc pentru aceste biți. Adică, dacă lovești eșecul comerciantului o dată la întâmplare sau într-un punct arbing, pur și simplu urci pe radarul lor și urmărești ce joci și dacă continui același trofeu, atunci nu este accident și mănânci o limită.

De asemenea, conceptul de valoare pariază pe măsură ce îl scriu goalbet este altceva decât normal. Cred că înseamnă randamente mari în care au fost uitați și nu au urmat fluctuația pieței. Jucând puncte valorice înseamnă că cartea a citit greșit un set de cote, de exemplu, ace a trebuit să dea 1,30 și să dea 1,70. Dacă toate companiile dau aproape de 1,70, atunci nu este nicio problemă. Dar dacă 1,70 există doar în compania în care joci, iar alții au trecut la 1,40, atunci da, există o problemă, indiferent dacă joci cea mai bună sau cea mai proastă carte. Aceasta este, desigur, o greșeală a comerciantului fiecărei cărți, dar, evident, aruncă vina asupra jucătorului.
Acești oameni copiază șansele lui Green, adăugând câteva zecimale. de exemplu, 8.04.
Când 365 își renunță la întoarcere, există o ușoară întârziere a celeilalte companii până când se întâmplă. Acest lucru este adevărat.
Ce vrei să controlezi?

Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk
  • ca
reacţii: kosdpthess

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis
Acești oameni copiază șansele lui Green, adăugând câteva zecimale. de exemplu, 8.04.
Când 365 își renunță la întoarcere, există o ușoară întârziere a celeilalte companii până când se întâmplă. Acest lucru este adevărat.
Ce vrei să controlezi?

Trimis de la RedNote 5 utilizând funcția Tapatalk

Experiența mea de-a lungul timpului mi-a arătat acest lucru. Asta când jucați astfel de șanse, că mai devreme sau mai târziu ați uitat limita, nu o salvați. Firma neîntreruptă, dar mai ales atunci când joci într-o librărie care, cum spuneți, le urmează pe cele specifice pentru a reînnoi cotele. Pariul pe valoarea netă nu îl poate controla. Adică, dacă jucați, de exemplu, pe sans voir o dublă în a 15-a performanță și toate boogiile au, cum este traderul său goalbet de exemplu, ar crede că ar fi trebuit să aibă 5 și nu 15? După ce își vor întoarce în altă parte. Din câte știu, doar piața privește cum se mișcă și nimic altceva.

De asemenea, în arbing puteți limita chiar și compania pe care o pierdeți nu numai pe cea pe care o câștigați. Ei știu foarte bine ce joci dacă te privesc, văd și greșelile. De exemplu, joci peste 2,10 la 365 (performanța tuturor) și Mitchbet a uitat să pună setul pentru că cel mai bun atacant are o accidentare la 2,10. Tipul poate să iasă și să fie plătit de Mitsos, dar 365 știe prea bine ce poți face și să-ți iei radarul și dacă le lipsești, va trebui să te limiteze dacă te prind din nou.

apophasic

Membru
13 Feb 2020
30
9
8
cel care mi-a schimbat titlul, fie nu a citit subiectul, fie i-a schimbat intenționat sensul
problema pe care compania a creat-o pentru mine și va crea pentru fiecare client este
refuzul ei de a-și explica și clarifica termenii
rezervându-și astfel privilegiul de a te fura în orice moment

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
627
560
93
lac din penthouse
Bună dimineața. Părerile sunt bine cunoscute și clare. Unul spune că nu ai citit termenii, hai să ne uităm. Celălalt lucru este că nu este bine ca tu să-mi furi banii și să pui o limită atâta timp cât compania ta îți oferă onoarea de a paria.
Prinde oul și toacă-l aș verifica.
În opinia mea, ideea este că, în aceste cazuri, de îndată ce companiile vor avea mâinile pe pepene și cu gropi, merită să le preveniți și să nu încercați să suprimați.
Mai simplu spus, este bine ca oricine s-a implicat în pariuri ore întregi să știe și ce i se întâmplă să vadă contul său umflat.
Cele două companii care sunt la zi pe acest forum, din păcate, NU plătesc.
Aproape fiecare jucător care are un cont la aceste companii ar fi bine să știe că el trece și riscul poate fi niciodată plătit.
Ceilalți din câte știu sunt limitați la o mulțime, dar obțin un profit cu o limită, dacă află
rentabilitate stabilă

PS În cazuri de mai mult de 2.000- 3000 de euro profit, ceea ce rar facem pur și simplu crucea noastră pentru toate companiile ...

