Novibet mi-a blocat contul !!!

Încă mai presez zilnic, într-un apel telefonic, despre care mi s-a spus că voi primi un răspuns în termen de săptămână și că nu îmi voi pierde câștigurile.

Dacă da, vorbim despre o mare afacere?

Aproape tot ceea ce tu și k ai păstrat. Încă nu am încercat să mă plâng la telefon. Probabil că voi încerca și asta.


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Puțin irelevantă ca răspuns la problema unui prieten, însă această condiție ca compania să nu poată răspunde pentru nicio eroare de performanță este cea mai scandalosă.

Adică, dacă comerciantul doarme pe tine, compania nu este de vină. Ne vor face chiar să depunem un proces la comerciant pentru a ne plăti? Cum ar fi să mergi la supermarket, să primești prețul greșit pentru un produs și să te întorci acasă să-l iei înapoi, deoarece a mers greșit și nu este nimic să rănești supermarketul să te rănești ...

Întrucât statul dă licențe unor astfel de companii, nu poate să stabilească un cadru de reguli și să împiedice compania să facă ceea ce le place?
 
De asemenea, am propria mea problemă cu Novibet.
În 11 decembrie, când am încercat să retrag contul meu era închis. M-au întrebat apoi și le-am trimis exact ce mi-au cerut. De atunci le trimit e-mailuri la fiecare 2 săptămâni și mi-au răspuns, ceea ce este un proces îndelungat.
Am citit că mulți v-au trimis cu aceeași problemă. Ai primit în cele din urmă plătit sau ai furat banii?
faceți o reclamație către IBAS
 
  • Aprecieri
reacţii: mackis
Puțin irelevantă ca răspuns la problema unui prieten, însă această condiție ca compania să nu poată răspunde pentru nicio eroare de performanță este cea mai scandalosă.

Adică, dacă comerciantul doarme pe tine, compania nu este de vină. Ne vor face chiar să depunem un proces la comerciant pentru a ne plăti? Cum ar fi să mergi la supermarket, să primești prețul greșit pentru un produs și să te întorci acasă să-l iei înapoi, deoarece a mers greșit și nu este nimic să rănești supermarketul să te rănești ...

Întrucât statul dă licențe unor astfel de companii, nu poate să stabilească un cadru de reguli și să împiedice compania să facă ceea ce le place?

Toate companiile au propriile lor condiții.
doar unii dintre ei te plătesc de obicei pentru greșelile lor și nu le schimbă ulterior (opap, bwin, championsbet, netbet), unii dintre ei le schimbă și nu-ți dau banii (novibet, betshop, stoiximan, deși acesta din urmă face greșeli flagrante). și rareori nu le plătesc), iar unii le schimbă dar dacă mormăiți prea mult ajung să plătească (bet365).

în ceea ce privește statul doar cu mortarul, adică impozitele. nu este interesat de jucător
 
Toate companiile au propriile lor condiții.
doar unii dintre ei te plătesc de obicei pentru greșelile lor și nu le schimbă ulterior (opap, bwin, championsbet, netbet), unii dintre ei le schimbă și nu-ți dau banii (novibet, betshop, stoiximan, deși acesta din urmă face greșeli flagrante). și rareori nu le plătesc), iar unii le schimbă dar dacă mormăiți prea mult ajung să plătească (bet365).

în ceea ce privește statul doar cu mortarul, adică impozitele. nu este interesat de jucător

Când spun un stat, nu mă refer doar la Grecia, deoarece astfel de termeni sunt pan-europeni. Dar, deoarece Popol joacă și nu pierde niciun astfel de termeni, nici măcar nu le citește online.

Termenul cu cote greșite se aplică tuturor dacă nu greșesc, nu rezerv Novibet, le rezerv pe toate. Personal 365 mi-a făcut numere așa, dar mi-a fost bine când m-am trezit cu alte ocazii.
 
  • Aprecieri
reacţii: nklaps
Când spun un stat, nu mă refer doar la Grecia, deoarece astfel de termeni sunt pan-europeni. Dar, deoarece Popol joacă și nu pierde niciun astfel de termeni, nici măcar nu le citește online.

Termenul cu cote greșite se aplică tuturor dacă nu greșesc, nu rezerv Novibet, le rezerv pe toate. Personal 365 mi-a făcut numere așa, dar mi-a fost bine când m-am trezit cu alte ocazii.

