NFL acum pe finisaje

Zorian

IFC # 5 Cupa câștigătoare 2013-14
Membru al echipei
11 Oct 2005
29,889
19,469
113
53
Pe o insulă din ocean, pe un vârf pustiu
Nu cunosc sportul pe care îl au ceilalți membri ai forumului. Dar mă uit la NFL aici de aproximativ 5 ani, așa că lucrurile de la 2-3 sunt la latitudinea mea. Acum, că sezonul regulat este de peste și până la Super Bowl am decis să ia un pic.
Firul va fi mai informativ pentru persoanele care nu au timp să lucreze, dar vor să știe ce se întâmplă în acest sport din cealaltă parte a Atlanticului. Dar am pus și o carte 50, împărțită în 5ew pentru a paria și ceva interesant pentru curse.
Deci, la începutul sezonului Post, avem acest M / R primul joc, cunoscut sub numele de Wild Ward Weekend. Cursele 2 au loc sâmbătă (înainte și după miezul nopții) și alte curse 2 duminică.
În lupta 1 (timp) pentru Conferința națională de fotbal (NFC) puțin înainte de miezul nopții sâmbătă Arizona Cardinali va călători în Carolina de Nord pentru a se ocupa de ele Carolina Panthers. Două este (pentru mine) principalele caracteristici ale acestui joc: (a) mai multe leziuni (cum ar fi citit) au cardinalii paralizate, care au cel mai bun record de an (11 câștigă - 5 învinge) decât adversarii lor (Panterele au 7 victorii, înfrângeri 8 și 1 egal), dar de la mijlocul lunii noiembrie încoace au făcut doar 2 câștigă jocuri 6 și a închis sezonul regulat cu 2 infrangeri consecutive (b) Carolina Panther sunt într-o formă excelentă și a închis sezonul cu 4 victorii consecutive (de la 7 pe tot parcursul anului).
La scurt timp după ce 3 duminică devine devine meciul său de playoff Conferința de fotbal american (AFC). Acestea sunt cele două conferințe NFL, NFC și AFC și o echipă din fiecare va fi în finala mare, Super Bowl. Prin urmare, pentru AFC Baltimore Ravens rulați-vă Pittsburgh să se ocupe de ele Steelers. Destul de bune și echipele 2, cu Baltimore încheind sezonul regulat cu victorii 10 și înfrângeri 6, în timp ce în ultimele meciuri 6, după ce au plecat, au câștigat 4. 11 câștigă și 5 înfrângere pentru Pittsburgh, care este, de asemenea, în formă după ce a terminat sezonul regulat cu 4 victorii consecutive.

Deoarece voi juca de obicei ca favorit, am ales Interwetten, care oferă cote bune atunci când vine vorba de prețuri sub 1,50. Acum, dacă mai târziu există o performanță ridicată și o găsesc mai bună la bet365 sau în altă parte, atunci o voi prefera. Pentru mâine pariez o pereche cu favoritele:
Carolina Panthers - Arizona Cardinali 1
Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 1

Double-ul are performanță 2,33 și pariez primul 5
BALANCE: 50 - 5 = 45
 
  • Aprecieri
reacţii: Risc și Gastone
Răspuns: NFL se termină acum

Carolina Panthers - Arizona Cardinali 1 27-16
Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens 1 17-30

Baltimore a câștigat victoria și, de departe, a trimis Steelers acasă, în timp ce meciul 1 a confirmat alegerea Panthers care a câștigat, de asemenea, cu puncte importante 11.

Să mergem astăzi ... Pe 8: 05 lupta 1 a zilei, pentru el Conferința de fotbal american (AFC). Una dintre echipele mele preferate din NFL, oh Indianapolis Colts va gazdui Cincinnati Bengals. Fără să mă uit la statistici, deși voi scrie câteva dintre acestea aici, voi merge emoțional cu colții. Cu 11 câștigă și 5 înfrângerea a închis sezonul
echipa Indianapolis și în cele din urmă a arătat caracterul, cu 5 câștigând cursele 6 (am pierdut cu umor din Dallas cu 7-42). Cincinnati a câștigat 10, 5 și 1 și a terminat sezonul regulat cu o înfrângere din Pittsburgh, în ciuda ultimului 5 câștigător al 7. Cred că va fi o luptă dură, dar, așa cum am scris mai sus, nu schimb cultele.
În celălalt meci pentru ea Conferința națională de fotbal (NFC), care începe cu puțin înainte de miezul nopții, Dallas Cowboys, cu victorii 12 înregistrate și înfrângeri 4, le găzduiesc Detroit Lions, care a încheiat sezonul regulat cu victorii 11 și înfrângeri 5. Nu există nici o echipă care să câștige mai mult decât 12, toate echipele de semințe de mai sus (din Dallas) au câștiguri 12 și înfrângeri 4. Asta este. Cred că Dallas are victoria astăzi, poate (după cum a scris gastonul), cu o diferență de puncte de două cifre. Se va arăta. Cu toate acestea, în moneyline, o voi combina cu Colts.

Indianapolis Colts - Cincinnati Bengals 1
Dallas Cowboys - Detroit Lions 1


Perechea are o cotă de 2,06 la Bet365 (la Interwetten sub 2,00)
BALANCE: 45 - 5 = 40
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone și Risc
Răspuns: NFL se termină acum

Zorian Succes bun în ambele.
Sunt de acord cu amândouă, dar pentru că vorbim de NFL și chiar de jucători, găsesc spații mai bune.

Cu toate acestea, dacă cineva îndrăgește Detroit + 7.5 ca mine, el plătește, de asemenea, o sumă mică ML cu performanță 3.45. El poate chiar să scape cu acest joc. Acest lucru va depinde de linia de atac Lions și Stafford va putea să se conecteze cu jucătorii, ceea ce va avea un impact asupra apărării lor de care vor avea nevoie.

Pentru Colts am îndoieli pentru că nu au un joc în grabă. Cu toate acestea teoretic putem câștiga ambele cu diferențele corespunzătoare.

Mult noroc
 
  • Aprecieri
reacţii: Risc și Zorian
Răspuns: NFL se termină acum

Zorian Succes bun în ambele.
Sunt de acord cu amândouă, dar pentru că vorbim de NFL și chiar de jucători, găsesc spații mai bune.

Cu toate acestea, dacă cineva îndrăgește Detroit + 7.5 ca mine, el plătește, de asemenea, o sumă mică ML cu performanță 3.45. El poate chiar să scape cu acest joc. Acest lucru va depinde de linia de atac Lions și Stafford va putea să se conecteze cu jucătorii, ceea ce va avea un impact asupra apărării lor de care vor avea nevoie.

Pentru Colts am îndoieli pentru că nu au un joc în grabă. Cu toate acestea teoretic putem câștiga ambele cu diferențele corespunzătoare.

Mult noroc

În general, răspândirile se tem de tine, ai văzut cum au fugit ieri meciurile. Am pierdut destule meciuri pentru o vreme (din cauza răspândirii), așa că sunt și iaurt.
Mult noroc : bere1:
 
Răspuns: NFL se termină acum

Centilele mele 5 ... sub incidenta pe Indy and Over de la Dallas ... băieți de noroc.
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone și Zorian
Răspuns: NFL se termină acum

Centilele mele 5 ... sub incidenta pe Indy and Over de la Dallas ... băieți de noroc.

Cu Indy pentru sub 100% cu tine. Dacă Dallas iese, atunci Dallas va câștiga prin diferență de două cifre.

Într-o oră o fac pentru Arlington, astăzi are vreme fantastică în Dallas, cu foarte frig, nu că ar conta, deoarece AT&T Stadium este complet închis și este ca și cum ai juca într-un acvariu.
În cazul în care trece prin Dallas astăzi, cel mai probabil, Green Bay va merge probabil și undeva se va termina basmul lui Jerry Jones pentru acest an.
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian și Risc
Răspuns: NFL se termină acum

De obicei, în spatele unde văd că valoarea este prețul pe care îl cumpăr de obicei puncte 0,5-1,5, deoarece Vegas de la ei își scoate pâinea. Urmând această tactică, semnul a fost pozitiv în acest an, deși nu este un capriciu. Împrăștie la fotbalul normal, a noastră nu cumpără aproape niciodată. Fotbalul american este un animal diferit.
 
Răspuns: NFL se termină acum

Njoy Gastone !! Am senzația că Dallas-Detroit va fi un meci cam „nebunesc” .. să vedem.
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL se termină acum

Baltimore Ravens @ New England Patriots (-8.5) și / sau 48.5 au ieșit ieri. De acum încolo îmi plac supraviețuirea în acest joc, dar voi merge mai mult să studiez săptămâna trecută. Doresc să mă gândesc.
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Răspuns: NFL se termină acum

De obicei, în spatele unde văd că valoarea este prețul pe care îl cumpăr de obicei puncte 0,5-1,5, deoarece Vegas de la ei își scoate pâinea. Urmând această tactică, semnul a fost pozitiv în acest an, deși nu este un capriciu. Împrăștie la fotbalul normal, a noastră nu cumpără aproape niciodată. Fotbalul american este un animal diferit.

Matematic dovedit a fi -ev mutați pentru a cumpăra sau cumpăra! dacă găsiți linia pe care o doriți sau o întrerupeți, pierdeți orice margine pe care o aveți în acest fel, dacă aveți.
 
Răspuns: NFL se termină acum

Pentru ce merită răspândirea pe jocurile 500 + Playoff măsurată doar ~ 7% (adică a câștigat favoritul și nu a acoperit)
 
Răspuns: NFL se termină acum

Sâmbătă, chiar înainte de miezul nopții, începe prima bătălie pentru Playoff-urile diviziei. La AFC avem showdown-ul New Patriots din Anglia - Baltimore Ravens și aproximativ 3 ore mai târziu, cursa va începe Seattle Seahawks - Carolina Panthers pentru NFC.
Echipele din Baltimore și Carolina de Nord au calificat anterior M / R, cu Ravens fiind singura echipă care trecea de la etapa anterioară ca un gol. Desigur, deși îmi place sugestia lui Pchatziko pentru Baltimore + ceva (mă concentrez pe mai multe puncte decât 7), nu pot trece cu vederea faptul că echipa Patriots este una dintre cele mai bune din acest an NFL. Nu știu încă ce să aleg. Dacă găsesc ceva pentru a combina victoria Patriotilor, dat nouă sub 1,40, atunci aș prefera asta. Altfel, voi merge cu răspândirea.
În celălalt meci, Seattle este performanța mare, dar foarte scăzută. Voi arăta puțin sub / peste dacă găsesc ceva ce-mi place. Cu toate acestea, este încă devreme și voi aștepta. Sâmbătă noapte opțiuni.
Grupuri care nu au jucat data anterioară, adică New England Patriots, Seattle Seahawks și Green Bay Packers cu ei Denver Broncos, care concurează în ziua următoare, sunt acasă la acest M / S, deoarece au fost clasați mai înalți în sezonul regulat decât echipele care au jucat M / S anterioare și toți toți merg la playoff cu câștiguri record 12 - 4 înfrângeri.
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL se termină acum

FYI, Rodgers din Green Bay se va juca cu un picior rănit. Cu toate acestea, opinia mea este că, cu o jumătate de picior în jos va câștiga brânză. Acest joc va aștepta până duminică dimineață pentru a asculta știri pe această temă, deoarece va juca un rol destul de mare în rezultatul jocului.

