IFC # 16: B GROUP: Curse 28

tsitoni

IFC # 3 campion 2006-07
3 Dec 2004
324
479
63
L-ai salvat pe spion ... :p

În ceea ce privește amânările ... vă reamintesc că au fost înaintea lui Derby ... și așa cum ați văzut pentru a nu pierde, chiar și cu anularea obiectivului am reușit să-l țin legat! : artist:
SUSPECTAT ...... DAR GANDEMOSAVOR NU A FOST ÎNTÂMPLAT ...: twis:: twis:
  • Haha
reacţii: BetLaden

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,250
18,352
113
36
CARE ESTE FENERUL
Un proverb spune că "Prea mult taka taka copil îl face moale" : paidi:

Tăiați-l pentru că veți fi orbit sau cel puțin nu cu ambele mâini. : paidi:

Ai făcut plăcile pe care le voi plăti? Bine pentru egalitate, iar locurile de joacă râd pe măsură ce celălalt le iese în cale. : paidi:

Cafe Opera a trebuit să fie anulată pentru că nu a atins cel puțin 1 gol și acum nu trebuie să înscrieți imediat 0 goluri. Unde te duci cu noi? Tarama caprei mestecă? : Woohoo:

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
26,221
22,676
113
41
Din fericire pentru mine l-am avut pe Dundee în grupul meu și am început cu 6 puncte: bb:
Victorie în cadrul programului și, în general, având cel mai bun atac și cea mai proastă apărare din grup, sunt echipa a ceea ce punem și ce mâncăm

tsitoni

IFC # 3 campion 2006-07
3 Dec 2004
324
479
63
Un proverb spune că "Prea mult taka taka copil îl face moale" : paidi:

Tăiați-l pentru că veți fi orbit sau cel puțin nu cu ambele mâini. : paidi:

Ai făcut plăcile pe care le voi plăti? Bine pentru egalitate, iar locurile de joacă râd pe măsură ce celălalt le iese în cale. : paidi:

Cafe Opera a trebuit să fie anulată pentru că nu a atins cel puțin 1 gol și acum nu trebuie să înscrieți imediat 0 goluri. Unde te duci cu noi? Tarama caprei mestecă? : Woohoo:
COMANDAT ..... NU SE PĂSTREAZĂ O călătorie de SKY în ITALIA DE Nord ??: twis:: twis:: twis:
Ei bine partener .... comanda pe care ai solicitat-o ​​înainte de tragerea la sorți, uită-o după vânzarea pe care mi-ai renunțat-o !!!!
  • Haha

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,250
18,352
113
36
CARE ESTE FENERUL
COMANDAT ..... NU SE PĂSTREAZĂ O călătorie de SKY în ITALIA DE Nord ??: twis:: twis:: twis:
Ei bine partener .... comanda pe care ai solicitat-o ​​înainte de tragerea la sorți, uită-o după vânzarea pe care mi-ai renunțat-o !!!!
Nu mă duc în Italia pentru că spa-urile lor nu sunt bune, am fost Malta în spa-urile pe care le-am avut în lume. : paidi:

Trimiteți-vă marfa și o vom găsi, hai să o aruncăm și cealaltă nu ne va bloca pe picioare.
  • Haha

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,743
2,476
113
127.0.0.1
Nu pentru un obiectiv: npaper:;;; Spionul tău ți-a spus greșit : somn:! Scapă de el: interzicerea:! Și atunci este vina ta!
Am cea mai mare victorie cu 5-1 (și tino me 5-0) și am aruncat 4 tripluri ... Am mers pentru 1 și 2 și 3 și 4 și 5 în funcție de adversar și jocurile care are cursele.

PS Nu este vina mea pentru remiză, Erjan a uitat să aducă bilele reci și fierbinți! : kouvas:
paragka.png

chiar dacă este o glumă, o imagine cu o mie de cuvinte :? : EEK:

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,793
24,084
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com
Vedeți atașamentul 28176

chiar dacă este o glumă, o imagine cu o mie de cuvinte :? : EEK:
Dezinformare cu numere ... : EEK:
Contează câte goluri marchezi și nu câte goluri marchezi.
Așa că scor în 16/28 te potrivește în 10/28 așa că ... lăsați baraje și apucați un creion și o carte ... : npaper:: pc2:

A fi norocos ... da sunt ... Am acordat doar 7 goluri, așa că îmi este mai ușor să obțin mai multe puncte. Dar ce zici de grizaki72 care a acordat doar 4 jocuri din 28 de goluri !!!! : eleos:
  • ca
reacţii: SPYRIDON

tsitoni

IFC # 3 campion 2006-07
3 Dec 2004
324
479
63
Dezinformare cu numere ... : EEK:
Contează câte goluri marchezi și nu câte goluri marchezi.
Așa că scor în 16/28 te potrivește în 10/28 așa că ... lăsați baraje și apucați un creion și o carte ... : npaper:: pc2:

A fi norocos ... da sunt ... Am acordat doar 7 goluri, așa că îmi este mai ușor să obțin mai multe puncte. Dar ce zici de grizaki72 care a acordat doar 4 jocuri din 28 de goluri !!!! : eleos:
CUM SĂ CUM PREZIDENTUL ...... ÎNTREBĂM TOTI !!!!!: shk:: shk:
  • Haha

Predictii

• 14: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Bochum - Kiello
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Eintracht Frankfurt - Freiburg
  • 19: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Fortuna Dσελsseldorf - Schalke
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • 2020 Formula 1 Virtual GP Series

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    cosmicsports Forum Bot: Cosmicsports a lansat o nouă temă numită "Site for set up games" pe ...