În primul rând, îmi place termenul „ceas cu alarmă”. Am avut mult timp să-l ascult! :)

Prasini mi-a spus într-o vară că jucam ceva de două cifre sub 2.5 din ... Tasmania mi-a făcut același lucru. Un sub 2.5 la 11.00, când a văzut că a ieșit, mi-a plătit ... 5.00 și mi-a spus că este „evident greșit la 11.00” și așa ceva.
În conversațiile telefonice cu Compania și având în vedere că jucasem deja un alt sub 2.5 și că acolo undeva în jurul orei 10.00 (și meciul a fost următorul), le-am spus (deloc amabil) „Vrei să-mi spui acum dacă mâine este în mod evident greșit sau vei aștepta să vezi primul rezultatul”?
Pentru a nu vă plânge, au vrut să-mi dea un ... bonus de 25 de euro! Bineînțeles că m-ar putea „împușca”.

Nu ieși cu ei.
Pierzi o coroană, câștigă Literele.
Acceptați-l așa cum este.
Mi-aș dori să aibă doar oi pentru jucători. Ar fi cel mai bun.
 
În primul rând, îmi place termenul „ceas cu alarmă”. Am avut mult timp să-l ascult! :)

Prasini mi-a spus într-o vară că jucam ceva de două cifre sub 2.5 din ... Tasmania mi-a făcut același lucru. Un sub 2.5 la 11.00, când a văzut că a ieșit, mi-a plătit ... 5.00 și mi-a spus că este „evident greșit la 11.00” și așa ceva.
În conversațiile telefonice cu Compania și având în vedere că jucasem deja un alt sub 2.5 și că acolo undeva în jurul orei 10.00 (și meciul a fost următorul), le-am spus (deloc amabil) „Vrei să-mi spui acum dacă mâine este în mod evident greșit sau vei aștepta să vezi primul rezultatul”?
Pentru a nu vă plânge, au vrut să-mi dea un ... bonus de 25 de euro! Bineînțeles că m-ar putea „împușca”.

Nu ieși cu ei.
Pierzi o coroană, câștigă Literele.
Acceptați-l așa cum este.
Mi-aș dori să aibă doar oi pentru jucători. Ar fi cel mai bun.
dacă ai insistat și ai fi făcut o reclamație către IBAS, probabil că ți-ai fi dat toți banii pe care i-ai luat din schimbarea performanței. inițial mi-au oferit 50 de euro în cupoane de pariere, apoi mi-au oferit 100, apoi 180 (care au fost banii pe care mi-au luat-o înapoi), dar deja mă plângem la IBAS și eram reticent să le doresc pe toate și 180 , în numerar și voucherele au donat și m-au sunat și mi-au spus că mă vor da, atât timp cât retrag reclamația (și bineînțeles că au înregistrat-o). Am primit 180 de euro și am retras reclamația.

iar un alt membru (nu-mi amintesc ce spune el) a scris că a primit ai lui, dar au fost plătiți toți, așa că a mers la IBAS.

nu le da. mergi la IBAS.
 
Bună seara, am deschis un cont novibet cu numele de utilizator kikiakop în iulie 2019, mi-am trimis documentele de identificare și am fost identificat. În tot acest timp am jucat fără probleme făcând multe depuneri cu un vivawallet identificat și cifre de afaceri medii regulate (în medie de 20 până la 100 de euro) pe 29 ianuarie 2020, unde am făcut o retragere de 490 de euro, iar banii au intrat în contul viva în 2 ore. Totul s-a schimbat când duminica trecută am prins un bilet cu multe meciuri unde cu 25 de euro, am câștigat 1700. Inițial mi-au pus o limită pe cont (de ex. 0,97 minute pariu maxim), când am cerut o retragere de 900 de euro (restul să-l am pentru slot machine și vezi cum merge cu limitele) nu îmi pun banii. Am cerut retragerea de 900 de euro cu viva miercuri la 8.20, aseară după 24 de ore i-am contactat în chat și mi-au spus că retragerea este în proces de procesare și control. Când am cerut un program mai specific, nu mi-au răspuns la nimic anume și au încercat să închidă conversația cu expresia, mai este ceva care să te servească. Consecința acestui comportament a fost să se enerveze și să le spună că mă încurcă nedrept și că sunt însărcinată. Apoi persoana responsabilă de chat m-a informat că contul meu a fost plasat într-o stare de auto-excludere, pentru propria mea protecție. Când am protestat, mi-a spus că acționează conform legislației !!! Urmând propria mea declarație, jocurile de noroc îmi dăunează ceva care nu este adevărat pe măsură ce apare din chat, am declarat clar că sunt confuz de comportamentul de tratament din chat. Când am întrebat ce se va întâmpla, cu restul banilor (retragere 1783-900 = 873) mi-au spus dacă vor să fie rambursate și am răspuns da, iar conversația s-a încheiat. În sfârșit, nici ei nu i-au pus ieri și am contactat din nou chatul și am întrebat când vor intra banii și mi-au spus în următoarele câteva zile !!!!, fără să știu ora exactă. Când am cerut să știu cât este auto-excluderea legală din momentul în care nu am solicitat-o ​​și nici nu am o problemă de jocuri de noroc, răspunsul pe care l-a primit a fost „te-am informat”, ceea ce înseamnă că răspunsul la chat-ul anterior este presupus pentru protecția mea !!!. Astăzi nu au pus banii în timp ce nu au trimis nici cel mai mic e-mail pentru a cere ceva. Având în vedere cele de mai sus, aș dori să vă cer ajutorul dvs. și să răspund la următoarele întrebări - rețineți că acestea sunt înregistrate în chat

