NOVIBET - Refuză să plătească

14 și 2021
74
26
18
Bună seara
Acum două săptămâni am cerut prima retragere din Novibet. Rețineți că joc aici și colo și am câștigat în jurul anului 2000.
În timp ce contul meu este autentificat, mi-au cerut o fotografie suplimentară pentru a-mi păstra legitimația de parcă aș fi fost condamnat,
Am trimis că mi-au cerut și, în loc să procedeze cu cererea de retragere, mi-au blocat contul fără a specifica motivul, spunând că nu știu de ce se face acest lucru și că este făcut de un departament competent, fără să-mi dea posibilitatea de a contacta aceasta.

DOAR REFUZĂ SĂ DĂU BANI

ATENȚIE UNDE SE JUCĂ BANII TĂI, VOR SĂ-L ACORDE ÎN TOATE MODURILE FĂCĂ PIERDE SAU NU PLĂTEȘTE PROFITURILE
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: jokerstar
Bună seara
Acum două săptămâni am cerut prima retragere din Novibet. Rețineți că joc aici și colo și am câștigat în jurul anului 2000.
În timp ce contul meu este autentificat, mi-au cerut o fotografie suplimentară pentru a-mi păstra legitimația de parcă aș fi fost condamnat,
Am trimis că mi-au cerut și, în loc să procedeze cu cererea de retragere, mi-au blocat contul fără a specifica motivul, spunând că nu știu de ce se face acest lucru și că este făcut de un departament competent, fără să-mi dea posibilitatea de a contacta aceasta.

DOAR REFUZĂ SĂ DĂU BANI

ATENȚIE UNDE SE JUCĂ BANII TĂI, VOR SĂ-L ACORDE ÎN TOATE MODURILE FĂCĂ PIERDE SAU NU PLĂTEȘTE PROFITURILE
O căutare pe forum am găsit aproximativ alte 10 cazuri de reclamații la această companie și, de fapt, recent
ACCIDENTAL?
 
  • Aprecieri
reacţii: Odiseea
Bună seara
Acum două săptămâni am cerut prima retragere din Novibet. Rețineți că joc aici și colo și am câștigat în jurul anului 2000.
În timp ce contul meu este autentificat, mi-au cerut o fotografie suplimentară pentru a-mi păstra legitimația de parcă aș fi fost condamnat,
Am trimis că mi-au cerut și, în loc să procedeze cu cererea de retragere, mi-au blocat contul fără a specifica motivul, spunând că nu știu de ce se face acest lucru și că este făcut de un departament competent, fără să-mi dea posibilitatea de a contacta aceasta.

DOAR REFUZĂ SĂ DĂU BANI

ATENȚIE UNDE SE JUCĂ BANII TĂI, VOR SĂ-L ACORDE ÎN TOATE MODURILE FĂCĂ PIERDE SAU NU PLĂTEȘTE PROFITURILE
Voi răspunde, așa cum am răspuns la unul similar, subliniind că reacția noastră insuficient de eficientă este că novibetul continuă și există. Discutați cu avocatul dvs. și continuați.

"" .. Nu cred că îți vei pierde banii .. Cred doar că încearcă să te facă dezamăgit și în același timp să-ți întârzie plata. Este posibil să aibă probleme financiare și să pregătească plata cât de mult pot .. Acordați-le un termen scris de 1-2 zile și apoi discutați cu avocatul dumneavoastră.

Acum, cu fotografia (identitatea de lângă față), este ca și cum ai ignora un document oficial public și cu siguranță ridică o mulțime de conversații .. Dacă te distrezi și răbdare, tragi curtea și burghezii apoi tragi de păr .. . "
 
Voi răspunde, așa cum am răspuns la unul similar, subliniind că reacția noastră insuficient de eficientă este că novibetul continuă și există. Discutați cu avocatul dvs. și continuați.

"" .. Nu cred că îți vei pierde banii .. Cred doar că încearcă să te facă dezamăgit și în același timp să-ți întârzie plata. Este posibil să aibă probleme financiare și să pregătească plata cât de mult pot .. Acordați-le un termen scris de 1-2 zile și apoi discutați cu avocatul dumneavoastră.

Acum, cu fotografia (identitatea de lângă față), este ca și cum ai ignora un document oficial public și cu siguranță ridică o mulțime de conversații .. Dacă te distrezi și răbdare, tragi curtea și burghezii apoi tragi de păr .. . "
Bună seara voi fi total de acord cu tine
ai avut un incident similar cu ei?
 
Bună seara voi fi total de acord cu tine
ai avut un incident similar cu ei?
Nu mi-au mâncat banii, pentru că le-am tăiat tusea de la început și am fost „curat”, adică nici conturi duble, nici vânătoare bonus etc ... În 2-3 zile banii erau în contul meu ..
Dar apoi m-au dus la 0,24 euro .. Aveam chef să-i conduc cu un avocat pentru discriminare împotriva mea, dar apoi spun că, de vreme ce nu mă vor cu ei, de ce să lupt cu el? burghezia să fie ignorată ..! Dar te asigur că depinde de tine dacă vrei să-ți iei banii sau să-i faci băieți. Reține că indiferent unde au licență, UNICA LEGE APLICABILĂ EINAI GRECULUI !!! - Nu spuneți basme despre Malta, Insula Man etc etc ... Dacă nu aveți un avocat și este permis, vă pot oferi legături cu avocații greci care vă vor acoperi pe dvs. și pe toate victimele Novibet.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Odiseea
Voi face un pas mai departe, afirmând că de la o firmă de avocatură mare, am fost informat că

Ceea ce nu știu marea majoritate a utilizatorilor este că legea este clară, stipulând că, odată ce serviciile furnizate au loc și au un utilizator final beneficiar situat în Grecia, litigiul este în mod normal adus în fața instanțelor elene și judecat pe baza Destul de grecesc!

Presupunerea legală de mai sus nu se modifică, chiar dacă în GOC compania de pariuri respectivă plasează ca fiind exclusiv competente pentru soluționarea oricărui litigiu instanțele proprii (statutare) sau chiar mai rău, subordonarea eventualului litigiu arbitrajului.

Ei bine, mișcă-te și recuperează-ți banii .. !!
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Magon
Voi face un pas mai departe, afirmând că de la o firmă de avocatură mare, am fost informat că

Ceea ce nu știu marea majoritate a utilizatorilor este că legea este clară, stipulând că, odată ce serviciile furnizate au loc și au un utilizator final beneficiar situat în Grecia, litigiul este în mod normal adus în fața instanțelor elene și judecat pe baza Destul de grecesc!

Presupunerea legală de mai sus nu se modifică, chiar dacă în GOC compania de pariuri respectivă plasează ca fiind exclusiv competente pentru soluționarea oricărui litigiu instanțele proprii (statutare) sau chiar mai rău, subordonarea eventualului litigiu arbitrajului.

Ei bine, mișcă-te și recuperează-ți banii .. !!
Am trimis un MESAJ celor pe care i-am găsit aici care au dat clic pe el, aștept în continuare un răspuns .......
Ai experiență cu un incident similar ??
Am vorbit cu un avocat .... aveți avocați care s-au ocupat de astfel de probleme?
 
Am trimis un MESAJ celor pe care i-am găsit aici care au dat clic pe el, aștept în continuare un răspuns .......
Ai experiență cu un incident similar ??
Am vorbit cu un avocat .... aveți avocați care s-au ocupat de astfel de probleme?
Avocatul tău, ce te-a sfătuit?

Cunosc o firmă de avocatură care s-a ocupat cu succes de un caz similar. Suma a fost de aproximativ 7,500 de euro și cu acțiunile corespunzătoare, compania sa de pariuri și-a deblocat contul și a plătit suma. Nu știu dacă am voie să le încărc detaliile. Veți vedea o promoție a biroului.
 
  • Aprecieri
reacţii: Odiseea
Avocatul tău, ce te-a sfătuit?

Cunosc o firmă de avocatură care s-a ocupat cu succes de un caz similar. Suma a fost de aproximativ 7,500 de euro și cu acțiunile corespunzătoare, compania sa de pariuri și-a deblocat contul și a plătit suma. Nu știu dacă am voie să le încărc detaliile. Veți vedea o promoție a biroului.
I-AM spus să le trimită o scrisoare în limba engleză unde au sediul central pe insula omului
Știu că are birouri în N, Heraklion, Attica, dar nu știu adresa
 
I-AM spus să le trimită o scrisoare în limba engleză unde au sediul central pe insula omului
Știu că acest kolohanio are birouri în N, Heraklion, Attica, dar nu știu adresa
Din ceea ce v-a sfătuit, înțeleg că nu este conștient ..

385 Heraklion Ave. arată hărți Google, precum și fotografii ale clădirii. - Google ambele subiecte și veți găsi adevărul.

Ți-am trimis și un mmm ..
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: AntonisXanthi94
Din ceea ce v-a sfătuit, înțeleg că nu este conștient ..

385 Heraklion Ave. arată hărți Google, precum și fotografii ale clădirii.

Google ambele subiecte și veți găsi adevărul.

Din ceea ce v-a sfătuit, înțeleg că nu este conștient ..

385 Heraklion Ave. arată hărți Google, precum și fotografii ale clădirii. - Google ambele subiecte și veți găsi adevărul.

Ți-am trimis și un mmm ..
MULTUMESC FOARTE MULT PRIETENE
Am văzut o fotografie cu birourile ..... totuși nu s-au asigurat că au pus vreun semn pe exterior pentru ce fel de clădire este, deși o menționează pe internet
 
Voi răspunde, așa cum am răspuns la unul similar, subliniind că reacția noastră insuficient de eficientă este că novibetul continuă și există. Discutați cu avocatul dvs. și continuați.

"" .. Nu cred că îți vei pierde banii .. Cred doar că încearcă să te facă dezamăgit și în același timp să-ți întârzie plata. Este posibil să aibă probleme financiare și să pregătească plata cât de mult pot .. Acordați-le un termen scris de 1-2 zile și apoi discutați cu avocatul dumneavoastră.

Acum, asta cu fotografia (identitatea de lângă față), este ca și cum ai ignora un document oficial public și sigur creează o mulțime de conversații .. Dacă te distrezi și ai răbdare, le tragi în instanță și burghezii, atunci tragi cheile
MĂ CER 200 DE EURO. Am trimis totul. chiar hârtie bancară. Nu trimit alte selfie-uri ca persoană dorită. Departe. Numai pentru Bet365
 

atașamente

  • InkedRegistration_LI.jpg
    InkedRegistration_LI.jpg
    690.3 KB · Vizualizări: 535
Ultima editare de administrator:
Am trimis un MESAJ celor pe care i-am găsit aici care au dat clic pe el, aștept în continuare un răspuns .......
Ai experiență cu un incident similar ??
Am vorbit cu un avocat .... aveți avocați care s-au ocupat de astfel de probleme?
Am suferit exact la fel ... Voi informa în câteva zile exact cazul meu și cum încearcă să mănânce 1500 de euro pe care îl ardeam în interior
 
Ar putea cineva să-mi spună o firmă de avocatură la care aș putea apela pentru a-mi lua banii de la novibet. Mai exact 1500 de euro și mi-au închis contul timp de 2 luni și astăzi tocmai mi-au returnat depozitele.
 
Oricine trebuie să propună un avocat, vă rog să mi-l trimiteți în mod privat în spanougia, deoarece afișarea publică în această profesie este interzisă.
 
Ar putea cineva să-mi spună o firmă de avocatură la care aș putea apela pentru a-mi lua banii de la novibet. Mai exact 1500 de euro și mi-au închis contul timp de 2 luni și astăzi tocmai mi-au returnat depozitele.
Bună dimineața, ți-am trimis și un mesaj
dacă puteți vorbi pentru a face ceva împreună o reclamație de grup sau orice altceva
vom vedea k pentru un avocat
 
Bună seara ! Daca imi poate trimite cineva numarul de telefon al unei firme de avocatura. Nu numai profiturile mele, ci și o mare parte din capitalul meu au fost deduse din cont. Mai stiu inca 2-3 cazuri in care dupa ce contul a fost blocat in urma cu cateva luni, au raspuns in ultimele zile, furandu-si atat profiturile cat si capitalul.
 
Bună seara ! Daca imi poate trimite cineva numarul de telefon al unei firme de avocatura. Nu numai profiturile mele, ci și o mare parte din capitalul meu au fost deduse din cont. Mai stiu inca 2-3 cazuri in care dupa ce contul a fost blocat in urma cu cateva luni, au raspuns in ultimele zile, furandu-si atat profiturile cat si capitalul.
Bună seara, dacă se face ceva împreună, vom putea plăti mai economic costurile fiecărui avocat
dacă era interesat să vorbească
 
  • Aprecieri
reacţii: Costas Chantzis
Am o retragere reusita din 25/10 si inca nu am primit banii.Stie cineva motivul?De obicei au venit in 2 zile
 

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...