Hai Hockey

Zorian

IFC # 5 Cupa câștigătoare 2013-14
Membru al echipei
11 Oct 2005
29,888
19,464
113
53
Pe o insulă din ocean, pe un vârf pustiu
Ca și în fiecare an, anul acesta, după ce acțiunea de tenis a încetat, mă voi ocupa de hochei pe gheață până la sfârșitul anului (poate voi continua anul acesta din nou). Am pivnita de vin de la tenis si incepe ...
Inițial din Danemarca și peste (Danemarca, Norvegia, Suedia, Finlanda) și apoi voi extinde în Elveția / Austria și Slovacia / Republica Cehă / Polonia. Rusia și NHL nu se apropie ...

Am văzut câteva jocuri de mâine și cred că în daneză Metal Ligaen meciul Odense Bulldogs-Herning Blue Fox este interesant. Gazdele au câștigat 12 în meciurile 15 și chiar câștigurile 3 au făcut 5 primele lor curse. De atunci, ei trag. Bineînțeles, 3 din aceste victorii a venit să se prelungească și un altul la loviturile de departajare, dar asta nu le reduce deloc. Ultimul joc al lui 4 este clar, cu o victorie clară asupra stadionului înghețat. Acestea preced scorul cu puncte 32.
Oaspeții au câștiguri 7 și înfrângeri 7, din care 4 (înfrângeri) au ajuns să se prelungească. În extensia pe care nu au reușit să o câștige în acest an. Punctele totale 25 și în ultimele meciuri 5 au câștigat 3 ori și au pierdut 2. De fapt, 1-8 a câștigat ultimul joc la Sonderjyske, care este 2 în clasament. Poate că acesta este motivul pentru care asul în acest meci este dat prea mare pentru aceste date.
Cu toate acestea, voi paria 3 euro în 2,15-ul asului pe Bet365, unde vor fi jucate toate mizele mele.

Celălalt joc de care mă interesează este Lulea - Skelleftea de la suedeză SHL. 2 sau Skelleftea cu puncte 47, 9 sau echipa gazdă cu 31. 4 înfrângeri consecutive pentru Lulea, în interior. Ultimii jucători de la 4 au câștigat 3 pe stadionul lor și au pierdut la Djugardens în timp suplimentar. Adevărul este că nu se descurcă bine, dar voi lua dublu mâine, la 2,25, din nou cu 3 euro.
BALANCE: 82,97 - 6 = 76,97 EURO
 
  • Aprecieri
reacţii: animusbet
Răspuns: Să hochei

Ca și în fiecare an, anul acesta, după ce acțiunea de tenis a încetat, mă voi ocupa de hochei pe gheață până la sfârșitul anului (poate voi continua anul acesta din nou). Am pivnita de vin de la tenis si incepe ...
Inițial din Danemarca și peste (Danemarca, Norvegia, Suedia, Finlanda) și apoi voi extinde în Elveția / Austria și Slovacia / Republica Cehă / Polonia. Rusia și NHL nu se apropie ...

Am văzut câteva jocuri de mâine și cred că în daneză Metal Ligaen meciul Odense Bulldogs-Herning Blue Fox este interesant. Gazdele au câștigat 12 în meciurile 15 și chiar câștigurile 3 au făcut 5 primele lor curse. De atunci, ei trag. Bineînțeles, 3 din aceste victorii a venit să se prelungească și un altul la loviturile de departajare, dar asta nu le reduce deloc. Ultimul joc al lui 4 este clar, cu o victorie clară asupra stadionului înghețat. Acestea preced scorul cu puncte 32.
Oaspeții au câștiguri 7 și înfrângeri 7, din care 4 (înfrângeri) au ajuns să se prelungească. În extensia pe care nu au reușit să o câștige în acest an. Punctele totale 25 și în ultimele meciuri 5 au câștigat 3 ori și au pierdut 2. De fapt, 1-8 a câștigat ultimul joc la Sonderjyske, care este 2 în clasament. Poate că acesta este motivul pentru care asul în acest meci este dat prea mare pentru aceste date.
Cu toate acestea, voi paria 3 euro în 2,15-ul asului pe Bet365, unde vor fi jucate toate mizele mele.
2-0 rezultatul final + 6,45 la checkout : bere1:

