IFC 18 - Gentlemen's Club

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,158
19,998
113
38
CARE ESTE FENERUL
Din fericire, jucăm la sediul nostru și nu vom cheltui taxe de benzină și hoteluri. Bun pentru meciul pe care îl vom juca aici

alana.jpg

Să nu ardem curent și unii dintre micuții din cartier pe care i-am închis deja se antrenează. Nu, iubirea mea, la loterie și luxuri, ei nu au măcelărit

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
6,756
3,168
113
127.0.0.1
Ești murdar, rușinat și dezonorat. lasă tot tipul betladen irelevant să treacă fără meciuri și noi cei care blestem cheltuind milioane pentru a juca meciuri.

Vom coborî pe cei mici, punem cana acolo unde se potrivește.
Hai să facem 4-0 și vom obține ceva sau o voi lua în prelungiri
ce dau cartile : sccr:: npaper:

Eric Castel

IFC # 11 Câștigătorul Cupei 2019-20
31 Oct 2011
4,878
5,594
113
Grecia
Eu pentru ca nu sunt bine saptamana asta si nu am inteles mare lucru... nu trebuie sa dau meciuri maine nu?
Tocmai am scris ca voi acoperi 420 din contul PPC, am petrecut o runda.
Oriunde îl plătesc, voi fi deja un câștigător al cupei : teass:

SPYRIDON

IFC # 7 campion 2010-11
21 Apr 2006
25,595
10,422
113
ATENA
Ești murdar, rușinat și dezonorat. lasă tot tipul betladen irelevant să treacă fără meciuri și noi cei care blestem cheltuind milioane pentru a juca meciuri.

Vom coborî pe cei mici, punem cana acolo unde se potrivește.
Si unde sa vezi ce a facut in liga cu acest sistem labirintic pe care l-a facut... va spun un lucru.. Daca nu m-am inselat.... Daca astazi PAOK nu castiga in Aris, Betladen din penultimul care este acum, iese pe locul 6 in clasamentul 5-12 !!!!: EEK:: EEK:
Cât de departe este jucătorul....: shk:: wrsh:: wrsh: Kokkalis și Mitropoulos erau cercetași în fața lui: Lol:: Lol:

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,158
19,998
113
38
CARE ESTE FENERUL
Eu pentru ca nu sunt bine saptamana asta si nu am inteles mare lucru... nu trebuie sa dau meciuri maine nu?
Tocmai am scris ca voi acoperi 420 din contul PPC, am petrecut o runda.
Oriunde îl plătesc, voi fi deja un câștigător al cupei : teass:
Nu am mai văzut nimic, cineva le-a mâncat @BetLaden

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
38,837
25,698
113
51
Infobeto Town
www.infobeto.com
Brother 3-1, aceasta este constanta globală de configurare

Te pari că nu ți-e rușine omule? președinte al ligii să-și dea un dracu? DEZGUSTANT ÎN IFC ROT

și pentru că aici spunem adevărul... dați-mi voie să vă anunț că această nevăstuică Erzan a făcut treaba murdară în... „desen” și a avut grijă să treacă de mine fără luptă să mă arunce și să arunce săgețile în mine, astfel încât ar iesi din nou nevinovat! Totul pe altarul scaunului lui! : mado:

PANATHA

Membru bine-cunoscute
14 Feb 2019
289
353
63
și pentru că aici spunem adevărul... dați-mi voie să vă anunț că această nevăstuică Erzan a făcut treaba murdară în... „desen” și a avut grijă să treacă de mine fără luptă să mă arunce și să arunce săgețile în mine, astfel încât ar iesi din nou nevinovat! Totul pe altarul scaunului lui! : mado:
Da, dar uită-te la sufletul generos care este ....."
Jocurile meciului

Fenerbahce (Ertzan)-Dundee Utd (nicolas)

va fi trimis la @BetLaden"

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
45,158
19,998
113
38
CARE ESTE FENERUL
aaa te rog din ce in ce mai mult.

Am pus un numar pe bile si ti le-am dat acum le bagi la congelator sau le bagi la cuptor cine stie ce s-a jucat. si ce a iesit a iesit : paidi:

Grim Reaper

IFC # 18 campion 2021-22
4 Sep 2006
4,207
2,726
113
Puteți restabili ordinea și puteți acorda revedere echipei din Zurich până la finala turneului. Acest lucru va arăta onestitatea dvs. și a concurenței

Predictii

• 16: 00
    Start Novasports
    • Ares - Gent
  • 18: 00
    Novasports 5HD
    • Georgia - Spania
  • 21: 00
    Novasports 5HD
    • Bosnia și Herțegovina - Bulgaria
  • 21: 30
    Novasports 4HD
    • Franta - Ungaria
  • Mâine 05-07-2022
  • 01: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2021-22
  • 02: 10
    Novasports Prime
    • Cuba - SUA
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    cosmicsports Forum Bot: Utilizatorul cosmicsports a început un nou thread numit „Este ARB O IMAGINĂ MAGIC?” în...