Novibet mi-a blocat contul !!!

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
baietii cea mai proasta companie va fi problema este de a găsi o modalitate de a reacționa. Am citit diferite Ok forum aici vrea să protejeze legitimitatea Și bine făcut, dar când o companie iese Deci greșit funcționează și atunci dacă joci, spune că ești ilegal, atunci este vina mea faci cote greșite și apoi renunți De ce nu le joci dacă face greșeala face greșeala pe care eu o plătesc
Cred că unele companii funcționează cu un truc. arunci cu intenție brânza pentru a intra în lentilă.
te îndemn să depui. dacă veți pierde, vor obține. Dacă veți câștiga, nu vă vor plăti ceea ce promit.
câteva exemple vă rog.
altii ofera un bonus de reincarcare incredibil de stil depus 500 pentru a obtine 250 de euro (grupul le face), iar daca castigi 2-3 pariuri te limiteaza la 1 euro si ai 2 mii de lire si trage parul daca Anulezi bonusul și pierzi o mulțime de profituri, deoarece banii tăi sunt legați de banii bonusului.
η betsop de exemplu, are unele profituri incredibile de pre-joc la baschet la persoane din afara. Dacă faceți greșeala depunerii și jocului (nu vorbim despre jocul de 1-2 euro), vă face o întârziere mare (!!!!) și haideți să fim un joc prealabil și în sfârșit, există un mesaj pe ecran că nu acceptă pariul, iar rambursarea scade brusc, DAR FĂRĂ SCHIMBAREA performanței producătorului de cote !!!!!!!! Adică, pur și simplu își face profitul de 15% din ceea ce era la 6%, de exemplu, ai depus o sumă respectabilă, dar betsop și ai apăsat-o. dacă poți găsi ceva de învățat, deoarece merită să faci trucul cu întârzierea și schimbarea performanței.
și bineînțeles, există cazuri de novici, care oferă performanțe în direct, mai mari decât restul pieței la 1 punct. dacă pierzi totul bine. dacă câștigi, poți fi anulat după cum a scris prietenul tău ieri. și mai departe betsop avea aceeași problemă. până când bet365 mi-a schimbat plata, dar acesta este ceva mai scump decât celălalt mi-a plătit-o tot timpul, dar tot a trebuit să merg ibas etc, iar campioneta a anulat celălalt pariu de 25 de euro, care l-ar costa 3000 +. știau că prețul corect nu era 125, ci 5, cu puțin timp înainte de meci (la urma urmei, îl corectaseră), dar probabil credeau că 5 era o revenire de 15-20% pentru a veni și l-au lăsat la 25k. dacă au pierdut, așa cum s-a întâmplat, o anulare a pariului.
și, desigur, există companii care știu că unele conturi sunt false sau că s-au jucat cu același dispozitiv sau cu același wifi, sau că cineva se joacă cu skril eventual să aveți mai multe conturi și să trimiteți bani dintr-un loc în altul. te lasă să te depui și să te joci invizibil. cu cât depui mai mult, cu atât mai bine pentru ei. pentru că dacă vă pierdeți unul dintre ei. Dacă câștigați, atunci cereți doar banii, ei spun „laudă-te pentru același IP, nu vă voi plăti” sau „trimiteți-mi încă 20 de înregistrări” (știu că probabil nu au utilizatori, deoarece nu se joacă ei înșiși) sau „spune-mi povestea ta la skrilși dacă ați intervenit cu alții care joacă acest pariu și sunteți aceeași persoană, atunci vă mănânc banii. "

acestea nu sunt lucruri frumoase. ilegalitatea și frauda nu sunt combătute cu frauda.
soluția este legalitatea și prevenirea, fără a răspunde la fel în esență.
este ca și cum te-ai lăsa să furi sau să omori poliția (în timp ce el înțelege că ești hoț, criminal etc), pentru că dacă prinde un hoț etc, va primi bonusuri în numerar, dacă te prigonește înainte de a fura, zici, ieși de aici. pizde, știm că ești o molie.
Cred că pentru bătăușii care înțeleg din prima zi că ceva este suspectat, ei sunt călcați în picioare, nu îi lăsați să joace, nu îi lăsați să facă nimic și, dacă au făcut ceva în stilul contrafacerii, anunțați-i. dar acestea pentru a face din 1-500-1000 de euro fiecare (cu excepția cazului în care pariază) le lasă să joace și astfel sunt o mulțime de ei care fac maimuțe, acest 2000-500-1000 așa mai departe, se dovedește grozav .
un tip mi-a verificat povestea. Nu știu dacă este adevărat pentru că nu-l cunosc bine, am vorbit de câteva ori. verificați dacă o companie cunoscută face o afacere de mătură de 1-2 ori pe an. le permite să depună și să joace conturi false cu pariuri sigure, sperând să obțină profiturile de la alte companii. dacă câștigă mulți bani și cer bani de la utilizatori, încep o afacere de mătură, cerând 100 de înregistrări și nu au nimic de-a face. Nu scriu un nume de companie pentru că nu am avut un prieten care să realizeze asemenea profiluri false și skril etc, așa că transmit o poveste pe care am auzit-o de la un tip despre care am vorbit de 1-2 ori, dar nu pot exclude să fiu adevărat

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Cu câteva zile în urmă, însă, IBAS a acordat Novibet un premiu pentru anul pe care l-a lăsat, astfel încât companiile „bune-rele” nu pot fi discutate. Există companii care o fac pentru tine și cele care nu o fac pentru tine.

SP: Nicio companie nu va face vreodată un jucător acceptabil, care va juca cel mai mare randament de pe piață, întoarcerea uitată, întoarcerea greșită a crapului și o știți. Jucătorul revine dacă vrea să-și asume riscul sau dacă vrea să-l evite.

În general, companiile au fost lovite în trecut de alții care au făcut lucruri similare și nu o vor mai tolera. Jucătorul crede că poate avea autoritate asupra corporației, dar nici o corporație nu este interesată de jucătorul care pierde, deoarece va avea 10x mai multe înregistrări în același timp. Dacă sunteți un jucător care face ture mari, remize mici, lasă o mulțime de bani în cont și, în general, arată smerenie jucând trucul și alungând binecunoscutul goană, nu va cauza probleme. Dar cred că nu este înțelept să fii un astfel de jucător

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Cu câteva zile în urmă, însă, IBAS a acordat Novibet un premiu pentru anul pe care l-a lăsat, astfel încât companiile „bune-rele” nu pot fi discutate.
Probabil că nu va primi premiul așa cum o face anul viitor. : mascate:

Nici o companie nu va face vreodată un jucător acceptabil care va juca cel mai mare randament de pe piață,
atunci când aceste companii nu fac aceste rentabilități, dar nu vrem să le jucăm. nu suntem proști să jucăm la 4,50 cote ceea ce ne oferă cineva la 7,00 cote. dacă nu vrem să jucăm 7,00 să punem 4,50 ca toți ceilalți.

și așa cum ai spus pe bună dreptate, nu este înțelept să te joci cu marinada. deci vei afla valoarea pe care o merită

sigourakias1

New Member
20 Feb 2020
5
1
1
Probabil că nu va primi premiul așa cum o face anul viitor. : mascate:

atunci când aceste companii nu fac aceste rentabilități, dar nu vrem să le jucăm. nu suntem proști să jucăm la 4,50 cote ceea ce ne oferă cineva la 7,00 cote. dacă nu vrem să jucăm 7,00 să punem 4,50 ca toți ceilalți.

și așa cum ai spus pe bună dreptate, nu este înțelept să te joci cu marinada. deci vei afla valoarea pe care o merită

dar nimeni nu răspunde la rațional ...
cine ne spune că companiile lasă marile greșeli în mod deliberat ... este evident că mulți vor cădea în capcană cu această greșeală ... ori de câte ori se întâmplă 2 lucruri ... sau pariul va fi pierdut ... (nu va exista vorbesti, nici jucatorii nu vor spune nimic in afara de partenerii lor) sau vor castiga pariul ori de cate ori firma spune ca are dreptul sa o anuleze ... esti softball ???? nu înțelegeți cât de bine este acest lucru; și nu a fost găsit niciun procuror care să îi blocheze pentru o tentativă frauduloasă clară. numai cântarele proprii; cum să o facă ... trebuie să o înțeleagă bine! greșeala de a plăti pentru asta și au companii mari cu profituri mari, etc. dacă nu te doresc pentru clientul lor ... dă-ți toți banii și mult noroc !! treziti-va !!!

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,732
2,565
113
cine ne spune că companiile lasă marile greșeli în mod deliberat ... este evident că mulți vor cădea în capcană cu această greșeală ... ori de câte ori se întâmplă 2 lucruri ... sau pariul va fi pierdut ... (nu va exista vorbesti, nici jucatorii nu vor spune nimic in afara de partenerii lor) sau vor castiga pariul ori de cate ori firma spune ca are dreptul sa o anuleze ... esti softball ???? nu înțelegeți cât de bine este acest lucru; și nu a fost găsit niciun procuror care să îi blocheze pentru o tentativă frauduloasă clară. numai cântarele proprii; cum să o facă ... trebuie să o înțeleagă bine! greșeala de a plăti pentru asta și au companii mari cu profituri mari, etc. dacă nu te doresc pentru clientul lor ... dă-ți toți banii și mult noroc !! treziti-va !!!

Dar de multe ori îl lasă sofisticat și la fel și jucătorii care vor să iasă în evidență.

sigourakias1

New Member
20 Feb 2020
5
1
1
Dar de multe ori îl lasă sofisticat și la fel și jucătorii care vor să iasă în evidență.

Da, dar pericolul nu este ca jucătorii să iasă în evidență ... lăsați-i să o facă corect ... riscul este că în esența unei lupte care are trei puncte și o parte cu una greșită ... SUBSTANȚA NU ESTE CAZUL LA KERDISEIS !!!
cât este corect? ai o capcană să-ți mănânci banii?
Ultima editare:

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Am scris ceva mai multe despre ele, am scris același mai jos. Sunt de acord în termeni generali

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Ce este corect? Este cazinoul corect? Când câștigi la cazinou, nu te-au ținut până nu le-ai pierdut? Nu te alungă, deci nu câștigi, ci tu? Care este diferența dintre companiile de pariuri? Evident, nu sunt interesați să păstreze jucători care cunosc șansele sau să-i plătească pe cei care au găsit greșelile.

Nu există dreptate atunci când aveți de-a face cu ei. Te joci cu riscul și responsabilitatea propriei tale. Știi că pariul poate fi anulat, nu ești plătit și nu ai cont.

Da, nu este corect, nu este corect să plătești 650 de euro și nici nu este corect să nu îi lase pe sirieni să meargă italieni germani etc și să-i înghesuiți în insule, nici măcar nu este corect să plătească taxe municipale telefonul cu benzină etc. Singurul răspuns pe care îl au pentru noi toți care solicită dreptate este „HISTIKAME”. Simplu și frumos.

Și atunci vă vor spune că, dacă nu vă place, nu vă jucați, găsiți altceva de făcut, plantați cactus.

karateka97

New Member
20 Feb 2020
18
3
3
Mii de mulțumiri, mulțumesc, înainte de a-ți trimite chiar un mesaj, ai încărcat ceva care te-ar putea ajuta. Randamentele sunt 1x2;
Acum mă uit la ecranul pariului meu. Sunt 23:30 și 17 secunde. Cred că am speranțe bune de a fi plătit. Golul a venit în 23:32 văd, iar șansele pentru lovitura de pedeapsă au fost blocate la finalul minutului 23:30.

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Nu ti-am spus?

balaton = garanție

și am fost ajutat de o echipă cu IBAS

CRED SA PLATESC. ÎN BUNURĂ

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Mii de mulțumiri, mulțumesc, înainte de a-ți trimite chiar un mesaj, ai încărcat ceva care te-ar putea ajuta. Randamentele sunt 1x2;
Acum mă uit la ecranul pariului meu. Sunt 23:30 și 17 secunde. Cred că am speranțe bune de a fi plătit. Golul a venit în 23:32 văd, iar șansele pentru lovitura de pedeapsă au fost blocate la finalul minutului 23:30.
Da 1-x-2 este

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Băieți, dacă vă întreb ceva dacă mergeți la o bancă pentru a obține un împrumut sau a semna un contract de credit sau a face un contract de telefon cu o companie, nu veți citi termenii? Pariind de ce să nu o faceți astfel încât să citiți termenul de eroare palpabilă pentru a ști în sfârșit că valoarea nu este valium, ci poate fi dăunătoare?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
43,285
18,385
113
36
CARE ESTE FENERUL
Și totuși, pentru telefonie vă voi spune că 99% nu citesc termenii și în împrumutul pe care angajatul vă spune că sunteți de acord, deoarece credeți că "acum mă voi așeza să citesc 4-5 pagini cu litere mici și minuscule?" O bucurie de explicat »

Leneșul tuturor. Câte persoane au citit manualul unui dispozitiv care cumpără această garanție pentru a vedea ce folosește sau scrie 100% broșură. Iată, așadar, gândirea „hai pe un pariu că voi renunța puțin la ceva”. Apoi te în serios și înveți alte trucuri, apoi mergi la lână și te obosești.

Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
  • ca
reacţii: Balaton

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Băieți, dacă vă întreb ceva dacă mergeți la o bancă pentru a obține un împrumut sau a semna un contract de credit sau a face un contract de telefon cu o companie, nu veți citi termenii? Pariind de ce să nu o faceți astfel încât să citiți termenul de eroare palpabilă pentru a ști în sfârșit că valoarea nu este valium, ci poate fi dăunătoare?
Când vă spun: „Nu vom face un pariu, nu avem nevoie de companii, la ce ne-au cerut să ne înscriem”, iar lucrurile s-au terminat.
  • ca
reacţii: Balaton

sigourakias1

New Member
20 Feb 2020
5
1
1
Ce este corect? Este cazinoul corect? Când câștigi la cazinou, nu te-au ținut până nu le-ai pierdut? Nu te alungă, deci nu câștigi, ci tu? Care este diferența dintre companiile de pariuri? Evident, nu sunt interesați să păstreze jucători care cunosc șansele sau să-i plătească pe cei care au găsit greșelile.

Nu există dreptate atunci când aveți de-a face cu ei. Te joci cu riscul și responsabilitatea propriei tale. Știi că pariul poate fi anulat, nu ești plătit și nu ai cont.

Da, nu este corect, nu este corect să plătești 650 de euro și nici nu este corect să nu îi lase pe sirieni să meargă italieni germani etc și să-i înghesuiți în insule, nici măcar nu este corect să plătească taxe municipale telefonul cu benzină etc. Singurul răspuns pe care îl au pentru noi toți care solicită dreptate este „HISTIKAME”. Simplu și frumos.

Și atunci vă vor spune că, dacă nu vă place, nu vă jucați, găsiți altceva de făcut, plantați cactus.

Ori de câte ori cu această logică ar trebui să o sigilăm și să acceptăm orice ...
tocmai de aceea suntem cine suntem ... pentru că nu suntem blocați
cei care scriu că așa stau lucrurile ... acceptă-l ... nu plânge despre asta ... tot ceea ce servesc sunt interesele companiilor !!
aceste companii vor să-l închidă și să-l închidă
  • Haha
reacţii: Grim Reaper

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Ori de câte ori cu această logică ar trebui să o sigilăm și să acceptăm orice ...
tocmai de aceea suntem cine suntem ... pentru că nu suntem blocați
cei care scriu că așa stau lucrurile ... acceptă-l ... nu plânge despre asta ... tot ceea ce servesc sunt interesele companiilor !!
aceste companii vor să-l închidă și să-l închidă
Băiețelul meu, nu l-ai înțepă, chiar înainte de a vorbi, spunea „mag, pentru problemele cu care ai de-a face cu responsabilitatea principală sunt eu și prietenii și cunoscuții mei, am furat 1500 de companii în moduri diferite și le-am obligat să muncească condițiile care acum sunt dezbrăcate și dezbrăcate de tine ". Fii mut întâi, apoi nu-l bloca. Faceți-vă lupta și oriunde vă duce, veniți să prezentați bezea pentru propriul război personal nu vă onorează.

Nu vă blocați, dar sunt sigur că ați căutat pakistanezii, pacienții din spital, barurile și orice alte liste aveți și trebuie să vă găsiți un selfie pentru a obține banii, niciodată ...

FunBet

Membru activ
12 Mar 2018
168
204
43
Băiețelul meu, nu l-ai înțepă, chiar înainte de a vorbi, spunea „mag, pentru problemele cu care ai de-a face cu responsabilitatea principală sunt eu și prietenii și cunoscuții mei, am furat 1500 de companii în moduri diferite și le-am obligat să muncească condițiile care acum sunt dezbrăcate și dezbrăcate de tine ". Fii mut întâi, apoi nu-l bloca. Faceți-vă lupta și oriunde vă duce, veniți să prezentați bezea pentru propriul război personal nu vă onorează.

Nu vă blocați, dar sunt sigur că ați căutat pakistanezii, pacienții din spital, barurile și orice alte liste aveți și trebuie să vă găsiți un selfie pentru a obține banii, niciodată ...

O modalitate de a fura companii este prin vânarea bonusurilor prin mai multe conturi. Restul anului 1499 nu știu. Dimpotrivă, companiile te obligă să creezi mai multe conturi, deoarece impun limite de îndată ce își dau seama că vei primi ceva bani. Prin urmare, mai multe conturi sunt responsabilitatea companiilor, nu a jucătorilor. Cu excepția cazului în care cineva crede că din cauza vânătoarei bonus, acest comportament de pariere este rău, așa că ridic mâinile sus.

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Leipzig
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Aristarh Forum Bot: Aristarchos a început un nou subiect numit „Companiile OPAP sau Internet ...