Neteller ... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Va închide magazinul ... Putem să o ajutăm?

sigourakias

Membru bine-cunoscute
2 Jan 2012
882
780
93
Buna convoaie

Primiți mesaje de la zeci de titularii de conturi care au de platină - aur în conturile Neteller cu depozite mari, în mai multe site-ul, de asemenea, în sus și simplu, dacă acesta este deschis de aff. link-ul, fie direct de pe site-ul, de asemenea, de Neteller meu OMS anefereran că akks lor central, montat o funcționalitate limitată cu transfer de slăbiciune sau acceptarea de bani, în timp ce altele au suferit închiderea definitivă a care a avut în momentul în conturile incertă soarta disponibile de închidere.
Nu vreau să sperii lumea, ci să ascultați aur acc cu 150 în mijloc, ascultând conturile zero că proprietarii lor au fost implicați cu alți clienți ai companiei care aparțineau aceluiași grup de afiliere.

Eu personal la început am fierbinte peste mine, din moment ce nici unul dintre cei care suferă cu conturile definitiv închise nu a primit un răspuns din ce motiv sa luat decizia și ce rău a făcut și a închis-o și chiar și cei care au limitat conturi de funcționalitate și au trimis răspunsurile la echipa lor și de cont Piese de securitate anchete NETELLER nu au primit nici un răspuns la lista de restricții temporare, ceea ce a cauzat acest lucru și atunci când se va finaliza ancheta după cum se menționează în NETELLER de e-mail.

În acest moment, am conturi 3 de aur pentru cardurile specifice ale beneficiarului și 3 cu suma maximă de retragere pe zi 2000 euro per cont. In fiecare zi am o intalnire cu ATM-ul pentru acelasi timp pe diferite ATM-uri de fiecare data si iau zilnic 6k.
Mă va lua mult timp până la zero în conturile 3, dar cel puțin când rândul meu vine să mă închidă pentru a mă împiedica să trag cât mai mult posibil. Nici măcar nu vreau să risc să-mi pierd banii cu un rezultat incert de plată sau, desigur, să trebuiască să retrag o sumă de bani de cinci cifre în unele dintre conturile bancare pe care le-am introdus în fiecare cont nou.

Este într-adevăr un citat foarte ciudat pentru această perioadă și se face ca și cum ar vrea să scape de punga de jocuri de noroc.
Dacă obțin ceva nou, o voi scrie aici ... M-am dus la ATM ...

sărutat
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Dacă înțeleg că înțelegi asta Neteler o face doar în conturile care au tranzacții cu alte conturi Neteler, probabil pentru că bănuiesc că este aceeași persoană cu mai multe conturi;
De exemplu, am argint și o sumă corectă pentru Nesteler, dar nu am efectuat niciodată transferuri către alte conturi Nasteler. Ați auzit despre auditul unor astfel de conturi ca a mea?

Nu cred că ar trebui să vă fie frică de tot ce ați fost tăiat. Înainte am învățat un pic despre conturile care au fost transferate de la un alt NETELLER 4k, el a primit aurul au fost alții care au fost trimiși de argint deschise de 2 diferite link-ul pentru toată lumea .... synnalagi inversat și 2 au limitat acum functionalitati. Neteller orice e-mail de la e-mail lor, și au transmis mesajul membrilor 2 de securitate și întrebați ce se întâmplă
Ai spus mai sus. Toată lumea să-i acuze pe clienți cu fonduri și să păstreze înălțimea

Cu precizie matematică, se vor întoarce acolo unde era când era tulbure Skrill... în Evul Mediu.
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

să ceară ceva și nu am nicio idee NETELLER & Skrill

să spunem că cineva deschide un cont la mijlocul săptămânii cu alt nume la NETELLER să pariezi și să presupunem că nu are consimțământul altui nume și că nici măcar nu știe (așa cum am în multe cazuri). identificare pe NETELLER cum face el? nu solicită documente NETELLER?
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

să ceară ceva și nu am nicio idee NETELLER & Skrill

să spunem că cineva deschide un cont la mijlocul săptămânii cu alt nume la NETELLER să pariezi și să presupunem că nu are consimțământul altui nume și că nici măcar nu știe (așa cum am în multe cazuri). identificare pe NETELLER cum face el? nu solicită documente NETELLER?
Pentru că am citit de mai multe ori că spun că deschid conturi cu identități furate, cred că ai spus, cum poate cineva să deschidă un cont în alt nume fără altul?
la neteler Cred că ți-au făcut un telefon și de asemenea cer documente ca pariurile

Trimis de la Redmi 4 folosind funcția Tapatalk
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Pentru că am citit de mai multe ori că spun că deschid conturi cu identități furate, cred că ai spus, cum poate cineva să deschidă un cont în alt nume fără altul?
la neteler Cred că ți-au făcut un telefon și de asemenea cer documente ca pariurile

Trimis de la Redmi 4 folosind funcția Tapatalk

da, din păcate, am auzit că unii oameni plătesc angajații companiilor de telefonie mobilă pentru a le da cont ID-uri + mobile pentru a identifica pariurile pe pariuri. este tragic.