Celălalt joc de care mă interesează este Lulea - Skelleftea de la suedeză SHL. 2 sau Skelleftea cu puncte 47, 9 sau echipa gazdă cu 31. 4 înfrângeri consecutive pentru Lulea, în interior. Ultimii jucători de la 4 au câștigat 3 pe stadionul lor și au pierdut la Djugardens în timp suplimentar. Adevărul este că nu se descurcă bine, dar voi lua dublu mâine, la 2,25, din nou cu 3 euro.
2-4 rezultatul final + 6,75 la checkout : bere1:

BALANCE: 76,97 + 13,20 = 90,17 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Un meci de la SM Liiga finlandeză am ales pentru mâine, pe care o voi dubla cu un danez. Lukko o salută Espoo Blues. Gazdele, care au început foarte bine în campionat, tocmai au câștigat 1 în ultimele meciuri 5, așa că au pierdut poziții pe tabloul de bord. Scorul lor este punctul 45 atunci când echipa gazdă a acumulat puncte 32. Nici nu sunt in forma, cu 2 castigand 5 ultimul meci, unde unul a castigat-o in loviturile de departajare, deoarece au pierdut un meci in loviturile de departajare. Cuplul în X, de vreme ce celelalte meciuri s-au terminat cu diferența de gol 1. Îl voi lua pe Lukko să câștige și să câștige mâine (performanța 1,75).
Celălalt punct cu care voi face duble este victoria ei Herning Blue Fox pe Herlev Eagles în meciul de acasă. În poziția penultimă sunt oaspeții și cred că Herning, după ce a învins Odense, va obține victoria mult mai necesară în acest joc (performanța 1,45).

Am plasat 3 euro în dublu, la 2,54 la Bet365.

BALANCE: 90,17 - 3 = 87,17 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Un meci de la SM Liiga finlandeză am ales pentru mâine, pe care o voi dubla cu un danez. Lukko o salută Espoo Blues. Gazdele, care au început foarte bine în campionat, tocmai au câștigat 1 în ultimele meciuri 5, așa că au pierdut poziții pe tabloul de bord. Scorul lor este punctul 45 atunci când echipa gazdă a acumulat puncte 32. Nici nu sunt in forma, cu 2 castigand 5 ultimul meci, unde unul a castigat-o in loviturile de departajare, deoarece au pierdut un meci in loviturile de departajare. Cuplul în X, de vreme ce celelalte meciuri s-au terminat cu diferența de gol 1. Îl voi lua pe Lukko să câștige și să câștige mâine (performanța 1,75).
Lukko - Espoo Blues 3-4 (în loviturile de departajare)
Celălalt punct cu care voi face duble este victoria ei Herning Blue Fox pe Herlev Eagles în meciul de acasă. În poziția penultimă sunt oaspeții și cred că Herning, după ce a învins Odense, va obține victoria mult mai necesară în acest joc (performanța 1,45).
Herning Blue Fox - Herlev Eagles 3-0

Am plasat 3 euro în dublu, la 2,54 la Bet365.

BALANCE: 90,17 - 3 = 87,17 EURO

Echipa H de la Espoo a reușit să lege în 3 20lepto Lukko în 3-3 și nu a intrat în extensia marcat, în cele din urmă a primit câștig de pe sancțiuni, în timp ce Danemarca a venit cu ușurință Ace : kouvas:
 
