INFOBETO: Istoria este scrisă aici!

Vreau să-l felicit pe Aris pentru durată și perseverență. Nu știu cum să o exprim în greacă, dar îmi vine în minte o frază pe care o meritați. Jos pălăria. Nu mă îndoiesc că mulți alții au contribuit la ceea ce a realizat el. Unii pentru cumpărături, alții pentru havaleh și alții pentru niciunul. Aceștia din urmă merită un degetul mare pentru ceea ce, puțin sau mult, au oferit în ultimii 20 de ani în interior și în exterior infobeto. Sunt aici pentru a împrumuta o parte din încăpățânarea ta pe Marte de a lupta încă o dată pentru a renunța la fumat. Să aveți un an școlar bun.
 
Vă mulțumesc pentru cuvintele voastre frumoase, cu siguranță mi-am pus piatra de aproape 20 de ani, dar permiteți-mi să spun că infobeto suntem toți! Chiar și tu care tocmai te-ai înscris și ți-ai lăsat amprenta cu acest mesaj.

Te vei lasa de fumat doar daca nu te mai gandesti la asta. Nu număra zilele și nu vorbi despre asta. Aceasta va însemna că ați luat o decizie finală și nu lăsați creierul să vă păcălească cu prezența lui...

Sezon fericit și distracție plăcută :)
 
Vreau să-l felicit pe Aris pentru durată și perseverență. Nu știu cum să o exprim în greacă, dar îmi vine în minte o frază pe care o meritați. Jos pălăria. Nu mă îndoiesc că mulți alții au contribuit la ceea ce a realizat el. Unii pentru cumpărături, alții pentru havaleh și alții pentru niciunul. Aceștia din urmă merită un degetul mare pentru ceea ce, puțin sau mult, au oferit în ultimii 20 de ani în interior și în exterior infobeto. Sunt aici pentru a împrumuta o parte din încăpățânarea ta pe Marte de a lupta încă o dată pentru a renunța la fumat. Să aveți un an școlar bun.
Cineva a spus odată „Să renunți la fumat este cel mai ușor lucru din lume... M-am lasat de peste 50 de ori...”
 
Vreau să-l felicit pe Aris pentru durată și perseverență. Nu știu cum să o exprim în greacă, dar îmi vine în minte o frază pe care o meritați. Jos pălăria. Nu mă îndoiesc că mulți alții au contribuit la ceea ce a realizat el. Unii pentru cumpărături, alții pentru havaleh și alții pentru niciunul. Aceștia din urmă merită un degetul mare pentru ceea ce, puțin sau mult, au oferit în ultimii 20 de ani în interior și în exterior infobeto. Sunt aici pentru a împrumuta o parte din încăpățânarea ta pe Marte de a lupta încă o dată pentru a renunța la fumat. Să aveți un an școlar bun.

Îți doresc să-l tai singur și să nu-i lași pe alții să ți-o taie. Eu fac parte din a doua categorie. M-am confruntat cu o problemă, deși relativ tânără. Am renunțat la el de 3 luni acum. Iesim cu prietenii si ii vad fumand langa mine. Nici un sentiment. Nu am de gând să-mi mai pun în gură.
 
InformațieBETO: Iată povestea!

Totul a inceput un 1999, o noapte a Ligii Campionilor. Am fost într-un apartament, un bărbat care a plăcut mingea și pariul. În așteptare pentru a începe jocuri, discuții, analize, luptă și sfaturi au dat și au luat pentru a se convinge reciproc cu privire la care ar fi miza chiar pe joc. In cadrul toate acestea și neanunțat, a scăzut o idee de a crea un site pentru a introduce noi suntem cei mai buni prieteni și suntem pe Internet, atunci când nu am putut aduna toate într-o casă, și vorbind despre pariuri și mingea. Bărbați ... Asta a fost! Nu a fost nevoie de un al doilea chat, în același timp a început căutarea pentru modul în care a fost creat noul hangout.

Timp de aproximativ un an, am scris pe un proiect de blog. Dar fără să-și dea seama, umerii 5-10 au crescut. Vrei să spui de la gură, vrei să mergi neobservat, oameni pe care unii nu știau că au început să intre ... Până când am observat că pagina noastră nu mai apare.

Așadar, încetul cu încetul, am ajuns să facem transferuri și modernizări continue, până când am ajuns la decizia finală în iunie 2001 de a construi o „casă” mai mare. Frumoasa companie, dragostea comună și setea de a găsi știri viclene și modalități inteligente de a paria, ne-au făcut să creștem fără să ne dăm seama. Bazat pe dragostea oamenilor și prin simțul intens al „atmosferei casual”, s-a născut Infobeto.com (pe 19/6/2001).

Timp de aproape un deceniu, toți cei care am participat la comunitatea Infonetto au reușit să facă o diferență în ceea ce privește site-urile de pariuri. În fiecare an, ridicăm nivelul până la niveluri pe care nimeni altcineva nu le poate atinge. Cine-ar fi putut imagina asta?

In timpul acestui proces, sute Infobetakides au devenit prieteni, au devenit cei mai buni prieteni, au devenit cei mai buni oameni au fost găsite la nunți și botezuri alți membri au jucat mingea, stadionul plecat de curse (chiar adversarii) toate în diferite orașe Grecia ... Atena, Halkida, Salonic, Volos, Larissa, Tripoli, Patras, Kalamata, Kefallonia, Hydra, Poros, Nafplio, Heraklion, Chania, etc ... sunt doar câteva dintre punctele de întâlnire prieteni care au îndeplinit prin această comunitate de pariuri pe care am creat-o.
Dar nici granițele nu ne-au oprit, deoarece a fost făcută și o călătorie în străinătate pentru a vedea echipa noastră națională.

Nu ne oprim nicăieri! Continuăm cu pași constanți, obiectivul principal fiind acela de a nu pierde filozofia din spatele acestei clădiri: atmosfera umană și prietenoasă între membrii săi! Cel pe care îl întâlnim în fiecare moment în Infonetto, dar încercăm să-l extindem în afara hangoului nostru de internet.

Infobeto a abolit mitul internetului "impersonal"! Pe lângă concentrațiile bine stabilite și mai celebre ale membrilor noștri, din când în când vom crea combate eficacitatea și fotbal echipe recent și volei și să ia parte la ligile de amatori, să se distreze, să lucreze afară, și, desigur, chiar cunosc mai bine.

Cu toate acestea, Infonetto este interconectat cu ființa umană. Încă de la început noastre, am îmbrățișat copiii în orfelinat din arfe Fundației și în fiecare an trimitem tot ce putem pentru a le da un zâmbet, care pentru noi este faptul că cel mai valoros din lume. În același timp, am creat un loc special în forum au fost primite observații, recomandarea unui Infobetakia-, pe care o numim „Heart Bet«»și jucând pariu pe un cont special pe care am deschis, colecta bani și să dea la semenii nostri care au nevoie. De aici Eternity, va fi dragoste ... Și noi, cei de la Infobeto, am învățat să iubim. Indiferent de ce căutați, nu veți găsi un pariu mai "imbatabil" decât asta!

După atâția ani de prezență neîntreruptă pe internet, suntem mândri, printre altele, pentru prietenii noștri care au început primii pași aici și în procesul ocupat profesional cu Bet. Ziarele, punctele de pariuri și cele sportive au fost angajate de Infobetakis. Unii au numit Infobeto ca „marea scoala de pariuri“ ... Dar vom ajunge la cuvintele frumoase le-am auzit, ocazional, la radio, numeroase e-mail-uri pe care le-am primit și omagii speciale, care au fost făcute în presă de oameni a spațiului. Ei ne dau puterea să continuăm munca noastră grea și să devenim mai buni și mai buni!

Dar, pentru că noi nu doar să ne limităm la cuvinte, este de remarcat faptul că Infobeto reciproc cu acte de dragoste din lume. Numai în competițiile organizate, a dat deoparte prea multe daruri și este demn de remarcat unii dintre cei care se bucură utilizatorii noștri: Plasma TV 40 „“, Konsoles PSP, Playstation, Xbox, laptop-uri, camere video, ceasuri si mii de euro în premii în bani și pariuri gratuite. Dar cele mai valoroase daruri au fost de colecție tricouri, am luat și 2006 2009 și ne simțim fericiți când vedem prietenii noștri să poarte și să fie mândri de ei!

Nu în ultimul rând, Infobeto.com este singurul site de pariuri care a supraviețuit și sa ridicat în timp. Când ceilalți părăsesc și se închid, Infobeto continuă să scrie istorie. "Vechiul este altfel", am spus în armată. Sau dacă preferați: "bătrâna are sucul"!

Văzând toată această creație, cu cea mai mare comunitate de jucători de pariuri, dar mai presus de toți prietenii care cresc în mod constant, simțim nevoia de a vă mulțumi din inimă pentru dragostea și încrederea pe care ni le-ați arătat de-a lungul anilor.

Durata campionului pe teren este InformațieBeto! Dispunând de cei mai buni jucători: TU!


Echipa Infobeto
: semn:
Deci 20 de ani?? Mi se pare de necrezut... in ce oras era apartamentul? Atena??
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
De atâția ani când am fost la Massa Buka, nu ai venit frate... și ai fost atât de aproape!
Cred că e închis aici de 2 ani...
Cu toate acestea, vom găsi un nou loc de cazare și sper să veniți și sper să vină aici mai mulți copii din grup!
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA și jogo
De atâția ani când am fost la Massa Buka, nu ai venit frate... și ai fost atât de aproape!
Cred că e închis aici de 2 ani...
Cu toate acestea, vom găsi un nou loc de cazare și sper să veniți și sper să vină aici mai mulți copii din grup!
Da, e inchis...(sunt si altele acolo)...fie ca firma sa creasca...
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
De atâția ani când am fost la Massa Buka, nu ai venit frate... și ai fost atât de aproape!
Cred că e închis aici de 2 ani...
Cu toate acestea, vom găsi un nou loc de cazare și sper să veniți și sper să vină aici mai mulți copii din grup!
Într-o călătorie atât de lungă vor fi multe povești....un volum întreg....ai ajuns vreodată în punctul în care vrei să renunți?
 
Prieten de toată viața... Multe povești cu mulți prieteni!
Nu ne-a trecut niciodată prin minte să renunțăm! Nici măcar o glumă... E un copil... nu-l părăsești niciodată! Dar o susții să avanseze în toate condițiile!
 
Daca ti-am inteles bine stilul, cred ca ti s-ar potrivi de minune o mica taverna in spatele unei biserici din Pagrati (in fata unei strazi cunoscute a Municipiului). Nu-mi amintesc nume. Din pacate. Și spun din păcate pentru că, în ciuda faptului că sunt un monstru al memoriei, am uitat. A trecut mult timp Marte. Am însă sentimentul că a fost închis sau mutat. Și Holargos a avut odată cățeluși drăguți. Nu-mi amintesc totuși. Dar ceea ce îmi amintesc este Pasiphae în Glyfada. Nu atât din cauza valorii (nu îmi plac astfel de municipalități), cât mai ales pentru că vizita a fost recentă. Nu a fost rău. Verifică. L-am notat deasupra bazei.
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Ai înțeles bine... mâncare bună și minge scăzută...
Ok, sunt multe de găsit în toată Atena și în curând vom găsi unul pentru a avea o adunare bună pentru bal și mâncare...
„Pasiphai” este cretan cu mâncare bună, sunt de acord... În considerație. Doar că nu știu dacă va fi în stare să ne descurce cu tam-tam-ul pe care îl facem ca grup :)
 
Ai înțeles bine... mâncare bună și minge scăzută...
Ok, sunt multe de găsit în toată Atena și în curând vom găsi unul pentru a avea o adunare bună pentru bal și mâncare...
„Pasiphai” este cretan cu mâncare bună, sunt de acord... În considerație. Doar că nu știu dacă va fi în stare să ne descurce cu tam-tam-ul pe care îl facem ca grup :)
Dacă aș fi în locul tău, de ziua site-ului, aș închide un magazin în Atena și aș face o petrecere... cu mulți invitați și cu multă mâncare...
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Ai înțeles bine... mâncare bună și minge scăzută...
Ok, sunt multe de găsit în toată Atena și în curând vom găsi unul pentru a avea o adunare bună pentru bal și mâncare...
„Pasiphai” este cretan cu mâncare bună, sunt de acord... În considerație. Doar că nu știu dacă va fi în stare să ne descurce cu tam-tam-ul pe care îl facem ca grup :)

Glyfada este una dintre cele mai proaste zone ale Atenei (din punct de vedere gastronomic). Îți spun, în general, să te prind din urmă cu vizitele viitoare acolo. Dar Pasiphae a luat o notă decentă și s-ar putea să o ai pe listă când va fi iar anul viitor. Cel de la Pagratio a fost în sfârșit în spatele lui Agios Artemios și am parcat în Filolaou. Mi-am amintit ceva. Si da este inchis. Ai putea face atâta tam-tam cât ți-ai dori acolo. Cred că ai fi o potrivire bună cu proprietarul. Era o persoană grozavă și ajungeam mereu să facem loc pe mese pentru a dansa de la zeibeki la fundul lung.
 
  • Aprecieri
reacţii: BetLaden
Nu citisem niciodată acest text, ieri l-am văzut și am ocazia să spun la rândul meu că mi-am găsit aici o familie online. Nu întâmplător nu am contact cu niciun alt forum, fie că este vorba despre pariuri sau orice altceva, pentru că nu am nevoie.

Pentru toți copiii pe care i-am întâlnit aici și cu care am contact în viața normală, am cele mai bune cuvinte de spus. Pe lângă compania bună și havale, te fac să simți că orice ai nevoie este alături de tine. Chiar dacă vin să-ți împingă mașina dimineața :D

Mai sunt și alți copii pe care nu i-am întâlnit niciodată din cauza distanței, dar din conversațiile noastre înțeleg că sunt oameni excelenți și ne înțelegem foarte bine. Câțiva ticăloși s-au mutat singuri și se uită fără să mă deranjeze.

Mă bucur că am intrat cu putere în sezon și văd noi membri care se alătură fie prin chat, fie să-și spună pronosticurile și trebuie să spun că competițiile sunt incitante și adaugă un plus de sens zilelor de pariuri.

Singurul meu regret este că nu am participat activ la infobeto mai devreme.
În sfârșit, sper să se întoarcă unii băieți pe care îi apreciez cu adevărat.
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • Mâine 25-04-2024
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • Mâine 25-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul SSK a început un nou subiect numit „Pariu dublu" în Fotbal Predictii.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce liga nebună e asta...
  • K Forum Bot:
    Utilizatorul kandalf a început un nou subiect numit „Managementul contului" în Pachete de conversații.
  • Ertzan Ertzan:
    Copiii noștri i-au învins pe italieni, mai ales cu 3-0, chiar și Cristiano Ronaldo ar fi gelos
  • Ertzan Ertzan:
    PRIMA ECHIPĂ GRECĂ CÂȘTIGĂ UN TITLU EUROPEAN LA FOTBAL, TINERII OLIMPIILOR : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
    Ertzan Ertzan: Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Țările de Jos în 1980...