Novibet mi-a blocat contul !!!

al kapone

New Member
5 Feb 2020
3
0
1
Acest „dintre cei mai răi de pe piața greacă” este amuzant de spus. Deci, care este cel mai bun dintre nubetul de pe piața elenă? La un moment dat, toate companiile îți vor pune limite sau îți vor închide contul sau vor păstra profiturile obținute încălcând termenii pe care i-ai semnat. Dacă o companie o face în 1 an este mai bine decât ceea ce va face în 10 zile? Dificil. Aceasta este piața greacă și cu acești termeni jucăm.

De aceea, nicio companie nu este pe plăcuță, TOATE SUNT TOATE UTILIZATE atunci când mănânci departe de compania în care te afli și trebuie să cauți alta.

Nu există nici o Constituție, nici o lege și nu există legi. Așa este, termenii fiecărei case de pariuri. În termenii pe care îi semnați atunci când vă înscrieți, sunteți de acord că aceștia au dreptul să facă orice vor și oricând doresc.

Așa că le vei executa comenzile, vei aștepta cât vor dori și îți vor da banii tăi. De obicei, vă primiți banii înapoi după ce treceți prin tentații și capsule (pentru care v-ați înscris pentru a fi de acord cu ele) Există, de asemenea, unii care nu l-au obținut, dar, de obicei, au făcut ticăloși buni.

Și deși cineva se va gândi să scrie în stânga că nu este corect să se opună făcând gunoi, să ne amintim că EL a ales fiecare candidat, nu l-au forțat să joace în acea companie. Ori de câte ori ceva este nedrept până la urmă
Prietenul meu, pentru că mă joc anul acesta, am o rudă cu experiență, desigur, iar altcineva este doar singurul care te poate fura oricând dorește. 10-50-100-500 și du-te și fură-ți așa ...

al kapone

New Member
5 Feb 2020
3
0
1
Deodată astăzi la prânz încercând să acceseze contul, văd că acesta a fost blocat. Comunică cu chut-ul prin care, cu obraznică și nepoliticos, primești un „vei primi puțin mai puțin”. La scurt timp, am primit un e-mail prin care mi se cere telefonul și autoidentificarea fără alte explicații. Am solicitat retragerea imediată a sumei (aproximativ 450 USD) și am informat că mi-am rezervat drepturile legale. Încă nu am primit răspuns, am trimis o mică plângere către IBAS.

Aveți idei pentru ce urmează? Vin dintr-o familie de avocați, poate niște extras? Vă rog cineva care știe să mă anunțe.

Multumesc anticipat

Sunt total de acord că este inacceptabil și foarte aristocratic .... din păcate, cea mai proastă companie !!!! Vă doresc să vă primiți banii, dar, din păcate, odată ce contul dvs. este blocat, șansele dvs. nu se termină

GATHS

Membru activ
4 Sep 2018
106
52
28
ATENA
Dacă vi s-ar cere pur și simplu detaliile fără a-l bloca, acesta vă va spune că este posibil să primiți plata. Imediat ce l-au închis, probabil că au mâncat banii.
Pentru a avea contul în mod logic să ai ceva puternic pentru a pretinde o încălcare autentică a termenilor, altfel ai avea o limită ... și ai fi făcut restul ... ca să te plătești.
Nu există nici o Constituție, nici o lege și nu există legi. Așa este, termenii fiecărei case de pariuri. În termenii pe care îi semnați atunci când vă înscrieți, sunteți de acord că aceștia au dreptul să facă orice vor și oricând doresc.

Așa că le vei executa comenzile, vei aștepta cât vor dori și îți vor da banii tăi. De obicei, vă primiți banii înapoi după ce treceți prin tentații și capsule (pentru care v-ați înscris pentru a fi de acord cu ele) Există, de asemenea, unii care nu l-au obținut, dar, de obicei, au făcut ticăloși buni.
Trebuie să știți ce nu puteți face din ceea ce vă spun și să primiți plata. Eu personal și alții de aici au fost plătiți fără să facă ceea ce li s-a cerut. Și pot face ca produsul meu să fie disponibil pe internet și în condițiile de vânzare, scrie că legea greacă este în vigoare și, desigur, legea greacă se va aplica odată ce cealaltă parte o va accepta DAR, atunci când voi avea permisiunea să-mi vând produsul o altă țară, în termenii mei, am acceptat în același timp că acțiunile mele vor fi în conformitate cu legea țării gazdă !!! altfel voi avea sancțiuni în țara gazdă în conformitate cu legea țării gazdă. Așadar, acest lucru despre legea engleză nu se aplică tuturor și nu o prezentați de regulă! Solicitându-vă cardul de cont bancar -Skrill etc, cu soluționarea unui pariu nu este același lucru cel de-al doilea caz are legătură cu o dispută clară asupra serviciului și este legea Angliei. În primul caz, spuneți-le modalitatea corectă de a face o gargară și de a vă plăti.
Dar aș vrea să pot fi de acord cu altceva! :)
  • ca
reacţii: FunBet

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Indiferent ce au cerut, nu cânt revoluționar sau povești, cer doar sfaturi suplimentare cu privire la următorii pași ...
Cel mai bun pas următor este atunci când te abonezi la un alt pariu pentru a-l face prin banner-ul unui site cunoscut care îl face reclamă. Există o singură modalitate de a câștiga setul de la jucătorul pierdut; parerea mea poate obtine rezultate mai bune si mai imediate decat orice autoritate EGAE MGA IBAS. Am avut de 2 ori sa-mi spun companiei ca vor verifica documentele pe care le-am trimis, dar vor trece peste 2 saptamani de la audit. Le-am cerut ajutor imediat după, alin chiar dacă nu m-am înscris la bannerele lor, mi-au spus că vor face o excepție pentru mine, au contactat compania și au reușit să fiu plătit în aceeași zi, după 3-4 ore în ambele ocazii. infobeto, dacă îmi amintesc bine că am avut un banner de novibet, nu știu dacă mai face reclamă, a întrebat ea.
Ultima editare:

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,389
18,466
113
36
CARE ESTE FENERUL
Cel mai bun pas următor este atunci când te abonezi la un alt pariu pentru a-l face prin banner-ul unui site cunoscut care îl face reclamă. Există o singură modalitate de a câștiga setul de la jucătorul pierdut; parerea mea poate obtine rezultate mai bune si mai imediate decat orice autoritate EGAE MGA IBAS. Am avut de 2 ori sa-mi spun companiei ca vor verifica documentele pe care le-am trimis, dar vor trece peste 2 saptamani de la audit. Le-am cerut ajutor imediat după, alin chiar dacă nu m-am înscris la bannerele lor, mi-au spus că vor face o excepție pentru mine, au contactat compania și au reușit să fiu plătit în aceeași zi, după 3-4 ore în ambele ocazii. infobeto, dacă îmi amintesc bine că am avut un banner de novibet, nu știu dacă mai face reclamă, a întrebat ea.
O întrebare.

Dacă pagina pentru care ai solicitat ajutor a revenit cu răspunsul „Am vorbit cu compania că ai abuzat de fapt un termen și de aceea nu te pot plăti și au dovada că nu putem face ceva în acest sens” ce le-ai răspunde?

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
O întrebare.

Dacă pagina pentru care ai solicitat ajutor a revenit cu răspunsul „Am vorbit cu compania că ai abuzat de fapt un termen și de aceea nu te pot plăti și au dovada că nu putem face ceva în acest sens” ce le-ai răspunde?
În acest caz, mulțumesc tuturor celor care au fost dispuși să vă ajute, indiferent dacă a fost eficient sau nu. au găsit, de asemenea, problemele care nu puteau face nimic.
  • ca
reacţii: kerkireos

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,389
18,466
113
36
CARE ESTE FENERUL
În acest caz, mulțumesc tuturor celor care au fost dispuși să vă ajute, indiferent dacă a fost eficient sau nu. au găsit, de asemenea, problemele care nu puteau face nimic.
Sunt foarte fericit și vreau să cred că ai fi făcut-o indiferent de sumă.

Dar managerii (cei seniori pentru că nu mă pot ajuta aici) au încetat acest lucru. Motivul? Ce ai scris până la sfârșit a fost nepoliticos și nerecunoscător și, în mare măsură, au încetat să mai funcționeze.
Aș putea scrie multe exemple ore întregi. Dar cum spune un proverb chinezesc „O imagine cu o mie de cuvinte”, așa că voi merge cu 9 ani înainte de a vedea exemple și să vă judecați dacă managerii au făcut lucrurile corecte sau greșite.: semn:

https://www.infobeto.com/forum/thre...ΑΚΥΡΩΣΕΙΣ-ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΩΝ-ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΩΝ-sos.102429/ După ce ai citit totul în mesajul 92, vei găsi indignarea și de acolo a încetat să funcționeze

Vă rog, pur și simplu nu-mi înviați niciun localnic de acolo scriind și răspunzând :p

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
Cu toate acestea, în ceea ce mă privește, nu am chef să cer ajutor niciunui site, deoarece nu am încălcat niciun termen, așa că, pentru norocul meu înainte de blocare, am reușit să scap de toate pariurile mele câștigătoare în prealabil. Dacă îmi pierd banii, efectul este că CSKA a câștigat ce să spun ... au râs și cimenturile
  • ca
reacţii: al kapone

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,389
18,466
113
36
CARE ESTE FENERUL
@goal2

Ultima dată, însă, utilizatorul BetLaden îl cunoaște. Desigur, el a fost plătit și mulțumit dacă comportamentul nu a fost plătit într-un mod necunoscut. În timp ce celălalt pare să aibă o obligație, managerii se pare că ar trebui ajutați.
Rezultatul nu a funcționat, dar nu s-a auzit o mulțumire pentru interes.

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
După multă presiune și marcaj strâns în această dimineață, am fost redus la punctul în care contul meu a fost închis temporar și sub control detaliat din motive de securitate și cer tuturor celor de aici termenii și condițiile:

Nu am dreptul să cunosc cuvântul?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,389
18,466
113
36
CARE ESTE FENERUL
Acum de aceea o faci? Deoarece mulți au spus că termenii și condițiile primesc imediat un semn?

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
  • ca
reacţii: dimouliz

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
Acum de aceea o faci? Deoarece mulți au spus că termenii și condițiile primesc imediat un semn?

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
Dispoziția plină de umor a cumnatului meu, deci, practic, singura afacere scrisă împotriva „pretențiilor” mele au fost termenii și condițiile pe care le-am acceptat.

Oricare ar fi răspunsul incert pe care l-am primit, am căutat explicații specifice și am luat legătura cu ibas unde am deschis o dispută.

Pentru că primesc mesaje și știu că există homeopate, ori de câte ori există vreo dezvoltare, mă voi actualiza.

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
Ți-a răspuns Ibas, toate pot dura luni să știi dacă vrei să o citești imediat
Am înțeles-o, deși o cunoștință mi-a spus despre un termen care spune un timp maxim de verificare a contului de 8 săptămâni. Novi a răspuns încă o dată că acest proces necesită mult timp.

Cât despre ibas într-un e-mail personal pe care l-am trimis un răspuns cu câteva sfaturi, dincolo de faptul că disprețul este o procedură specifică pe care o faceți după înregistrarea pe pagina lor, scrieți tot ce atașați totul (chat-uri, capturi de ecran etc).

Am avut noroc pentru că atunci când contul a fost dezactivat nu am fost aruncat de pe pagina în care mă aflam, astfel încât am putut să țin o evidență a tuturor (solduri, pariuri și altele asemenea) când nu aveam cu adevărat nimic de teamă și o voi face până la sfârșit.

#mexritelous

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
Aceasta se referă, evident, la prieten:

10.2.2 Toate reclamațiile vor fi depuse într-o zi lucrătoare de la depunere. Departamentul de servicii pentru clienți vă informează despre numărul de înregistrare oficial al reclamației dvs. Ține cont că avem 8 săptămâni pentru a investiga reclamația dvs. și luăm decizia noastră finală.

Ori de câte ori teoretic, la cel puțin 8 săptămâni după închidere, ar trebui să vă spună cel puțin motivul și care sunt banii din cont.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,108
2,564
113
După multă presiune și marcaj strâns în această dimineață, am fost redus la punctul în care contul meu a fost închis temporar și sub control detaliat din motive de securitate și cer tuturor celor de aici termenii și condițiile:

Nu am dreptul să cunosc cuvântul?
Evident, știți că sigla vă va spune și știți ce ați făcut.

Au trecut aproape 10 ani de când au avut loc zvonurile și discuțiile despre termeni. Pur și simplu se opresc și nu dau cont nimănui.

Vă vor cita X, care spune că au dreptul să facă ceea ce le place și că conversația lor s-a încheiat.

Crezi că ai drepturi și bine, dar drepturile omului s-au încheiat aici și anul acesta pe această planetă

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
Evident, știți că sigla vă va spune și știți ce ați făcut.

Au trecut aproape 10 ani de când au avut loc zvonurile și discuțiile despre termeni. Pur și simplu se opresc și nu dau cont nimănui.

Vă vor cita X, care spune că au dreptul să facă ceea ce le place și că conversația lor s-a încheiat.

Crezi că ai drepturi și bine, dar drepturile omului s-au încheiat aici și anul acesta pe această planetă
Păi, amice, bine, dar o dată în caz (vreau să spun), vă voi povesti despre povestea a două cazuri în care am semnat termeni și condiții (împotriva companiilor din fața lor care sunt finalizate până la urmă).

1) companie aeriană care a plătit compensații pentru zborul pierdut (deși în principiu se referea la condițiile meteorologice)
2) Camera reparată numai pentru funcționarea defectuoasă în afara garanției și numai pentru că nu au raportat-o ​​la prima inspecție.

Ori de câte ori închid cu o notă de optimism, pentru că am sentimentul că există atât de mulți papagali, banii mei, pe care i-am câștigat în mod legitim după pariurile pe care compania însăși s-a decontat, le-aș lua sau le mulțumesc.

Și chiar l-am luat personal, nu sunt îngrijorat să cheltuiesc mai mult decât îmi datorez, ci doar să fiu corect.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,108
2,564
113
Păi, amice, bine, dar o dată în caz (vreau să spun), vă voi povesti despre povestea a două cazuri în care am semnat termeni și condiții (împotriva companiilor din fața lor care sunt finalizate până la urmă).

1) companie aeriană care a plătit compensații pentru zborul pierdut (deși în principiu se referea la condițiile meteorologice)
2) Camera reparată numai pentru funcționarea defectuoasă în afara garanției și numai pentru că nu au raportat-o ​​la prima inspecție.

Ori de câte ori închid cu o notă de optimism, pentru că am sentimentul că există atât de mulți papagali, banii mei, pe care i-am câștigat în mod legitim după pariurile pe care compania însăși s-a decontat, le-aș lua sau le mulțumesc.

Și chiar l-am luat personal, nu sunt îngrijorat să cheltuiesc mai mult decât îmi datorez, ci doar să fiu corect.
Nu v-am spus nicăieri că nu veți primi banii. De la început, ceea ce v-am spus a fost să faceți ceea ce spuneți și să aveți răbdare pentru a obține. Dacă acceptați acest lucru și începeți să refuzați să trimiteți documentele pe care le doriți, atunci veți perpetua problema și veți merge mult mai departe.

Dacă NoviBet este ceea ce spui aici, atunci vei avea parte de tulburări dificile. Există o companie care mi-a trimis bani timp de 2 ani până când sunt debitată, există și o companie care mi-a luat o mie de dolari și a dispărut.

mackis

New Member
11 Feb 2020
2
0
1
De asemenea, am propria mea problemă cu Novibet.
În 11 decembrie, când am încercat să retrag contul meu era închis. M-au întrebat apoi și le-am trimis exact ce mi-au cerut. De atunci le trimit e-mailuri la fiecare 2 săptămâni și mi-au răspuns, ceea ce este un proces îndelungat.
Am citit că mulți v-au trimis cu aceeași problemă. Ai primit în cele din urmă plătit sau ai furat banii?

dimouliz

New Member
5 Feb 2020
15
4
3
De asemenea, am propria mea problemă cu Novibet.
În 11 decembrie, când am încercat să retrag contul meu era închis. M-au întrebat apoi și le-am trimis exact ce mi-au cerut. De atunci le trimit e-mailuri la fiecare 2 săptămâni și mi-au răspuns, ceea ce este un proces îndelungat.
Am citit că mulți v-au trimis cu aceeași problemă. Ai primit în cele din urmă plătit sau ai furat banii?
Încă mai presez zilnic, într-un apel telefonic, despre care mi s-a spus că voi primi un răspuns în termen de săptămână și că nu îmi voi pierde câștigurile.

Dacă da, vorbim despre o mare afacere?

Predictii

• 19: 00
    Novasports 1HD
    • Brentford - Preston
  • 19: 15
    Novasports 2HD
    • Aris - Panathinaikos
  • 19: 15
    Novasports 3HD
    • OFI - olimpic
  • 20: 00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • 2019 - Premier League 2020
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Burnley - Lupii
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Newcastle - Tottenham
  • 20: 30
    Novasports 4HD
    • Milano - Parma
    Novasports 5HD
    • Bologna - Napoli
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Campionatul Spaniei 2019 - 2020
    Novasports 24 HD
    • Sampdoria - Cagliari
  • 21: 15
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Braga - Belenenses
  • 21: 30
    Novasports 1HD
    • AEK - PAOK
  • 22: 15
    COSMOTE SPORT 1 HD
  • 22: 45
    Novasports 2HD
    • Sassuolo - Juventus
    Novasports 3HD
    • Udinese - Lazio
    Novasports 4HD
    • Roma - Verona
    Novasports 5HD
    • Lecce - Fiorentina
    Novasports 5HD
    • Lecce - Fiorentina
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 23: 30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Porto - Lisabona Sporting
  • 16: 05
    Novasports 1HD
    • Atlanta - Cincinnati
  • 19: 00
    Novasports 2HD
    • Leeds - Barnsley
    COSMOTE SPORT 1 HD
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Everton - Vila Aston
    Novasports 1HD
    • Torino - Genova
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Barcelona - Osasuna
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Getafe - Atletico Madrid
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Real Sociedad - Sevilla
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Bilbao - Leganes
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mallorca - Granada
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Thelta - Levante
    COSMOTE SPORT 1 HD
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Southampton - Brighton
    Novasports 1HD
    • SPAL - Inter
  • 23: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    J Forum Bot: Juicyz a început un nou subiect numit "cyber.bet" în Pariuri Legale ...