caseta iptv

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
46,398
20,914
113
40
CARE ESTE FENERUL
Bună seară Bună seara.

Timp de o saptamana si dupa ce Christos (ma zorian ma ars) despre iptv am inceput sa vorbesc despre cautare.

Așadar, caut să cumpăr un flux media (nu mai îl decodific) și de aceea orice utilizare pentru un dispozitiv ar fi utilă.

Permiteți-mi să vă spun din nou exact ceea ce caut.

Avem sau pot să trec softul Kodi în. Vrei să spui dacă este actualizat, chiar dacă ultimul este 17 și merge la 18.

Dacă 50 nu este trecut (vom investi banii de la joker acolo).
Suporta televizoare vechi și conexiune AV (OK, uneori îmi voi schimba televizorul mic).

Deci, dacă cineva o are, pentru că eu cred că va exista din ce în ce mai mult cineva „făcut” ca mine, va fi căutat să-mi spună despre motocicleta pe care o are, dar și să o sugereze.

Adevărul este că, cu această problemă particulară, am plecat, adică nu știu nimic despre drapelul pe care îl primesc etc. Am gasit cateva si am citit si comentat pe internet. Mai exact, m-am uitat la versiunile mag 250 mag 254, de asemenea, MxQ Pro + 4k
precum și ceva chinez pe ebay. Dar din nou sunt tulburat. Bine, dacă mi-ați cerut un decodor, aș spune cu ochii visului, dar acum sunt multe întrebări aici.
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
Răspuns: caseta iptv

Bună seară Bună seara.

Timp de o saptamana si dupa ce Christos (ma zorian ma ars) despre iptv am inceput sa vorbesc despre cautare.

Așadar, caut să cumpăr un flux media (nu mai îl decodific) și de aceea orice utilizare pentru un dispozitiv ar fi utilă.

Permiteți-mi să vă spun din nou exact ceea ce caut.

Avem sau pot să trec softul Kodi în. Vrei să spui dacă este actualizat, chiar dacă ultimul este 17 și merge la 18.

Dacă 50 nu este trecut (vom investi banii de la joker acolo).
Suporta televizoare vechi și conexiune AV (OK, uneori îmi voi schimba televizorul mic).

Deci, dacă cineva o are, pentru că eu cred că va exista din ce în ce mai mult cineva „făcut” ca mine, va fi căutat să-mi spună despre motocicleta pe care o are, dar și să o sugereze.

Adevărul este că, cu această problemă particulară, am plecat, adică nu știu nimic despre drapelul pe care îl primesc etc. Am gasit cateva si am citit si comentat pe internet. Mai exact, m-am uitat la versiunile mag 250 mag 254, de asemenea, MxQ Pro + 4k
precum și ceva chinez pe ebay. Dar din nou sunt tulburat. Bine, dacă mi-ați cerut un decodor, aș spune cu ochii visului, dar acum sunt multe întrebări aici.

„zdrobitor” este acesta?
 
Răspuns: caseta iptv

Da și nu. Voi spune acest lucru, nu pentru că punctul nu ne face public.

iptv este ceea ce toată lumea are de a face cu ceea ce televizorul face cu adevărat, transmisie pe internet cu cutie proprie desigur și nu aveți nevoie de antene etc. pur și simplu pe internet. Deoarece au început și Novago și lobby-ul.
 
  • Aprecieri
reacţii: SERRES
Răspuns: caseta iptv

Pentru ca nimeni să nu răspundă, sau chiar celui privat, merge ca și cum ai spune că ești departe de viitor : semn:
 
Răspuns: caseta iptv

Am pro conexiune 4K.Echei calitatea imaginii HDMI.I MXQ în jocuri este banda metria.Se este impecabil cu subtitrări și tot ceea ce ola.Tha propune înainte de a cumpăra orice experiment Kodi descărcarea de pe computerul său.
 
  • Aprecieri
reacţii: Ertzan
Răspuns: caseta iptv

Am pro conexiune 4K.Echei calitatea imaginii HDMI.I MXQ în jocuri este banda metria.Se este impecabil cu subtitrări și tot ceea ce ola.Tha propune înainte de a cumpăra orice experiment Kodi descărcarea de pe computerul său.

Am făcut acest experiment pe laptop.

Adevărul se uită la motocicleta pe care o ai. Îmi imaginez că aveți o linie 24. Ce viteze mâncați de pe internet.

Motivul pentru care mă uit la acest lucru este din cauza codificării H.264 unde reduce semnificativ banda de internet (așa că am citit). Am o linie 24, dar această linie utilizează familii 2
 
Răspuns: caseta iptv

Având 24ara nu înseamnă că joci cu 24 Erdjan, care blochează routerul;
 
Răspuns: caseta iptv

Dacă jucați cu 10 Erdjan ar trebui să vedeți când nu navigați în același timp, deoarece este posibil ca imaginea
 
  • Aprecieri
reacţii: ALEX
Răspuns: caseta iptv

standardul se blochează la o lățime de bandă mică. Lucrezi iptv pe o linie joasa si youtube se deschide terminat. ASTO fierbe.
acum, pentru viteza pe care maclaren a arătat-o, ceea ce ni se pare a fi utopie, da ... iptv și vă găsiți sănătatea
 
Răspuns: caseta iptv

standardul se blochează la o lățime de bandă mică. Lucrezi iptv pe o linie joasa si youtube se deschide terminat. ASTO fierbe.
acum, pentru viteza pe care maclaren a arătat-o, ceea ce ni se pare a fi utopie, da ... iptv și vă găsiți sănătatea

@zorian Voi avea nevoie de sfatul dvs. / ajutor pentru aceasta și vreau să o fac în următoarele 2 luni
iar placa este că pentru 200Mbps D / 20Mbps U + unele posturi TV nu au fost încă să aibă ce fel de imagine de plată 18,50Efro
 
Răspuns: caseta iptv

că vrei aici să mă ajuți și pe toți copiii care au acest sport.
dar trebuie să vedeți ce canale vă oferă
cu toate acestea plătim mult mai mult aici pentru a „merge cu căruța”
 
Răspuns: caseta iptv

Nu AddOn Kodi gratuit pentru sport și în principal Jocuri NBA bun venit la pm :D
 
Răspuns: caseta iptv

Aplicație uimitoare și utilă, cu toate canalele tuturor sporturilor. Necesită de KODI cu IPTV.
sportEventzhttps: //play.google.com/store/apps/details? id = com.evolutio.sporteventz
 
Răspuns: caseta iptv

Kalispera.Skeftomai am upgrade la Kodi că am să TVBOX de la 16.1 17 krypton.To Are cineva face; Observați ședere așa cum este.
 
Răspuns: caseta iptv

În cele din urmă, după multe gânduri, m-am dus la mag 254. 75 Euro cu numerar la livrare pentru ceea ce vreau. Nu, nu se joacă aici.

Pentru impresii vă voi spune
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...