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
204
43
Ne așezăm și discutăm termenii companiilor, cum mănâncă bani de la jucători, etc. Spunem că au cuțitul și pepene verde (sau pepene galben, în funcție de gusturile tuturor). Lucrurile se vor schimba doar atunci când vom înțelege că jucătorii trebuie să aibă cuțitul.

Atâta timp cât acceptăm lucrurile în mod pasiv, nici atitudinea companiilor, nici apatia EYP nu se vor schimba. Aceasta necesită organizare, bani și litigii. Condițiile ilegale și abuzive ar trebui să dispară și EYPC ar trebui să retragă imediat licențele pentru companiile care nu respectă. Fără ei, fiecare companie va face tot posibilul.

linatsa

New Member
22 Nov 2019
26
11
3
44
Ați intrat în apele adânci .... acum îl înțelegeți? Există condiții care există în orice moment în <shopuri>

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Ne așezăm și discutăm termenii companiilor, cum mănâncă bani de la jucători, etc. Spunem că au cuțitul și pepene verde (sau pepene galben, în funcție de gusturile tuturor). Lucrurile se vor schimba doar atunci când vom înțelege că jucătorii trebuie să aibă cuțitul.

Atâta timp cât acceptăm lucrurile în mod pasiv, nici atitudinea companiilor, nici apatia EYP nu se vor schimba. Aceasta necesită organizare, bani și litigii. Condițiile ilegale și abuzive ar trebui să dispară și EYPC ar trebui să retragă imediat licențele pentru companiile care nu respectă. Fără ei, fiecare companie va face tot posibilul.
Cum obțineți partea superioară atunci când există un termen „pariu valoric, pariu sigur” etc. Care obiectiv nu poate determina care este valoarea pariului. De obicei, termenul spune „dacă nu vrem, nu vă vom plăti pariul”. Ce vei face? Îi vei duce în instanță? goalbet? Unde nu are sediu / birou? Mâine se închide și se deschide ca un goooolbet și nu rulează unul? Cine și-a schimbat bancomatele și gestionează de cel puțin 10 ori? Știți ce înseamnă toate aceste companii și cu toții ne încurcăm?

Peste 10-15 companii, toate celelalte sunt fantome. De asemenea, să zicem că bwin grecesc nu are nicio legătură cu bwin-ul obișnuit care a fost odată în Austria înainte de a merge la Gibraltar și de a face ceea ce îmi place să fac. Unde ai de gând să faci vrăjitoare? Spre fantome?

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
204
43
Cum obțineți partea superioară atunci când există un termen „pariu valoric, pariu sigur” etc. Care obiectiv nu poate determina care este valoarea pariului. De obicei, termenul spune „dacă nu vrem, nu vă vom plăti pariul”. Ce vei face? Îi vei duce în instanță? goalbet? Unde nu are sediu / birou? Mâine se închide și se deschide ca un goooolbet și nu rulează unul? Cine și-a schimbat bancomatele și gestionează de cel puțin 10 ori? Știți ce înseamnă toate aceste companii și cu toții ne încurcăm?

Peste 10-15 companii, toate celelalte sunt fantome. De asemenea, să zicem că bwin grecesc nu are nicio legătură cu bwin-ul obișnuit care a fost odată în Austria înainte de a merge la Gibraltar și de a face ceea ce îmi place să fac. Unde ai de gând să faci vrăjitoare? Spre fantome?
Exact asta vă spun. Cu termenii „pariuri valorice, pariuri sigure etc”, nu aveți licență. Doar asta. În loc să alungăm companiile care se ascund în condiții obscure și abuzive, trebuie să le impunem să respecte un cadru de reglementare rezonabil. Cine vrea să joace fantoma, lasă-l să plece acasă.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Exact asta vă spun. Cu termenii „pariuri valorice, pariuri sigure etc”, nu aveți licență. Doar asta. În loc să alungăm companiile care se ascund în condiții obscure și abuzive, trebuie să le impunem să respecte un cadru de reglementare rezonabil. Cine vrea să joace fantoma, lasă-l să plece acasă.
Apoi vor interzice pariul. Nu există o companie care să nu aibă astfel de termeni, s-ar putea să nu o numească la fel ca și stăpânii golfului și clonelor, dar camuflați ei înșiși spun următoarele. Când 365 vă spune că are dreptul să anuleze orice pariu și să rețină vreun câștig dacă suspectează că există nereguli, ilegalități sau orice altceva cu rasa particulară, ce înseamnă?

Aceștia sunt termenii pieței. La fel ca atunci când cumpărați o casă cu un broker, trebuie să acordați 2%, așa că atunci când intrați pe piață, nu ar trebui să faceți valium sur etc

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
204
43
Apoi vor interzice pariul. Nu există o companie care să nu aibă astfel de termeni, s-ar putea să nu o numească la fel ca și stăpânii golfului și clonelor, dar camuflați ei înșiși spun următoarele. Când 365 vă spune că are dreptul să anuleze orice pariu și să rețină vreun câștig dacă suspectează că există nereguli, ilegalități sau orice altceva cu rasa particulară, ce înseamnă?

Aceștia sunt termenii pieței. La fel ca atunci când cumpărați o casă cu un broker, trebuie să acordați 2%, așa că atunci când intrați pe piață, nu ar trebui să faceți valium sur etc

Și totuși, este foarte diferit ca cineva să vă închidă contul, deoarece jucați valoare, sigur sau ați atins din greșeală pragul de profit stabilit de secțiunea de risc, DAR acesta vă plătește (pentru că nu există niciun motiv să nu vă plătiți conform condițiilor companiei), spre deosebire de companii precum jucătorii de golf care scriu în termenii lor că acestea sunt motive pentru a NU plăti.

Desigur, nici o cale care să conducă la profit nu este acceptată de companii și fiecare astfel de mod este tratat diferit de acestea (întotdeauna în ceea ce privește momentul în care vor veni limitele). Dar este foarte diferit să te persecute politicos și să te plătești decât să îți mănânci banii pentru un termen abuziv.

În ceea ce privește termenii de piață, 2% din broker, suma pe care proprietarul (sau rake-ul companiei) o dorește, nu spune nimic pe cont propriu, dar este evaluată pe baza rentabilității investiției. În consecință, dacă intru într-un magazin și cumpăr DOAR produsele oferite sau au primit prețuri incorecte, pot accepta că proprietarul mă va urmări la un moment dat. Dar când am plătit produsele, el nu poate păstra banii și nu-mi dă ce am plătit.
  • ca
reacţii: JordanRules

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Și totuși, este foarte diferit ca cineva să vă închidă contul, deoarece jucați valoare, sigur sau ați atins din greșeală pragul de profit stabilit de secțiunea de risc, DAR acesta vă plătește (pentru că nu există niciun motiv să nu vă plătiți conform condițiilor companiei), spre deosebire de companii precum jucătorii de golf care scriu în termenii lor că acestea sunt motive pentru a NU plăti.

Desigur, nici o cale care să conducă la profit nu este acceptată de companii și fiecare astfel de mod este tratat diferit de acestea (întotdeauna în ceea ce privește momentul în care vor veni limitele). Dar este foarte diferit să te persecute politicos și să te plătești decât să îți mănânci banii pentru un termen abuziv.

În ceea ce privește termenii de piață, 2% din broker, suma pe care proprietarul (sau rake-ul companiei) o dorește, nu spune nimic pe cont propriu, dar este evaluată pe baza rentabilității investiției. În consecință, dacă intru într-un magazin și cumpăr DOAR produsele oferite sau au primit prețuri incorecte, pot accepta că proprietarul mă va urmări la un moment dat. Dar când am plătit produsele, el nu poate păstra banii și nu-mi dă ce am plătit.
Totul este o chestiune de necesitate. Știați că banii au rămas fără bani că gaura a fost o investiție când a început criza și se temeau că își vor pierde banii?

Dacă nu aveți nevoie de acești termeni și condiții, atunci nu le folosiți. Ori de câte ori nu există nicio problemă.

Din nou, nu pot șterge cu ușurință clona 365, astfel încât întregul caz de profit din jurul clonelor de 365 k se mișcă. Dacă nu aveți cazul profitului, devine foarte dificil. Pot tolera o mulțime de termeni plini de ură pentru ca această companie să fie disponibilă (personal nu pot spune prea multe limite, în general vorbind). Mă duc la această nevoie și la clubul de golf și orice altă companie care nu ar avea un punct de plecare dacă limita nu ar fi 365

Pentru că te ocupi atât de mult de subiect, probabil crezi că ai nevoie de companii de genul acesta, ori de câte ori îți faci inima. Dacă nu aveți fonduri de 5 cifre pentru a juca în Asia. Un alt subiect

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Bochum - San Pauli
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Freiburg - Gladbach
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Carolina Pliskova - Katerina Sinyakova
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Carolina Mukhova - Christina Pliskova

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    L Forum Bot: Loukaros13 a lansat o nouă temă numită „Neteller” în portofele E.