și am auzit că unii oameni cumpără conturi de pariuri pregătite de la persoane pe care nu le cunosc, ceea ce mi se pare, de asemenea, de neimaginat. Cine poate ști care conturi de pariuri nu mai sunt folosite de proprietarii lor și le vând altora?

și, desigur, se produce și contrafacerea. identitățile false, lucrurile s-au rătăcit.

întrebarea este dacă este suficient să identificăm unul NETELLER identitate și un cont mobil.

de exemplu viva portofel solicită un apel video. dacă întreabă NETELLER ce crezi sau egoie cu identitatea cum poți să o faci? nu poți să faci asta. Nu vorbesc despre un salariu,

În general, acest lucru pare de neimaginat, cât de departe a trecut povestea asta cu conturi false. Știu că s-au terminat, dar nu am nici o idee despre modul în care sunt făcute și despre cum evită controalele, deoarece au foarte puține lucrări și mă face să fiu impresionat foarte mult câte riscuri au unii oameni ...

să deschidă un cont într-o rudă a unei persoane cunoscute (sau să utilizeze contul rudelor sale împreună cu titularul de cont însuși) sau să joace un joc în care are o limită sau să mănânce câteva bonusuri de mai sus, acest lucru a devenit deja un delict, o mulțime de toată lumea a făcut-o.

dar aici avem de a face cu alte situații și nu se sfârșește
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Unul dintre ei a fost un agent?
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Unul dintre ei a fost un agent?

pentru că nu ați citat niciun post, nu înțeleg dacă mă adresați sau postului de sigourakias care vorbește despre conturile netline ale 2 pe care le-au trimis unul la ceilalți bani.

dacă mă adresați, ceea ce vă pot spune este că pentru categoria 1 aud de la cunoștința celor cunoscuți, așa că nu cunosc atributul a ceea ce face, deci nu pot răspunde dacă este un agent sau nu

pentru categoria 2, sa întâmplat o zi pe care am fost într-o plajă cu prietenul meu, pentru a vedea un copil care merge la aceeasi sala de sport cu prietenul meu, și peste conversația despre cumpãrã meu pariu a spus că el și conturile societății sale. Nu l-am văzut din nou de atunci și nici o reținere, nici primul său nume, să nu mai vorbim idotita tou.de meu părea ordinea de zi cu toate acestea.

la categoria 3, cu ID-ul fals, nu am auzit de la cineva care a devenit pentru pariu, nici măcar de bine-cunoscut cunoscut, dar o dată ce fac teroriști și o serie de alte persoane pentru racheta de gros, nu ar fi făcut-mea impresie dacă el a făcut și un pariu pro jucător mănâncă imediat limita, această metodă de pariuri și trebuie să găsească în fiecare săptămână nume noi. Cred că, din păcate, unii o vor face și ei.
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Η NETELLER pentru a evita furtul de documente s-a adăugat la identificare ca o condiție prealabilă pentru a încărca o fotografie a unui selfie împreună cu ID-ul de lângă persoană. În plus, am aflat că va adăuga selfie pur, după cum este necesar. Desigur, el nu ezită să pună ca singură modalitate de a confirma conturile utilizarea exclusivă a camerei web pentru a colecta informațiile pe care le dorește pentru că este o găină. Deoarece, în acest mod, reduce în mod esențial operațiunile sale, deoarece clienții foarte noi nu vor face acest lucru din diverse motive. Deci, cu această metodă de identificare, sistemul se defectează și este vulnerabil la identificarea oricărui tip de document „fabricat”. Mai devreme sau mai târziu, netellerul găsește acest lucru și, pe măsură ce merge o contramăsură, poate închide contul clientului de la care a fost alimentat acest cont. Ceea ce nu este legal deoarece schimburile de bani se pot face atât între cunoscute, cât și necunoscute. Ce vreau să spun prin asta? Dacă am un partener care îmi cere să schimb banii în neteller Skrill și mai mult el a făcut este cu astfel de documente și am trimite bani pentru a face feed-ul său inițial, contul meu este în pericol de închidere în ignoranță. Cei răi prin închiderea conturilor pe un contor netrat cu tactica urmată de 365, când nu vă vor spune cuvântul. Ca să nu aveți o contradicție, astfel încât aceștia să fie în pericol de o eventuală plângere din partea trădătorului. Un lucru care este ilegal și dacă cineva îi urmărește pentru metoda de identificare va avea o problemă în FCA care nu glumă 100%.
M-am dus la întâlnirea mea zilnică la ATM pentru a obține eroul
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Η NETELLER pentru a evita furtul de documente s-a adăugat la identificare ca o condiție prealabilă pentru a încărca o fotografie a unui selfie împreună cu ID-ul de lângă persoană. În plus, am aflat că va adăuga selfie pur, după cum este necesar. Desigur, el nu ezită să pună ca singură modalitate de a confirma conturile utilizarea exclusivă a camerei web pentru a colecta informațiile pe care le dorește pentru că este o găină. Deoarece, în acest mod, reduce în mod esențial operațiunile sale, deoarece clienții foarte noi nu vor face acest lucru din diverse motive. Deci, cu această metodă de identificare, sistemul se defectează și este vulnerabil la identificarea oricărui tip de document „fabricat”. Mai devreme sau mai târziu, netellerul găsește acest lucru și, pe măsură ce merge o contramăsură, poate închide contul clientului de la care a fost alimentat acest cont. Ceea ce nu este legal deoarece schimburile de bani se pot face atât între cunoscute, cât și necunoscute. Ce vreau să spun prin asta? Dacă am un partener care îmi cere să schimb banii în neteller Skrill și mai mult el a făcut este cu astfel de documente și am trimite bani pentru a face feed-ul său inițial, contul meu este în pericol de închidere în ignoranță. Cei răi prin închiderea conturilor pe un contor netrat cu tactica urmată de 365, când nu vă vor spune cuvântul. Ca să nu aveți o contradicție, astfel încât aceștia să fie în pericol de o eventuală plângere din partea trădătorului. Un lucru care este ilegal și dacă cineva îi urmărește pentru metoda de identificare va avea o problemă în FCA care nu glumă 100%.
M-am dus la întâlnirea mea zilnică la ATM pentru a obține eroul
Titlul subiectului, cu toate acestea, de a crea frica în mod inutil, pentru a închide contul dvs., astfel încât nu este nevoie chiar de a amortiza după cum ați menționat, pentru cineva care pune doar a face bani de pariuri nu există nici o teamă
Cei pe care îi cunosc folosesc ani în urmă fără nici o problemă
Dacă ați vrea să mâncați bani pe care îl trageți în fiecare zi, 6 o mie ar fi trimis deja interpolul

Trimis de la Redmi 4 folosind funcția Tapatalk
 
Ultima editare:
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Fratele și cei care au închis ani îl folosesc fără probleme. Dați-mi voie să știu ceva mai mult din cauza muncii și a mai multor cunoștințe pe care le am în domeniu
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Nu fără motiv și bine făcute și anafere.Prin de la 6 luni închise sau Mybet. Dacă cineva, de exemplu, care a Datând din cadrul companiei a scris un thrent aici, 8 luni în urmă, atunci el a avertizat în legătură cu ceea ce se apropie și, eventual, unele care sunt în așteptare pentru a fi plătit sume bune, pentru a fi luate înainte de închidere. Ceea ce vreau să spun, nu vreau să spun, desigur, că va închide și neteler Dar sigourakias bine făcut și menționa ce gnorizei.Kalytera să fie suspecte și au luat măsuri dumneavoastră, și anume acolo, care ai Euro 10 2 să plece și să ia 8, para veni la tine de acolo nu te astepti.


Amintiți-vă că nu toată lumea joacă etsi.Logo limita jucătorii altei persoane au fost forțați să facă cont 2 prietenilor în numele bet365, etc, și, astfel, 2 portofel la acest nume și ei fac transferuri de la unul la altul. Nu este inutil să știm ce se întâmplă.
Pe măsură ce folosesc benzină cu un non-card, altele transferă și altor membri neteler, din motive care nu au legătură cu pariurile. Vă spun ceva simplu: cumpărați piese de schimb pentru mașină și pentru vânzător neteler și sunteți de acord să-l trimiteți de acolo.

