Academia de Pariuri Sportive Inter cu ALEPOU

Fox

V-Bookie Champion 2012
26 Mar 2006
12,906
5,774
113
Viitoarea țară
VfL Borussia Monchengladbach vs 1.FSV Mainz 05

Opinia mea :
Într-o lună foarte mare „Mânjii”, care au încheiat un august impresionant, cel mai caracteristic X-ul cu care au scăpat nevătămați din gură și casa lupului numit Bayern Munchen, și o apariție impunătoare în DFB Pokal, unde au distrus. nişte Oberahern. A reveni acasă este mințile mereu socotitoare și destul de dăunătoare, care par să fie într-o dispoziție la fel de bună. A avut un august bun, în special calificându-se în deplasare la DFB Pokal, cu o etapă maiestuoasă acasă la Awe. Set excelent de performanțe în acest meci, care vorbește foarte mult limba adevărului. Borussia Mönchengladbach are în mod clar conducerea, dar din moment ce Mainz se descurcă întotdeauna bine cu băieții mari, echipa trebuie să fie atentă.

Alegerea mea: 1 + 0,5AH @ 1,40 (Bit 365)



SV Sandhausen vs 1.FC Kaiserslauten

Opinia mea :
Derby-ul de mijloc din Zweite Bundesliga. Sandhausen, cu Alois Schwarz pentru a 2-a oară la cârmă, încearcă încă un sezon, să facă un drum onest spre supraviețuire. A avut un august destul de mediu spre slab, dar trebuie să spună că a ajuns în DFB Pokal, cu o performanță confortabilă în deplasare împotriva lui Schwarz Weiss Rechden. „Red Devils”, sau Die Rotten Teufel de la Betzenberg, vin la ea acasă, avându-l la cârma băncii lor pe unul dintre cei mai experimentați antrenori din divizie, Dirk Schuster. A avut un august destul de ciudat, mai ales o ieșire dureroasă de acasă la DFB Pokal la Freiburg. Antrenorul în cauză are acreditări bune pentru munca sa, după trecerea sa excelentă de la Darmstadt, și treaba la fel de bună pe care a făcut-o la Augsburg. Ei spun că ambii antrenori sunt stăpâni ai jocului împotriva mingii, Schuster predominând de obicei în chestiunea tranziției creative. Sandhausen vrea să rămână, dar haide, Kaiserslautern arată și intențiile timpurii ale primilor trei. Deschis la toate rezultatele meciului, am senzația că, pariând înțelept, Sandhausen poate rezista la o înfrângere chiar și la un gol diferență.

Alegerea mea: 1 + 1 AH @ 1,22 (Bet365)



SV Darmstadt 98 eV vs DSC Arminia Bielefeld

Opinia mea :
„Lillien” din cunoscuta suburbie a Frankfurtului, își declară direct intențiile în acest an chiar și pentru promovare directă. Și cum nu, când la cârma băncii lor îl au pe unul dintre cei mai experimentați doi antrenori din divizie, Torsten Lieberknecht. Antrenorul în cauză are acreditări excelente, după lunga sa perioadă la Braunschweig, și oprirea la boxe destul de ciudată, dar bună, pe care a făcut-o la Duisburg. August a fost excelent pentru Darmstadt, caracterizat prin improbabilă, dar maiestuoasă calificare în deplasare la DFB Pokal împotriva lui Ingolstadt. Acasa la Westfalienii de altfel foarte experimentati din Arminia Bielefeld, unde daca nu i-ar fi demontat niste Engeri in deplasare in DFB Pokal, cu Daniel Scherning la carma bancii lor, au avut un august destul de prost. Bielefeld, deși foarte devreme bineînțeles, este marginal în afara zonei cu probleme pentru retrogradare și, așa cum văd că au început, vor avea nevoie de un electrocut mare în fereastra de transfer de iarnă, pentru a putea cere apoi o ședere sinceră în categoria. Un avans clar pentru Darmstadt, dar din moment ce oaspeții se chinuie mult, cred că Bielefeld poate chiar egal.

Alegerea mea: 1 remiză fără pariu @ 1,25 (pariu 365)



Performanța Trinity: 2,13
 
Spunând Fox înapoi, de ce mi-ai amintit acum... Nici măcar nu contează dacă am „vorbit” atât de des aici, dar tu ai fost într-adevăr unul dintre membrii cheie în anii când eram mai serios în privința pariurilor și a forum. Mi-ai amintit de infobeto alteori cu alte ambiții de la pariuri și alte minți (pentru mine spun asta).

