Novibet: mă deranjează și nu mă plătește

libero 1987

New Member
3 IOL 2020
2
0
1
Sunt clientul NOVIBET de câțiva ani.
Pe 8 iunie, am jucat două pariuri și am câștigat două pariuri gratuite de 25 de euro.
Încercarea de a paria m-a obligat să pariez cu o cotă maximă de 1,03.
Nu am primit răspuns la supărările mele repetate.
Am decis să-mi iau banii și să plec.
Mi-au cerut o fotografie cu un cont mobil și fotografii, nu în grabă, ca în securitate, păstrând identitatea lângă persoana și în timp ce iubirea mea se identifica.
Am trimis ce mi-au cerut, dar din 9 iunie contul meu a fost blocat din motive de securitate și îmi spun să nu mă grăbesc.
Nu o voi lăsa astfel pentru că nu sunt primul care face acest lucru.
Vă mulțumesc pentru răbdarea dvs.

libero 1987

New Member
3 IOL 2020
2
0
1

Stavroula S.
(Novibet)
7 iulie 2020, 10:36 a.m. EEST
Dragi tilrogas,

Vă informăm că reclamația dvs. oficială # 2020062906 a fost verificat.

După cazul dumneavoastră, aș dori să vă informez că s-a finalizat investigația contului. Departamentul de Securitate a concluzionat că a existat o încălcare gravă a următorilor termeni și condiții:

# 2.7Clienții au dreptul să deschidă un singur cont. Nu este permisă deschiderea multor conturi. Dacă avem suspiciuni rezonabile că oricare dintre clienții noștri au deschis mai multe conturi cu noi, ne rezervăm dreptul la discreția noastră de a îngheța contul clientului sau de a închide contul imediat, iar clientul își va pierde toate profiturile. De asemenea, clienții ar trebui să țină cont de faptul că depozitele lor inițiale nu vor fi restituite. De asemenea, clienții sunt răspunzători de companie pentru daunele și costurile suportate ca urmare a fraudei.

# 2.8 Nu permitem în mod specific clienților noștri să efectueze următoarele:
• Să acționeze în numele altei persoane sau al unei terțe părți.
• Depunerea de bani provenite din activitatea infracțională.
• Depunerea de bani pe cardul de credit pe care clientul nu este autorizat să-l folosească sau să primească cu bună știință bani de pe acest card în alt mod în conflict cu un terț.
• Folosiți în vreun fel contul de jucător sau terții pentru a legitima veniturile din activități ilegale sau pentru orice alt scop ilegal.
• Pentru a utiliza VPN-uri, servere intermediare, browsere Tor, blocante IP sau orice tip de software sau serviciu folosit pentru a manipula sau ascunde locația lor. Acest lucru este strict interzis și Novibet își rezervă dreptul de a închide conturi, de a anula toate pariurile deschise și de a returna orice depozit minus orice retragere, dacă considerăm că un client folosește o astfel de metodă.

După ce ați precizat anterior, contul dvs. a fost dezactivat definitiv și s-au eliminat sumele disponibile în numerar de 107,48 EUR.

Dacă credeți că doriți să stârniți un dezacord suplimentar, puteți solicita o soluționare externă de la o soluționare alternativă a litigiilor, cum ar fi serviciul de pariuri independent. IBAS va acționa ca ADR pentru Novibet în raport cu toți jucătorii și nu în calitatea sa de autoritate de reglementare.

Salutari,...........
După cum puteți vedea, acestea sunt doar basme.
aceasta este a treia oară când o cunosc personal
NEGRU DE LA NOVIBET

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
176
205
43
„Dacă avem suspiciuni rezonabile că vreunul dintre clienții noștri a deschis mai multe conturi cu noi, ne rezervăm dreptul la discreția noastră de a îngheța contul clientului sau de a închide contul imediat, iar clientul își va pierde toate profiturile. De asemenea, aceștia ar trebui să țină cont de faptul că depozitele lor inițiale nu vor fi rambursate. Clienții sunt, de asemenea, răspunzători de companie pentru daunele și costurile suportate ca urmare a fraudei. "

Exprim din nou această întrebare. Poate acest termen abuziv să stea într-o instanță greacă?
  • ca
reacţii: Magon

Predictii

• 19: 00
    PAOK TV
    • PAOK - Volos
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • UEFA Europa League 2019 - 2020
    COSMOTE SPORT 3 HD
    COSMOTE SPORT 1 HD
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 22: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Dallas Mavericks - Utah Jazz
  • 01: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Denver Nuggets - Lakers din Los Angeles
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Rachete Houston - Spursuri din San Antonio
  • Mâine 12-08-2020
  • 01: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Memphis Grizzlies
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Milwaukee Bucks - Vrăjitorii din Washington
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    bine făcut va trece și echipa va plăti
  • Ertzan Ertzan:
    Vino în Europa Olympiacos :p
  • Ertzan Ertzan:
    Potense a învățat bine să se scufunde în Anglia, văd
  • Rezistent la apă Rezistent la apă:
    Olympiakos a avut o șansă de 64 în urmă cu ceva timp sau a fost ideea mea?
  • Ertzan Ertzan:
    în ce carte?
  • McLaren17 McLaren17:
    Drumul acesta și acum acest Allen
  • P PANATHA:
    Allen este în drum oricum ... contractul său se încheie
  • McLaren17 McLaren17:
    Chiar dacă ar exista a doua gânduri după aceea, l-aș lăsa în Anglia
  • Ertzan Ertzan:
    1-1 vin copilul bolnav
  • McLaren17 McLaren17:
    el trebuie să-l anuleze
  • McLaren17 McLaren17:
    milă
  • Ertzan Ertzan:
    arbitrul ne ucide în mod nesăbuit
  • P PANATHA:
    te sacrifică .... vei face un anunț ca în Grecia? Domnul Savvas și Costas Chelsea vor face declarații ??
  • Ertzan Ertzan:
    desigur și chiar de la pauză
  • P PANATHA:
    o va scrie Kougias?
  • Ertzan Ertzan:
    Da, este un bun prieten vechi
  • P PANATHA:
    meciul merge pentru 1-1 și prelungiri
  • P PANATHA:
    Real cu nebunie ..... scor 2-1 și p
    prelungiri 3-1 / Juve 3-0
  • P PANATHA:
    Continui să înnebunesc ... mă calific pentru Juve și Real
  • Ertzan Ertzan:
    Te văd ca un Gandalf cum merge. Olympiacos, Real, Juve :p
  • P PANATHA:
    nu mama Gandalf ... cu o zi inainte am avut Shakhtar 1 si peste ..... Da 0/3, dar in detalii .... Olympiacos a meritat-o ​​.... iar Varan si-a rezervat o vacanta de astazi omul si a spus sa ajute sa nu-si schimbe programul ....
  • P PANATHA:
    Ce facem alania ?? Am următoarea problemă de întrebat .. deși sunt atât de mulți dintre noi pe acest minunat site, participațiile la Tipsters Challenge sunt puține? Cred că ceilalți copii ar trebui să încerce să ia parte la competiție ...
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Statisticile spun….„la Fotbal Predictii.