jazz cai

jazz

New Member
12 IOL 2006
9,669
7,175
0
De asemenea, am spus să fac un efort cu caii.
Am citit mesajele Infobetakis-ului „special” și am început ieri.
Efortul a avut succes.
Continuam astazi cu mici mize
De asemenea, pun un plan de rezervă astăzi. Dar aș prefera să pun pariuri mai mici pe ea.
Permiteți-mi să clarific faptul că sunt absolut irelevant de la cursele de cai și terminologiile mele arată ca chinezii. Pentru mine sunt doar cote.


5x7447.jpg
 
Ieri 07 / 02 / 09.

Avem profitul sau pierderea de fotbal!:ciocan:


j9y5v8.jpg
 
Am spus că fac un excelent pentru a înregistra rezultatele mele.
Jucătorii atât de serioși nu ne spun cum să facem asta.
Deja văd cum performanța mea medie va fi în jurul valorii de 6,42.
Poate un expert să-mi spună cât de mult ar trebui să fie rata de grevă cel puțin să fie o astfel de linie FLAT STAKE, adică stadiul BET?
Aici, cu o mostră foarte mică, vedem că este 92,31%.
Cu toate acestea, vedem că pariul nu este același, dar aplic un plan de recuperare a pariurilor de pariuri (în prezent la căsătoria de karagiozis). Adică, după ce îmi pierd pariurile, ridică pariurile. Când am o probă bună, s-ar putea să vin.
Cu toate acestea, „experții” spun că, dacă sistemul nu este pozitiv în miza fixă, este dificil pentru orice plan de miză să-l transforme în pozitiv.


mtp43o.jpg
 
câteva curse de cai azi. Înfilete, dar profit ... profit

vxnjly.jpg

2igbtdy.jpg
 
Horos ..... : bravo:
Din moment ce am observat sistemul dvs. de pariuri arata ca Lay 88 ??? în mod corespunzător;
 
Horos ..... : bravo:
Din moment ce am observat sistemul dvs. de pariuri arata ca Lay 88 ??? în mod corespunzător;

Sosta !!!
Cu mici variații încerc.
Și alegerile bazate pe acest „sistem” sunt.
Tocmai am pus caii 8 ca un număr minim și, uneori, dacă sunt foarte mulți cai, am un pic de funcționare.
Vorbim despre 3 preferatul întotdeauna.
 
Luni 09 / 02 / 09.
Și astăzi merge bine! Nu-l bateți.


2rfwrvb.jpg
104g9ao.jpg
 
Este un sistem periculos ... că studiați pe bunul primar.
Spun asta pentru că l-am aplicat și nu am mai trecut.
Deci, dacă 3-4 este lovit de pierderi (ceva ce nu vreau), ridicați pariurile pe lună. ....

Mult noroc doresc. Dacă puteți, puteți face alegerile dvs. să vă urmeze. : semn:
 
Este un sistem periculos ... că studiați pe bunul primar.
Spun asta pentru că l-am aplicat și nu am mai trecut.
Deci, dacă 3-4 este lovit de pierderi (ceva ce nu vreau), ridicați pariurile pe lună. ....

Mult noroc doresc. Dacă puteți, puteți face alegerile dvs. să vă urmeze. : semn:


Vă mulțumim pentru sfatul dvs. Oricum, nu voi vâna pe timp nedefinit. Probabil că pariurile 3 se opresc și încep de la început.
În ceea ce privește alegerile mele, nu este posibil să le punem în avans, deoarece nu știu care cal va fi preferat 3. Mă uit la 1 minus un minut înainte de începerea planificată a cursei.
 
În cele din urmă am ajuns cu 4 pariuri după pierdere și, de fapt, un număr egal de pariuri nu crește. Am un program numit LayBotPro care face pariurile automat și are o opțiune „recuperare miză”. Așa că l-am pus în cele 4 pariuri, într-un cerc cu un obiectiv de 25% din pierderea din fiecare pariu. O rundă înseamnă că, dacă în următoarele 4 pierderi vine o altă înfrângere și cercul se închide (adică nu mai ridică pariurile), începe doar o nouă rundă. Cu siguranță, am pus chiar și o oprire de pierdere maximă de 40 de euro. Adică, dacă cad într-o zi proastă, pariurile se opresc.
În general, după atâția ani, am pus în practică în cele din urmă concluzia la care au ajuns profesioniștii: „cel mai grav lucru pe care îl are un jucător este CAVA"!! (bankroll). Aveți crama ca ochii voștri. Nu este posibil (așa cum făceam înainte) să aveți cramă de 1000 de euro și să jucați împotriva unui cal cu obligația de 100 de euro !! 40 euro în total pentru o zi !!
Într-adevăr, dacă nu mi-ar fi frică să mă arunc afară, aș fi încercat un pariu mult mai mic (o jumătate de milion și mai puțin)
Pentru a vedea cum vom merge astăzi 5 pe zi: preot:

97sf9i.jpg
 
și pentru că un prieten mi-a cerut să pun o fotografie cu întreaga interfață de aplicație.
O caracteristică foarte utilă este că puteți încerca diferite pariuri în „modul de simulare”, adică să faceți pariuri virtuale și să vedeți rezultatele. Desigur, nu este 100% exact pentru că într-un mediu virtual TOATE pariurile se vor potrivi și, de fapt, la prețurile ideale, în timp ce în „lumea reală” uneori lucrurile stau altfel.
Dar este doar pentru cai și câini.

2rh319d.jpg
 
ieși ieri, să spunem.
Desigur, nu este un program de partajare a banilor! Pur și simplu pune pariurile pe care SNS le-ar fi spus. Este convenabil doar când nu aveți timp să vă îndreptați spre computer și să-l puneți cu mâna, astfel încât să fiți sigur de ceea ce faceți. Dar nu am atât de mult timp ...

oaw6d2.jpg
 
  • Aprecieri
reacţii: praktoras007
jazz,

Sfatul meu și dacă vreți să îl ascultați, acest sistem oprește acum că este prea devreme pentru că face o pierdere pe termen lung! Pe termen scurt, puteți câștiga multe zile, chiar și pentru întreaga lună pe care o câștigați în continuare, dar l-am văzut aproape exact pe măsură ce o jucați într-un an, la sfârșitul anului a fost închisă cu unitățile -1200! Cineva chiar a vândut-o pe internet și a fost scrisă într-un alt forum că sunt și eu și am ars mulți oameni. Poti fi 2 Euro unitatea ta, crezi ca a fost 100 Euro Unitatea ta!: emb:

: semn:
 
vă mulțumesc foarte mult pentru sfatul dvs. dar cred că nu citiți cu atenție ...
Nu pot să pierd 1200 de puncte !!!! cu „sistem” sub test ....
Cu pivnița de vin am disponibil pentru testare (pentru orice încercare) până la 80 euro ... Apoi ... du-te pentru alții.
Deja pe forum am încercat 2 eșuat.
Una dintre zilele mai groase, peste 15, am oprit-o.
Știți cât mi-a costat? În jur de 25 Euro.
2 a fost cu 0-0 și în jurul valorii de 15 zile. Sa retras după multe laude. Mi-a costat în jurul valorii de 28 euro.
Acum încerc gunoiul Jazz. Este bine, dar eu nu sunt naiv, nu știu cum 5-6 zile nu ajung pentru a caracteriza o idee ca fiind pozitive și cât de mare vrei deigma.Ti naiba, am plătit cinci lucruri le-am găsit.
Din cauza cailor nu stiu nimic si pentru mine sunt doar cotele pe care le-am incercat in noiembrie.
Acolo am încă o dată cu calul 4 Euro la performanța 5,00.
Pentru zilele 19 mergeți mingea. Fondul (dacă îmi amintesc bine) 680 euro.
Peste 150 de unitati !!! Spun: „L-am găsit, sistemul nesfârșit”.:ciocan:
19 zile sunt pozitive cu aproximativ unități 8 pe zi!
Apoi a făcut o trează teribilă și 10 într-o zi a scăzut.
Din fericire, mic. 4-5 pe zi. Am oprit-o, desigur, și am rămas cu un profit frumos în jurul unităților 100. Poate că dacă aș avea o pivniță mare aș continua.
Eu sunt GENERAL foarte atent cu pivnița mea acum.
Că am pierdut, am pierdut 5 primii ani și a fost o mulțime
Ultimele două nu am făcut vreodată un depozit.
Și hrisca de la 200 Euro Am construit o pivniță decentă (pentru propriile mele date). Nu dați unități 1200!
De ce le-a transmis euro?
 
  • Aprecieri
reacţii: $ BETMAN $

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...