1. Cât de legitimă este o autoexcludere pe care nu mi-am cerut-o în timp ce pariurile nu mă ridică nici măcar problema cu circumstanțele în care a avut loc? - Nu am fost responsabil pentru abuz, informații false. Excluderea de sine nu mi-am cerut-o

2. De ce îmi întârzie banii în timp ce o pot face în 2 ore de la retragerea anterioară

3. Timp de atâtea luni în care am fost lăudat și identificat pe deplin, am fost bun pentru ei, deoarece nu au spus nimic

4. Este o coincidență că totul a început de la 25 de euro 1700

5. Acordul meu a avut 6-8 curse în diferite curse, deoarece mă pot acuza și nu au făcut-o încă.

6. Dacă mediați, vă veți mai supăra și îmi vor mânca banii și ce pot face
7. Ce să fac când nu au cerut nimic în ultimele 2 zile și cât timp așteptați să vină banii în timp ce știu că pot face asta în 2 ore.
 
Eu joc în trei companii chiar acum. Nu sume mari. Încerc să fac 50 de euro pe săptămână și îmi pot permite. Odată ce simt că am un bun management al capitalului meu, cealaltă preocupare a mea este că voi trece neobservat.
M-am gândit cândva că jocul de 5 zile este suficient pentru a-i opri să facă acest lucru. Din experiența personală vă spun că nu este adevărat. Nici ei nu vor să piardă nici un cent.

Deci, ce fac pentru a evita limitarea, controlul consumat de timp asupra datelor mele etc etc?

Întotdeauna mici retrageri și uneori după o zi bună. Retrageți întotdeauna după o zi de pariere proastă.
Livebets sporadici la întâmplare sau câțiva euro aruncați în sloturi.

Nu-ți spune altă idee
 
Bună seara, am deschis un cont novibet cu numele de utilizator kikiakop în iulie 2019, mi-am trimis documentele de identificare și am fost identificat. În tot acest timp am jucat fără probleme făcând multe depuneri cu un vivawallet identificat și cifre de afaceri medii regulate (în medie de 20 până la 100 de euro) pe 29 ianuarie 2020, unde am făcut o retragere de 490 de euro, iar banii au intrat în contul viva în 2 ore. Totul s-a schimbat când duminica trecută am prins un bilet cu multe meciuri unde cu 25 de euro, am câștigat 1700. Inițial mi-au pus o limită pe cont (de ex. 0,97 minute pariu maxim), când am cerut o retragere de 900 de euro (restul să-l am pentru slot machine și vezi cum merge cu limitele) nu îmi pun banii. Am cerut retragerea de 900 de euro cu viva miercuri la 8.20, aseară după 24 de ore i-am contactat în chat și mi-au spus că retragerea este în proces de procesare și control. Când am cerut un program mai specific, nu mi-au răspuns la nimic anume și au încercat să închidă conversația cu expresia, mai este ceva care să te servească. Consecința acestui comportament a fost să se enerveze și să le spună că mă încurcă nedrept și că sunt însărcinată. Apoi persoana responsabilă de chat m-a informat că contul meu a fost plasat într-o stare de auto-excludere, pentru propria mea protecție. Când am protestat, mi-a spus că acționează conform legislației !!! Urmând propria mea declarație, jocurile de noroc îmi dăunează ceva care nu este adevărat pe măsură ce apare din chat, am declarat clar că sunt confuz de comportamentul de tratament din chat. Când am întrebat ce se va întâmpla, cu restul banilor (retragere 1783-900 = 873) mi-au spus dacă vor să fie rambursate și am răspuns da, iar conversația s-a încheiat. În sfârșit, nici ei nu i-au pus ieri și am contactat din nou chatul și am întrebat când vor intra banii și mi-au spus în următoarele câteva zile !!!!, fără să știu ora exactă. Când am cerut să știu cât este auto-excluderea legală din momentul în care nu am solicitat-o ​​și nici nu am o problemă de jocuri de noroc, răspunsul pe care l-a primit a fost „te-am informat”, ceea ce înseamnă că răspunsul la chat-ul anterior este presupus pentru protecția mea !!!. Astăzi nu au pus banii în timp ce nu au trimis nici cel mai mic e-mail pentru a cere ceva. Având în vedere cele de mai sus, aș dori să vă cer ajutorul dvs. și să răspund la următoarele întrebări - rețineți că acestea sunt înregistrate în chat

