Novibet mi-a blocat contul !!!

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
Dintr-o dată, astăzi, la prânz, încercând să intru în cont, văd că a fost blocat. Contactez chat-ul unde primesc un mesaj „veți primi e-mail peste puțin timp”. Peste puțin timp, primesc un e-mail prin care îmi cer identificarea telefonului mobil și selfie-ul, fără alte explicații. Am solicitat retragerea imediată a sumei (aproximativ 450 EUR) și am informat că îmi rezerv toate drepturile legale. Nu am primit încă un răspuns, am trimis și un e-mail de protest către IBAS.

Aveți idei pentru ce urmează? Vin dintr-o familie de avocați, poate niște extras? Vă rog cineva care știe să mă anunțe.

Multumesc anticipat
 
Permiteți-mi să vă spun ceva prietenul meu. V-ați deranjat vreodată să citiți termenii și condițiile înainte de a vă înregistra la companie? Care sunt drepturile dvs. legale pe care le rezervați? Pentru noi să înțelegem.

Eu zic de acum înainte că nu îți vor da una decât dacă vei face ceea ce cer și vor face foarte bine. De ce Pentru că l-ai acceptat când te-ai înscris!
 
Permiteți-mi să vă spun ceva prietenul meu. V-ați deranjat vreodată să citiți termenii și condițiile înainte de a vă înregistra la companie? Care sunt drepturile dvs. legale pe care le rezervați? Pentru noi să înțelegem.

Eu zic de acum înainte că nu îți vor da una decât dacă vei face ceea ce cer și vor face foarte bine. De ce Pentru că l-ai acceptat când te-ai înscris!
Omule, este într-adevăr un răspuns serios? Termenii și condițiile unui magazin și a unui supermarket? Depășesc legislația europeană și Constituția țării noastre? Chiar am cerut un răspuns serios unei persoane care știe chiar elementele de bază .. Acum idiotea și magia ta „și îți vor face bine” care îmi revarsă ignoranța este inutilă.
 
Omule, orice spui despre mine, nu am fost furat pentru compania de aici. Dimpotrivă, când unii au spus ce este cu adevărat greșit, li s-a spus ce să facă și au fost plătiți. Acum începeți și stabiliți Constituția și dreptul european pe de o parte, iar pe de altă parte nu admiteți că ceea ce a făcut compania a fost în termenii pe care i-ați acceptat. OK pentru a vă deplasa conform Constituției și legii europene? (Legea engleză se aplică novibetului) nu faceți ceea ce cer și dacă primiți plata, spuneți-ne și spuneți-ne!

PS Încărcați ecranul de imprimare al răspunsului IBAS atunci când răspunde, să vedem cât de diferite vor fi față de ceea ce spun.
 
Omule, orice spui despre mine, nu am fost furat pentru compania de aici. Dimpotrivă, când unii au spus ce este cu adevărat greșit, li s-a spus ce să facă și au fost plătiți. Acum începeți și stabiliți Constituția și dreptul european pe de o parte, iar pe de altă parte nu admiteți că ceea ce a făcut compania a fost în termenii pe care i-ați acceptat. OK pentru a vă deplasa conform Constituției și legii europene? (Legea engleză se aplică novibetului) nu faceți ceea ce cer și dacă primiți plata, spuneți-ne și spuneți-ne!

PS Încărcați ecranul de imprimare al răspunsului IBAS atunci când răspunde, să vedem cât de diferite vor fi față de ceea ce spun.
Indiferent ce au cerut, nu cânt revoluționar sau povești, cer doar sfaturi suplimentare cu privire la următorii pași ...
 
Ei bine, dacă ai făcut ceea ce ți-au cerut atunci, la un moment dat, nu îți pot spune exact când îți vor oferi banii la care ai dreptul, atâta timp cât nu a făcut nimic epileptic.
 
Ei bine, dacă ai făcut ceea ce ți-au cerut atunci, la un moment dat, nu îți pot spune exact când îți vor oferi banii la care ai dreptul, atâta timp cât nu a făcut nimic epileptic.
Ce poate fi considerat epileptic? Nu știu despre asta și întreb, de exemplu, jocul la diferite spectacole de la alte companii este considerat epileptic?
 
Ei au dreptul și la discreția lor să le anuleze dacă doresc în mod special dacă există divergențe majore de la alte companii. Dacă nu există discrepanțe majore și se află în limite rezonabile, le vor plăti. Dar dacă diferența este mare, acest termen este acoperit de ele.

4.12 Toate valorile sunt supuse fluctuației și devin stabile la momentul efectuării unui pariu. Nu putem fi responsabili pentru nicio eroare tipografică, umană sau tangibilă care conduce la erori sau omisiuni, inclusiv anunțarea, publicarea sau marcarea prețurilor sau rezultatelor, altele decât intenționate sau pentru pariuri acceptate și contrare normelor noastre. În cazurile în care un pariu a fost acceptat pe baza unui preț incorect, ne rezervăm dreptul de a anula pariul.
 
Dacă ați trimis o confirmare pentru telefonul mobil, identitatea și selfie-ul dvs. așteptau să le proceseze și să răspundă din nou. Nu trebuie să vă grăbiți. Nu au cerut nimic prea extravagant în acest moment

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
Dacă ați trimis o confirmare pentru telefonul mobil, identitatea și selfie-ul dvs. așteptau să le proceseze și să răspundă din nou. Nu trebuie să vă grăbiți. Nu au cerut nimic prea extravagant în acest moment

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
Mulțumesc mult pentru răspuns. Aveți o imagine generală despre cât durează acest proces? pentru că atunci când vine vorba de identificarea ID-urilor se fac în 5 minute, acum au prânz de așteptare.
 
Poate că mâine vor răspunde în mod rezonabil. Dacă i-ați trimite pe cei care sperăm să vă întrebați, nu veți avea probleme

Trimis de la BLA-L29 folosind funcția Tapatalk
 
Compania de plăci este novibet. Una dintre cele mai grave de pe piața elenă. Vă ademenesc cu cote bune, dar odată ce vă dați seama că le veți obține bani, vă vor reduce IMEDIAT, mai ales dacă jucați un joc înainte.

Îmi amintesc că, când am fost tăiat și am depus retragere, am așteptat 7 zile până când am primit ceva nou în legătură cu cererea mea. În ziua a 8-a, am trimis mail pentru a vedea ce se întâmplă și abia atunci mi-au răspuns că au nevoie de un selfie cu un ID mobil și un certificat. Sunt curios să știu cât timp le va lua să mă anunțe dacă nu le deranjează. Există și alte companii care te reduc rapid (de exemplu, sportingbet), dar cel puțin plătesc direct și nu îți cer o grămadă de documente. Îți pot arăta toleranță față de o companie care te lasă să joci o perioadă și apoi îți cer niște lucruri sensibile, dar este o provocare mare să stabilești granițe cu tine și apoi să-ți rupi nervii pentru a te plăti.

PS. Încă o dată, reiterez că majoritatea termenilor companiei sunt necompletate și nimic mai mult.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Am fost informat că „pe parcursul contului meu voi primi informații de poștă electronică”

Cineva care știe ce înseamnă această practică?
 
Este „amuzant de spus acest„ unul dintre cele mai rele de pe piața greacă ”. Adică, ce este cel mai bun novibet pe piața greacă? Toate companiile după un timp vă vor stabili limite sau vă vor închide contul sau vor păstra profiturile obținute prin încălcarea condițiilor pe care le-ați semnat. Dacă o companie o face într-un an, este considerată mai bună decât cea care o va face în 1 zile? Dificil. Aceasta este piața greacă și ne jucăm cu acești termeni.

De aceea, nicio companie nu este pe plăcuță, TOATE SUNT TOATE UTILIZATE atunci când mănânci departe de compania în care te afli și trebuie să cauți alta.

Nu există nici o Constituție, nici o lege și nu există legi. Așa este, termenii fiecărei case de pariuri. În termenii pe care îi semnați atunci când vă înscrieți, sunteți de acord că aceștia au dreptul să facă orice vor și oricând doresc.

Așa că le vei executa comenzile, vei aștepta cât vor dori și îți vor da banii tăi. De obicei, vă primiți banii înapoi după ce treceți prin tentații și capsule (pentru care v-ați înscris pentru a fi de acord cu ele) Există, de asemenea, unii care nu l-au obținut, dar, de obicei, au făcut ticăloși buni.