PS Există un subiect similar aici. Recent, scris 3 zile în urmă ..
https://arbusers.com/index.php/topic,6336.0.html

Ca tot ce ai scris. Se pare că a perceput situația. Nu i-am spus lui Dumnezeu că Neuter s-ar închide. Dar mi-am spus că cei mai apropiați au închis conturile din motive inexplicabile.

În ceea ce privește limitele, al doilea akks care în mod necesar va face și vă p2p de transport pentru a juca, și Ante Pentru a vă da o idee despre ce epikrattei doom rău și ce Blur a venit NETELLER vă va da un exemplu de conturi întocmite și mă cu Stijn NETELLER în 0 și 300 euro în bet365

NETELLER deschis de link-ul de afiliere în aceeași legătură care este deschis și conturile mele de partid centrale și care cooperează ani 5 recente (cu link-ul ennnoo). Neuterul meu este grec și celălalt este spaniol.
Imediat după identificarea conturilor aducerea documentelor prin site-ul lor, de asemenea, e-mailului care a înregistrat NETELLER meu partid ca sub-affiliator cine sunt, trimis mail la vip secțiunea de NETeller pentru a face un cont de upgrade spaniol Silver VIP.

Adică a trimis un mesaj de la e-mail meu, care este același e-mail care le-ați folosit și folosesc NETELLER mea centrală pentru a actualiza NETELLER că un astfel și un astfel de client la un astfel și un astfel de număr de cont și Doe de e-mail a deschis contul său de pe link-ul I și cu care eu și non-partenerul cooperează și vă cer să faceți argint. Sper că înțelegi.
Deci nu vei crede ce făcea nimeni ...

El a închis contul și ia întrebat următoarele:

Vă mulțumim pentru alegerea NETELLER ca procesor de plată. Contul dvs. a venit în revistă și avem câteva întrebări referitoare la contul dvs., care ne vor permite să înțelegem mai bine folosirea serviciului nostru.



Dorim să vă rugăm să furnizați un răspuns detaliat la următoarele întrebări:


β ?? ' Vă rugăm să explicați scopul utilizării NETELLER cont.


β ?? ' Furnizați orice tip de serviciu online, chiar și pe bază independentă? Dacă da, vă rugăm să furnizați o scurtă explicație a serviciului și să furnizați adresele URL prezenței online unde serviciul poate fi revăzut (poate fi o pagină web / pagină de socializare etc.).


β ?? ' Vă rugăm să spuneți ce relație aveți cu oamenii cărora le-ați făcut schimb și cu ce scop a avut loc tranzacția?



β ?? ' Vă rugăm să spuneți ce legătură aveți cu oamenii cărora le-ați făcut schimb. Îi cunoști personal? Care a fost scopul acestor tranzacții?



β ?? ' Am observat că vă logați dintr-o țară diferită de cea care a făcut-o înregistrat în cont. Vă rugăm să oferiți o explicație pentru acest lucru.

Rețineți că contul NETELLER a fost blocat și să accepte numai bani de la propria mea numai NETELLER, care se referea la suma inițială pe care ați dorit clientul să pună Neteller pentru a începe să utilizați-l, și ce mai ușor eu cine sunt cel care L-am întâlnit și i-am dat primii bani să înceapă imediat. Cele synnalges rămase a făcut este katathesoanalipseis numai de la bet365.

Oamenii îl întreabă dacă este posibil, ce să facă cu mine un schimb de bani. Nu au primit nici un miros nimic de la soldurile symvainoun.Oti deschise prin propria mea legătură și că am trimis prin e-mail pentru a-l face un VIP Silver.
Iar punctul culminant este că l întrebi pentru că am umblat prin ip în străinătate (adică limba greacă) și nu merge mintea lor vreodată că poate am făcut o programare în Grecia cu el să vorbească despre cooperarea noastră și numărul depozitelor a făcut acest lucru pentru a pune pe seama și înapoi în numerar eligibile.

Ai să nu ia avionul și intră în centrul NETELLER cu gorilele 3 să se uite pentru a găsi idiotul din partea de cont chestionarea NETELLER să-și petreacă cunoștințele monitorului guler și conformitatea EXEMPLARE;

De asta ți-am spus băieți. Luați-vă banii de la rar și nu lăsați înăuntru sau în afară mai mult decât aveți nevoie. Și dacă unii dintre voi aveți o mulțime și să se simtă în siguranță că trebuie să vă informez că, în cazul în care contul este închis, singura modalitate de a obține o bancă. Și apoi justificați-o. Și nu sari în sus și cineva a spus, am bancă din Bulgaria și nu-mi pasă ... pentru că odată ce te dai jos banii vor striga de umplere în conformitate cu CRS, TVA-ul și impozitul pe locul tău ... nu de a spune mai gros, că nu ar fi bine să spun, dar se poate gândi cu ușurință la asta

Nici nu suntem în mijlocul a ceea ce ne face moguli la cei care o fac o companie care are blestemul să ne facă pe noi și șeful cu banii noștri.
Răspundeți-ne!
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: goal2
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Dragă .......


