NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Baltimore Ravens @ Denver Broncos
Alegere: Baltimore Ravens +9 @ 1.95
Alegeți peste 44 la 1.91


Green Bay Packers @ SF 49ers
Alegeți: Green Bay (linia de bani) @ 2.3
Alegeți: peste 45 @ 1.91


Majoritatea vor cădea în jocul lui GB. Succes pentru noi

Dacă GB ar fi fost puțin mai atent, am fi făcut măturarea. Chiar și așa, a ieșit un buzunare bun

Record NFL: 30 - 2 - 27
 
  • Aprecieri
reacţii: Risc
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Dacă GB ar fi fost puțin mai atent, am fi făcut măturarea. Chiar și așa, a ieșit un buzunare bun

Record NFL: 30 - 2 - 27

Bun Gastone, am primit cele două over-uri și mi-am redus puțin hașul ieri...: goood:
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Houston Texans @ New England Patriots
Alegeți: New England -9.5 @ 1.91

Călătoria texanilor se termină undeva aici astăzi. Oricât de greu ar face apărarea, au o problemă cu marcarea. Patrioții au mâncat situații de presiune în playoff. Cred că vor încerca să o curețe mai devreme

Seattle Seahawks @ Atlanta Falcons
Alegere: Seattle Seahawks (linie monetară) @ 2.35

Soimii supraevaluați în acest sezon. Seattle are capacitatea de a face „surpriza” și de a trece. Linia defensivă a Seahawks cred că îi va limita și îi va încetini acasă. Seattle a dovedit că au cotele să se întoarcă din spate pe drum duminică trecută. Merită prețul.

Mult noroc
 
  • Aprecieri
reacţii: Risc
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

În sus, sunt pe ambele, desigur că pariurile mele sunt neglijabile astăzi, iar pe texani este mai mult un pariu de fan. GL omule!
 
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Mergem cu un pariu liber pe ambele astăzi.

Cu toate acestea, 49ers pentru a câștiga au scăzut la 2.5 Bine că l-am prins pe al șaselea în urmă cu o lună.

Dacă Seahawks chiar fac și trec astăzi, atunci avem o prezență sigură la pariuri în Superbowl. Oricât de mic ar fi, Kaepernik a dovedit ieri că este într-o formă și încredere grozave. El a luat jocul de unul singur ieri, cu cele două TD-uri în viteză pe care le-a avut în timp ce a cărat pepene galben pentru aproape 20 de metri. Anul viitor, Smith va fi cu siguranță schimbat.

Asta e tot și mult succes tuturor de aici și de pe forumul de baschet. Ramas bun...
 
Ultima editare:
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Houston Texans @ New England Patriots
Alegeți: New England -9.5 @ 1.91


Călătoria texanilor se termină undeva aici astăzi. Oricât de greu ar face apărarea, au o problemă cu marcarea. Patrioții au mâncat situații de presiune în playoff. Cred că vor încerca să o curețe mai devreme

Seattle Seahawks @ Atlanta Falcons
Alegere: Seattle Seahawks (linie monetară) @ 2.35


Soimii supraevaluați în acest sezon. Seattle are capacitatea de a face „surpriza” și de a trece. Linia defensivă a Seahawks cred că îi va limita și îi va încetini acasă. Seattle a dovedit că au cotele să se întoarcă din spate pe drum duminică trecută. Merită prețul.

Mult noroc

Astăzi s-a dovedit a fi o zi bună de pariuri în general.
După cum sa dovedit, Seattle a meritat riscul pierzând în ultima secundă

Record NFL: 31 - 2 - 28


Și întrucât acesta va fi ultimul post pe care îl voi face, voi analiza în detaliu rândurile care au fost deja lansate pentru săptămâna viitoare.

49ers sunt dați ca favorit de -3,5 puncte, ceea ce nu-mi place și probabil că nu mă voi atinge. S-ar putea să joc over la 48,5

Pe de altă parte, cărțile nu spun să înțelegi că Baltimore are impuls și sunt date ca un outsider la +9,5, le joc de acum înainte ca linia să cadă și dacă rămâne acolo unde este, voi incarca mai mult. Rețineți că toți joacă pentru Ray Lewis și așa vor merge în acest joc. Jocul lui NE nu este cu mult diferit de cel al lui Denver de sâmbătă. Nu sunt atât de sigur dacă vor reuși aceeași performanță, dar cu siguranță vor încerca.

Succes tuturor și ne vedem pentru totdeauna.
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian și Mastic
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

De ce va fi aceasta ultima ta postare? pleci
 
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Detroit Lions @ Green Bay Packers (-6.5) (1 unitate @ 1.70)
Acest joc are cele mai multe alegeri în ceea ce privește playoff-urile, deoarece câștigătorul primește a 2-a cap de serie, iar învins-a șase. Leii și-au pierdut ultimele 6 din 3 meciuri în deplasare, în timp ce brânzeturile sunt neînvinse anul acesta acasă. Majoritatea agențiilor prețuiesc acest joc la +/-4, ceea ce mi se pare excesiv. Prefer să cumpăr acest preț redus la 9 cu cote de -1,70 la brânzeturi, deoarece cred că jocul se va decide cu o singură atingere. Consider că -6,5 este un risc suficient și de aceea voi paria o sumă relativ mică pe acest joc.

Indianapolis Colts (-6.5) @TennesseeTitans (Unități 2 @ 1.77)
Chuck Pagano a spus că Colții vor începe cu formația de start duminică. După supărarea de la Dallas duminică trecută, Colts vor dori să câștige în principal din motive psihologice. Statistic, scorul mediu al Colts împotriva echipelor cu un record negativ în acest an este de 39 de puncte la 17 împotriva. În plus, Colts au scorul general de 5-0 împotriva echipelor cu un record negativ. În general, Colts au fost o echipă bună tot sezonul, dar nu la pariuri înțelepte, deoarece au fost supraevaluați în multe din săptămânile precedente, dar săptămâna aceasta îi găsește la prețuri bune și motivați să câștige din motive psihologice înainte de playoff. Pe de altă parte, Titanii, ca cea mai proastă echipă din ligă anul acesta, nu cred că riscă să câștige pierzând probabil alegerea #1 din draft. În acest joc, din motive de siguranță, am ales -6,5 deoarece cred că un touchdown va veni într-un fel sau altul.

NY Jets @ Miami Dolphins (-6) (1 unitate @ 1.85)
Acest joc are nevoie de un mic pariu, în principal din motive psihologice. Jets și-au jucat „superbowl” duminica trecută, unde au dat totul și cred că nu vor fi motivați împotriva unei echipe care a ratat antrenamentul playoff-ului ca ei. Antrenorul Jets, Ryan, este un defavorabil, chiar dacă echipa sa a jucat puternic în ultimele săptămâni și nu văd nicio motivație din partea lor. Jets QB Geno Smith (care a fost puternic susținut de Ryan) se uită chiar la un antrenor mai bun și își are ochii pe pregătirea echipei pentru anul viitor. Pe de altă parte, Delfinii ne-au arătat săptămâna trecută că nu se lasă ușor bătuți. În plus, antrenorul lor Philbin se va întoarce cu ei anul viitor, ceea ce este exact opusul a ceea ce vor experimenta Jets. Drept urmare, jucătorii Dolphins vor trebui să demonstreze de ce ar trebui să aibă un loc în echipa antrenorului lor anul viitor, spre deosebire de Jets. Aleg -6 în loc de -6,5 pentru că cred că motivul principal vor fi apărările cu multe goluri de teren.

San Diego Chargers @ Kansas Chiefs (-2.5) (2 unități @ 2.10)
Chiar dacă Chiefs nu joacă în playoff (din punct de vedere matematic, cu o combinație incredibilă de rezultate au speranță), toată presiunea a dispărut și joacă în casa lor puternică. În ultimele 3 săptămâni au fost sub presiune constantă pentru a câștiga împotriva unor echipe foarte puternice și acum se vor confrunta cu decimații Chargers, care au multă motivație dar și un nivel de presiune extrem de ridicat. Chargers nu au jucat bine în ultimele săptămâni, cu excepția unei victorii miraculoase împotriva celor de la 49ers săptămâna trecută. La fel ca Chiefs și Chargers, în săptămânile precedente au fost într-o fază în care au fost nevoiți să câștige cu orice preț împotriva unor echipe la fel de bune, dar jucând mult mai rău. Acum se confruntă cu Chiefs la o bază puternică, cu toată presiunea lumii asupra lor. Pe de altă parte, Chiefs vor fi relaxați și fără prea multă presiune, își vor scoate toată furia eșecului de a intra în playoff în fața publicului pentru un spoiler bun.

Philadelphia Eagles @ NY Giants (-2.5) (2 unități @ 1.95)
Giants joacă împotriva Eagles, o echipă care nu a reușit să ajungă în playoff pierzând cu 2 echipe din aceeași divizie. Acum vor trebui să joace un joc fără sens împotriva unei alte echipe din aceeași Divizie pe care o eliminaseră la Philadelphia și într-un joc care a fost difuzat la televiziunea publică din toată America. Giants, fără motivație pentru playoff, sunt motivați să răzbune acel joc cu informații solide de la personalul echipei cu care mențin legături personale strânse. Chiar dacă Giants au avut un an slab, ei sunt mai mult decât dispuși să facă un joc bun pentru antrenorul lor pe care îl respectă, deoarece acesta poate fi ultimul său meci și se poate retrage din serviciul activ la 68 de ani.

Carolina Panthers @ Atlanta Falcons (-3) (1 unitate @ 1.91)
Câștigătorul câștigă categoria și în același timp locul 4 pentru playoff. Cu Julio Jones activ, nu cred că șoimii vor avea probleme în a-și repeta victoria împotriva Carolinei pe care au obținut-o acum 6 săptămâni.
 
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Soimii voi arunca o altă unitate. -3 se găsește acum cu un randament de 2,00

De asemenea, desi nu l-as fi jucat initial, preturile s-au schimbat foarte mult intr-un meci de prestigiu indiferent al aceleiasi Divizii

Dallas Cowboys @ Washington Redskins (+7) (1 unitate @ 1.72)
Dallas a ajuns în playoff și va odihni jucătorii, în special Murray, care vine de la o accidentare minoră. Redskins joacă ultimul lor meci acasă, dând semne pozitive în ultimele jocuri. Mulți dintre jucătorii lor joacă contracte de milioane de dolari pentru anul, deoarece nu vor fi pe listă, așa că au multe de demonstrat. Linia a început la +3 și în această dimineață a ajuns la +7. Vegas este încărcat cu pariuri în favoarea lui Dallas pe care le consider excesive. +7 pentru Redskins acasă este o valoare bună pentru o piață mică.
 
Ultima editare:
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

piesele pe care le-ați dat sunt ceea ce numim piese evidente, cu excepția lui Kansas, nu sunt de acord cu Atlanta, New York Giants și sunt cu jocul evident din San Diego. Vă doresc mult noroc și playoff-uri puternice
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Detroit Lions @ Green Bay Packers (-6.5) (1 unitate @ 1.70)
Din fericire, Rodgers a revenit în joc în acest meci și a salvat jocul

Indianapolis Colts (-6.5) @TennesseeTitans (Unități 2 @ 1.77)
Pe măsură ce jocul s-a desfășurat, toată lumea a lucrat în beneficiul pariului fără surprize

NY Jets @ Miami Dolphins (-6) (1 unitate @ 1.85)
La un moment dat, Miami a acoperit, dar părea destul de slab.

San Diego Chargers @ Kansas Chiefs (-2.5) (2 unități @ 2.10)
San Diego le mâncau fețele în acesta, deoarece păreau mai mici decât circumstanțele. Cu toate acestea, s-a văzut și incapacitatea Chiefs de a închide meciul cu touchdown-uri.

Philadelphia Eagles @ NY Giants (-2.5) (2 unități @ 1.95)
Giants s-au luptat pentru cea mai mare parte a jocului, dar slăbiciunile întregului an s-au arătat în final. Se prevăd schimbări radicale în cadrul personalului tehnic.

Carolina Panthers @
Atlanta Falcons (-3) (1 unitate @ 1.91)

În acest joc am plecat complet. Din fericire, am prins din urmă și am acoperit live-ul pe măsură ce s-a dezvoltat în joc, pentru că le-am împins destul de mult mai mult.

Dallas Cowboys @ Washington Redskins (+7) (1 unitate @ 1.72)
Redskins au fost complet încurajați și, în mod surprinzător, Cowboys au intrat în joc cu forță maximă. Deși în general îi detest pe Cowboys, pot spune că sunt una dintre cele mai complete echipe din liga anul acesta spre surprinderea tuturor. Chiar și cei mai optimişti analiști locali de aici, în Dallas, înainte de începerea anului, le-au dat 7-9 și anul acesta au reușit un 12-4 ireal. Va fi interesant duminică împotriva lui Lions unde vom vedea dacă sunt capabili să scuture demonii ultimilor 15 ani în playoff

Cont general
-3.26

Continuare cu playoff-urile de sâmbătă unde voi încărca fotografii de la meciul Dallas Cowboys cu Detroit Lions
 
  • Aprecieri
reacţii: Risc
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Salut Gaston! Fii bine și distrează-te la joc... și tailgating fericit! : ochi:: semn:
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Salut Gaston! Fii bine și distrează-te la joc... și tailgating fericit! : ochi:: semn:
Îți mulțumesc pentru cuvintele amabile.
Ei bine, vom fi relaxați. Avem prieteni care dețin parcarea de lângă stadion, așa că vom economisi taxa de 100 de dolari pentru parcare și după lupta pentru băuturi de lângă stadion până pleacă afemeiatul.

Observ cu interes sumele care au început să fie pariate în Vegas pe jocurile Soku. Previzibil voi da cu 1-2 ore înainte de începerea curselor.

Buna dimineata
 
  • Aprecieri
reacţii: Risc
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Înainte de a uita ceva despre playoff-urile NFL de astăzi, deoarece greutatea pariurilor a căzut acum în NBA și CBB. Din lipsă de timp, analiza va fi epigramatică.

Arizona Cardinals @ Carolina Panthers (-5) (1.5 unități @ 1.82)
Toată lumea vorbește despre apărarea Cardinals, dar statisticile nu arată câte jocuri i-au ținut pe Panthers până unde sunt în acest an. Cred că Cardinalii după accidentările constante și în ciuda anului foarte bun pe care l-au avut, acum sunt în declin.

Detroit Lions (+ 7.5)
@DallasCowboys (Unități 1.5 @ 1.72)
Dallas are potențialul de a câștiga cu două cifre, dar voi plăti să văd asta. Meciul lui Detroit împotriva lui Dallas va fi complet diferit de cel cu Green Bay săptămâna trecută. Acoperirea va fi complet dependentă de coeziunea ofensivă a Lions care cred că va ieși în principal datorită funcției lor defensive și a presiunii playoff-urilor de acasă cu care Dallas nu este obișnuit.

Cincinnati Bengali (+ 4.5)
@ Indianapolis Colts (Unități 2.5 @ 1.80)
În acest joc îmi place jocul de grabă din Bengals și mai ales Hill. Acest joc nu va avea nimic de-a face cu cel din Săptămâna 7 când Bengalii i-au înfruntat pe Colts cu mai multe absențe cheie. De asemenea, ceea ce îmi place la acest pariu este marea rundă defensivă a Bengals în ultimele 7 săptămâni (19 puncte/gm, 235 de yds la trecere și 82 de yds în grabă). Bengalii sunt sănătoși și îi vor înfrunta pe Colts care au un palmares negativ anul acesta împotriva echipelor din afara diviziei lor și cu o echipă care nu are un joc de grabă va încerca să câștige un joc de playoff. Am auzit multe în ultimele săptămâni despre Dalton și Luck, dar nu cred că acesta va fi un joc QB. Cred că acest joc va fi câștigat în tranșee și nu în trecere.

"Nu vă faceți griji"
 
  • Aprecieri
reacţii: Risc și Zorian
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013


Arizona Cardinals @ Carolina Panthers (-5) (1.5 unități @ 1.82)

Detroit Lions (+ 7.5)
@DallasCowboys
(Unități 1.5 @ 1.72)

Cincinnati Bengali (+ 4.5) @
Indianapolis Colts (Unități 2.5 @ 1.80)

Mai mult sau mai puțin pe banii noștri cu alegerile pe care le-am postat
 
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Untitled.jpg10891793_10155084965555078_1290459494889758587_n.jpg
De la meciul de ieri Detroit Lions împotriva Dallas Cowboys pe stadionul AT&T din Arlington. Jocul pe măsură ce s-a desfășurat a fost interesant. Din fericire, spread-ul a fost câștigat devreme, așa că ne-am bucurat de meci.
 
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Ei bine, una bună care a apărut de acum. Nu-mi place să dau pronosticuri atât de devreme pentru unele jocuri, dar îmi este foarte teamă că nu vei găsi acest preț până luni viitoare. Mă lovesc de ea de acum înainte. Jocul este pe un site neutru aici, în Dallas, la AT&T Dallas Cowboys Stadium.

Rațe din Oregon (-6.5) împotriva statului Ohio (Unitate 3.5 @ 1.91)

Meciul are loc luni viitoare, 12 ianuarie. Analiza mai tarziu.
 
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Ei bine, cu liga ajungând în faza finală, nu este nevoie de deschideri mari.

Carolina Panthers (sub 14.5 ani)
@ Seattle Seahawks (Unități 1.5 @ 1.75)
În ultimele lor jocuri, Carolina a marcat 17,14,13,14,12,7,9 puncte. Pe de altă parte, apărarea lui Seattle este foarte mare. Va fi o mare surpriză pentru mine dacă Seattle nu câștigă acest meci.

Baltimore Ravens @ New England Patriots (-6.5) (1 unitate @1.80)
Asta din instinct
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Caroline Panthers de ce mi-ai amintit acum? Anul 2005, în Turcia, la vremea aceea, un prieten juca în echipa Universității, avea un cult pentru fotbalul american, așa că a obținut NFL pentru computer, așa că m-am așezat și am jucat fără să știu multe atunci și echipa mea era Panthers, așa că mi-a plăcut. siglă. Mingile mele lungi de atac preferate și alergarea ca un cal pentru o atingere aaah ah ceea ce îmi amintesc erau vremurile bune atunci : emb:
 
  • Aprecieri
reacţii: Gastone
Răspuns: NFL și NCAA - alegerile lui Gastone 2012-2013

Caroline Panthers de ce mi-ai amintit acum? Anul 2005, în Turcia, la vremea aceea, un prieten juca în echipa Universității, avea un cult pentru fotbalul american, așa că a obținut NFL pentru computer, așa că m-am așezat și am jucat fără să știu multe atunci și echipa mea era Panthers, așa că mi-a plăcut. siglă. Mingile mele lungi de atac preferate și alergarea ca un cal pentru o atingere aaah ah ceea ce îmi amintesc erau vremurile bune atunci : emb:

Nu l-am căutat, dar NFL are o bază distractivă în Grecia sau Turcia?
Știu doar că anglo-saxonii și nemții îl urmăresc mult cu transmisiuni în direct, ca noi în Grecia avem NBA și în ultimul timp a devenit foarte popular și în Spania
 

Predictii

  • 17:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • PAS Lamia - PAOK
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Aris - Olympiacos
  • 20:00
    Novasports 2HD
    • Monaco - Lille
  • 20:00
    Novasports 3HD
    • Lorient - Paris Saint Germain
  • 20:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • AEK - Panathinaikos
  • 21:30
    Novasports Extra 2
    • Club Brugge - Genk
  • 21:30
    Știri Novasports
    • Anderlecht - Cercul Brugge
  • 21:45
    Novasports Extra 1
    • Lupii - Bournemouth
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Ajax - Excelsior
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Atalanta - Fiorentina
  • 22:00
    Novasports 3HD
    • Marsilia - Nis
  • 22:00
    Novasports 5HD
    • Manchester City - Sheffield United
  • 22:00
    Start Novasports
    • Crystal Palace - Newcastle
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Everton - Liverpool
  • 03:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Independiente del Valle - Palmeiras
  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 16:00
    Steaua Greciei Centrale
    • Esperos Lamias - AE Psychikos
  • 20:00
    Novasports 6HD
    • Monaco - Fenerbahce
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Barcelona - Olympiacos
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Miami Heat
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: