Pariuri potrivite

KhalDrogo

New Member
25 Oct 2018
16
1
0
Am căutat forumul și nu am găsit nimic relevant. Are cineva experiență de pariuri potrivite în Grecia?

Pentru cei care nu știu este o metodă prin care utilizați oferte de la diferite case de pariuri pentru a obține un profit "sigur". Un prieten o face și face un 150-200 o lună (trăiește totuși în Anglia). Îmi imaginez că Grecia cu restricții va fi dificil de implementat, dar dacă cineva are experiență, să ne discutăm despre aceasta.

cosmicsports

Membru bine-cunoscute
30 IOL 2010
3,274
1,257
113
Răspuns: pariuri potrivite

Am căutat forumul și nu am găsit nimic relevant. Are cineva experiență de pariuri potrivite în Grecia?

Pentru cei care nu știu este o metodă prin care utilizați oferte de la diferite case de pariuri pentru a obține un profit "sigur". Un prieten o face și face un 150-200 o lună (trăiește totuși în Anglia). Îmi imaginez că Grecia cu restricții va fi dificil de implementat, dar dacă cineva are experiență, să ne discutăm despre aceasta.

A avut anterior oferte mari aici, betoto,
Avea multe limitări, dar undeva am calculat că ar putea fi convertite într-o anumită sumă 20%.
Nici nu știu, mă deranja dacă am încercat-o. Singurul bonus a fost că am folosit ceva pentaefra liber în comun de William Hill cu revista Nitro. Cu ei se jucau fără restricții până la pentaefro cum ai luat în sus, dacă ai vrut!
Dar în Anglia există multe oferte și mi-au spus că ceva este făcut de unii.
Dar cum o fac nu știu, deoarece se presupune că oferta este pentru tine doar înregistrată. Apoi, nu este altul!
Există, de asemenea, oferte pentru membrii vechi, cum ar fi bet special. Ultimul a fost în AEK - Bayern că ați jucat pentru € 25, jucați-l gratuit și trăiți în timpul live.
Deci poți construi pariuri profitabile din punct de vedere statistic, pentru că dublezi performanța. Stați jos și așteptați, nu jucați nimic altceva.
Cu toate acestea, pentru a pune în aplicare acest sistem ca prieten în Anglia este dificil din cauza interdicțiilor aplicabile aici. De exemplu, deoarece nu avem Hill cum să jucăm Hill dacă Hill este cel care oferă oferta?

KhalDrogo

New Member
25 Oct 2018
16
1
0
Răspuns: pariuri potrivite

Există site-uri care găsesc toate ofertele, astfel încât să nu fie nevoie să le căutați. Există alte oferte de ori și dacă sunteți în multe companii există un flux continuu.

Ultima pe care ai spus-o a fost principala mea preocupare. Am vrut mai ales să văd dacă cineva a făcut-o înainte de interdicții.

Jumaruboy

New Member
1 Mar 2017
6
1
3
Bună seara, da, este posibil, practic am aflat pentru mine că pot cheltui aproximativ 16 euro de fiecare dată când dă o ofertă.

Predictii

• 21: 45
    Novasports 1HD
    • Brentford - Fulham
  • 20: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Rețele Brooklyn - Milwaukee Bucks
  • Mâine 05-08-2020
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Rachete Houston - Blazers Portland Trail
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Φ Forum Bot: Fanourios a început un nou subiect numit „ONE and burn ...” în Pariuri ...