Aplicația de forum Infobeto

Eric Castel

IFC # 11 Câștigătorul Cupei 2019-20
31 Oct 2011
5,754
7,336
113
Grecia
Deschid problema aici ca să putem încerca să găsim o soluție.

Deoarece notificările tapatalk nu funcționează, există o problemă, deoarece nu putem fi informați despre postări noi în firele pe care le urmărim.
Aplicația Forum Infobeto vă arată notificări numai dacă vă conectați la ea. Aplicația este făcută pentru a afișa notificări precum viber, mesager?

Dacă nu, se poate găsi o altă cale?
 
  • Aprecieri
reacţii: GATHS și PANATHA
O altă soluție posibilă este crearea unui nou e-mail personal pentru fiecare utilizator, pe care îl va declara în profilul său pe infobeto în primul rând și apoi va intra din pagina infobeto și nu va mai urmări de exemplu firul lui eric, se va deconecta după logare și va scrie din nou în firul lui eric. Procedura de mai sus poate fi inutilă, dar sistemul va trimite cu siguranță o notificare prin e-mail în acest fel după ce o selectăm în noul e-mail când scriem în fir. Rata de reînnoire a e-mailurilor depinde de setările fiecărui dispozitiv și de preferințele utilizatorului.
 
  • Aprecieri
reacţii: joc cinstit
Am dat clic pe ceva în setări și am primit un e-mail despre postarea pe care ai făcut-o.
Și aceasta nu este o soluție, ci o îmbunătățire.
 
Mi-am schimbat adresa de e-mail în infobeto pentru că înnebunesc ca fiecare e-mail să primească o notificare! Am primit o notificare prin e-mail despre postarea ta. Din păcate, aplicația de e-mail are o sincronizare de 15 minute. Ceea ce ar trebui să verificați în e-mailul dvs. este că funcționează în fundal și că puneți actualizări cât mai scurte posibil. Asigurați-vă că setările bateriei nu afectează aplicația de e-mail...
Pentru vești mai bune despre asta, să așteptăm...
 
Bună dimineața, băieți.

Din anumite motive, notificările push nu funcționează. În mod logic, nu este o problemă de tip tapatalk, ci mai general.
O sa ma uit si sper sa gasim o solutie.

Nektarios
 
Băieți, din câte am văzut acum, notificările funcționează la nivel de browser. Nu știu ce se întâmplă cu tapatalk.

Vă sugerez să deschideți forumul de pe mobil cu un browser (de exemplu, Chrome) și după ce vă conectați, să acceptați când vă întreabă despre notificările Push. Dacă nu vă întreabă, înseamnă că ați răspuns nu înainte, așa că ar trebui să ștergeți cookie-urile pentru a vă întreba din nou.
Același lucru este valabil, desigur, pe PC.

Încearcă și spune-mi.
 
Cred că ar trebui să spunem următoarele: notificările push în orice browser nu sunt un proces sigur pentru că fără înțelegerea membrului vreun program de optimizare a funcționării computerului și mobilului, dacă nu Utilizatorul însuși ar trebui să intervină în cookie-uri și să nu mai primească notificări. . Un pariu pentru a obține vă va spune să curățați prăjiturile! Mai sus, administratorul a sugerat curățarea cookie-urilor, să zicem că în acest fel s-au pierdut notificările de pe alt site, de exemplu. Lucram cu notificările împreună cu tapatalk... ca și de multe ori am întâlnit problema...
Acei prieteni care aleg această soluție ar trebui să țină cont de acest lucru.
 
Le-am făcut, dar nimic pe mine. Vine doar poșta. Când merg să intru pe forum din browser, mă aruncă în aplicația de forum infobeto. O voi șterge și voi încerca, dar treaba este că nu-l găsesc pentru a-l descărca din nou dacă vreau.
 
Ultima editare:
Bună seara din partea mea și a companiei. Am avut o mare problemă anul trecut cu tapatok, nu venea nimic. După ce am citit aici, m-am așezat și m-am jucat cu aplicația câteva ore și am găsit o soluție care măcar mi-a funcționat. Din aplicația infobeto aleg opțiunea forum după deschiderea forumului, unde probabil se deschide cu un browser și mă conectez cu parolele mele. Selectez pictograma cu inițiala numelui și de acolo preferințe unde am setat ca totul să fie activat pentru notificări push. Când mă conectez cu detaliile mele, toate subiectele pe care le urmăresc apar automat. Am aflat că, pentru a veni notificări și e-mailuri, a trebuit să nu le mai urmăresc și apoi să le urmăresc din nou și să selectez „obține notificări prin e-mail”. Din momentul în care am făcut asta, văd că problema a fost probabil rezolvată.
 
  • Aprecieri
reacţii: Eric Castel
notification_infobeto.png
 
În cazul în care avem notificări blocate, cum putem elimina notificarea de blocare
disable_block_notification.png
 
Sunt bine de după-amiază. Afișează un clopoțel pe ecranul mobil care afișează notificări de la rețele sociale etc. dtarpagkos mi-a explicat ce să fac și este complet. O sa scriu mai multe dimineata.
 
Buna dimineata, greseala pe care am facut-o a fost ca cautam setarile aplicatiei de forum infobeto care erau corecte dar nu primeam notificari.
După cum mi-a spus dtarpagkos, a trebuit să intru în aplicația infobeto de la care obținem predicțiile centrale.
Acolo, cotind la dreapta, mergi la optiunea FORUM si selectezi DESCHIS FORUM.
Pe cele 3 rânduri de mai sus, arată opțiunea pentru notificări push.
Din momentul în care am acceptat, în partea de sus a mobilului apare un clopoțel unde sunt notificările de la restul aplicațiilor viber etc.
Screenshot_2022-07-29-11-55-46-597_com.triantafyllopoulos.app.infobeto.jpg
 
Greșit, când deschizi forumul cu browserul, îți cere să accepți notificările push.
 
Ei bine, chiar ai activat notificările push din Chrome! Între timp, dacă dintr-un motiv oarecare trebuie să deschideți Chrome pe telefonul mobil și nimeni nu șterge istoricul de navigare, care șterge și cookie-urile, nu veți primi o notificare push pentru acest mesaj! practic, aplicația infobeto deschide Chrome și nimic altceva despre notificările push.
 
Deschid forumul cu aplicația de forum infobeto, așa că nu cred că am o astfel de problemă.
 
Ai timp să-l încerci!
A) Deschideți chrome, ștergeți istoricul, nu deselectați nimic.
B) închideți Chrome
C) Deschideți aplicația infobeto și deschideți forumul în orice mod doriți.
Acolo vă va cere să reactivați push! Daca nu te intreaba, esti ok!
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...