Ne pare rău să vă informăm că în timpul unui audit recent al dvs. NETELLER am găsit motive rezonabile pentru întreruperea relației noastre de afaceri. Prin urmare, contul dvs. a fost închis. Rețineți că această decizie este definitivă.


Mai multe informații despre această problemă sunt disponibile în Termenii și condițiile pe care le-ați acceptat atunci când v-ați înregistrat. Se aplică următoarele articole:


4. ADERARE
[...]
4.1.5 transmite în mod satisfăcător toate verificările necesare pentru validarea și verificarea identității și securității.


[...]
16. SUSPENDAREA SAU ÎNCHIDEREA CONTULUI DUMNEAVOASTRĂ ȘI ANULAREA CARDULUI DVS.
[...]
16.3 Ne rezervăm dreptul de a rezilia Termenii de utilizare și de a vă închide contul.


16.4 Putem, la discreția noastră, să vă suspendăm sau să vă limităm accesul la Contul dvs. dacă
16.4.1 încalcă oricare dintre acești Termeni de utilizare;


16.4.3 dacă avem motive întemeiate să credem că contul dvs. a fost utilizat în legătură cu o tranzacție interzisă;


16.4.4 dacă în orice moment determinăm că ne-ați furnizat informații false, inexacte, incomplete sau înșelătoare;


16.4.9 dacă credem că contul sau cardul dvs. a fost sau poate fi utilizat pentru a facilita sau a facilita orice altă fraudă, infracțiune financiară sau orice altă activitate ilegală;


Apreciem înțelegerea dvs. în această chestiune.




Cu stima,
NETELLER Echipa PGC

... deci pentru cazul tipic. Puteți face acest lucru în continuare dacă aveți banii în pace pentru a vă proteja.

PS: Am ajuns la 42k în totalitate și nu mă voi opri până când toți nu au murit. Neteller se va conforma și va tăia mogulii va pierde 100 euro în retrageri de la grecii în 2019.
Puteți continua să închideți și să vă faceți șeful 365, dar în curând veți înțelege că veți avea o problemă de lichiditate.
Și dacă co-proprietarul dvs. face greșeala de a pune o altă pungă în mijloc, așa cum se pare, vă vom scutura cu o servietă ...
Acesta va fi returnat unde ai fost inainte de 12 ani ...
O companie cu utilizare minimă a clienților.
Să vedem cine este mai puternic. Suntem clienții sau cei care trag capul și deschid picioarele
Eide ...
 
  • Aprecieri
reacţii: goal2
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Asta este, scrieți-l direct că toată această atitudine este direct legată de 365. Există o mulțime scrisă despre relația acestei companii Skrill, deci din moment Skrill/NETELLER încorporat nu face nicio impresie. Poate există o problemă cu conturile ei Skrill?
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Asta este, scrieți-l direct că toată această atitudine este direct legată de 365. Există o mulțime scrisă despre relația acestei companii Skrill, deci din moment Skrill/NETELLER încorporat nu face nicio impresie. Poate există o problemă cu conturile ei Skrill?

Vrăjitorul ești tu ??? Bineînțeles că există. Vreți să începeți să scrieți greșeli pentru a crede că oamenii au decis să-l înceteze? Acest lucru se va întâmpla, de asemenea, odată ce nu credeți.

Am plecat la ATM în întâlnirea mea zilnică. sărutat
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

aceste lucruri se așteaptă să fie puține. trăim în 2019. ei caută totul în legătură cu portofelele electronice și spălarea banilor și facturile virtuale.

Voi raporta un incident care a avut loc inainte de zilele 10.

Eurobank mi sa spus să nu se deschidă logariamso acestora din momentul în care acest sezon sunt șomer și singurul meu venit este de jocuri de noroc, deoarece Eurobank nu este interesat de o astfel de cooperare, dacă deschideți un cont și începe redarea cu ritmurile și sumele pe care le joc, se va închide foarte repede și voi primi un cec și îmi voi lua banii pentru a merge în altă parte.

