Novibet mi-a blocat contul !!!

mackis

New Member
11 Feb 2020
2
0
1
Încă mai presez zilnic, într-un apel telefonic, despre care mi s-a spus că voi primi un răspuns în termen de săptămână și că nu îmi voi pierde câștigurile.

Dacă da, vorbim despre o mare afacere?
Aproape tot ceea ce tu și k ai păstrat. Încă nu am încercat să mă plâng la telefon. Probabil că voi încerca și asta.

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis
Puțin irelevantă ca răspuns la problema unui prieten, însă această condiție ca compania să nu poată răspunde pentru nicio eroare de performanță este cea mai scandalosă.

Adică, dacă comerciantul doarme pe tine, compania nu este de vină. Ne vor face chiar să depunem un proces la comerciant pentru a ne plăti? Cum ar fi să mergi la supermarket, să primești prețul greșit pentru un produs și să te întorci acasă să-l iei înapoi, deoarece a mers greșit și nu este nimic să rănești supermarketul să te rănești ...

Întrucât statul dă licențe unor astfel de companii, nu poate să stabilească un cadru de reguli și să împiedice compania să facă ceea ce le place?

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
De asemenea, am propria mea problemă cu Novibet.
În 11 decembrie, când am încercat să retrag contul meu era închis. M-au întrebat apoi și le-am trimis exact ce mi-au cerut. De atunci le trimit e-mailuri la fiecare 2 săptămâni și mi-au răspuns, ceea ce este un proces îndelungat.
Am citit că mulți v-au trimis cu aceeași problemă. Ai primit în cele din urmă plătit sau ai furat banii?
faceți o reclamație către IBAS
  • ca
reacţii: mackis

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Puțin irelevantă ca răspuns la problema unui prieten, însă această condiție ca compania să nu poată răspunde pentru nicio eroare de performanță este cea mai scandalosă.

Adică, dacă comerciantul doarme pe tine, compania nu este de vină. Ne vor face chiar să depunem un proces la comerciant pentru a ne plăti? Cum ar fi să mergi la supermarket, să primești prețul greșit pentru un produs și să te întorci acasă să-l iei înapoi, deoarece a mers greșit și nu este nimic să rănești supermarketul să te rănești ...

Întrucât statul dă licențe unor astfel de companii, nu poate să stabilească un cadru de reguli și să împiedice compania să facă ceea ce le place?
Toate companiile au propriile lor condiții.
doar unii dintre ei vă plătesc de obicei pentru greșelile lor și nu le schimbați mai târziu (OPAP, bwin, championsbet, netbet), unii te schimbă și nu îți dau bani (novibet,betshop,stoiximan deși ultima face greșeli flagrante și rareori nu reușește să plătească), iar unii o schimbă dacă se plictisesc prea mult (bet365).

în ceea ce privește statul doar cu mortarul, adică impozitele. nu este interesat de jucător

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
26 IOL 2010
6,000
3,729
113
Alexandroupolis
Toate companiile au propriile lor condiții.
doar unii dintre ei vă plătesc de obicei pentru greșelile lor și nu le schimbați mai târziu (OPAP, bwin, championsbet, netbet), unii te schimbă și nu îți dau bani (novibet,betshop,stoiximan deși ultima face greșeli flagrante și rareori nu reușește să plătească), iar unii o schimbă dacă se plictisesc prea mult (bet365).

în ceea ce privește statul doar cu mortarul, adică impozitele. nu este interesat de jucător
Când spun un stat, nu mă refer doar la Grecia, deoarece astfel de termeni sunt pan-europeni. Dar, deoarece Popol joacă și nu pierde niciun astfel de termeni, nici măcar nu le citește online.

Termenul cu cote greșite se aplică tuturor dacă nu greșesc, nu rezerv Novibet, le rezerv pe toate. Personal 365 mi-a făcut numere așa, dar mi-a fost bine când m-am trezit cu alte ocazii.
  • ca
reacţii: nklaps

nklaps

Membru bine-cunoscute
11 Mar 2016
1,520
2,880
113
Când spun un stat, nu mă refer doar la Grecia, deoarece astfel de termeni sunt pan-europeni. Dar, deoarece Popol joacă și nu pierde niciun astfel de termeni, nici măcar nu le citește online.

Termenul cu cote greșite se aplică tuturor dacă nu greșesc, nu rezerv Novibet, le rezerv pe toate. Personal 365 mi-a făcut numere așa, dar mi-a fost bine când m-am trezit cu alte ocazii.
În primul rând, pentru termenul „ceas cu alarmă”. Am avut mult timp să-l ascult! :)

Green a rămas cu mine într-o vară când jucam ceva dublu 2.5 sub ... Tasmania mi-a făcut la fel. Un sub 2.5 din 11.00, când a văzut că a ieșit, m-a plătit ...
În conversațiile telefonice cu Compania și având în vedere că jucasem deja un alt sub 2.5 și că acolo undeva în jurul orei 10.00 (și meciul a fost următorul), le-am spus (deloc amabil) "vrei să-mi spui de acum înainte dacă mâine este o greșeală evidentă sau vei aștepta să vezi rezultatul mai întâi"?
Pentru a nu se supara au vrut sa-mi ofere un bonus de 25 de euro! Cu siguranță m-ar putea împușca.

Nu ieși cu ei.
Pierzi o coroană, câștigă Literele.
Acceptați-l așa cum este.
Mi-aș dori să aibă doar oi pentru jucători. Ar fi cel mai bun.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
În primul rând, pentru termenul „ceas cu alarmă”. Am avut mult timp să-l ascult! :)

Green a rămas cu mine într-o vară când jucam ceva dublu 2.5 sub ... Tasmania mi-a făcut la fel. Un sub 2.5 din 11.00, când a văzut că a ieșit, m-a plătit ...
În conversațiile telefonice cu Compania și având în vedere că jucasem deja un alt sub 2.5 și că acolo undeva în jurul orei 10.00 (și meciul a fost următorul), le-am spus (deloc amabil) "vrei să-mi spui de acum înainte dacă mâine este o greșeală evidentă sau vei aștepta să vezi rezultatul mai întâi"?
Pentru a nu se supara au vrut sa-mi ofere un bonus de 25 de euro! Cu siguranță m-ar putea împușca.

Nu ieși cu ei.
Pierzi o coroană, câștigă Literele.
Acceptați-l așa cum este.
Mi-aș dori să aibă doar oi pentru jucători. Ar fi cel mai bun.
dacă ai insistat și ai fi făcut o reclamație către IBAS, probabil că ți-ai fi dat toți banii pe care i-ai luat din schimbarea performanței. inițial mi-au oferit 50 de euro în cupoane de pariere, apoi mi-au oferit 100, apoi 180 (care au fost banii pe care mi-au luat-o înapoi), dar deja mă plângem la IBAS și eram reticent să le doresc pe toate și 180 , în numerar și voucherele au donat și m-au sunat și mi-au spus că mă vor da, atât timp cât retrag reclamația (și bineînțeles că au înregistrat-o). Am primit 180 de euro și am retras reclamația.

iar un alt membru (nu-mi amintesc ce spune el) a scris că a primit ai lui, dar au fost plătiți toți, așa că a mers la IBAS.

nu le da. mergi la IBAS.

kikliakop

New Member
14 Feb 2020
1
0
1
de dragul meu, am deschis un cont novibet cu numele de utilizator kikiakop în iulie 2019, mi-am trimis documentele de identificare și am fost identificat. În tot acest timp, mă jucam fără probleme, făcând numeroase depozite vivawallet și volume medii regulate (20 - 100 de euro în medie) chiar și la 29 ianuarie 2020, unde am făcut o retragere de 490 de euro, iar banii au intrat în contul viva în 2 ore. Totul a început când am primit un bilet la loterie, duminică trecută, unde am câștigat 25 pentru 1700 de euro. Am fost inițial pusă în cont (de exemplu, 0,97 minute pariu maxim) când am cerut o retragere de 900 de euro (restul l-am obținut pentru bine). slot și vezi cum merge cu limitele) nu îmi dau banii. Am solicitat retragerea de 900 de euro cu un viva miercuri, ora 8.20, azi-noapte, după 24 de ore, i-am contactat în chat și mi-au spus că retragerea este în proces de verificare. Când am cerut un orar mai precis, ei nu au răspuns la nimic specific și încercau să mă închidă cu expresia, există altceva care să vă servească. Consecința acestui comportament a fost să mă enervez și să le spun că am fost nedreptățit pe nedrept și că sunt însărcinată. Apoi, agentul de chat m-a informat că contul meu a fost blocat de la sine pentru propria mea protecție. Când m-am plâns, mi-a spus că acționează în conformitate cu legislația !!! în urma propriei afirmații potrivit căreia jocurile de noroc mă doare, ceea ce este neadevărat, așa cum rezultă din chat-uri, am afirmat clar că comportamentul de chat-uri mă confundă. Când am întrebat ce se va întâmpla, cu restul banilor (retragere 1783-900 = 873) mi-au spus dacă vor să-i ramburseze și am răspuns că da, și conversația s-a încheiat. În sfârșit, ieri nu l-au introdus și am contactat din nou Chat și am întrebat când vor fi disponibili banii și mi-au spus în următoarele zile !!!!, fără să știu ora exactă.De data asta au citat un volum mare de muncă. Când am cerut să aflu cât de legitimă este auto-blocarea din moment ce nu am cerut-o sau nu am avut jocuri de noroc, răspunsul pe care l-am primit a fost „te-am anunțat” însemnând răspunsul la chat-ul meu anterior, presupus pentru propria mea protecție !!! Astăzi nu au băgat banii și nu au trimis nici cel mai mic indiciu de a cere nimic. În lumina celor de mai sus, aș dori să vă cer ajutorul și să răspundeți la următoarele întrebări - acestea sunt enumerate în chat

1. Cât de legitimă este o autoexcludere pe care nu mi-am cerut-o în timp ce pariurile nu mă ridică nici măcar problema cu circumstanțele în care a avut loc? - Nu am fost responsabil pentru abuz, informații false. Excluderea de sine nu mi-am cerut-o

2. De ce îmi întârzie banii în timp ce o pot face în 2 ore de la retragerea anterioară

3. Timp de atâtea luni în care am fost lăudat și identificat pe deplin, am fost bun pentru ei, deoarece nu au spus nimic

4. Este o coincidență că totul a început de la 25 de euro 1700

5. Acordul meu a avut 6-8 curse în diferite curse, deoarece mă pot acuza și nu au făcut-o încă.

6. Dacă mediați, vă veți mai supăra și îmi vor mânca banii și ce pot face
7. Ce să fac când nu au cerut nimic în ultimele 2 zile și cât timp așteptați să vină banii în timp ce știu că pot face asta în 2 ore.

nickbin

New Member
18 Nov 2017
28
9
3
Eu joc în trei companii chiar acum. Nu sume mari. Încerc să fac 50 de euro pe săptămână și îmi pot permite. Odată ce simt că am un bun management al capitalului meu, cealaltă preocupare a mea este că voi trece neobservat.
M-am gândit cândva că jocul de 5 zile este suficient pentru a-i opri să facă acest lucru. Din experiența personală vă spun că nu este adevărat. Nici ei nu vor să piardă nici un cent.

Deci, ce fac pentru a evita limitarea, controlul consumat de timp asupra datelor mele etc etc?

Întotdeauna mici retrageri și uneori după o zi bună. Retrageți întotdeauna după o zi de pariere proastă.
Livebets sporadici la întâmplare sau câțiva euro aruncați în sloturi.

Nu-ți spune altă idee

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
de dragul meu, am deschis un cont novibet cu numele de utilizator kikiakop în iulie 2019, mi-am trimis documentele de identificare și am fost identificat. În tot acest timp, mă jucam fără probleme, făcând numeroase depozite vivawallet și volume medii regulate (20 - 100 de euro în medie) chiar și la 29 ianuarie 2020, unde am făcut o retragere de 490 de euro, iar banii au intrat în contul viva în 2 ore. Totul a început când am primit un bilet la loterie, duminică trecută, unde am câștigat 25 pentru 1700 de euro. Am fost inițial pusă în cont (de exemplu, 0,97 minute pariu maxim) când am cerut o retragere de 900 de euro (restul l-am obținut pentru bine). slot și vezi cum merge cu limitele) nu îmi dau banii. Am solicitat retragerea de 900 de euro cu un viva miercuri, ora 8.20, azi-noapte, după 24 de ore, i-am contactat în chat și mi-au spus că retragerea este în proces de verificare. Când am cerut un orar mai precis, ei nu au răspuns la nimic specific și încercau să mă închidă cu expresia, există altceva care să vă servească. Consecința acestui comportament a fost să mă enervez și să le spun că am fost nedreptățit pe nedrept și că sunt însărcinată. Apoi, agentul de chat m-a informat că contul meu a fost blocat de la sine pentru propria mea protecție. Când m-am plâns, mi-a spus că acționează în conformitate cu legislația !!! în urma propriei afirmații potrivit căreia jocurile de noroc mă doare, ceea ce este neadevărat, așa cum rezultă din chat-uri, am afirmat clar că comportamentul de chat-uri mă confundă. Când am întrebat ce se va întâmpla, cu restul banilor (retragere 1783-900 = 873) mi-au spus dacă vor să-i ramburseze și am răspuns că da, și conversația s-a încheiat. În sfârșit, ieri nu l-au introdus și am contactat din nou Chat și am întrebat când vor fi disponibili banii și mi-au spus în următoarele zile !!!!, fără să știu ora exactă.De data asta au citat un volum mare de muncă. Când am cerut să aflu cât de legitimă este auto-blocarea din moment ce nu am cerut-o sau nu am avut jocuri de noroc, răspunsul pe care l-am primit a fost „te-am anunțat” însemnând răspunsul la chat-ul meu anterior, presupus pentru propria mea protecție !!! Astăzi nu au băgat banii și nu au trimis nici cel mai mic indiciu de a cere nimic. În lumina celor de mai sus, aș dori să vă cer ajutorul și să răspundeți la următoarele întrebări - acestea sunt enumerate în chat

1. Cât de legitimă este o autoexcludere pe care nu mi-am cerut-o în timp ce pariurile nu mă ridică nici măcar problema cu circumstanțele în care a avut loc? - Nu am fost responsabil pentru abuz, informații false. Excluderea de sine nu mi-am cerut-o

2. De ce îmi întârzie banii în timp ce o pot face în 2 ore de la retragerea anterioară

3. Timp de atâtea luni în care am fost lăudat și identificat pe deplin, am fost bun pentru ei, deoarece nu au spus nimic

5. Acordul meu a avut 6-8 curse în diferite curse, deoarece mă pot acuza și nu au făcut-o încă.

7. Ce să fac când nu au cerut nimic în ultimele 2 zile și cât timp așteptați să vină banii în timp ce știu că pot face asta în 2 ore.
faceți o reclamație către IBAS

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,552
113

Evident, este o problemă pentru a câștiga cât mai puțini bani, dar din moment ce toți faceți bine, puteți să vă dați o marjă cu 3-4 zile înainte de atac.

Nu cred că există vreun motiv să nu fiți plătit, dar iată că trebuie să așteptați să ceară niște documente sau să fie întârziați ca un scorpion. Răbdare.

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Nu vă va costa bani, vă garantez că veți fi plătit până la ultimul cent. Faceți doar un mic modul. Este controlat de IBAS și este inadecvat ca un card norocos să nu vă plătească

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
@goal2

Ultima dată, însă, utilizatorul BetLaden îl cunoaște. Desigur, el a fost plătit și mulțumit dacă comportamentul nu a fost plătit într-un mod necunoscut. În timp ce celălalt pare să aibă o obligație, managerii se pare că ar trebui ajutați.
Rezultatul nu a funcționat, dar nu s-a auzit o mulțumire pentru interes.

Acum articolul (am avut timp să intru) și l-am citit cu interes ..

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
novibetul a luat-o în altă parte. în fiecare zi și cineva se blochează. s-a terminat și mi se par bettblob-urile. vrea prima ca fiind cea mai proastă companie și probabil o va lua. oricum ar fi foarte interesat de un astfel de sondaj. care este cea mai proastă companie pentru dvs. în opinia dumneavoastră
  • ca
reacţii: FunBet

theosAntonis

New Member
17 Feb 2020
14
8
3
Care este cel mai rău este foarte relevant și depinde de criteriile pe care le-ați setat (cât de repede se limitează, dacă nu are un sistem de recompense, dacă are plăți foarte lente, dacă primiți uleiul să vă plătească, dacă plătiți până la urmă, dacă anulează pariurile, dacă există suficiente piețe și cote bune pentru modul tău de a paria etc. Nu mi-am dat seama încă cel mai rău. stoichiman, dacă îndrăznește să mănânce banii pe care îi am acum, pentru că este o sumă imensă. Cel mai puțin rău este OPAP mai degrabă. M-a lăsat să câștig mult, iar când m-a limitat mi-a pus banii în cardul meu, fără glumă.

Cât despre Novi însăși, și asta este rău. m-a limitat fără a fi nevoie să ridic mult, dar limita era de așa natură încât tot jucam ceva mic. Apoi a venit punctul final al stilului de profit net de 1 euro în Euroliga. Aceasta a fost acum câteva luni. Nu am fost niciodată blocată ca tine, dar nu aveam nicio barieră. Mi-am tras banii, m-au întrebat ce vă cer și ei, adică auto-identificare, certificare mobilă, capturi de ecran. I-am trimis, i-am acceptat și m-am plătit a doua zi. Rețineți că Novi a acceptat selfie-ul cu identitatea pe care nu a acceptat-o stoichiman, și respins ca „tulbure”. Doamne ferește
  • ca
reacţii: FunBet

karateka97

New Member
20 Feb 2020
18
3
3
Pentru a da o notă de optimism celor blocați de Novi.
În timp ce mă identificam normal și mai sus și mă jucam ca un domn, la un moment dat în timp ce strângem o cantitate foarte mare, jucam în principal live, într-o dimineață contul meu era blocat ...
Au cerut dovada tranzacțiilor cu salariu, fotografie față în față și un certificat mobil. Am trimis în 2 minute. Cu toate acestea, nu mi-au deschis contul.
Am împins-o mult pe Novi și am împins un site de pariuri de la care învățasem novibetul, iar prin banner-ul său scrisesem despre acesta. Acest site l-a contactat pe Novi și poate a jucat un rol.
Mi-am trimis și alte documente pentru a-i convinge că sunt eu, să termin.
În general am trimis cele șase
ID, permis de conducere, fotografie de identitate, certificat mobil, hârtie CAP, autorizație fiscală, factură de energie electrică, factură de încărcare și prin capturi de plată + capturi de ecran cu card de debit, deoarece am depus în ambele moduri, broșură bancară, captură de ecran e Banca bancară cu iban, captură de ecran e Banking cu card de debit, captură de ecran e banking din extrasul e care îmi vine în fiecare lună și poate uit ceva.
De asemenea, am apelat deja la ibas pentru un pariu care a fost anulat pentru mine (baschetul Zaragoza PAOK) și am fost refuzat
Profit de 150 €. Imediat ce contul a fost blocat, a existat și o a doua anulare a pariului în meciul Verona Juventus, unde am fost lipsit de 2 € profit.
Desigur, îl informasem pe Novi despre apelurile ibas. A doua zi, mi-au deschis contul, mi-au spus să cer retrageri, pe care le-am cerut. Banii au intrat în cardul meu câteva zile mai târziu, dar mi-au făcut o barieră permanentă, ceea ce nu avea niciun sens, întrucât stabiliseră deja o limită extrem de mică și o întârziere uriașă în direct.
Așadar, probabil sunt singurul care pare să fie plătit. Sper că și tu vei fi plătit. De asemenea, aștept ibas pentru pariurile anulate. De departe, cea mai proastă companie este Novi.

Aveți răbdare tuturor și faceți pe toți să apeleze la ibas

theosAntonis

New Member
17 Feb 2020
14
8
3
De asemenea, am apelat deja la ibas pentru un pariu care a fost anulat pentru mine (baschetul Zaragoza PAOK) și am fost refuzat
Profit de 150 €. Imediat ce contul a fost blocat, a existat și o a doua anulare a pariului în meciul Verona Juventus, unde am fost lipsit de 2 € profit.
Ce scuză au făcut pariurile?

karateka97

New Member
20 Feb 2020
18
3
3
Ce scuză au făcut pariurile?
Zaragoza, când am jucat-o pentru a bate PAOK live, mi-au spus că site-ul are o problemă și că este greșit. Desigur, nu cred asta. Chiar în acea zi a început spirală ascendentă. Singur, au urcat cu toții într-un tren și au decis să mă frâneze destul de tare, mi-au dat un pariu gratuit de 50 € pentru a mă salva.
Plătisem pariul în mod normal, iar anularea, precum și actualizarea prin e-mail au venit târziu noaptea.
Pentru Verona și Juventus, vorbim despre jaf. Am jucat peste 2,5 goluri și la scurt timp după aceea am marcat un gol pentru Verona. Obiectivul a ajuns la cel puțin 5 minute de la pariul meu și Novi, deși inițial l-a achitat în mod natural, 2 zile mai târziu, când contul meu a fost temporar blocat, a trimis un e-mail în care a spus că pariul nu a mai rămas !!!! Și a primit banii înapoi.
Știe cineva cu adevărat unde pot găsi ora exactă în care a fost marcat penalty-ul Verona și a venit golul? Indiferent de minutul în care a intrat obiectivul. Este ușor de găsit. Vreau ora exactă pentru a arăta acest lucru la ibas și o compar cu ora la care a fost jucat pariul meu, pentru care am trimis deja ecranul

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Știe cineva cu adevărat unde pot găsi ora exactă în care a fost marcat penalty-ul Verona și a venit golul? Indiferent de minutul în care a intrat obiectivul. Este ușor de găsit. Vreau ora exactă pentru a arăta acest lucru la ibas și o compar cu ora la care a fost jucat pariul meu, pentru care am trimis deja ecranul
prietene, trimite un mesaj lui Balaton. el va fi sigur că vă va spune

panosgtr4460ab123

New Member
17 Jan 2020
29
7
3
baietii cea mai proasta companie va fi problema este de a găsi o modalitate de a reacționa. Am citit diferite Ok forum aici vrea să protejeze legitimitatea Și bine făcut, dar când o companie iese Deci greșit funcționează și atunci dacă joci, spune că ești ilegal, atunci este vina mea faci cote greșite și apoi renunți De ce nu le joci dacă face greșeala face greșeala pe care eu o plătesc

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Stuttgart - Hamburg
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    cosmicsports Forum Bot: Cosmicsports a lansat un nou subiect intitulat „De ce pierdem în fotbal ...