1. Cât de legitimă este o autoexcludere pe care nu mi-am cerut-o în timp ce pariurile nu mă ridică nici măcar problema cu circumstanțele în care a avut loc? - Nu am fost responsabil pentru abuz, informații false. Excluderea de sine nu mi-am cerut-o

2. De ce îmi întârzie banii în timp ce o pot face în 2 ore de la retragerea anterioară

3. Timp de atâtea luni în care am fost lăudat și identificat pe deplin, am fost bun pentru ei, deoarece nu au spus nimic

4. Este o coincidență că totul a început de la 25 de euro 1700

5. Acordul meu a avut 6-8 curse în diferite curse, deoarece mă pot acuza și nu au făcut-o încă.

6. Dacă mediați, vă veți mai supăra și îmi vor mânca banii și ce pot face
7. Ce să fac când nu au cerut nimic în ultimele 2 zile și cât timp așteptați să vină banii în timp ce știu că pot face asta în 2 ore.
faceți o reclamație către IBAS
 
Bună seara, am deschis un cont novibet cu numele de utilizator kikiakop în iulie 2019, mi-am trimis documentele de identificare și am fost identificat. În tot acest timp am jucat fără probleme făcând multe depuneri cu un vivawallet identificat și cifre de afaceri medii regulate (în medie de 20 până la 100 de euro) pe 29 ianuarie 2020, unde am făcut o retragere de 490 de euro, iar banii au intrat în contul viva în 2 ore. Totul s-a schimbat când duminica trecută am prins un bilet cu multe meciuri unde cu 25 de euro, am câștigat 1700. Inițial mi-au pus o limită pe cont (de ex. 0,97 minute pariu maxim), când am cerut o retragere de 900 de euro (restul să-l am pentru slot machine și vezi cum merge cu limitele) nu îmi pun banii. Am cerut retragerea de 900 de euro cu viva miercuri la 8.20, aseară după 24 de ore i-am contactat în chat și mi-au spus că retragerea este în proces de procesare și control. Când am cerut un program mai specific, nu mi-au răspuns la nimic anume și au încercat să închidă conversația cu expresia, mai este ceva care să te servească. Consecința acestui comportament a fost să se enerveze și să le spună că mă încurcă nedrept și că sunt însărcinată. Apoi persoana responsabilă de chat m-a informat că contul meu a fost plasat într-o stare de auto-excludere, pentru propria mea protecție. Când am protestat, mi-a spus că acționează conform legislației !!! Urmând propria mea declarație, jocurile de noroc îmi dăunează ceva care nu este adevărat pe măsură ce apare din chat, am declarat clar că sunt confuz de comportamentul de tratament din chat. Când am întrebat ce se va întâmpla, cu restul banilor (retragere 1783-900 = 873) mi-au spus dacă vor să fie rambursate și am răspuns da, iar conversația s-a încheiat. În sfârșit, nici ei nu i-au pus ieri și am contactat din nou chatul și am întrebat când vor intra banii și mi-au spus în următoarele câteva zile !!!!, fără să știu ora exactă. Când am cerut să știu cât este auto-excluderea legală din momentul în care nu am solicitat-o ​​și nici nu am o problemă de jocuri de noroc, răspunsul pe care l-a primit a fost „te-am informat”, ceea ce înseamnă că răspunsul la chat-ul anterior este presupus pentru protecția mea !!!. Astăzi nu au pus banii în timp ce nu au trimis nici cel mai mic e-mail pentru a cere ceva. Având în vedere cele de mai sus, aș dori să vă cer ajutorul dvs. și să răspund la următoarele întrebări - rețineți că acestea sunt înregistrate în chat

1. Cât de legitimă este o autoexcludere pe care nu mi-am cerut-o în timp ce pariurile nu mă ridică nici măcar problema cu circumstanțele în care a avut loc? - Nu am fost responsabil pentru abuz, informații false. Excluderea de sine nu mi-am cerut-o

2. De ce îmi întârzie banii în timp ce o pot face în 2 ore de la retragerea anterioară

3. Timp de atâtea luni în care am fost lăudat și identificat pe deplin, am fost bun pentru ei, deoarece nu au spus nimic

4. Este o coincidență că totul a început de la 25 de euro 1700

5. Acordul meu a avut 6-8 curse în diferite curse, deoarece mă pot acuza și nu au făcut-o încă.

6. Dacă mediați, vă veți mai supăra și îmi vor mânca banii și ce pot face
7. Ce să fac când nu au cerut nimic în ultimele 2 zile și cât timp așteptați să vină banii în timp ce știu că pot face asta în 2 ore.

Evident, este o problemă pentru a câștiga cât mai puțini bani, dar din moment ce toți faceți bine, puteți să vă dați o marjă cu 3-4 zile înainte de atac.

Nu cred că există vreun motiv să nu fiți plătit, dar iată că trebuie să așteptați să ceară niște documente sau să fie întârziați ca un scorpion. Răbdare.
 
Nu vă va costa bani, vă garantez că veți fi plătit până la ultimul cent. Faceți doar un mic modul. Este controlat de IBAS și este inadecvat ca un card norocos să nu vă plătească
 
@goal2

Ultima dată, însă, utilizatorul BetLaden îl cunoaște. Desigur, el a fost plătit și mulțumit dacă comportamentul nu a fost plătit într-un mod necunoscut. În timp ce celălalt pare să aibă o obligație, managerii se pare că ar trebui ajutați.
Rezultatul nu a funcționat, dar nu s-a auzit o mulțumire pentru interes.

Acum articolul (am avut timp să intru) și l-am citit cu interes ..
 
novibetul a luat-o în altă parte. în fiecare zi și cineva se blochează. s-a terminat și mi se par bettblob-urile. vrea prima ca fiind cea mai proastă companie și probabil o va lua. oricum ar fi foarte interesat de un astfel de sondaj. care este cea mai proastă companie pentru dvs. în opinia dumneavoastră
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Care este cel mai rău este foarte relevant și depinde de criteriile pe care le stabilești (cât de repede stabilește limita, dacă nu are deloc sistem de recompensă, dacă are plăți foarte întârziate, dacă primește petrolul să te plătească, dacă în sfârșit te plătește, dacă anulezi pariurile, dacă are suficiente achiziții și cote bune pentru modul tău de a paria etc. Încă nu m-am hotărât care este cel mai prost. Cel mai puțin rău este probabil opap-ul. M-a lăsat să câștig multe, și cand m-a limitat mi-a bagat banii in card, fara efecte secundare.


Cât despre Novi însăși, este și foarte rea. m-a limitat fără să am timp să strâng mult, dar limita a fost de așa natură încât tot jucam ceva mic. Apoi a venit limita finală a profitului net de 1 euro în Euroliga. Acest lucru s-a întâmplat acum câteva luni. Nu am fost niciodată blocat ca tine, dar nu am fost blocat. Mi-am retras banii, m-au întrebat ce vă cer, adică selfie cu act de identitate, certificat de telefon mobil, tranzacții cu capturi de ecran. Le-am trimis, le-au acceptat și mi-au plătit zilele trecute. De menționat că Novi a acceptat selfie-urile cu identitatea pe care Stihiman nu a acceptat-o ​​și pe care a respins-o drept „vagă”. Ο νοών νοητω
 
  • Aprecieri
reacţii: FunBet
Pentru a da o notă de optimism celor blocați de Novi.
În timp ce mă identificam normal și mai sus și mă jucam ca un domn, la un moment dat în timp ce strângem o cantitate foarte mare, jucam în principal live, într-o dimineață contul meu era blocat ...
Au cerut dovada tranzacțiilor cu salariu, fotografie față în față și un certificat mobil. Am trimis în 2 minute. Cu toate acestea, nu mi-au deschis contul.
Am împins-o mult pe Novi și am împins un site de pariuri de la care învățasem novibetul, iar prin banner-ul său scrisesem despre acesta. Acest site l-a contactat pe Novi și poate a jucat un rol.
Mi-am trimis și alte documente pentru a-i convinge că sunt eu, să termin.
În general am trimis cele șase
ID, permis de conducere, fotografie de identitate, certificat mobil, hârtie CAP, autorizație fiscală, factură de energie electrică, factură de încărcare și prin capturi de plată + capturi de ecran cu card de debit, deoarece am depus în ambele moduri, broșură bancară, captură de ecran e Banca bancară cu iban, captură de ecran e Banking cu card de debit, captură de ecran e banking din extrasul e care îmi vine în fiecare lună și poate uit ceva.
De asemenea, am apelat deja la ibas pentru un pariu care a fost anulat pentru mine (baschetul Zaragoza PAOK) și am fost refuzat
Profit de 150 €. Imediat ce contul a fost blocat, a existat și o a doua anulare a pariului în meciul Verona Juventus, unde am fost lipsit de 2 € profit.
Desigur, îl informasem pe Novi despre apelurile ibas. A doua zi, mi-au deschis contul, mi-au spus să cer retrageri, pe care le-am cerut. Banii au intrat în cardul meu câteva zile mai târziu, dar mi-au făcut o barieră permanentă, ceea ce nu avea niciun sens, întrucât stabiliseră deja o limită extrem de mică și o întârziere uriașă în direct.
Așadar, probabil sunt singurul care pare să fie plătit. Sper că și tu vei fi plătit. De asemenea, aștept ibas pentru pariurile anulate. De departe, cea mai proastă companie este Novi.

Aveți răbdare tuturor și faceți pe toți să apeleze la ibas
 
De asemenea, am apelat deja la ibas pentru un pariu care a fost anulat pentru mine (baschetul Zaragoza PAOK) și am fost refuzat
Profit de 150 €. Imediat ce contul a fost blocat, a existat și o a doua anulare a pariului în meciul Verona Juventus, unde am fost lipsit de 2 € profit.
Ce scuză au făcut pariurile?
 
Ce scuză au făcut pariurile?
Zaragoza, când am jucat-o pentru a bate PAOK live, mi-au spus că site-ul are o problemă și că este greșit. Desigur, nu cred asta. Chiar în acea zi a început spirală ascendentă. Singur, au urcat cu toții într-un tren și au decis să mă frâneze destul de tare, mi-au dat un pariu gratuit de 50 € pentru a mă salva.
Plătisem pariul în mod normal, iar anularea, precum și actualizarea prin e-mail au venit târziu noaptea.
Pentru Verona și Juventus, vorbim despre jaf. Am jucat peste 2,5 goluri și la scurt timp după aceea am marcat un gol pentru Verona. Obiectivul a ajuns la cel puțin 5 minute de la pariul meu și Novi, deși inițial l-a achitat în mod natural, 2 zile mai târziu, când contul meu a fost temporar blocat, a trimis un e-mail în care a spus că pariul nu a mai rămas !!!! Și a primit banii înapoi.
Știe cineva cu adevărat unde pot găsi ora exactă în care a fost marcat penalty-ul Verona și a venit golul? Indiferent de minutul în care a intrat obiectivul. Este ușor de găsit. Vreau ora exactă pentru a arăta acest lucru la ibas și o compar cu ora la care a fost jucat pariul meu, pentru care am trimis deja ecranul
 
Știe cineva cu adevărat unde pot găsi ora exactă în care a fost marcat penalty-ul Verona și a venit golul? Indiferent de minutul în care a intrat obiectivul. Este ușor de găsit. Vreau ora exactă pentru a arăta acest lucru la ibas și o compar cu ora la care a fost jucat pariul meu, pentru care am trimis deja ecranul
prietene, trimite un mesaj lui Balaton. el va fi sigur că vă va spune
 
baietii cea mai proasta companie va fi problema este de a găsi o modalitate de a reacționa. Am citit diferite Ok forum aici vrea să protejeze legitimitatea Și bine făcut, dar când o companie iese Deci greșit funcționează și atunci dacă joci, spune că ești ilegal, atunci este vina mea faci cote greșite și apoi renunți De ce nu le joci dacă face greșeala face greșeala pe care eu o plătesc
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...