Nick Gallis part2

crea_bet

Membru bine-cunoscute
20 Jan 2016
1,492
661
113
Pentru cei care încă nu au auzit / citiți:

[h = 1] OAKA închis va fi numit "Nikos Galis"! [/ h]

Stavros Kontonis sa întâlnit cu Nikos Galis și i-a anunțat decizia guvernului elen de a-și da numele OAKA închis.

Ο Viceministrul Culturii și sport, Stavros Kontonis sa întâlnit cu el Nikos Galli și chiar l-au informat că după decizia ei Despre guvernul elen numele lui va fi dat în K.în conformitate cu etapa video de de Instalații olimpice de Atena.
Decizia a fost deja adoptată în unanimitate de către Consiliul director του De la Centrul Olimpic de Sport din Atena și așa mai departe Nikos Galis el a subliniat:

"Mulțumesc statului pentru inițiativa sa. Este o onoare atât pentru mine, cât și pentru colegii mei de atunci. Cred că am oferit o mulțime lumii, tineretului și societății grecești. "
"Decizia guvernului este minimul pe care l-am putea face pentru a onora un atlet care a pus bazele nivelului înalt de baschet grec în ultimii treizeci de ani și a schimbat viețile sportivilor indiferent de sportul pe care l-au urmat. Aș spune că inițiativa ar fi trebuit implementată mai devreme ", din partea sa Stavros Kontonis.
În data următoare, Nikos Galis va fi acceptat de el Prim-ministru.
Aceasta va fi a doua oară când sportivul de top din sporturile grecești își va da numele la un stadion, deoarece 2013 este locul central Alexandreion a fost numit "Sala Nick Galis" în onoarea lui.

gazzetta.gr

â € <

FREN ZENN

Membru bine-cunoscute
30 Jan 2008
13,994
9,200
113
Piraeus
Răspuns: Nick Gallis part2

Cu tot respectul față de Galis, Alexandrio a glorificat, acest lucru trebuia doar să aibă numele său. OAKA, dacă ar fi trebuit să fie numit la un moment dat, ar fi trebuit să ia numele lui Diamantid după ani de zile. Din păcate, Constance a pierdut simțul măsurii pentru o lungă perioadă de timp.

crea_bet

Membru bine-cunoscute
20 Jan 2016
1,492
661
113

In fiecare zi inca o zi ... Cel putin nu ne deranjam cu acest guvern ..

GiannisD

Membru bine-cunoscute
23 Apr 2010
1,479
617
113

Nu numai Alexandrio, ci Grecia, nu a primit-o, este perfect rezonabil pentru mine. Bineînțeles că ar putea fi numit Diamantidis, nu o contrazic, dar nu înseamnă că Galis este o greșeală și că nici un sens al măsurii nu este pierdut.
  • ca
reacţii: MAN7

FREN ZENN

Membru bine-cunoscute
30 Jan 2008
13,994
9,200
113
Piraeus

Eu susțin ideea măsurii. Atunci când există deja un teren de baschet mare în Salonic, care este deja numit Nick Gallis Hall, numindu-l altfel, este ca și cum ai fi retrogradat primul. Dacă nu știi că Alexandria este așa, nu ești irelevant, fie că știi asta, dar ți-ai scris-o și ai subestimat, așa că ai scris în Salonic, sau o faci să vândă baschet, așa că ești ... să lăsați.

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,010
3,731
113
Alexandroupolis

Eu susțin ideea măsurii. Atunci când există deja un teren de baschet mare în Salonic, care este deja numit Nick Gallis Hall, numindu-l altfel, este ca și cum ai fi retrogradat primul. Dacă nu știi că Alexandria este așa, nu ești irelevant, fie că știi asta, dar ți-ai scris-o și ai subestimat, așa că ai scris în Salonic, sau o faci să vândă baschet, așa că ești ... să lăsați.
Alexandrite, Alexandria este încă chemată.

Salata este poreclită în sala lui Nick gallis, piesa pe care a despărțit-o. cangur? idiotule? spune ce vrei, dar terenul ca o clădire, Alexandrios este încă chemat.

