NFL la Super Bowl LI

Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Îl purtăm WHITE arată astăzi ... la NFL și aproape întotdeauna (procent mare) la Super Bowl o echipa care poarta albul castiga de obicei ... : semn:

16114407_10154129836881722_7184624618605074830_n.jpg
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

În cele din urmă perioadă 1 cu Seahawks fie înainte cu 7-0 datorită unui atac de mare de timp, cu răbdare ... Șoimii sunt la infracțiune, ei au statistici foarte bune, dar în acest an apărare aduc titlurile lor ... și pentru a găsi gourmet ...

16003030_10154130506161722_7042046947759110639_n.jpg
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Din păcate, începutul pozitiv al lui Seattle a devenit bumerang la 2, când echipa din Atlanta a făcut bam mare și a transformat meciul. Apoi, cu întreținerea, jocul a câștigat în final celelalte.
Atlanta Falcons - Seattle Seahawkes 36-20
În celălalt joc, jucătorii din New England au făcut ceea ce știau bine și l-au rupt pe Teksans
New Patriots din Anglia - Houston Texans 34-16
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Un rol important a jucat în fluierul care ia dus înapoi la TD după ce Falcons a marcat în perioada 2 ... în general, Seattle a avut sancțiuni infinite și multe greșeli chiar și în coaching! De exemplu, la sfârșitul sezonului 2 au fost 50 secunde și 3 mâine și nu au încercat să ruleze știind că Falcons ar începe cu mingea în perioada 3 !!! Înfrângerea slabă și o mare dezamăgire .... în ceilalți patrioți sunt normali ...

Astăzi și meciurile 2 sunt derby
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Numai echipa mea Seattle Seahawks a mers la noi cu galeata ... tot ce a trecut a pariat pe cei super-favoriti de Patriot si pe cei de la 2 ...
așa că avem cupluri ...

Pittsburgh Steelers - patrioți din Noua Anglie
Green Bay Packers - Falconi din Atlanta

la prima vedere Super Bowl din acest an va avea New Patriots din Anglia - Green Bay Packers...
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

În general, Falcons, deși câștigă bine și are statistici bune ... Nu cred că pot merge Super Bowl cu un antrenor care primul antrenor ... Packers sunt o echipă clasică a NFL și aproape întotdeauna joacă off ... poate că timpul lui QB Roger a dispărut ...
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

djroof în ultimii patrioți New England - Green Bay Packers care credeți că va fi un câștigător?
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

djroof în ultimii patrioți New England - Green Bay Packers care credeți că va fi un câștigător?

oricine purta o privire albă ... și spun atât de serios, are o șansă mare de a câștiga ...

În mod normal, favoritul este Patriots și sunt destul de puternici ... dar pentru că în SUA underdog-urii din final fac ușor supărările, vezi anul trecut Broncos, Cavs și chiar Trump .... dacă el poartă Green Bay alb, voi paria pe ei! Dacă nu, „patrioții” o vor ridica ...

În cele din urmă, ca un pariu special dacă crezi că vei primi Patriots ALBASTRA sau portocaliu care acoperă lichidul va fi Gaterade va arunca antrenorul lor ... uneori grupul de culoare se potrivește cu culoarea lichidului ... : semn:
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Maine seara se vor face semifinalele, ceea ce va face perechea SuperBowl ....
Atlanta Falcons - Green Bay Packers
New Patriots din Anglia - Pittsburgh Steelers


pentru că eu cred că aceasta va fi perechea finală: New England Patriots - Green Bay Packers
Pariez-le în 4,20 sau dublează (este suficient ca GB să le dea totul ca și duminica anterioară)
 
  • Aprecieri
reacţii: djroof
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Maine seara se vor face semifinalele, ceea ce va face perechea SuperBowl ....
Atlanta Falcons - Green Bay Packers
New Patriots din Anglia - Pittsburgh Steelers


pentru că eu cred că aceasta va fi perechea finală: New England Patriots - Green Bay Packers
Pariez-le în 4,20 sau dublează (este suficient ca GB să le dea totul ca și duminica anterioară)


Personal, cred că jocul Atlanta-Green Bay va fi aproape de scor. De exemplu, Atlanta -1 la -3 Probabil că l-aș urma. Acum la + 6 prefer Green Bay. Ei au modelat acum care contează în ciuda sezonului lor modest.
În ceea ce privește celălalt cuplu cred în cea mai bună echipă calitativ. Noua Anglie.
De asemenea, le voi posta pe firul meu.

Acestea de la mine. Pentru a vedea.
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Șoimii pentru al 2-lea meci puternic acasă (ajută foarte mult) și Packers pentru a obține ceea ce au suferit Seahawks ... "s-au prăbușit"; speriat? Nu știu ... din nou cu greșeli și probleme și nimic de-a face cu imaginea ultimelor jocuri ...

Să mergem acum pentru Patrioti - Steelers ...
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Nu a fost nici o echipă 1 pe jumătate de timp Green Bay pe teren. Greșeli greșite, copilărești! De aceea au ajuns la lupta zero (0) 30 ". Se trezesc la 2, dar pasărea fugise. Diferența dintre Atlanta și Atlanta nu a fost acoperită. Deci favoriți în finală ...
Atlanta Falcons - Green Bay Packers 44-21
New Patriots din Anglia - Pittsburgh Steelers 36-17
 
  • Aprecieri
reacţii: Mastic
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Am citit CV-ul lui Brady și am aflat că el a fost selectat în proiectul 2000 / Round 6 / Pick 199. Atât de mulți cercetători ai ochilor erau în cazul lui;
 
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Ziua cea mare a sosit : bravo:
New Patriots din Anglia - Atlanta Falcons

Noua Anglia și creierul pe șine în seara asta (la scurt timp după miezul nopții)
patriots.jpg

Cele mai multe companii au victoria patrioților de la 1,65 la 1,70. Există, de asemenea, unele care au aproape de 1,60
 
  • Aprecieri
reacţii: djroof și Mastic
Răspuns: Drumul NFL către Super Bowl LI

Ei bine, este ziua cea mare! Cred că va fi un joc frumos. Pentru cei care au puterea și fără satelit și pot vedea jocul, merită.
Și eu cu tine, Zorian. Voi merge cu patrioții deoarece, așa cum am spus, sunt o echipă de calitate și mi-au plătit de mai multe ori. Falconi, totuși. Va fi un joc dur.
 
  • Aprecieri
reacţii: Zorian

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...