E-Sports meu

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
7,326
3,543
113
127.0.0.1
League of Legends
Royal Never Give Up - Gaming Clutch 1 @1.28
Pariați unitățile 1000


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Liga Legendelor
Invictus Gaming - ahq e-sport 1 1.12
Pariați unități 1250

Cel mai bun dintre unul și performanță foarte scăzut, dar oricum merge cu el


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Liga Legendelor
Invictus Gaming - ahq e-sport 1 1.12
Pariați unități 1250

Cel mai bun dintre unul și performanță foarte scăzut, dar oricum merge cu el


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
+ Unități 150

dacă un alt grup ar fi puțin mai bun, i-ar fi pedepsit. IG părea lipsit de experiență și joc macro
Aș aștepta un aspect solid, dar au câștigat cu tricoul pe care îl spunem
 
Liga Legendelor
J Team - FunPlus Phoenix 2 @1,13
Pariați unități 1400
și ultimul pariu pentru astăzi


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Îmi place foarte mult scorul exact 3-1 pentru a câștiga regeneza greacă
 
În sezonul regulat, wlg a bătut greul foarte ușor, dar de atunci gre a făcut completări 2 care m-au întărit ca echipă, pe de altă parte pentru mine wlg a fost o surpriză plăcută, deoarece lista de anul trecut a trecut la GRE.

În jocul câștigat de wlg a fost cel mai bun dintre 1, mâine este cel mai bun dintre 5 ceea ce înseamnă că pentru a câștiga cineva vrea 3 câștigă. Jocul va depinde de banda de mijloc a GRE dom1nant dacă nu se târâie frenetic și este predispus la acest lucru. Pe de altă parte, punctul forte al wlg este că adc khantos a arătat că poate face diferența în limba greacă a legendelor.

GRE - WLG
Delitto vs Icebreaker
doubleaim vs kpd
dom1nant vs von
banannito vs khantos
raxxo vs leodaras

Delitto în toplane este un jucător pe care toate echipele își doresc ceva de genul lui Bouchalak nu este un jucător de fantezie, ci un jucător de echipă care contează pe astfel de jocuri și până în prezent nu a performat așa cum era de așteptat. Icebreaker, pe de altă parte, ar fi un jucător foarte bun și destul de agresiv.

În jungla, pe de o parte, avem dublu un nume destul de bun și un jucător suficient de bun pentru liga greacă a legendelor integrate recent în echipa GRE. În prima sa apariție față de pyrsos, el a avut o performanță destul de bună și s-a concentrat pe obiective ca jungla, iar pe de altă parte kpd cu o performanță constantă până acum

În mijlocul benzii, favoritul publicului Dom1nant și unul dintre cei mai buni jucători greci care ar putea face o carieră în străinătate, dar nu au căutat-o ​​niciodată și au respins sugestiile din străinătate împotriva lui von, pentru mine este un mare mid laner și să nu fim ridicat la coada solo, anul trecut a concurat în liga spaniolă și a avut un coechipier panda înfometat, Interprid Fox, în așteptarea finalei

În banda de jos în rolul de adc bannanito cu sprijinul lui raxxo împotriva khantos și leodaras. Pentru mine, conducerea de aici este în favoarea wlg. Îi consider khantos cu mult superior bananito-ului. Pe de altă parte, nu trebuie să uităm că bananito va avea sprijinul coechipierilor raxxo care au jucat din nou și există sinergie. În jocurile cu pyrso o bannanito a fost suficient de bun și este o ocazie pentru el să arate că poate.


De asemenea, nu trebuie să uităm că subs-urile GRE au tanacce în banda de sus un jucător mult mai agresiv decât Delitto și Parisul, o bandă de mijloc foarte bună care ar putea juca în orice echipă greacă anul trecut a fost campioană cu wlg și în acest an înainte ca o cursă să devină subcomandă dom1nant mid și nu trebuie să uităm sinergia Paris mid vs dom1nant jungle

Pe partea de wlg avem sub mid royal


În această serie aș merge cu cei de la GRE, deoarece își doresc foarte mult să-și câștige finala Fox Interpid și de obicei dom1nant în lan (live) lunar



Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
dintr-un motiv necunoscut de la 1,72, cota de câștig GRE azi a fost 2.00, cu excepția cazului în care ați văzut cotele de ieri
 
din anumite motive, se pare că Tanacce începe în locul lui Dellito
 
Spune-mi cât durează până se termină? Cum merge? Este nevoie de ore; Face zile?
 
S-a întârziat să începem, încă suntem jocul 1 avg ~ 25 min


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
ieri am avut o dominație ușoară pentru GRE, întrucât am spus că punctul principal al jocului va fi Dom1nant pentru GRE și Khantos de la WLG. Dom1nant performanta foarte buna desi pentru mvp as putea spune doubleaim. Khantos, în declarații, a spus cât de rău este anunțul BC din Gre Bananito în comparație cu ceea ce am fost de acord parțial, dar ieri ne-a negat, khantos foarte rău și bananito foarte bun
 

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: