Novibet mi-a blocat contul !!!

Ceea ce s-a scris despre „justiție” și „legalitate” la pariuri este mai distractiv decât comentariile de la pagina 4 .. Ca fan al mașinilor rapide, în primele ore ale zilei de miercuri am citit ca de obicei un grup de fb pentru sporturi și văd o postare cu nenorocire în Voulia cu o Corvette Z06 neagră. După cum veți ști deja, șoferul ei, în timp ce „împingea” cu o altă mașină cu peste 200 de kilometri, a căzut pe un motociclist în vârstă de 25 de ani, omorându-l, apoi l-a părăsit și a lovit-o. Google pentru detalii iar traficul se întâmplase cu 2-3 ore înainte și nu găsesc nimic. NICI UN SITE DE ZIAR. si spre marea mea surpriza aceasta veste nu a existat nici dupa atatea ore pe orice site, nu au mentionat nimic nici macar in buletinele de stiri !!! În cele din urmă, joi, știrile au fost lansate pe știrile de pe internet, au spus-o și la televizor, de fapt, rudele și prietenii tânărului de 25 de ani au arătat că cer persoanelor care au vreo informație să le transmită Poliției. Unele site-uri cunoscute au scris că poliția rutieră încearcă să îl identifice pe șoferul Corvettei. Probabil că aceste informații ar fi fost furnizate de Poliție. De parcă mașina nu ar fi avut plăcuțe de înmatriculare sau numărul șasiului (5-10 astfel de mașini în toată Grecia). Sâmbătă, șoferul Corvettei s-a prezentat în fața Poliției, a depus mărturie că urma să depună mărturie și a fost eliberat.
Mai gandeste-te.
Un șofer beat care se luptă cu o mașină neasigurată, la 200 km / h conduce și ucide un motociclist, îl abandonează și apare 3 zile mai târziu. Dar pentru că aparține „Elitei” din Atena și are mulți bani și „sfaturi” pentru „petrol”, are și un avocat care îl va „găti” găsind ferestre ale prefecturii, se pare că s-au făcut telefoane și este acoperit chiar de Poliție, toți jurnaliștii, toate canalele, toate site-urile de știri, care două 24 de ore mai târziu, au aflat rapid știrea și au început să scrie și să spună ce vor oamenii să audă și să citească etc., și totuși unii dintre voi se așteaptă să existe pariuri corecte atunci când companiile care, pe lângă fonduri mari, au „avantaje” chiar și cu politicienii.
Nu poate fi nici o justiție în pariuri. Acestea sunt interesele a milioane de euro și există puțină dreptate pentru un jucător care luptă singur pentru a câștiga câteva sute sau mii de euro.
 
Ultima editare:
atunci când aceste companii nu fac aceste rentabilități, dar nu vrem să le jucăm. nu suntem proști să jucăm la 4,50 cote ceea ce ne oferă cineva la 7,00 cote. dacă nu vrem să jucăm 7,00 să punem 4,50 ca toți ceilalți.
și așa cum ai spus pe bună dreptate, nu este înțelept să te joci cu marinada. deci vei afla valoarea pe care o merită
Adică, acum acesta este un joc inteligent de nivel înalt, pe care „păpușa” nu îl joacă; Și bunica mea să pună va găsi astfel de „retururi la valoare” în fiecare zi.Amenda 4,50 revine la 7.00 sau 8,00+ nu știi de ce a scăzut randamentul, deci 0 valoare când se întâmplă asta, cu excepția cazului în care nu joci doar 7,00 ci și acoperirea la mese sau bet365 (deci nu vorbim de raport calitate/preț și joc inteligent, ci de arbitraj) Eu, dimpotrivă, cred că doar irelevant pentru pariu va încerca să obțină profit în acest fel. Pentru a juca 7.00 uitat într-o companie mică când a căzut, de exemplu, la Pinacle sau la 365 la 4.50 ... cota apropiată mai târziu care a convertit 7.00 la 7,00, sau dacă se închide cu 7.00 greșit în cote apropiate și apoi cotele corecte se formează la începutul meciului sau dacă nu se formează niciodată cotele corecte, dar cu toate acestea reușiți și câștigați. Acestea au valoare și fiecare companie este limitată în mod corespunzător atunci când joci 4,50ari uitat doar pentru că a căzut în altă parte la 7.00 și ar trebui să accepți că te-a limitat fără să te plângi, ca acceptat și cei care nu plâng în ciuda arbing , pentru că de la unii asemenea vicleni împreună cu „smecheria” este plătită de alții care pot și chiar câștigă jucând drept.
 
Ultima editare:
Băiatul meu, nu-l bloca, chiar înainte de a vorbi el a declarat că „băieți, pentru problemele cu care vă confruntați, sunt responsabili prietenii și cunoscuții mei, care au furat companiile în 1500 de moduri diferite și le-am forțat să termenii pe care i-au pus acum și te dezbracă ". Mai întâi fii prost și apoi nu-l înfunda. Luptați-vă și oriunde vă duce, să vă prezentați pentru a înainta marioneta pentru propriul război personal nu vă onorează.

Nu vă blocați, dar sunt sigur că ați căutat pakistanezii, pacienții din spital, barurile și orice alte liste aveți și trebuie să vă găsiți un selfie pentru a obține banii, niciodată ...

Un altul pledează în fața miniștrilor și altul în fața pakistanezilor.

Cel fără de păcat este primul care aruncă cu piatra

PS Nu mă prefac cu siguranță că sunt avocatul său, nu știu ce s-ar putea să aveți personal și nu mă interesează, dar cu siguranță nu doar el și „cunoscuții” săi au fost de vină pentru faptul că companiile au fost dure și au impus condiții foarte stricte. Nu cred că tu și mulți alții de aici care pun tot, ai mers cu crucea în mână, mai ales judecând după ce ai scris din când în când despre câți bani ai câștigat în toți acești ani (și ai luat-o bine și nu eu căderi și fără motiv, dar pentru a păstra puțin pretextele)
 

atașamente

  • Captură de ecran_20200225_095036_com.android.chrome.jpg
    Captură de ecran_20200225_095036_com.android.chrome.jpg
    608.8 KB · Vizualizări: 319
  • Captură de ecran_20200225_095024_com.android.chrome.jpg
    Captură de ecran_20200225_095024_com.android.chrome.jpg
    512.6 KB · Vizualizări: 319
Ultima editare:
Adică, acesta este acum un joc inteligent la nivel înalt, pe care „marioneta” nu îl joacă;
Nu știu ce considerați o marionetă și ce considerați că este irelevant din pariere sau nu, dar pe cei pe care îi cunosc din mediul meu și îi consider irelevanți și că aparțin păpușii, nu au nicio idee despre cote, greblă, managementul cramei și sunt toți pierduți în medie 5-10 euro pe zi. 20 - 40 mii hash în adâncime de un deceniu fiecare.
Toti, ca in primii ani in care am fost nerudita, joaca in agentia opap sau au bani doar in 365 sau pariorul si doar joaca orice ar fi, chiar daca este in cea mai proasta performanta a pietei. Nu ezitați să pariați pe bet14, interwetten, goalbet, betrebels, mybet, magicbet, safebet, meridian bet etc (atâta timp cât au existat), pentru că are un punct în performanță mai bună. Păpușa nici măcar nu cunoaște aceste companii, ei cred în vis și joacă unic euro în ciuda multor jocuri cu cote mari pentru a câștiga mult.

Și un sfat dacă îmi permiteți.
Aveți tendința de a dori să vă impuneți modul de joc și tactica și să reduceți orice altceva.
Știm că câștigi și, în mare măsură, dacă am înțeles corect, și te descurci bine și continui să o faci. Există totuși alte drumuri care duc spre Roma. Ceea ce este inteligent și corect ca mod de joc este determinat de un singur factor. Fie că vei câștiga pe termen lung. Pe măsură ce câștigi, câștigi și eu primesc mai mulți alții aici, fiecare cu propriile tactici. Nu trebuie să încercați să vă impuneți tactica ca fiind singura corectă
 
Știți care este problema? Că nu te așezi niciodată să-l asculți pe celălalt și poate are dreptate și singurul lucru pe care l-ai înțeles este că am vrut să te reduc.Nu-mi impun propriul mod de a juca și nici nu reduc pe nimeni.Dacă ai vrut impun propriul meu mod de a juca m-as antrena cu meciuri pe care le joc si nu le-am facut niciodata din motivele mele.Daca crezi ca te-am redus pentru ca joci cote uitate iti spun ce am facut am facut la fel acum cativa ani pt. un timp, si crede-ma ca nu e chiar asa de inteligent pentru ca in multe meciuri 7-ul nu are deloc valoare, meciurile astea iti roade profitul cu precizie matematica, de parca cel mai trist vine de la primele pariuri, in timp ce se poate in functie de companie sa faci. valoare de joc și să reziste pentru mai multe pariuri.ești mereu în zona arb, nu te-ai așezat să crezi că comerciantul cu care te joci te subestimează din moment ce nu poate accepta că un arber îi roade grebla (ca arber te clasifică, nu poate ști dacă nu acoperiti sau daca acoperiti in acelasi timp o alta firma e suficient sa jucati mereu in zona arb). Apoi vii aici și te plângi constant de companiile care sunt limitate. Nu te plângi.Nu ai dreptul să te plângi de limita în care joci.Lucrurile sunt simple.Aceștia sunt termenii lor dacă nu o fac nu te joci,te duci la o agenție OPAP sau la casele de schimb valutar - Asia.
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: Grim Reaper
Un altul pledează în fața miniștrilor și altul în fața pakistanezilor.

Cel fără de păcat este primul care aruncă cu piatra

PS Nu mă prefac cu siguranță că sunt avocatul său, nu știu ce s-ar putea să aveți personal și nu mă interesează, dar cu siguranță nu doar el și „cunoscuții” săi au fost de vină pentru faptul că companiile au fost dure și au impus condiții foarte stricte. Nu cred că tu și mulți alții de aici care pun tot, ai mers cu crucea în mână, mai ales judecând după ce ai scris din când în când despre câți bani ai câștigat în toți acești ani (și ai luat-o bine și nu eu căderi și fără motiv, dar pentru a păstra puțin pretextele)
Pentru a vedea? Acum, cu ceea ce scrieți, este imposibil să nu vă răspundeți pentru că ați făcut din nou o greșeală. Adică credeți că numai cu „viclenie” cineva poate câștiga destui bani din pariu? A fi norocos cu el sau doar a cunoaște unele campionate mai bine decât companiile și a le câștiga jucându-le drept nu îți trece prin cap nici măcar?
 
  • Aprecieri
reacţii: loxagos marca
Știți care este problema? Că nu te așezi niciodată să-l asculți pe celălalt și poate are dreptate și singurul lucru pe care l-ai înțeles este că am vrut să te reduc.Nu-mi impun propriul mod de a juca și nici nu reduc pe nimeni.Dacă ai vrut impun propriul meu mod de a juca m-as antrena cu meciuri pe care le joc si nu le-am facut niciodata din motivele mele.Daca crezi ca te-am redus pentru ca joci cote uitate iti spun ce am facut am facut la fel acum cativa ani pt. un timp, si crede-ma ca nu e chiar asa de inteligent pentru ca in multe meciuri 7-ul nu are deloc valoare, meciurile astea iti roade profitul cu precizie matematica, de parca cel mai trist vine de la primele pariuri, in timp ce se poate in functie de companie sa faci. valoare de joc și să reziste pentru mai multe pariuri.ești mereu în zona arb, nu te-ai așezat să crezi că comerciantul cu care te joci te subestimează din moment ce nu poate accepta că un arber îi roade grebla (ca arber te clasifică, nu poate ști dacă nu acoperiti sau daca acoperiti in acelasi timp o alta firma e suficient sa jucati mereu in zona arb). Apoi vii aici și te plângi constant de companiile care sunt limitate. Nu te plângi.Nu ai dreptul să te plângi de limita în care joci.Lucrurile sunt simple.Aceștia sunt termenii lor dacă nu o fac nu te joci,te duci la o agenție OPAP sau la casele de schimb valutar - Asia.
Ați rămas la exemplu cu 7,00 din mesajul anterior. În mesajul pe care îl citați nici măcar nu îl mai menționez.
Pe lângă exemplul cu 7,00, am dat și alte exemple în acel mesaj. A fost doar un exemplu.
Contrar a ceea ce ați înțeles, joc live, nu joc 7 arii uitate înainte de joc. Un exemplu a fost. Doar pentru că a fost împotriva a ceea ce credeți că este modul corect de a juca și, în raport cu propria experiență, ați rămas blocat cu această problemă.
V-am răspuns în general, fără să menționez nimic despre cele 7 arii uitate, pe de o parte pentru că a fost un exemplu, pe de altă parte pentru că nu joc așa cum am spus și insistați la fel. Există multe drumuri care duc spre Roma. Nu puteți alege șapte potrivite, altcineva le poate alege. De asemenea, vorbești întotdeauna despre fotbalul dinaintea jocului. Nu rămâneți doar cu propriile modele de pariere. Există, de asemenea, câteva 7 în coșul live când o echipă pierde foarte mult, ceea ce nici 4 și jumătate nu ar trebui să fie. Malaga, Maccabi, Barcelona se pricep la transformarea meciurilor din diferențe mari.
 
Ultima editare:
Pentru a vedea? Acum, cu ceea ce scrieți, este imposibil să nu vă răspundeți pentru că ați făcut din nou o greșeală. Adică credeți că numai cu „viclenie” cineva poate câștiga destui bani din pariu? A fi norocos cu el sau doar a cunoaște unele campionate mai bine decât companiile și a le câștiga jucându-le drept nu îți trece prin cap nici măcar?
Depinde de ceea ce se consideră suficienți bani și de interpretarea pe care o acordăm conceptelor de „drept” și „cu crucea în mână”.
Asia și pariul etc etc care nu sunt legale pentru Grecia sunt considerate drepte și cu cruce ???
 
Cel fără de păcat este primul care aruncă cu piatra

PS Nu mă prefac cu siguranță că sunt avocatul său, nu știu ce s-ar putea să aveți personal și nu mă interesează, dar cu siguranță nu doar el și „cunoscuții” săi au fost de vină pentru faptul că companiile au fost dure și au impus condiții foarte stricte. Nu cred că tu și mulți alții de aici care pun tot, ai mers cu crucea în mână, mai ales judecând după ce ai scris din când în când despre câți bani ai câștigat în toți acești ani (și ai luat-o bine și nu eu căderi și fără motiv, dar pentru a păstra puțin pretextele)

Companiile vă plătesc atunci când nu faceți rahat, uneori puteți cădea într-un comerciant de beton, dar dacă aveți dreptate, veți fi plătit. Termenii pe care i-au pus sunt specifici și dacă îi analizați în mod obiectiv, veți vedea că toată lumea are dreptate unul câte unul. Profesionistul potrivit, care nu intenționează să obțină un profit secundar dintr-o companie în cel mai rău caz, va mânca o limită, va face o retragere, va fi plătit și va pleca. Și, desigur, știe că va mânca o limită sau contul său va fi închis. Problema este a celor care merg și fac diverse tâmpenii binecunoscute de parcă noi, care nu le facem, suntem fraierii care să dea cât mai mult timp contului și ei sunt cei vicleni. Omule, nu-i așa de rău
 
  • Aprecieri
reacţii: Grim Reaper
Depinde de ceea ce se consideră suficienți bani și de interpretarea pe care o acordăm conceptelor de „drept” și „cu crucea în mână”.
Asia și pariul etc etc care nu sunt legale pentru Grecia sunt considerate drepte și cu cruce ???

1,10 din 365 în 80% din meciurile de betfair pot fi 1,08 unde în 1,08 primești 5% comision și cel puțin + 25% taxe premium la sfârșitul unui an. Așadar, spuneți-mi despre cei 365 care joacă betfair nu merge cu crucea în mână și se pune împotriva autorităților laice? Pentru că atunci când atingeți 1,08 când 365 dă 1,10, atunci sunteți un antrenor mai dur decât antrenorul 365 și când vedeți că nu îl obțineți, continuați să îl păstrați.
 
  • Dragoste
reacţii: Grim Reaper
Depinde de ceea ce se consideră suficienți bani și de interpretarea pe care o acordăm conceptelor de „drept” și „cu crucea în mână”.
Asia și pariul etc etc care nu sunt legale pentru Grecia sunt considerate drepte și cu cruce ???
Nu le confundați. Ați lăsat să fie înțeles cu profit, înșelând corporațiile și v-am spus că este făcut fără înșelăciune. ai menționat da, devine 100% legal dacă ai o rudă, de exemplu, și joacă în altă parte sau dacă pur și simplu ai acces la tehnologie pe computer.
 
Ați rămas la exemplu cu 7,00 din mesajul anterior. În mesajul pe care îl citați nici măcar nu îl mai menționez.
Pe lângă exemplul cu 7,00, am dat și alte exemple în acel mesaj. A fost doar un exemplu.
Contrar a ceea ce ați înțeles, joc live, nu joc 7 arii uitate înainte de joc. Un exemplu a fost. Doar pentru că a fost împotriva a ceea ce credeți că este modul corect de a juca și, în raport cu propria experiență, ați rămas blocat cu această problemă.
V-am răspuns în general, fără să menționez nimic despre cele 7 arii uitate, pe de o parte pentru că a fost un exemplu, pe de altă parte pentru că nu joc așa cum am spus și insistați la fel. Există multe drumuri care duc spre Roma. Nu puteți alege șapte potrivite, altcineva le poate alege. De asemenea, vorbești întotdeauna despre fotbalul dinaintea jocului. Nu rămâneți doar cu propriile modele de pariere. Există, de asemenea, câteva 7 în coșul live când o echipă pierde foarte mult, ceea ce nici 4 și jumătate nu ar trebui să fie. Malaga, Maccabi, Barcelona se pricep la transformarea meciurilor din diferențe mari.
Același lucru este valabil chiar dacă este live. Spuneți că jucați cotele uitate înainte să cadă, deoarece ați văzut o scădere la alte companii, astfel încât comerciantul vede arbitraj live. Nu am spus undeva că nu câștigi decât cu jocul preliminar și nici că există o singură metodă de câștigat. Ce ți-am spus este că joci în funcție de cât oferă marile companii și joci imediat performanța în altă parte a unei companii mici înainte ca aceasta să cadă, fără trebuie să studiezi meciul. Pentru informații îți voi spune că pentru a studia un meci în meciul anterior am nevoie de cel puțin 5 minute pentru a afla câteva fapte despre meci, cu excepția cazului în care îmi dau cote 60-140 în loc de 7.00 (toate companiile) dublul din Bursa-Gencler deci acolo nu trebuie să studiezi nimic și te-ai hotărât în ​​1 secundă. Acum, dacă poți găsi în 1-2 secunde valorile cotelor live, da, este posibil, dar acest lucru nu se numește pariuri pe valoare, ci „joc dar un singur picior pe care îl cred greșit ", deoarece joci în funcție de cât îți dau și cât de mult are în altă parte.
 
  • Aprecieri
reacţii: Grim Reaper
Un altul pledează în fața miniștrilor și altul în fața pakistanezilor.

Cel fără de păcat este primul care aruncă cu piatra

PS Nu mă prefac cu siguranță că sunt avocatul său, nu știu ce s-ar putea să aveți personal și nu mă interesează, dar cu siguranță nu doar el și „cunoscuții” săi au fost de vină pentru faptul că companiile au fost dure și au impus condiții foarte stricte. Nu cred că tu și mulți alții de aici care pun tot, ai mers cu crucea în mână, mai ales judecând după ce ai scris din când în când despre câți bani ai câștigat în toți acești ani (și ai luat-o bine și nu eu căderi și fără motiv, dar pentru a păstra puțin pretextele)

M-ai văzut undeva plângând că firma mea a mâncat ce a făcut, m-a rănit? Am fost mâncat peste 5000 de euro și accept că este așa. Toți cei care doriți să faceți lupte și voci și să plângeți după cifrele triple nu înțelegeți nimic din ceea ce ați acceptat să vă implicați.

Evident, nici cu crucea în mână când joci cu pariurile, nu este posibil. Bineînțeles că am jucat în direct uitatele 3.50 și 4.00 în puterea partidului când Asia a dat -0.5 1.025 în set, bineînțeles că am avut al treilea și al patrulea cont în bet3, DAR PESTE TOT ȘTIEM CE AM FĂCUT.

Nu vă puteți întrista când vă plătește uitatul 2,20 până la 1.50. Nu te poți plânge când joci 250, iar alții au 25. Nu poți să te plângi atunci când lovești cel mai mare preț pe care îl are compania și te aștepți să le lași să o facă. Nu vă puteți supăra când aveți un clopot obișnuit, în timp ce știți că arborii lor sunt tăiați. De ce te plângi? Știi ce făceai, așteptând o decizie și sperând că nu-ți vei pierde banii și că vei fi plătit cel mai bine.

Asta mă deranjează în comportamentul tău stupid. Și imaginați-vă că a existat o companie în care am câștigat jucând cote mai mici decât media, pur și simplu pentru că acolo mi-au oferit piața pe care mi-o doream (de exemplu, campionatul din Sri Lanka nu puteați găsi ușor înainte de joc). Și mi-au închis contul și mi-au descărcat pagina și nici măcar nu era o persoană juridică responsabilă de companie. Noi și alții am pierdut mulți bani. Dar in afara de a avertiza cu un post ca sunt hoti, scoate-ti banii pe cei pe care ii prinzi, nu pot sa stau sa plang. A fost alegerea mea să joc într-o companie atât de arzătoare. Cum alesesem odată evobet-ul (pe care îl deranjasem furând în niște cote uitate prea mult) și cu medierea oamenilor de la infoobeto am reușit să-mi iau banii după 2 ani (ei trimit lunar - 2 luni un anumit suma până când uit) . Așa că atunci când alegi novibet, golbet și altele asemenea, nu poți să mormăi. Te joci cu termenii lor și oriunde iese. Nepolitețea lor nu are limite, își doresc și noroc ca să nu conteze pentru tine. Este ca și cum toată lumea ar fi de acord să lucreze pentru OPAP
 
Depinde de ceea ce se consideră suficienți bani și de interpretarea pe care o acordăm conceptelor de „drept” și „cu crucea în mână”.
Asia și pariul etc etc care nu sunt legale pentru Grecia sunt considerate drepte și cu cruce ???

Acum nu, chiar și în Asia există șanse mari să nu fii plătit pentru un pariu pe care l-ai pariat din motive care ar putea avea legătură cu o cotă greșită până când a avut un corner și comerciantul a întârziat să fie informat (chiar dacă nu a fost marcat niciun gol sau ceva afectat Meci). Vă numesc un simplu pariu anormal și vă trimit definitiv. S-au dus vremurile în care puteai câștiga bani buni din Asia și mai bine. Poți totuși, dar foarte greu.
 
Acum nu, chiar și în Asia există șanse mari să nu fii plătit pentru un pariu pe care l-ai pariat din motive care ar putea avea legătură cu o cotă greșită până când a avut un corner și comerciantul a întârziat să fie informat (chiar dacă nu a fost marcat niciun gol sau ceva afectat Meci). Vă numesc un simplu pariu anormal și vă trimit definitiv. S-au dus vremurile în care puteai câștiga bani buni din Asia și mai bine. Poți totuși, dar foarte greu.
Mă întreb cum vă asumați riscul și deschideți un al doilea cont în companii sub un alt nume
Pentru a scăpa de un blocaj imediat și a nu pierde bani, trebuie să fii un gangster și un hacker
 
Pentru a vedea? Acum, cu ceea ce scrieți, este imposibil să nu vă răspundeți pentru că ați făcut din nou o greșeală. Adică credeți că numai cu „viclenie” cineva poate câștiga destui bani din pariu? A fi norocos cu el sau doar a cunoaște unele campionate mai bine decât companiile și a le câștiga jucându-le drept nu îți trece prin cap nici măcar?
Diferența pe care o aveți cu ceilalți 5 6 copii care participă la discuție este că au acces la site-uri care plătesc informații în timp ce o faceți singur.
Scopul este același, faci mașina singură, ceilalți închiriază mașina.
Probabil că s-a săturat mai mult și nu este deloc ușor și, cu siguranță, aveți o afacere diferită de cele mai bune companii sau cele mai rele pe care nu le cunosc.
 
Mă întreb cum vă asumați riscul și deschideți un al doilea cont în companii sub un alt nume
Pentru a scăpa de un blocaj imediat și a nu pierde bani, trebuie să fii un gangster și un hacker

De asemenea, puteți dezvolta relații bune cu vecinii care nu pariază și nu ezitați să deschideți un cont dacă și ei câștigă ceva.
 
Mă întreb cum vă asumați riscul și deschideți un al doilea cont în companii sub un alt nume
Pentru a scăpa de un blocaj imediat și a nu pierde bani, trebuie să fii un gangster și un hacker
Nu a fost așa înainte. Bwin betoto deschis cu aceleași detalii și alte mesaje de ex.
 
Bineînțeles că am jucat în direct uitatele 3.50 și 4.00 în puterea partidului când Asia a dat -0.5 1.025 în set

Favoritele întârziate ale Indoneziei și chiar mai multă putere preferată pentru paddy că, pentru că aveam engleză, nu mi-a stabilit niciodată o limită. Au existat literalmente aceste diferențe de șanse pe care Grim le menționează - deloc exagerare.
În acest moment vreau să menționez ceva despre care am încă o întrebare, 10 ani mai târziu. Într-unul dintre cele 4 conturi pe care le deschisesem în paddy, (eram evident confuz și) pusese EXACT aceleași detalii (cu excepția unui e-mail diferit) ca unul anterior. Din anumite motive inexplicabile pe care încă nu le înțeleg, nu numai că mă acceptase în mod normal și mă lăsase să-l folosesc normal în paralel cu celălalt !!!!! Îți jur oriunde vrei. Între timp, știrile erau cu aceleași date, am primit știrile luni mai târziu. Lucruri uimitoare. Din adevăratul inexplicabil.

: npaper:
 

Predictii

  • 14:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 15:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Olympiacos - Nantes
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Emisiunea UEFA Youth League
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Nasr - Al Fayha
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Porto - Milano
  • 19:30
    Novasports 2HD
    • Nürnberg - Paderborn
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Genova - Lazio
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Al Ahly - Al Hilal
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • Eintracht Frankfurt - Augsburg
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Palermo - Parma
  • 21:30
    Start Novasports
    • Tenerife - Leganes
  • 21:45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Cagliari - Juventus
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Athletic Bilbao - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Nisa - Lorient
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Rio Ave - Aruca
  • 20:15
    ERT3
    • Panathinaikos - Peristeri
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3326
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Baskonia - Virtus Bologna
  • Mâine 20-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 06:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Practice 1
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 10:30
    ANT1 +
    • Formula 1 Shanghai International Circuit Sprint Calificare
  • 10:40
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 11:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 12:45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
  • 13:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:30
    Novasports 5HD
    • WTA 250 Open Metropole
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 17:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
  • Ertzan Ertzan:
    conform presei grecești, din câte am citit, Panathaspor a decis să cumpere Giannis Goumas din Turcia. Foarte buna miscare, bravo : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    Potrivit antrenorului Ismail Kartal, cu excepția lui Ostervolde unde a operat și Perez nu există absență. Deci, ceea ce aștept și ceea ce 99% dintre cei care urmăresc Fener așteaptă este următoarea gamă

    Livakovic

    Osagi Samuel-Tsikou-Bekao-Kantioglou

    Ismail Yuksek-Fred
    Shimansky
    Kahveji-Tadic
    Jacko
    aceasta este setarea din fabrică a lui Fener aici, nici măcar nu aveți nevoie de un autocar, totul funcționează pe auto
  • PANATHA PANATHA:
    Unde ai citit asta?
  • Ertzan Ertzan:
    conform beisports Turcia este o publicație a sportime spune
  • Ertzan Ertzan:
    iubitul a fost acuzat de dopaj? probabil a exagerat cu viagra : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Sportime a atins fundul....nu crezi niciodată...
  • PANATHA PANATHA:
    Bineînțeles că râzi, dar povestea cu Ioannidis a arătat încă o dată cât de jos au devenit rețelele de socializare....fiecare idiot scrie că este hărțuit fără consecințe firești....și bine că în câteva ore ipoteza s-a dovedit a fi o farsă...și nu a funcționat
    2-3 zile...
  • Ertzan Ertzan:
    dar situația e de râs, În ziua de azi nu mă întreb de nimic cu adevărat
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA Cupei IFC#15 (20-21/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    În ochii mei cu cei unsprezece pe care i-a trimis Fener și este cel pe care l-am scris mai sus, Fener câștigă în mod normal cu 2-0 cel puțin pentru că mingea este o curvă, așa cum a spus și Osim că tot ceea ce vedem poate merge prost (vezi cel de ieri)
  • Ertzan Ertzan:
    Atjun a arătat încă o dată cât de mare este fan Fenerbahce și meciul va fi difuzat gratuit pe TV8 : smk1:
  • Ertzan Ertzan:
    odată cu intrarea lui Zaits, Fener joacă în prezent cu 10 jucători
  • PANATHA PANATHA:
    Eu zic că se va ajunge la penalty-uri
  • Ertzan Ertzan:
    Mi-aș dori
  • Ertzan Ertzan:
    Dzikou ține apărarea
  • Ertzan Ertzan:
    în acest moment Fener joacă cu 10 jucători
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic chiar intră
  • Ertzan Ertzan:
    dacă Olympiacos poate și își înscrie cu adevărat magia, dacă pierde își merită soarta
  • Ertzan Ertzan:
    Acum antrenorul lui Fener i-a "dracu" dar iti spune ca nu vine Olympiacos ca sa ii pun eu
  • Ertzan Ertzan:
    dupa cum i-am scris unui prieten in afara de Batshuayi, nu as schimba pe nimeni si chiar daca ar trebui sa le amputeze picioarele, poate in locul lui Bekao daca s-ar fi accidentat l-as pune pe Bonucci la penalty.
  • Ertzan Ertzan:
    Krunic, Zaijc, Under, Caglar că inutil acolo este pus incompetentului
  • Rezistent la apă Forum Bot:
    Utilizatorul Rezistent la apă a început un nou subiect numit „exista un portofel anonim?" în Portofele electronice.
    Rezistent la apă Forum Bot: Utilizatorul Waterproof a început un nou subiect numit „există un portofel anonim?” în...