Răspuns: Să hochei

Un combo cu echipele 3 pentru ziua de azi, precum și hocheiul nu are prea multe acțiuni chiar acum ... dar voi lupta cât mai mult timp posibil.
În daneză Metal Ligaen avem astăzi o cursă completă. Am ales meciul de campionat Odense Bulldogs, care călătoresc ca Gentofte să se confrunte cu ei Gentofte Stars. Diferența dintre cele două cluburi este imensă, atât în ​​ceea ce privește experiența în categoria 1, cât și ca rezultat al rezultatelor de succes din acest an. Indicativ, menționez doar faptul că buldogii au înfrângere 1 în ultimul meci 10, iar stelele au o singură victorie în ultimul lor 10. Gazdele sunt în ultimul loc al clasamentului, cu puncte de 12, victorii 3 15 și înfrângeri (din care 2 1 în prelungiri și lovituri de departajare), în timp ce obiectivele au acceptat și au atins 73 37. Statistici Foarte contrare pentru oaspeți, cu marcajele de decupare 41, 15 4 victorii și pierderi (pierderile au fost toate în cursul normal, victoriile au 3 1 în prelungiri și lovituri de departajare) și goluri pentru 66 - 44 împotriva. Păstrez dublul pe 1,30.
Mă duc în germană DEL. Nu am fost menționat în campionat, dar în acest moment nu voi scrie decât rasa Eisbaren Berlin - Tigrii Straubing. Gazdele de acasă se află în poziția 8 cu puncte 42, punctele 20 de sub partea superioară. Anul moderat până acum pentru Berlineri, care dau în prezent o luptă, trebuie să câștige cu scorul de punctaj. Statistici partajate pentru Eisbaren, cu victorii 15 și înfrângeri 13, goluri 80 pro și 75 împotriva. Este logic ca oaspeții să aibă statistici mult mai proaste după ce au coborât. 5 câștigă împotriva înfrângerilor 22 și obiectivelor 49 super cu 102 împotriva. Total puncte 15. Nu cred că există alt punct decât ace în acest meci.
În cele din urmă, de la austrieci EHL va fi 3 alegerea mea, care este Ace în joc Liwest Linz - Dornbirn. Echipa Linz se află în poziția 3 a tabloului de bord cu puncte 34, doar 6 sub vârf. El a câștigat 16 câștigă (11 în timp regulamentar) și 11 înfrângere (9 în durata normală). El a marcat 95 și a acceptat 75. Destul de bun astăzi la una dintre echipele care joacă constant în campionatul austriac de hochei pe gheață. Oaspeții sunt bobocani. Ele sunt în 3 de la poziția finală cu puncte 24, doar punctele 3 de pe ultima Olympia Ljubljana, ceea ce înseamnă că se luptă pentru ședere. Ei au reușit să câștige meciurile 10 la timpul regulamentar și un altul (cu Olympia) în loviturile de departajare și au pierdut meciurile 16 (înfrângeri 14 în timpul regulamentar). Au acceptat obiectivele 89 și au obținut 65. Și aici nu pare să existe altă alegere de la ace.

Triplul oferă performanța 2,55 și pariază 5 Euro.
BALANCE: 87,17 - 5 = 82,17 EURO
 
Răspuns: Să hochei


Gentofte Stars - Odense Bulldogs 4 -3

Eisbaren Berlin - Tigrii Straubing 2-0
Liwest Linz - Dornbirn
7-1
Astăzi nu au mers așa cum am așteptat. Desigur, doar meciul 1 a fost pierdut, dar a spart combo-ul. Apropo, Ace a plătit până la 8,50
În Austria, singurul motiv a apărut pe care l-am ales, așa cum s-au încheiat celelalte jocuri, după cum urmează:
Znojmo - Salzburg 3-3 (plata 4,50)
Klagenfurt - Innsbruck 1-4 (dublu de 4,75)
Vienna Capitals - Olimpia Ljubljana 1-3 (dublu 8,00)
mai ales cea din urmă, ca și cea pe care am pierdut-o, „miroase” foarte rău ..
 
Răspuns: Să hochei

Ziua de box în Anglia și hochei pe gheață avem un meci complet, cursele fiind organizate în Suedia, Germania, Republica Cehă și așa mai departe.
Am ales un dublu pentru ziua de azi (după revizuirea de ieri a scorurilor):

Nurnberg Ice Tigers - Schwenninger (germană DEL) 1
HV71 - Brynas (SHL suedeză) 1


În meciul 1, Nuremberg se află la 7-10, cu siguranță nu dorește să piardă acest avantaj și va încerca (dacă este cazul) să urce mai sus. Scorul cu 28 nu speră nimic bun.
În celălalt joc, cu siguranță echipa gazdă este o echipă mai bună. Din moment ce 2 dorește note, fiecare echipă din motive proprii, cred că vor fi cele mai bune.

Performanța 2,51 la bet365

BALANȚĂ: 82,17 - 7,17 - = 75 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Un alt dublu pe care l-am ales astăzi, dar și o singură alegere.

Gemenii mei sunt:
Ilves - Vaasan Sport (Liiga finlandeză) 1
Dinamo Minsk - Dinamo Riga (KHL rusă) 1

În Finlanda, așa cum am spus analizele turneelor toate sunt deschise și fiecare echipă trebuie să-și urmărească fundul. De aceea cred că echipa gazdă va pierde foarte mult, deoarece numărul locurilor va depinde foarte mult. Astfel, Ilves, cu care se confruntă scorul de punctaj, nu are loc pentru pierdere.
În Rusia, Dynamo din Minsk este unul dintre cele mai puternice grupări din regiunea vestică și astăzi găzduiește unul dintre cele mai rele, chiar și grupul său. Cred că aceul este destul de puternic.

Returul 2,87 pe pariul bet365 - 5 Euro

Singura mea alegere este din Danemarca. Herlev, dacă dorește să aibă speranțe și să se retragă, nu joacă pentru a câștiga în această seară împotriva lui Rungsted. Repet dacă vrea să meargă mai departe. În caz contrar el va rămâne cu penultima poziție a scorului și va merge cu el. Cred că vrea, așa că voi risca asul în acest joc.
Herlev - Rungsted 1 (performanță 2,20 cu 3 euro)

BALANCE: 93 - 8 = 85 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Un alt dublu pe care l-am ales astăzi, dar și o singură alegere.

Gemenii mei sunt:
Ilves - Vaasan Sport (Liiga finlandeză) 1
Dinamo Minsk - Dinamo Riga (KHL rusă) 1

În Finlanda, așa cum am spus analizele turneelor toate sunt deschise și fiecare echipă trebuie să-și urmărească fundul. De aceea cred că echipa gazdă va pierde foarte mult, deoarece numărul locurilor va depinde foarte mult. Astfel, Ilves, cu care se confruntă scorul de punctaj, nu are loc pentru pierdere.
În Rusia, Dynamo din Minsk este unul dintre cele mai puternice grupări din regiunea vestică și astăzi găzduiește unul dintre cele mai rele, chiar și grupul său. Cred că aceul este destul de puternic.

Returul 2,87 pe pariul bet365 - 5 Euro

Dinamo Minsk - Dinamo Riga (KHL rusă) 1 1-1 (2-1 în extensie)

cu eșec am început în Rusia. astăzi a avut lupte 2, cu gazdele preferate. 2 sa rupt, de asemenea. în cazul meu, asul a ieșit în prelungire, dar ce să facă de când 1-1 a ajuns la normal.

Ilves - Vaasan Sport (Liiga finlandeză) 1 3-2

alegerea din Finlanda a trecut, dar o fac. în general, a ajuns destul de dublu în Liiga, mai mult decât mă așteptam. în jocurile 7 am avut 3 Aces, 3 Double și Draw.
 
Ultima editare:
Răspuns: Să hochei

Singura mea alegere este din Danemarca. Herlev, dacă dorește să aibă speranțe și să se retragă, nu joacă pentru a câștiga în această seară împotriva lui Rungsted. Repet dacă vrea să meargă mai departe. În caz contrar el va rămâne cu penultima poziție a scorului și va merge cu el. Cred că vrea, așa că voi risca asul în acest joc.
Herlev - Rungsted 1 (performanță 2,20 cu 3 euro)
rezultatul final 2-5 cu oaspeții punând 5 pe ultimul 20 " : emb:
BALANCE: 85 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Campionatul european de hochei pe gheață este astăzi complet. Din nou cu un dublu și un singur eu voi merge.