Și deși cineva se va gândi să scrie în stânga că nu este corect să se opună făcând gunoi, să ne amintim că EL a ales fiecare candidat, nu l-au forțat să joace în acea companie. Ori de câte ori ceva este nedrept până la urmă
 
Omule, este într-adevăr un răspuns serios? Termenii și condițiile unui magazin și a unui supermarket? Depășesc legislația europeană și Constituția țării noastre? Chiar am cerut un răspuns serios unei persoane care știe chiar elementele de bază .. Acum idiotea și magia ta „și îți vor face bine” care îmi revarsă ignoranța este inutilă.
Dintr-o dată, astăzi, la prânz, încercând să intru în cont, văd că a fost blocat. Comunic cu chat-ul unde cu tupee și grosolănie primesc un „veți primi e-mail peste puțin timp”. Peste puțin timp, primesc un e-mail prin care îmi cer identificarea telefonului mobil și selfie-ul, fără alte explicații. Am solicitat retragerea imediată a sumei (aproximativ 450 EUR) și am informat că îmi rezerv toate drepturile legale. Nu am primit încă un răspuns, am trimis și un e-mail de protest către IBAS.

Aveți idei pentru ce urmează? Vin dintr-o familie de avocați, poate niște extras? Vă rog cineva care știe să mă anunțe.

Multumesc anticipat
Dacă vi s-ar cere pur și simplu detaliile fără a-l bloca, acesta vă va spune că este posibil să primiți plata. Imediat ce l-au închis, probabil că au mâncat banii.
Nu ai de gând să faci un sfat, fă ceea ce trebuia să faci, dar nu-ți pierde zahărul. Aceștia sunt termenii jocului și trebuie să acceptăm să răspundem imediat ce se va înregistra.
De fapt, această companie face ceea ce spunea prietenul ei înainte și un jucător metodic poate face bani cu returnările pe care le face, dar retragerile sunt interzise ...
 
  • Aprecieri
reacţii: Magon și GATHS
Este „amuzant de spus acest„ unul dintre cele mai rele de pe piața greacă ”. Adică, ce este cel mai bun novibet pe piața greacă? Toate companiile după un timp vă vor stabili limite sau vă vor închide contul sau vor păstra profiturile obținute prin încălcarea condițiilor pe care le-ați semnat. Dacă o companie o face într-un an, este considerată mai bună decât cea care o va face în 1 zile? Dificil. Aceasta este piața greacă și ne jucăm cu acești termeni.

De aceea, nicio companie nu este pe plăcuță, TOATE SUNT TOATE UTILIZATE atunci când mănânci departe de compania în care te afli și trebuie să cauți alta.

Nu există nici o Constituție, nici o lege și nu există legi. Așa este, termenii fiecărei case de pariuri. În termenii pe care îi semnați atunci când vă înscrieți, sunteți de acord că aceștia au dreptul să facă orice vor și oricând doresc.

Așa că le vei executa comenzile, vei aștepta cât vor dori și îți vor da banii tăi. De obicei, vă primiți banii înapoi după ce treceți prin tentații și capsule (pentru care v-ați înscris pentru a fi de acord cu ele) Există, de asemenea, unii care nu l-au obținut, dar, de obicei, au făcut ticăloși buni.

Și deși cineva se va gândi să scrie în stânga că nu este corect să se opună făcând gunoi, să ne amintim că EL a ales fiecare candidat, nu l-au forțat să joace în acea companie. Ori de câte ori ceva este nedrept până la urmă
Omule, ceea ce spui nu este adevărat, vorbești în alimente de genul „cine intră ilegal în casa ta are dreptul să te omoare”. Ceea ce trebuie făcut nu se aplică nici măcar pentru cel mai mic lucru pe care îl spuneți, aici acordurile private dintre două părți care sunt de acord, în instanțe, au valoarea hârtiei igienice. Consumatorul are drepturi și există autorități competente care să le protejeze. Simplu și popular: „Nu am de gând să am ochii Fecioarei Maria, dacă simt că sunt nedreptățit, am tot dreptul să apelez acolo unde judec și voi fi judecat conform legilor și regulilor și nu conform oricărui termen și condiție”

acestea cu respect întotdeauna
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Omule, ceea ce spui nu este adevărat, vorbești în alimente de genul „cine intră ilegal în casa ta are dreptul să te omoare”. Ceea ce trebuie făcut nu se aplică nici măcar pentru cel mai mic lucru pe care îl spuneți, aici acordurile private dintre două părți care sunt de acord, în instanțe, au valoarea hârtiei igienice. Consumatorul are drepturi și există autorități competente care să le protejeze. Simplu și popular: „Nu am de gând să am ochii Fecioarei Maria, dacă simt că sunt nedreptățit, am tot dreptul să apelez acolo unde judec și voi fi judecat conform legilor și regulilor și nu conform oricărui termen și condiție”

acestea cu respect întotdeauna

Bine, melodrama este drăguță, dar adevărul este că Novibet îți spune „vei intra în casa mea fără încălțăminte și dacă faci altceva care să o rupă pentru mine, am dreptul să te dau afară”. Semnați acest lucru, nici ucis, nici arme și arme.

Mergeți la câte instanțe doriți și alergați cât doriți. Pentru cei 450 de euro pe care îi datorați, va trebui să plătiți 4500 pentru a vă spune că nu o puteți face.

Aici există companii care datorează jucătorilor lor sute de mii de euro în total și nu au găsit niciodată o persoană juridică responsabilă de companie în judecată. Și aveți de gând să faceți povești în net pentru 450 de euro care nu au fost niciodată furate, ele vor doar să vă roage să trimiteți 150 de fotografii și alte dovezi pentru a le oferi (la fel cum au un drept în conformitate cu legea și ceea ce ați semnat) . Nu există nicio lege care să limiteze ceea ce vă pot cere. De la certificarea viber, skype etc până când vă apropiați să vă vedem, totul este deschis. Faceți-o și veți vedea. Din păcate, pe de o parte, jucătorul nu este protejat de nicio lege, pe de altă parte toate companiile sunt filiale ale companiilor supuse altor drepturi și legi și toate cazurile sunt trimise acolo.

Ai răbdare și ce îți spun dacă primești sau nu cei 450 de euro sau îți recuperezi depunerea. Nu există nimic altceva la orizont.
 
Bine, melodrama este drăguță, dar adevărul este că Novibet îți spune „vei intra în casa mea fără încălțăminte și dacă faci altceva care să o rupă pentru mine, am dreptul să te dau afară”. Semnați acest lucru, nici ucis, nici arme și arme.

Mergeți la câte instanțe doriți și alergați cât doriți. Pentru cei 450 de euro pe care îi datorați, va trebui să plătiți 4500 pentru a vă spune că nu o puteți face.

Aici există companii care datorează jucătorilor lor sute de mii de euro în total și nu au găsit niciodată o persoană juridică responsabilă de companie în judecată. Și aveți de gând să faceți povești în net pentru 450 de euro care nu au fost niciodată furate, ele vor doar să vă roage să trimiteți 150 de fotografii și alte dovezi pentru a le oferi (la fel cum au un drept în conformitate cu legea și ceea ce ați semnat) . Nu există nicio lege care să limiteze ceea ce vă pot cere. De la certificarea viber, skype etc până când vă apropiați să vă vedem, totul este deschis. Faceți-o și veți vedea. Din păcate, pe de o parte, jucătorul nu este protejat de nicio lege, pe de altă parte toate companiile sunt filiale ale companiilor supuse altor drepturi și legi și toate cazurile sunt trimise acolo.

Ai răbdare și ce îți spun dacă primești sau nu cei 450 de euro sau îți recuperezi depunerea. Nu există nimic altceva la orizont.
Câștigătorul contului fratelui are o mulțime de depozite / retrageri în valoare totală de -800 (profit fără 450 de mijloace). Acum că am fost blocat pentru că am fugit de aburi ieri ieri, primul handbal ucrainean, Cupa Africii și dansul ucraineanului ce să spun. și vorbim despre pariuri maxime la 1-1 de euro. Mi se pare amuzant
 
  • Trist
reacţii: Grim Reaper

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...