Sper că sunteți bine și fonduri bune.
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA și Fox
Spunând Fox înapoi, de ce mi-ai amintit acum... Nici măcar nu contează dacă am „vorbit” atât de des aici, dar tu ai fost într-adevăr unul dintre membrii cheie în anii când eram mai serios în privința pariurilor și a forum. Mi-ai amintit de infobeto alteori cu alte ambiții de la pariuri și alte minți (pentru mine spun asta).

Sper că sunteți bine și fonduri bune.

Mulțumesc, sunt bine, cel puțin în sănătatea mea așa cum o am. Cât despre fotbalul german, poate din cauza vârstei mele, nu îl urmăresc cu aceeași intensitate, dar nu înseamnă că mi-am pierdut legătura cu Panzers. Cât despre alegerea mea de astăzi, este un risc personal foarte mare, dar, am spus-o mai sus despre antrenorul lui RB Leipzig. Nu cred că va ajunge vreodată să mănânce curcan de Crăciun. Astăzi, puștii celor două echipe au jucat pentru Youth League, puștii șahtianilor câștigând foarte ușor cu 0-2. Nu există Leipzig în Europa anul acesta.
 
Sunt un fan la alegerea ta astăzi.

Nu am nicio poză de la Șahtiar și încă mă gândesc la asta, poate o voi vedea live și o să mă hotărăsc.
Cu toate acestea, sunt complet de acord că Leipzig nu este convingător anul acesta, cel puțin la începutul sezonului.
 
  • Aprecieri
reacţii: Fox și PANATHA
SV Werder Bremen vs FC Augsburg: 1X + Peste 1,5 @ 1,40 (Bet365)

VfL Osnabruck vs Rot Weiss Essen: 1X + Peste 0,5 @ 1,47 (Bet365)




Performanță duo: 2,06
 
  • Aprecieri
reacţii: JIM1 și betover
În betbuilder-ul pariului iese 1,5 secundă și nu blochează paroliul. Mulțumesc GL


Trimis de pe iPad-ul meu folosind Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: Fox
Rasen Ballsport Leipzig vs Ballspiel Verein Borussia Dortmund

2 +0,5AH @ 1,625 (Bet365)

FC Schalke 04 vs VfL Bochum 1848

1 +0,5AH @ 1,325 (Bet365)


Performanță duală: 2,15
 
1.FC Kaiserslautern vs SV Darmstadt 98 eV: 1 +0,5AH @ 1,70 (Bet365)

MSV Duisburg vs SG Dynamo Dresden: 1 +0,5AH @ 1,625 (Bet365)



Performanță duo: 2,76
 
VfB Stuttgart 1893 eV vs SG Eintracht Frankfurt: 1X+Peste 1,5 @ 1,66

FC Bayer 04 Leverkusen vs SV Werder Bremen: 1X+Peste 1,5 @ 1,33



Performanță duo: 2,22
 
TSV Fortuna Dusseldorf 1895 eV vs DSC Arminia Bielefeld
1X @ 1,20 (Bet365)

Freiburg SC vs 1.FSV Mainz 05
1X @ 1,30 (Bet365)

SG Eintracht Frankfurt vs 1.FC Union Berlin
1X @ 1,36 (Bet365)


Performanța Trinity: 2,12
 
FC Schalke 04 vs FC Augsburg
1X + Peste 1,5 @ 1,53 (Bet365)

1.FC Kaiserslautern vs TSV Eintracht Braunschweig 1895 eV
1X + Peste 1,5 @ 1,44 (Bet365)


Performanță duo: 2,21
 
FC Schalke 04 vs FC Augsburg
1X + Peste 1,5 @ 1,53 (Bet365)

1.FC Kaiserslautern vs TSV Eintracht Braunschweig 1895 eV
1X + Peste 1,5 @ 1,44 (Bet365)


Performanță duo: 2,21



pentru a vedea ...
esti.png
 
  • Aprecieri
reacţii: Fox
Hamburger SV vs 1.FC Kaiserslautern

1X @ 1,16 (Bet365)

SV Darmstadt 98 eV vs TSV Fortuna Dusseldorf 1895 eV

1X @ 1,28 (Bet365)

1. FSV Mainz 05 vs Rasen Ballsport Leipzig

X2 @ 1,36 (Bet365)



Performanța Trinity: 2,04
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Hertha Berlin SC vs Freiburg SC
1 + 0,5AH @ 1,60 (Bet365)

VfB Stuttgart 1893 eV vs 1.FC Union Berlin
1 + 0,5AH @ 1,425 (Bet365)


Performanță duo: 2,28
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
SV Werder Bremen vs 1.FSV Mainz 05
1 +0,5AH @ 1,40 (Bet365)

Karlsruher SC vs SV Darmstadt 98 eV
1 +0,5AH @ 1,525 (Bet365)


Performanță duo: 2,14
 
  • Aprecieri
reacţii: betover

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...