Puțin mai departe un alt domn plângea pentru că îi înghețaseră banii din cont, întrucât el nu putea justifica cu mai multe plăți și plăți primite pe care le primea (nu știu de la cine, desigur) și le spunea „ce-ți pasă, voi găsi o cale să le acopere în biroul fiscal ”.

Răspunsul angajatului a fost dezarmant „biroul fiscal nu mai poate / nu vrea să stea să le caute și ne face să le căutăm”.

viva portofel și un prieten a comis banii și nu am putut să le mute pentru a trimite lor aceste asteptare (dovezi de venit și dovada ocupării forței de muncă) După deblocarea și toate bune, desigur.

dacă acestea se fac în bănci obișnuite, nu vor fi făcute Skrill/NETELLER ceea ce este complet impersonal și este bine știut în pietrele că unele conturi sunt virtuale (și nici măcar nu au păstrat pretexte), iar unele conturi sunt pur spălări de bani penale ???

este evident că se vor face și ei Skrill/NETELLER.

Înțeleg că majoritatea oamenilor de aici (probabil toți) nu sunt, desigur, firești și că ei doresc să parieze NETELLER , dacă aceștia fac un cont 2 sau 3 în numele lor și îl hrănesc, dar ei îi vizează și ei.
 
Ultima editare:
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Ce anume ți-a spus prietenul tău din portofelul viva? Că dorea să obțină dovada venitului și a locurilor de muncă din motive formale, de exemplu, deoarece legea îi cere să trimită aceste documente; Rolul cerșetor și valoarea veniturilor pe care le avea; Adică dacă un prieten a fost șomer și a spus în portofel viva nu funcționează, am 0 venit și am scris în OAED obține un șomaj certificat și a se identifica cu ceea ce ar putea fi DO; 100% voință politică legală a fost și nu a putut face nimic pentru nimeni dacă presupunem că banii pe care îi avea în viva a fost de profituri în companii de pariuri legitime și recunosc profiturile ar putea să justifice dacă autorității solicitate.

el nu a crezut că a întrebat de ce au cerut acest lucru. el nu mi-a spus nimic despre asta. tocmai le-a trimis și a pus capăt problemei.

la mine, când eram șomer, când i-am cerut, i-am trimis un salariu simplu și o declarație de șomaj și nu au deranjat pe alții de atunci, dar contul meu este un câștigător complet în portofelul viva. după ce primii coduri au fost bani pe care mi-am dat un kava ca să încep, nu mi-am mai pus banii din nou. acestea s-au multiplicat pur și simplu prin multe profituri de pariuri. dacă, bineînțeles, mă vedeau, în timp ce eram șomeră, să depun bani în vivi cu coduri, atunci aș fi bănuit că eram prea lichid pentru activități ilegale și încercam să scap de el. dar pentru 500 euro toate și toate (și poate nu) pe care le-am cumpărat în coduri, ce flush să se gândească?
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

În ultimele zile am avut multe probleme cu acest portofel electronic. Sunt un utilizator simplu, nu am trimis niciodată bani altui utilizator doar cu casele de pariuri pe care le-am primit. Ei bine, în acest moment nu se conectează la cont ..... În prezent, la Stoiximan, bet365 și la o altă casă de pariuri pe care am încercat să o depun, raportează probleme de conectare .... logic, deoarece nu mă pot conecta nici la cont . De asemenea, sâmbătă am făcut o depunere la o casă de pariuri am primit o eroare, dar NETELLER mi-a trimis un e-mail că tranzacția a fost, ceea ce este o minciună. Am trimis un e-mail 2 și am trimis pe pagina lor la fb ...... Nu răspunde nimic.
Știe cineva detalii? Ei se apropie;
 
răspundă: NETELLER... Opriți-le pe cele pe care le-ați uscat. Trebuie să închidă magazinul

Nu am netteler dar și cu ea Skrill Cred că este aceeași companie au existat astfel de probleme, nu am putut merge la 2-3 zile în urmă canapele 2mino periodic, pentru câteva ore ... Am citit că au spus în Germania Cum se schimbă în limba engleză ip au conectare și diverse alte probleme.

În acel moment am fost slab performant și am făcut o achiziție - nu un pariu am fost taxat o săptămână mai târziu! (produsul a venit normal) și după o lună am fost returnat fără nici un motiv (nu m-am ocupat în nici un moment de mine :) , deci presupun că este ceva similar, au probleme tehnice
 
Ultima editare:

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: