Infobeto aplicație iphone

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
39,137
26,153
113
52
Infobeto Town
www.infobeto.com
[h = 2] [/ h]


Infobeto acum și pe telefonul mobil! După anii 11 online, intrăm în noua eră a aplicației mobile, cu o aplicație care vă va oferi tot ce aveți nevoie pentru a vă oferi informații actualizate oriunde vă aflați prin iPhone sau iPad. În scurt timp, acesta va fi pregătit pentru telefoanele mobile Android să nu aibă plângeri și prietenii mobilului Android.

Pentru a descărca complet gratuit puteți să faceți clic aici: Infobeto pentru iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (generație 3rd), iPod touch (generație 4) și iPad pe iTunes App Store
Ne puteți găsi, de asemenea, la magazinul de mere, direct de pe telefonul dvs. mobil, căutând cuvântul infobeto.


Nu uitați să scrieți un comentariu despre revizuirea aplicației și să o evaluați cu răbdare, deoarece este prima noastră versiune a celor care vor urma. Aplicația are încă fundamentele și, în același timp, continuăm să o îmbogățim cu noi caracteristici care vor acoperi chiar și pe cel mai solicitant membru al nostru.
DESCRIERE Versiune 1.0
Cea mai veche (din 1999) și cel mai mare portal de pariuri din Grecia, infobeto.com, este disponibil în aplicație pentru telefonul dvs. pentru a evita pierderea de evoluțiile de pe pariuri oriunde.

Ce oferă aplicația:


  • - Predicții zilnice de la cei mai buni tipari de informații

  • - Analize ale jocurilor

  • - Propuneri de case de pariuri
  • - Știri din blogurile infobeto
  • 
- Top 10 al jocurilor zilei în funcție de cifrele de afaceri care se formează în schimbul său Betfair separat de sport (fotbal, baschet, tenis)

În curând va fi modernizat și îmbogățit cu instrumente utile pentru fiecare jucător serios de pariuri.

Disponibil pentru iPhone și iPod touch.



Descărcați și actualizați: GRATUIT

picks.jpg
analiză.jpg


știri.jpg
s-a potrivit% 20volumes.jpg
 
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Încercam să scriu amintirile lui Kostas și a trebuit să deschid bordelul, iar cel vechi de câteva ori am scris că nu aveam o problemă. N-am descărcat-o dacă-mi amintesc trecerea: emb: că o pot face
 
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Încercam să scriu amintirile lui Kostas și a trebuit să deschid bordelul, iar cel vechi de câteva ori am scris că nu aveam o problemă. N-am descărcat-o dacă-mi amintesc trecerea: emb: că o pot face

cu aplicația pe care o scrieți cu bucurie
 
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

În applestore îl găsesc doar pentru telefon, pentru că iPad nu o are;
 
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Răspunsurile tuturor ...

Aplicația este pentru site-ul Yannisss, vedeți pictogramele de mai sus ... este vorba despre picascuri, analize, știri din bloguri și jigsaw-uri de curse.
Următoarea actualizare va include un program TV de meciuri, titluri de ziare, sfaturi statistice etc.
Ce ați menționat este aplicarea pentru forumul care este diferit.

IOS4 va fi activat în curând ...

Aplicația ipad nu este încă pregătită să intre în magazinul ipad, dar aplicația iPhone funcționează pe ipad (este la fel cum vedeți pe iPhone)

Android va aștepta ... în vara va fi finalizat!
 
  • Aprecieri
reacţii: susurada
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Încercam să scriu amintirile lui Kostas și a trebuit să deschid bordelul, iar cel vechi de câteva ori am scris că nu aveam o problemă. N-am descărcat-o dacă-mi amintesc trecerea: emb: că o pot face

Tu ai învățat și ai aplicat la cele superioare. Puneți deoparte? : twis:: twis:
 
  • Aprecieri
reacţii: ANDAR și Nektar
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Mă bucur să vă informez că aplicația zboară ... !!! : bere1:

În prima săptămână de funcționare am avut un succes incredibil! A adus multe persoane și chiar avem un număr mare de străini ... : bărbie:: afro:

... și în câteva zile ne vom actualiza cu noi instrumente utile!: multi: Vă voi spune ...

Dacă doriți să faceți orice comentariu sau observație sau doriți ... spuneți ...: semn:
 
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Mă bucur să vă informez că aplicația zboară ... !!! : bere1:

În prima săptămână de funcționare am avut un succes incredibil! A adus multe persoane și chiar avem un număr mare de străini ... : bărbie:: afro:

... și în câteva zile ne vom actualiza cu noi instrumente utile!: multi: Vă voi spune ...

Dacă doriți să faceți orice comentariu sau observație sau doriți ... spuneți ...: semn:

Trimiteți-mi un cadou, o eroare, cu aplicația instalată:)
 
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Da, ARIS, pentru că aranjat pentru că vreau să-l schimb!
 
Răspuns: Aplicația Infobeto pentru iPhone

Pentru Android, vom face ceva;
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...