Stjernen - Manglerud (Norvegia) 1
Dusseldorf - Augsburger (Germania)
1

Returul 2,41 pe pariul bet365 - 5 Euro

și singurul din Germania și așa
Grizzly Wolfsburg - Adler Mannheim 1 @ 2.40
Oaspeții sunt la vârf, departe de 2 și au luxul de relaxare. Protestatarii au pierdut în Köln pentru distracție. Astăzi Wolfsburg dorește ca punctele să rămână în primele șase privilegii. Asul merită această performanță. Miza 3 Euro.


BALANCE: 85 - 8 = 77 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Campionatul european de hochei pe gheață este astăzi complet. Din nou cu un dublu și un singur eu voi merge.

Stjernen - Manglerud (Norvegia) 1 9-1 (ace confortabil)
Dusseldorf - Augsburger (Germania)
1 4-4 (5-4 în loviturile de departajare)

Returul 2,41 pe pariul bet365 - 5 Euro

și singurul din Germania și așa
Grizzly Wolfsburg - Adler Mannheim 1 @ 2.40 5-5 (5-6 pe extensie)
Oaspeții sunt la vârf, departe de 2 și au luxul de relaxare. Protestatarii au pierdut în Köln pentru distracție. Astăzi Wolfsburg dorește ca punctele să rămână în primele șase privilegii. Asul merită această performanță. Miza 3 Euro.


BALANCE: 85 - 8 = 77 EURO

echipa de la Dusseldorf, după ce le-a marcat pe tot parcursul jocului, a reținut în final să plaseze golurile 2 și să trimită meciul la prelungire, dar eu în galeata : kouvas: apoi a câștigat meciul în loviturile de departajare, dar ce să facă?

Wolfsburg a făcut 4-0 la începutul perioadei 2, apoi a primit piesele 5 pentru a se potrivi ultimului 20 ", dar a pierdut meciul cu extensia : kouvas:
 
Răspuns: Să hochei

O triadă pentru astăzi:

Znojmo - Graz 99ers (Austria) 1
Hamburg frigidere - Nürnberg Ice Tigers (Germania) 1
Frolunda - Modo (Suedia) 1


3-urile pe care le-am ales astăzi. Primul din Austria, Graz fiind cea mai proastă echipă din liga din ultimul sezon. În luptele de la 10 tocmai a câștigat 1 și alte puncte 2 de la înfrângeri în timp suplimentar și de lovituri de departajare. Total 9 înfrângeri. În ultimul 5 se potrivește doar clasa 1 de la 1 învingând în timpul orelor suplimentare. Nimic. Nu că Znojmo este ceva special, dar în ultimile meciuri 10 a pierdut doar de la Salzburg și Olympia Ljubljana (care mă distrug mereu când l-am pus în ochi), dar aceste înfrângeri au fost de asemenea în loviturile de departajare . Cred că Graz o are.
În Germania, echipa din Hamburg este cea mai mare victorie 5 în ultimele meciuri 5. Mannheim este un vânător, și dacă își continuă gingiile, o va ajunge cu siguranță.
În cele din urmă, în Suedia, 3 Frolunda salută ultima versiune Modo. Înfrângerile 7 din ultimele meciuri 7 sunt Frolunda (2 în orele suplimentare) și dacă nu mă trezesc în curând, văd poziția chiar și în cazul în care 6 este în pericol. Deci, cred că acest joc este limită, astfel încât echipa gazdă poate începe din nou să câștige puncte.

Returul 4,54 pe pariul bet365 - 7 Euro

BALANCE: 77 - 7 = 70 EURO
 
Răspuns: Să hochei

O triadă pentru astăzi:

Znojmo - Graz 99ers (Austria) 1 5-2 : bere1:
Hamburg frigidere - Nürnberg Ice Tigers (Germania) 1 4-1 : bere1:
Frolunda - Modo (Suedia) 1
2-0
: bere1:

3-urile pe care le-am ales astăzi. Primul din Austria, Graz fiind cea mai proastă echipă din liga din ultimul sezon. În luptele de la 10 tocmai a câștigat 1 și alte puncte 2 de la înfrângeri în timp suplimentar și de lovituri de departajare. Total 9 înfrângeri. În ultimul 5 se potrivește doar clasa 1 de la 1 învingând în timpul orelor suplimentare. Nimic. Nu că Znojmo este ceva special, dar în ultimile meciuri 10 a pierdut doar de la Salzburg și Olympia Ljubljana (care mă distrug mereu când l-am pus în ochi), dar aceste înfrângeri au fost de asemenea în loviturile de departajare . Cred că Graz o are.
În Germania, echipa din Hamburg este cea mai mare victorie 5 în ultimele meciuri 5. Mannheim este un vânător, și dacă își continuă gingiile, o va ajunge cu siguranță.
În cele din urmă, în Suedia, 3 Frolunda salută ultima versiune Modo. Înfrângerile 7 din ultimele meciuri 7 sunt Frolunda (2 în orele suplimentare) și dacă nu mă trezesc în curând, văd poziția chiar și în cazul în care 6 este în pericol. Deci, cred că acest joc este limită, astfel încât echipa gazdă poate începe din nou să câștige puncte.

Returul 4,54 pe pariul bet365 - 7 Euro

BALANCE: 70 - 31.78 = 101.78 EURO
: bere1:
 
Răspuns: Să hochei

Un dublu de la DEL I german a ales pentru ziua de azi:

Red Bull Munchen - Grizzly Wolfsburg 1
Straubing Tigrii - Augsburger Panther 1


Munchen poate câștiga astăzi împotriva unei echipe care a făcut înfrângeri consecutive 3 și a ratat câteva din propriile sale greșeli cu câteva puncte în scor. Desigur, scorurile 46 Nuremberg, el poate scoate 10adas este departe în raport cu 53 de grade, care a colectat Wolfsburg, dar daca continua asa terminat. Cu toate acestea, astăzi, probabil, nu unul dintre MATCHES care trebuie să obțină puncte. Să adunăm mai întâi toate jocurile de acasă, ceea ce vor vrea bavarezii. Performanța peste 1,80 pe asul este destul de bună.
Tigrii lui Straubing au urcat ultima oară și au luat câteva puncte. Dacă continuă atât de bine, pot salva ultimul loc (nu că vor face mai mult). Augsburg, cu toate acestea, în poziția pre-penultimă o poate face. Când asul pentru o echipă turnată este oferit lângă 2,50 este un loucoumi.

Returul 5,07 pe pariul bet365 - 3 Euro

BALANCE: 101.78 - 3 = 98.78 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Continuam cu un dublu pentru ziua de azi:
Davos - Servette (NLA elvețian) 1
Koelner - Tigrii Straubing (germană DEL) 1


Echipa de la Davos urmărește topul, deoarece 2 este în prezent la vârful campionilor Berne și Zurich. Cred că este o oportunitate unică pentru Davos să fie găsit doar în poziția lui 1.
În Germania, Köln, pe de o parte, urmărește să fie în prima jumătate a anului (și cu unele rezultate bune face), iar pe de altă parte, nu vrea să scadă sub limita lui 10. Astăzi, în opoziție cu saltul ligii, ar trebui să ia puncte 3 pentru a fi în regulă cu obiectivele sale.

Returul 2,51 pe pariul bet365 - 8.99 Euro

BALANCE: 113.99 - 8.99 = 105 EURO
 
Răspuns: Să hochei

Continuam cu un dublu pentru ziua de azi:
Davos - Servette (NLA elvețian) 1 5-1
Koelner - Tigrii Straubing (germană DEL) 1
3-2


Echipa de la Davos urmărește topul, deoarece 2 este în prezent la vârful campionilor Berne și Zurich. Cred că este o oportunitate unică pentru Davos să fie găsit doar în poziția lui 1.
În Germania, Köln, pe de o parte, urmărește să fie în prima jumătate a anului (și cu unele rezultate bune face), iar pe de altă parte, nu vrea să scadă sub limita lui 10. Astăzi, în opoziție cu saltul ligii, ar trebui să ia puncte 3 pentru a fi în regulă cu obiectivele sale.