și aceasta a fost inițiativa lui Marte, al cărui Marte nu a aparținut domeniului, când nu are dreptul să schimbe numele pe teren.

GiannisD

Membru bine-cunoscute
23 Apr 2010
1,479
617
113

Aceasta Alexandria Melathro (cunoscută și ca Palais de Sport), cu lobby-ul său central fiind numit Sala "Nikos Galis" este un stadion închis în Tesalonicul și este sediul echipei sale de baschet Aris Salonic. Îi aparține Secretariatul General pentru Sport του Ministerul Culturii.
Stadionul nu este numit Nikos Galis.

Dacă ar fi fost înaintea anilor 10, cred că ar exista unele obiecții. Doar acum calendarul nu a fost bun din cauza plecării lui Diamantidis și a unei vânzări reputate OAKKA.
Ultima editare:

Loco-3

Membru activ
30 Apr 2016
578
182
43

au fost făcute eforturi pentru a chema Alexandrio "Nikos Galis", care ar fi cel potrivit, dar oficialii și statul au spus că nu este posibil să se numească stadionul cu numele unui jucător care este încă în viață și astfel de bibliografii.

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,010
3,731
113
Alexandroupolis

este pur comercializare.

cartile nu sunt listate ca combinatiile de grup pe care le numim Iraklis, in timp ce pe hartie este scris ca PIB-ul lui Heracles sau Noul Panionios, dar noi oricum spunem asta.

pentru a nu înțelege greșit, eu nu dau nici cea mai mică valoare cum să spui fie Alexandriei, fie OAKA, să-i spună așa cum le place.

Loco-3

Membru activ
30 Apr 2016
578
182
43

da, vreau sa spun inainte ca 2013 sa numeasca astfel vechea sa hala centrala.

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
26,258
22,727
113
41

Există alți veterani care i-ar putea da numele în etape, Yannakis a fost șeful echipei naționale 87. Sunt de acord că Diamantidis și Spanoulis ar fi fost mai îndreptățiți să le onoreze după câțiva ani și nu la capacele cu vor fi retrase

MAN7

New Member
9 Nov 2005
11,311
9,687
0
50
N. HERAKLION

În cazul în care am crescut în POLYDROSO Halandri Street Acacia construit deschis gipedaki baschet 88.Den are un nume, dar eu voi am făcut Nick Gkalis.Mazi cu plase de baschet și dromo.Molis verticale efectuate în toată Grecia de baschet Să începem au făcut statui lui Nick peste tot în Grecia. Nick nu sa ocupat de baschet, dar a fost baschet. Ceilalți au jucat și au jucat baschet pentru că a existat înainte de Dumnezeu.

Gol. Din păcate, OAKA nu dorește ca Galis să o numească, deoarece investitorii vin și managerul va fi răsfățat.
  • ca
reacţii: Loco-3

Predictii

• 14: 30
    Novasports 1HD
    • Derby - Brentford
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Norwich - West Ham
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Watford - Newcastle United
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Liverpool - Burnley
  • 18: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 18: 15
    Novasports 2HD
    • Lazio - Sassuolo
  • 19: 15
    Novasports 1HD
    • Panionios - Panetolikos
    Novasports 3HD
    • Volos - Atromitos
    ERT3
    • Lamia - Larissa SA
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Campionatul german 2 2019 - Campionatul 2020
    ERT Sports HD
    • Xanthi AO - Asteras Tripolis
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Sheffield United - Chelsea
  • 20: 30
    Novasports 4HD
    • Brescia - romi
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 21: 25
    Eurosport 1
    • Rosenborg - Stromsgots
  • 21: 30
    Novasports 2HD
    • OFI - Marte
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Brighton - Manchester City
  • 22: 45
    Novasports 1HD
    • Juventus - Atalanta
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
  • 13: 00
    ERT Sports HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 16: 00
    ERT Sports HD
    • Formula 1 2020 - Marele Premiu al Austriei
  • 17: 40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
  • 23: 25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Formula 2 2020
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul rezistent la apă a început un nou subiect numit „alegerile americane 2020” în ...