Modelul noului templu al AEK

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com
Acestea sunt primele planuri pentru noul stadion AEK conceput cu tema Agia Sofia și Bizanț. Cred că rezultatul este cu adevărat excelent !!!!

aek agia sofia 1.jpg

aek agia sofia 2.jpg

aek agia sofia 3.jpg

aek agia sofia 4.jpg

aek agia sofia 5.jpg

aek agia sofia 6.jpg

aek agia sofia 7.jpg

Decembrie 2015 va fi gata (spun ei)

johnbill

Campion IFC # 5 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup câștig
Membru al echipei
7 Sep 2002
11,006
7,620
113
48
Sepolia
Răspuns: Modelul noului templu al AEK

Model frumos (pe care și Simitis ar spune-o ...: twis:) ....

Fără o placă ... Este un plan simplu și îți dă seama ... Un pic de foc pare prea mult (să nu spunem nici un cangur), dar OK asta este punctul meu personal de vedere ....

Dar pare frumos să fii ...

Galvatron

interzis
21 Jan 2013
2,098
1,746
0
45

Model frumos (pe care și Simitis ar spune-o ...: twis:) ....

Fără o placă ... Este un plan simplu și îți dă seama ... Un pic de foc pare prea mult (să nu spunem nici un cangur), dar OK asta este punctul meu personal de vedere ....

Dar pare frumos să fii ...

ai purtat rromul alfa, ai rămâne pe stadionul AEK? : twis:

johnbill

Campion IFC # 5 2008-09, IFC # 4 Cup & Super Cup câștig
Membru al echipei
7 Sep 2002
11,006
7,620
113
48
Sepolia

ai purtat rromul alfa, ai rămâne pe stadionul AEK? : twis:

Nu spui așa ceva și șeful este AEKitzis (care zic în cafenele) și nu e timpul să ne scoatem din forum ...: twis:

Am spus că e BOSS! Mi-a placut (cu adevarat ....): bb:

Doar incendiile mi-au amintit de sacrificiul lui Baloteli, care a luat un Lamborgani și la aruncat ca micul duce al lui Mitroglu ...: twis:

SMIC

New Member
22 Nov 2004
58
24
0
54
SALONIC

Design foarte bun al casei noi.
Prevăz în 2 că Salonic-Atena ar trebui să devină Turnul Alb - Aristotel.

• Aprecieri
reacţii: Okoński

Okoński

Membru bine-cunoscute
5 Feb 2012
13,154
11,081
113
Himalaya

cele mai bune vor fi cand este gata, atat de multi ani fara acasa !!! încă o dată refugiați ... în cele din urmă să devină noua SEA

• Aprecieri
reacţii: Nikitas și SMIC

antonis_o_flou

interzis
4 Jan 2013
2,627
3,358
0
48
Kerasia N. Michanionas

Eu, dacă real și real este ca modelul, mi se pare demn de marile cluburi europene ...

Dacă Andan urmează să fie exemplificat și să reformeze Tuba așa cum a spus el, ceva pentru 150.000.000 a spus despre tot stadionul ...

Și pentru a vedea cine o va face mai întâi ...

kosdpthess

Câștigătorul IFC # 3 Cup & Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,094
3,781
113
Alexandroupolis

Eu, dacă real și real este ca modelul, mi se pare demn de marile cluburi europene ...

Dacă Andan urmează să fie exemplificat și să reformeze Tuba așa cum a spus el, ceva pentru 150.000.000 a spus despre tot stadionul ...

Și pentru a vedea cine o va face mai întâi ...

Nici una. PAOK la lăsat să facă o echipă și să lase stadioanele să plece.

achilleas21

New Member
23 Feb 2013
505
180
0

asta e doar o brățară Foarte bine Vreau doar să termine și este rapid pentru că a fost ca lama de artă atât de mulți ani

• Aprecieri
reacţii: Okoński

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,171
1,059
113

Și apoi ne-am trezit ... Un antreprenor împinge bani la ceva când ajunge ... Dar în situația în care grecii fac acest câmp, chiar dacă îl face plin, nu o va vedea ... dacă nu trăiește Melissanidis la o altă planetă .... și crede că cineva care nu are bani să cumpere lapte la copiii săi va merge să primească un bilet pentru a vedea AEK ... celălalt om este complet ....

venoss

Membru bine-cunoscute
14 Jan 2011
8,179
6,939
113

Cu toate acestea, nu am încredere în Melissani

Și apoi ne-am trezit ... Un antreprenor împinge bani la ceva când ajunge ... Dar în situația în care grecii fac acest câmp, chiar dacă îl face plin, nu o va vedea ... dacă nu trăiește Melissanidis la o altă planetă .... și crede că cineva care nu are bani să cumpere lapte la copiii săi va merge să primească un bilet pentru a vedea AEK ... celălalt om este complet ....

Nu pot să vă spun că într-adevăr o să înțelegeți, da, într-adevăr nu este încredere, da timpul este dificil și biletele pot fi lăsate neplătite, dar ... trebuie să se fi întâmplat că cineva face un efort pozitiv. pentru a vedea dacă va progresa (mult ...) sau va cădea pe hârtie ....
Personal, cred că va merge înainte (cu excepția cazului în care se întâmplă ceva șocant cu opap și emma delta... : ochi: )

SMIC

New Member
22 Nov 2004
58
24
0
54
SALONIC

Nu sunt de acord cu ceea ce spui. Criza financiară reprezintă un obstacol major în completarea unei instanțe.
Pe de altă parte, însă, atunci când joacă naționale C și a vândut deja 12.000 25.000 pe termen și se taie bilete la Storm Rafina ... ei bine atunci când reveniți la Soupaligka și cu transferuri bune pentru a umple o pozitie 32.000 de tenis ... cel puțin în mod substanțial se potrivesc .

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com

Este o cale bună. Nu gândiți negativ.
Dacă se face acest câmp, care va fi 99%, atunci câmpul va fi completat în fiecare joc, fie cu Bayern, fie cu Thunderbolt. Și asigurați-vă că jumătate dintre scaune vor fi copii mici. Vulturul nou născut ...
Un moment excelent pentru istoria AEK (și a Greciei) de a construi această casă. Monument real!

În ceea ce privește Melissanidis, el merită un bravado pentru întreaga idee. El va lua altul dacă îl va face. Nu este un pic de ceea ce va pleca ca un stoc al culturii noastre. Prin pitch ... amintirile nu vor ieși niciodată. În ajunul globalizării și devastării, este important să avem motive să ne amintim ...

Sperietoarea

interzis
26 și 2013
1,143
693
113

Este o cale bună. Nu gândiți negativ.
Dacă se face acest câmp, care va fi 99%, atunci câmpul va fi completat în fiecare joc, fie cu Bayern, fie cu Thunderbolt. Și asigurați-vă că jumătate dintre scaune vor fi copii mici. Vulturul nou născut ...
Un moment excelent pentru istoria AEK (și a Greciei) de a construi această casă. Monument real!

În ceea ce privește Melissanidis, el merită un bravado pentru întreaga idee. El va lua altul dacă îl va face. Nu este un pic de ceea ce va pleca ca un stoc al culturii noastre. Prin pitch ... amintirile nu vor ieși niciodată. În ajunul globalizării și devastării, este important să avem motive să ne amintim ...

E rău. Asta este amintirile vor ieși odată cu construcția (spunem acum ...) a stadionului și „vulturii-oamenii râd” nu vor dori să-și amintească ce este Melissanidis. Nu le va păsa de unde a început, cum a ajuns unde a ajuns. Nu își vor aminti că a lăsat echipa să cadă, în timp ce el ar putea ajuta și să nu fie răsfățat.
Nu-și vor aminti de „Am pus 70-pus atât de mulți”. Jucătorii AEK vor uita totul (cei cu „tz” trebuie să fie în contrast cu „ts” din PAOK).

Dacă aș fi fost AEKtzis, aș fi vrut să-l rup pe 2008 la AEK-Tripoli și să sărbătorim la un moment dat după 15 ani. Nu l-am sărbătorit? Lasă-mă să nu sărbătoresc niciodată. Pentru că AEK a fost o idee, ni se spuneau niște oameni. Și acum, cu acest om din administrație, lacrimile lui AEKkizis au fost înăbușite. Nu pentru că vin zile mai bune. Pentru că nu merită să fie difuzate pentru echipă. Pentru a ne modifica AEK.

Ceva ca al tău, Betladen, nu mă fac. Și, din păcate, nu sunteți singurul.
Și nu mă face, nu pentru că l-am mâncat pe Papa Felinar ... pentru că nu l-ai mâncat și l-ai sprijinit. De asta nu face asta.

Bucură-te de el

• Aprecieri
reacţii: kosdpthess

BetLaden

Membru al echipei
13 și 2002
38,971
25,875
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com

După cum v-am văzut, am reflectat doar asupra acestui domeniu special. În special desen câmp. Doar pentru asta. Dacă doriți să ne spuneți punctul dvs. de vedere fără a dezorienta problema.

Puteți deschide, de asemenea, un alt subiect pentru orice a făcut Melissanid așa cum ați menționat și discutați separat dacă doriți.
Nu-mi place să furișez problemele, deoarece media unora nedrepți și unii favorizează.

• Aprecieri
reacţii: Nikitas

Predictii

• 17: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Feiha - Al Hilal
  • 17: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • PAS Lamia - Apollon Paralimniou
  • 18: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Panathinaikos - PAOK
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Timpul Cupei
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Nasr - Al Ittihad
  • 21: 00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Valencia - Bilbao
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Timpul Cupei
  • 22: 00
    Novasports 2HD
    • Ajax - Volendam
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Real Madrid - Atletico Madrid
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Trecerea Ferreira - Benfica
  • 15: 15
    ERT3
    • AEK B - Chania
    Novasports 2HD
    • Fortuna Dusseldorf - Magdeburg
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Bologna - Spezia
    Novasports 3HD
    • Leipzig - Stuttgart
  • 21: 45
    Novasports 6HD
    • Standard Liège - Eupen
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Lecce - Salernitana
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Lecce - Salernitana
    Novasports 1HD
    • Almeria - Espanyol
    Novasports 2HD
    • Lorient - Rennes
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Manchester City - Arsenal
    Știri Novasports
    • Santander - Tenerife
  • 05: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Barcelona
    Start Novasports
    • Alba Berlin - Valencia
    Novasports 5HD
    • Monaco - Armani Milano
    Novasports 6HD
    • Villeurbanne - Fenerbahce
    Novasports Prime
    • Panathinaikos - Zalgiris
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Phoenix Suns - Dallas Mavericks
  • 05: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
    Novasports 4HD
    • Steaua Roșie - Partizan
    Novasports Prime
    • Olympiacos - Maccabi Tel Aviv
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anadolu Efes
    Start Novasports
    • Bayern Munchen - Virtus Bologna
  • Mâine 28-01-2023
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 02: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA 2022-23
  • 02: 30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Minnesota Timberwolves - Memphis Grizzlies
  • 04: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2022-23
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Rybakina - Azarenka
  • 12: 00
    Eurosport 1
    • Linet - Sabalenka
  • 05: 30
    Eurosport 1
    • Stefanos Tsitsipas - Karen Khachanov
  • 10: 30
    Eurosport 1
    • Novak Djokovic - Tommy Paul
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    K Forum Bot: Utilizatorul Koulos87 a început un nou subiect numit „Rabona” în Pariuri legale...