Returul 2,51 pe pariul bet365 - 8.99 Euro

BALANCE: 105 + 22.57 = 127.57 EURO : bere1:
 
Răspuns: Să hochei

Acțiune completă de curse în Europa în ligile de hochei pe gheață. Astăzi am ales să riscăm un dublu și un triplu.
Încep de la gemene:
Odense Bulldogs - Esbjerg 1 (Liga Metal din Danemarca)
Straubing Tigers - Hamburg Congelatoare 2 (Germană DEL)


Τα buldog în Danemarca sunt în primul rând și ultimele jocuri 6 au pierdut doar pe bicicletă pe care le pariez cu ultimele Gentofte Stars :: fron: Esbjerg se află în poziția 5, punctele 11 în spatele pionierilor. Îl susțin pe Ace în acest showdown.
Într-o formă minunată echipa din Hamburg, care se confruntă în prezent cu ultimul punctaj, cu care mă confrunt constant și așezat : banana:

Returul 2,72 pe pariul bet365 - 3 Euro

Și triada:
Red Bull Munchen - Schwenninger 1 (German DEL)
Sparta Praga - Liberec 1 (Extraliga cehă)
Litvinov - Olomouc 1 (Extraliga cehă)


Echipa de la München, 3 din liga germană, se confruntă cu penultima scor și nu cred că este o problemă pentru a obține acest (cu randament scăzut) trei pointeri.
Sparta este la 3 în Republica Cehă și astăzi găzduiește 10 Liberec. Oaspeții ard ca puncte să rămână în 10, dar nu cred că este ușor să obțin ceva în Praga. Voi prefera asul.
Și al treilea meci din Cehia. Litvinov, aflat în 2, găzduiește Olomouc, care este 8. Potrivi aceeași filozofie cu cea anterioară, care va merge atât la ace, cât și la pauză (așa cred).

Returul 2,81 pe pariul bet365 - 3 Euro

BALANCE: 127.57 - 6 = 121.57 EURO
 

Predictii

  • 13:35
    Acțiunea 24
    • Sirenele Grevenei - Kastoria
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Leicester - West Brom
  • 15:00
    Novasports 1HD
    • Celta - Las Palmas
  • 15:00
    Novasports 2HD
    • Asteras Tripoli - Panaitolikos
  • 16:30
    Novasports 2HD
    • Wolfsburg - Bochum
  • 16:30
    Novasports 3HD
    • Hoffenheim - Gladbach
  • 16:30
    Novasports 5HD
    • Heidenheim - Leipzig
  • 16:30
    Novasports Prime
    • Ziua live minut cu minut
  • 16:30
    Start Novasports
    • Köln - Darmstadt
  • 17:00
    Novasports 4HD
    • Luton - Brentford
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Watford - Hull
  • 17:00
    Novasports Premier League
    • Sheffield United - Burnley
  • 17:15
    Novasports 1HD
    • Vallecano - Osasuna
  • 18:00
    Novasports Extra 1
    • Nantes - Rennes
  • 18:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • OFI - Volos NPS
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Empoli - Napoli
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Manchester City - Chelsea
  • 19:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • QPR - Preston
  • 19:30
    Novasports 1HD
    • Valencia - Betis
  • 19:30
    Novasports 3HD
    • Union Berlin-Bayern Munchen
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Atromitos - Kifissia
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Al Etifaq - Al Wehda
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Hamburg - Holstein Kiel
  • 21:30
    Novasports Premier League
    • Lupii - Arsenal
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Hellas Verona - Udinese
  • 21:45
    Start Novasports
    • Genk - Anderlecht
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Girona - Cadiz
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lance - Clermont
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Braga - Vizela
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Fenerbahce - Darussafaka
  • 16:00
    Acțiunea 24
    • Herakles - Megarida
  • 17:15
    ERT3
    • Hoteluri Aris - Kolossos H
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA on Fire 2023-24 E25
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 21:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cremona - Brescia
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • NBA 2023-24
  • Mâine 21-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 06:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint
  • 10:00
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Califying
  • 10:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 12:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Masculin - Feminin Cupa Greciei 2024
  • 14:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:20
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...