Sunt de acord cu New England
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Răspuns: NFL se termină acum

Alegerea mea în această seară este victoria Patriots și victoria Seahawks (-6,5). Cred că liniile sunt suficient de ridicate pentru sub / peste al doilea joc, așa că am ales Seattle să câștig prin spread. Este foarte greu de găsit la -2 (Interwetten are cel mai mic la -6,5), așa că de când l-am găsit la Bet7,5 l-am ales. Perechea dă o cotă de 365 și pariez 1,86 euro (10 cinci euro, adică după ce le-am împărțit în 2 euro)

Mai târziu, comentariile despre meciurile de mâine
 
Răspuns: NFL se termină acum

Alegerea mea în această seară este victoria Patriots și victoria Seahawks (-6,5). Cred că liniile sunt suficient de ridicate pentru sub / peste al doilea joc, așa că am ales Seattle să câștig prin spread. Este foarte greu de găsit la -2 (Interwetten are cel mai mic la -6,5), așa că de când l-am găsit la Bet7,5 l-am ales. Perechea dă o cotă de 365 și pariez 1,86 euro (10 cinci euro, adică după ce le-am împărțit în 2 euro)

Mai târziu, comentariile despre meciurile de mâine

New Patriots din Anglia - Baltimore Ravens 35-31
Seattle Seahawks - Carolina Panthers 31-17

cu victorii ale favoritelor 2 terminate ieri. chiar dacă a fost dificil pentru Patrioti să câștige Baltimore. Seattle a mers, așa că am mai ales din nou.

BALANCE: 40,30 + 18,60 = 58,90
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL se termină acum

the Dallas Cowboys după victoria lor săptămâna trecută Detroit Lions (24-20) va călători la ea Green Bay să se ocupe de ei acolo packere. ca gaston a scris câteva, șansele de cowboy pentru ceva bun astăzi. Green Bay acasă va pretinde ceea ce este potrivit și acesta este un loc în faza următoare. Cotele reflectă situația din jocurile de astăzi în care atât Green Bay, cât și Denver sunt date ca favorit absolut.
în 2 seara meciului Denver Broncos bun venit "al meu" Indianapolis Colts. Am scris mai sus că favoritul absolut este Denver, am scris săptămâna trecută că simpatia mea este Colts. Am avut dreptate la ultima oară și voi risca acum.
plutește de la ei, voi face același lucru în celălalt meci. așa că aș prefera subalternii de astăzi cu cele mai bune spații de piață (din ceea ce pot juca).

avem și spunem:
Green Bay Packers - Dallas Cowboys (+ 10,5) 2
Denver Broncos - Indianapolis Colts (+ 13,5) 2
2,08 retur pe bet365, pariu 5 euro

BALANCE: 58,90 - 5 = 53,90 EURO
 
Răspuns: NFL se termină acum

Green Bay Packers - Dallas Cowboys (+ 10,5) 2 26-21
Denver Broncos - Indianapolis Colts (+ 13,5)
2 13-24
2,08 retur pe bet365, pariu 5 euro
Alegerile mele 2 au trecut ieri și chiar și colții au primit biletul pentru următoarea fază
BALANCE: 53,90 + 10,40 = 64,30 EURO
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL se termină acum

Maine domnii vor fi cele două Campionate majore (Campionatele de Conferință) care vor trimite două echipe la Super Bowl din 1 februarie. 22: 05 începe jocul 1, pentru echipa care se califică NFC. Oponenții sunt Green Bay Packers cu ei Seattle Seahawks. Packers a câștigat, deși nu foarte ușor, Dallas Cowboys (26-21) și au luat biletul pentru semifinale. Mai ușor a câștigat Sawhawks, dar un adversar ușor (relativ), Carolina Panthers (31-17). Deci avem mâine echipa Green Bay să călătorim în Seattle pentru a face răul. Dar Seattle este marele favorit al jocului. Și într-o performanță destul de scăzută pentru un meci de acest nivel (același lucru este valabil și pentru celălalt semifinal).
Interwetten oferă cele mai mari cote în acest moment, la 1,33 și am pariat 20 de euro (4 cinci euro) în favoarea ca Seattle să fie una dintre echipele finale.


BALANCE: 64,30 - 20 = 44,30 EURO
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: