Miami Master

Răspuns: Miami Master

Aliasim - Fuksovich

Greșeli duble (Aliasim)
Peste 4 @1.75
1.4/10

Total asiatici (Allysim)
Andrew 5 @1.75
1.4/10
 
Răspuns: Miami Master

Pouille-Ramos: 1-2 (5,5) Bet365 (1/10)

Total: + 8 / 10
 
Răspuns: Miami Master

1) Opelka-Schwartzman: 2 (-1,5 jocuri) (1,9) Bet365 (3,5/10)
2) Checcinato-Dzumhur: 1 (-1,5 jocuri) (1,83) Bet365 (3,5/10)

Total: + 12,5 / 10
 
Răspuns: Miami Master

Thiem nu se descurcă bine pentru noi și este greșit să avem încredere într-un jucător care a jucat atâtea meciuri săptămâna trecută.
Pariu rău și ziua se termină undeva aici.

Total: + 8,5 / 10

PS: eu personal vreau sa fie interzis acum..
 
Răspuns: Miami Master

Gogovitch - Delbonis -2

Beretini - Churkaz
Twitter @2.02
2/10 +2

Sandgren - Babylon
Buddy (+ 2.5) @1.47
3.2/10 +1

Allysim - Rood
Total asiatici (Allysim)
Peste 6.5 @1.75
1.4/10 +1

Kyorgios - Babikli
Kârgâz (-3.5) @ 1.88
1.7/10 +1.5

Aliasim - Fuksovich
Greșeli duble (Aliasim)

Peste 4 @1.75
1.4/10 +1
Total asiatici (Allysim)
Andrew 5 @1.75
1.4/10 -1.4

+3

Am depășit cu mult câștigurile cerute la turnee după ziua excelentă a lui Dimitris, mai ales cu CS. Profitul de la Valencia a crescut și el - Getafe a marcat ieri 85% în cele peste 4.5 cărți ale Bulgariei cu Muntenegru! Luna se termina, desigur, undeva aici, avem nevoie de o saptamana de odihna pentru ca urmatoarele 2 luni sunt imense si de mare importanta pentru profiturile anului! Voi juca un ultim pariu pe greșelile duble ale lui Sapovalov cu 30% din câștigurile lui Dimitris ieri!
 
Răspuns: Miami Master

Ramos-Isner: TB în primul set (1) Stoiximan (2,63/2,5)
Isner: Câștigă cu diferență de 1-2 jocuri (5,25) Stoiximan (1/10)
 
Răspuns: Miami Master

Cum un joc de tenis îți poate distruge profitul aproape de 9/10!!

Scorul este 6-5 în primul set, iar Ramos servește pentru 1-6. Până atunci, pe tot parcursul setului 6, Isner a așteptat al 1-lea serviciu al spaniolului pentru a-l presa pe basul de retur și a lua punctul. Rata de succes a acestui lucru mult sub 2%.
În acel joc, Ramos a reușit să joace toate mingile la al 2-lea serviciu, în timp ce Isner, la 15-30, a transformat cel puțin 5 potențiali câștigători, înainte de a lovi câștigătorul final de mult în spate pe linie pentru 15-40.

Deci, cu scorul final fiind 7-5/7-6, nu numai că am pierdut televizorul (2,63), nu am pierdut al 2-lea pariu (5,25) pentru acest singur joc, dar m-a și pus nervos pentru că am vrut toată ziua. să joc +3,5 cu 1,83 până l-am lăsat și a ajuns la 1,75 și în sfârșit am făcut alegerile de mai sus...

Total: -5,5 / 10
 
Răspuns: Miami Master

Ultimul pariu ca să nu spun că nu l-am jucat după aceea. Deși cel mai corect este +1,5 set (performanță 4,5-5)

Djokovic-Delbonis: 2 (14) Unibet (1/10)
 
Răspuns: Miami Master

Și un pariu distractiv:

Isner(1,98) / Bautista Agut (+1,5 seturi) (2,25) / Tsitsipas (1,73) / Kyrgios (1,58) = (12,2) Unibet (0,5/10)
 
Răspuns: Miami Master

Edmund-Isner: 6-7/6-5

Edmund (3,75) Bet365 (1/10)
 
Răspuns: Miami Master

Meci tragic Coric-Kyrgios. Un Coric care nu joacă nimic împotriva unui Kyrgio care își bate joc sau are o accidentare.
Dacă australianul ar fi jucat la 100% setul s-ar fi încheiat 6-0
 
Răspuns: Miami Master

Termină acest joc și poate că va fi un pariu pe Bautista
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...