Novibet mi-a blocat contul !!!

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Cel scris pentru „corectitudine” și „legitimitate” în pariu are mai multă placă decât comentariile de la pagina 4. În calitate de pasionat de mașini rapide, la începutul zilei de miercuri, am citit, ca de obicei, un grup de fb pentru sportive și văd o eroare în accident cu un Corvette negru Z06. După cum știați deja, șoferul unui regiment de autostradă de peste 200 km, în vârstă de peste 25 de ani, și-a ucis motociclistul, apoi l-a văzut pe mașină și l-a furat.Google pentru a găsi detalii iar laminarea s-a făcut 2-3 ore în urmă și nu găsesc nimic. știri niciodată după atâtea ore pe site-uri, nu au menționat nimic în comunicatele de știri !!! În sfârșit, joi, știrile au fost difuzate online pe internet, vorbite la televizor și chiar au arătat rudelor și prietenilor tânărului de 25 de ani, cerând lumii cine are informații de raportat la poliție. Unele site-uri cunoscute au raportat că mașina încerca să identifice șoferul Corvette.Probabil că aceste informații ar fi venit de la Poliție, deși mașina nu avea plăcuțe de înmatriculare sau numere de șasiu (5-10 astfel de mașini în toată Grecia). Sâmbătă, șoferul Corvette a apărut la secția de poliție, a mărturisit că era pe cale să depună mărturie și a fost eliberat.
Gândiți-vă din nou.
Șofer beat care se prăbușește cu o mașină neasigurată la 200 km / h, conduce și omoară un motociclist, îl abandonează și apare 3 zile mai târziu. Dar aparține Elitei din Atena și are mulți bani și „sfaturi” pentru „petrolul”, are chiar un avocat care o va găti găsind ferestrele legii, de vreme ce pare să aibă apeluri telefonice și este acoperit de însuși poliția, toți jurnaliștii de pe toate canalele de știri, care, două 24 de ore mai târziu, au aflat repede știrea și au început să scrie și spun ce vor să audă și citiți lumea pervertirilor etc., iar unii se așteaptă ca va exista echitate la pariuri atunci când companiile care au capital mare pe lângă acestea au „sfaturi” chiar și cu politicieni.
Nu există nicio justiție în pariuri, este în interesul a milioane de euro și nu există prea multă justiție pentru un jucător care se luptă să facă singur câteva sute de mii sau mii de euro.
Ultima editare:

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
atunci când aceste companii nu fac aceste rentabilități, dar nu vrem să le jucăm. nu suntem proști să jucăm la 4,50 cote ceea ce ne oferă cineva la 7,00 cote. dacă nu vrem să jucăm 7,00 să punem 4,50 ca toți ceilalți.
și așa cum ai spus pe bună dreptate, nu este înțelept să te joci cu marinada. deci vei afla valoarea pe care o merită
Adică, acum un nivel ridicat de joc inteligent este „marinada” care nu joacă; Și bunica mea ar pune zilnic un astfel de „randament pe valoare”. La 4,50 se întoarce la 7.00 sau 8,00+ și nu știți de ce rambursarea a crescut, deci 0 valoare atunci când s-a întâmplat asta, dacă nu nu joci doar 7,00, ci acoperă masa sau bet365 (nu vorbim despre valori de performanță și joc inteligent, ci arbitraj) cred că doar pariurile irelevante vor încerca să obții un profit cu acest trofeu. Pentru a juca uitatul 7.00 într-o companie mică când a renunțat, de exemplu, la Pinakl sau 365 la 4.50 ... Din „marias” ieși în evidență dacă joci la 7.00 când este peste 7,00 și reușești să câștigi, dacă te justifică închide cote mai târziu care se transformă 7.00 la 4,50, dacă se închide incorect la 7.00 în cote apropiate și atunci se formează cotele corecte la începutul cursei sau dacă cotele nu sunt niciodată formate, dar câștigi și câștigi. Ei au valoare și în mod corect fiecare companie atunci când joacă 7s-ul uitat o singură dată la 4,00:XNUMX și trebuie să recunoașteți că v-a limitat fără să vă plângeți, deoarece cei care nu sunt aliniați să facă arbing , pentru că unii dintre acești escroci împreună cu „escrocii” îi plătesc și pe alții care pot și câștiga jucând drept.
Ultima editare:

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Băiețelul meu, nu l-ai înțepă, chiar înainte de a vorbi, spunea „mag, pentru problemele cu care ai de-a face cu responsabilitatea principală sunt eu și prietenii și cunoscuții mei, am furat 1500 de companii în moduri diferite și le-am obligat să muncească condițiile care acum sunt dezbrăcate și dezbrăcate de tine ". Fii mut întâi, apoi nu-l bloca. Faceți-vă lupta și oriunde vă duce, veniți să prezentați bezea pentru propriul război personal nu vă onorează.

Nu vă blocați, dar sunt sigur că ați căutat pakistanezii, pacienții din spital, barurile și orice alte liste aveți și trebuie să vă găsiți un selfie pentru a obține banii, niciodată ...
Altele cerșește miniștri și în alte părți pakistaneze.

Pe cel fără păcat am pus piatra mai întâi

PS.Nu particip la avocatul său pentru țigări, nu știu ce ar putea avea personal și nici nu mă interesează, dar cu siguranță nu numai el și „cunoscuții” săi sunt vinovați de faptul că companiile au fost indignate și le-au impus condiții foarte stricte. Nu cred că voi, și mulți alții de aici, faceți totul, ați fost cu crucea în mână, mai ales dacă judec după ceea ce ați scris pentru mulți bani în toți acești ani (și și cei buni, și nu o fac nu are sens, dar păstrează puțin pretextele)

atașamente

Ultima editare:

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Adică, acum un nivel ridicat de joc inteligent este „marinada” care nu joacă;
Nu știu ce considerați o marinadă și ce considerați irelevant pentru pariul sau nu, dar le cunosc pe cele din mediul meu și le consider irelevante și aparțin marinadei, habar nu au despre randamente, rake, gestionarea kava și sunt toate pierdute. aproximativ 5 - 10 euro pe zi, în medie. 20 - 40 de mii de metri într-un deceniu fiecare.
Toți aceștia, așa cum am făcut-o în primii ani când eram irelevantă, joacă la agenție OPAP sau câștigă bani doar pe 365 sau omul care pariază și joacă doar orice este, chiar dacă este cea mai slabă performanță de pe piață. Siga nu vrea să depună cu bet14, Interwetten, pe goalbet, betrebels, mybet, magicbet, safebet, meridian bet etc (atât timp cât au existat), deoarece are un punct de performanță mai bun. Sirena nici măcar nu cunoaște aceste companii. Sirena joacă în cele 2 companii cunoscute și agenție pe baza a ceea ce vecinul i-a spus în cafenea, ce crede că va veni meciul, ce a citit în prognoze și sunt cei care credeți în vis și jucați singuri într-o multitudine de jocuri cu mari șanse să câștigați mult.

Și un sfat dacă îmi permiteți.
Aveți tendința de a dori să vă impuneți stilul și tactica de joc și să reduceți orice altceva.
Știm că veți fi câștigător și chiar mult, dacă am înțeles corect, și că mergeți bine și continuați să o faceți. Cu toate acestea, există și alte drumuri care duc spre Roma. Ceea ce este inteligent și corect ca mod de joc este determinat de un singur factor. Fie că câștigi pe termen lung. Pe măsură ce câștigi, câștigi la fel de mulți alții în interior, fiecare cu propria tactică. Nu trebuie să încercați să vă impuneți tactica ca fiind singura corectă

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Știți care este tema? Că niciodată nu veți asculta pe nimeni și are dreptate, iar singurul lucru pe care îl conștientizați este că am vrut să vă reduc. Nu îmi impun propriul joc și nici nu reduc pe nimeni. Ceea ce scriu când nu sunt de acord cu un comentariu, de exemplu tu faci și îți spui părerea. Dacă aș vrea să-mi impun propriul meu joc, aș fi fericit să joc cu un meci pe care nu l-am făcut niciodată din propriile mele motive. Dacă crezi că te-am renunțat pentru că joci cote uitate, îți voi spune că și eu la fel cu câțiva ani în urmă, de un an gură, și credeți-mă că nu este la fel de deștept ca în multe meciuri este inutil la 7, aceste meciuri precizează din punct de vedere matematic profitul, lăsați-l să vină cel mai trist de la primele pariuri, în timp ce este posibil în funcție de companie. joci valoare și suporti multe alte pariuri. În plus, te plângi în mod constant de companii, dar nu crezi că, cu această modă, joci punctele tale sunt întotdeauna în zona arb, nu crezi că asta te tranzacționează în jos. le joci de când nu poți Recunosc că un arber își scutură grebla (ca arber, el nu poate ști dacă nu acoperiți sau acoperiți la o altă companie în același timp, atât timp cât sunteți în trupa zonei). Apoi vii aici și te plângi constant de companiile care te limitează. Nu vă plângeți. Nu trebuie să vă plângeți de limita cu trambul pe care îl jucați. Lucrurile sunt doar așa. Aceștia sunt termenii lor. Dacă nu, nu jucați, mergeți la o agenție. OPAP în schimb - Asia.
Ultima editare:
  • ca
reacţii: Grim Reaper

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93

PS.Nu particip la avocatul său pentru țigări, nu știu ce ar putea avea personal și nici nu mă interesează, dar cu siguranță nu numai el și „cunoscuții” săi sunt vinovați de faptul că companiile au fost indignate și le-au impus condiții foarte stricte. Nu cred că voi, și mulți alții de aici, faceți totul, ați fost cu crucea în mână, mai ales dacă judec după ceea ce ați scris pentru mulți bani în toți acești ani (și și cei buni, și nu o fac nu are sens, dar păstrează puțin pretextele)
Să-l vezi? Acum, cu ceea ce scrii, nu pot să nu-ți răspund de ce ai greșit din nou. Să ai noroc din partea lui sau să știi pur și simplu unele dintre campionate mai bine decât corporațiile și să le câștigi jucându-le drept chiar nu îți traversează mintea;
  • ca
reacţii: loxagos marca

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Știți care este tema? Că niciodată nu veți asculta pe nimeni și are dreptate, iar singurul lucru pe care îl conștientizați este că am vrut să vă reduc. Nu îmi impun propriul joc și nici nu reduc pe nimeni. Ceea ce scriu când nu sunt de acord cu un comentariu, de exemplu tu faci și îți spui părerea. Dacă aș vrea să-mi impun propriul meu joc, aș fi fericit să joc cu un meci pe care nu l-am făcut niciodată din propriile mele motive. Dacă crezi că te-am renunțat pentru că joci cote uitate, îți voi spune că și eu la fel cu câțiva ani în urmă, de un an gură, și credeți-mă că nu este la fel de deștept ca în multe meciuri este inutil la 7, aceste meciuri precizează din punct de vedere matematic profitul, lăsați-l să vină cel mai trist de la primele pariuri, în timp ce este posibil în funcție de companie. joci valoare și suporti multe alte pariuri. În plus, te plângi în mod constant de companii, dar nu crezi că, cu această modă, joci punctele tale sunt întotdeauna în zona arb, nu crezi că asta te tranzacționează în jos. le joci de când nu poți Recunosc că un arber își scutură grebla (ca arber, el nu poate ști dacă nu acoperiți sau acoperiți la o altă companie în același timp, atât timp cât sunteți în trupa zonei). Apoi vii aici și te plângi constant de companiile care te limitează. Nu vă plângeți. Nu trebuie să vă plângeți de limita cu trambul pe care îl jucați. Lucrurile sunt doar așa. Aceștia sunt termenii lor. Dacă nu, nu jucați, mergeți la o agenție. OPAP în schimb - Asia.
Ați blocat exemplul cu 7,00 din mesajul anterior. În mesajul pe care l-ați citat, nici măcar nu-l menționez.
Pe lângă exemplul 7,00, există mai multe alte exemple în mesajul respectiv. A fost doar un exemplu.
Spre deosebire de ceea ce ți-ai dat seama că joc live, nu uit de 7 jocuri de pre-joc. Un exemplu a fost. Pur și simplu pentru că a contrazis ceea ce credeți că este calea cea bună pentru a juca, și în legătură cu propria experiență, ați rămas blocat de această problemă.
Ți-am răspuns în general, fără să amintesc ceva despre aria 7 uitată, pe de o parte pentru că a fost un exemplu, pe de altă parte, pentru că nu joc după cum am spus, și tu aderi la ea. Există multe drumuri care duc la Roma. Este posibil să nu puteți alege cele șapte potrivite, dar puteți alege. Vorbești și despre fotbal înainte de joc. Nu rămâneți doar cu propriile modele de pariere. Există ceva ca 7 în coșul viu când pierzi suficient de mult o echipă care nici măcar patru și jumătate nu ar trebui să fie. Malaga, Maccabi, Barcelona sunt bărbații care fac diferența.
Ultima editare:

JordanRules

Membru activ
13 Apr 2018
385
209
43
Să-l vezi? Acum, cu ceea ce scrii, nu pot să nu-ți răspund de ce ai greșit din nou. Să ai noroc din partea lui sau să știi pur și simplu unele dintre campionate mai bine decât corporațiile și să le câștigi jucându-le drept chiar nu îți traversează mintea;
Depinde de ceea ce considerăm destui bani și de ceea ce interpretăm conceptele de „drept” și „cu crucea în mână”.
Asia și pariul etc etc care nu sunt legale pentru Grecia sunt considerate drepte și cu cruce ???

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113

Companiile când nu glumești pot plăti uneori în orice comerciant, dar dacă ai dreptate, vei fi plătit. Termenii pe care îi stabilesc sunt specifici și dacă îi analizați obiectiv, veți vedea că sunt bine unul câte unul. Profesionistul potrivit care nu are intenția de a obține un profit din partea companiei în cel mai rău caz va mânca din lumina reflectoarelor, va primi plată și va pleca. Și, desigur, știe că va mânca sau își va închide contul. Ideea este că cei care merg și fac niște rahaturi binecunoscute precum noi nu le facem sunt fraierii care dau cont cât mai mult și sunt vicleanele. Acest tip nu este așa
  • ca

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Depinde de ceea ce considerăm destui bani și de ceea ce interpretăm conceptele de „drept” și „cu crucea în mână”.
Asia și pariul etc etc care nu sunt legale pentru Grecia sunt considerate drepte și cu cruce ???
1,10 din 365 în 80% din meciurile de betfair pot fi 1,08 unde în 1,08 primești 5% comision și cel puțin + 25% taxe premium la sfârșitul unui an. Așadar, spuneți-mi despre cei 365 care joacă betfair nu merge cu crucea în mână și se pune împotriva autorităților laice? Pentru că atunci când atingeți 1,08 când 365 dă 1,10, atunci sunteți un antrenor mai dur decât antrenorul 365 și când vedeți că nu îl obțineți, continuați să îl păstrați.
  • Dragoste

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Nu le confundați. Ați lăsat să fie înțeles cu profit, înșelând corporațiile și v-am spus că este făcut fără înșelăciune. ai menționat da, devine 100% legal dacă ai o rudă, de exemplu, și joacă în altă parte sau dacă pur și simplu ai acces la tehnologie pe computer.

goal2

Membru bine-cunoscute
25 Apr 2016
490
550
93
Ați blocat exemplul cu 7,00 din mesajul anterior. În mesajul pe care l-ați citat, nici măcar nu-l menționez.
Pe lângă exemplul 7,00, există mai multe alte exemple în mesajul respectiv. A fost doar un exemplu.
Spre deosebire de ceea ce ți-ai dat seama că joc live, nu uit de 7 jocuri de pre-joc. Un exemplu a fost. Pur și simplu pentru că a contrazis ceea ce credeți că este calea cea bună pentru a juca, și în legătură cu propria experiență, ați rămas blocat de această problemă.
Ți-am răspuns în general, fără să amintesc ceva despre aria 7 uitată, pe de o parte pentru că a fost un exemplu, pe de altă parte, pentru că nu joc după cum am spus, și tu aderi la ea. Există multe drumuri care duc la Roma. Este posibil să nu puteți alege cele șapte potrivite, dar puteți alege. Vorbești și despre fotbal înainte de joc. Nu rămâneți doar cu propriile modele de pariere. Există ceva ca 7 în coșul viu când pierzi suficient de mult o echipă care nici măcar patru și jumătate nu ar trebui să fie. Malaga, Maccabi, Barcelona sunt bărbații care fac diferența.
Același lucru este valabil chiar dacă este pentru live. Joci performanța uitată înainte ca speculațiile să cadă asupra altor companii, deci comerciantul vede arbitrajul în direct. Nu am spus undeva că câștigi doar pregame și nici că nu este singura modalitate de a câștiga. Ceea ce ți-am spus este că joci pe baza cât cheltuiesc marile corporații și joci imediat în altă parte înainte să cadă, fără trebuie să studiați cursa. Vă voi spune că pentru a studia o cursă în pregame este nevoie de cel puțin 5 minute pentru a afla câteva detalii despre cursă, cu excepția cazului în care am 60 - 140 de cote în loc de 7.00 (toate companiile) dubla de la Bursa-Gencler nu a avut niciodată nevoie acolo pentru a studia orice și a decide în 1 secundă. Acum, dacă puteți găsi în 1-2 secunde valori de performanță în direct, da, este posibil, dar nu se numește valorile de pariere, ci „joc arbitraj, ci doar o parte din ceea ce cred în greșit "după joc după ce cheltuiți și cât aveți.
  • ca

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113

Ai spus cu vreun fel de strigare că compania mea face ceea ce mi-a făcut? Mi s-a spus peste 5000 de euro și sunt de acord că așa este. Oricine dorește să facă curse și țipete și să plângă pentru triplete nu înțelege nimic pe care l-ați acceptat.

Evident, cu crucea în mână atunci când joci cu pariuri, acest lucru nu se întâmplă. Este de la sine înțeles că jucam uit-mă-notele la 3.50 și 4.00 în Pantere, când Asia a dat -0.5 1.025 în tribune, ceea ce înseamnă că am avut un cont al 3-lea și al 4-lea la Beth365, DAR PESTE CĂ Știm că avem.

Nu vă puteți întrista când vă plătește uitatul 2,20 până la 1.50. Nu te poți plânge când joci 250, iar alții au 25. Nu poți să te plângi atunci când lovești cel mai mare preț pe care îl are compania și te aștepți să le lași să o facă. Nu vă puteți supăra când aveți un clopot obișnuit, în timp ce știți că arborii lor sunt tăiați. De ce te plângi? Știi ce făceai, așteptând o decizie și sperând că nu-ți vei pierde banii și că vei fi plătit cel mai bine.

Mă, asta mă deranjează în comportamentul tău prost. Și imaginați-vă că există o corporație, în care câștigam profituri mai mici decât media, doar pentru că au oferit piața pe care mi-o doream (de exemplu, campionatele din Sri Lanka nu au fost un joc prealabil ușor). Și mi-au închis contul și au descărcat pagina și nu există nicio persoană juridică responsabilă pentru companie. Am pierdut câți bani am avut și alții. În afară de a avertiza cu o postare că sunt hoți, scoateți banii pe care îi faceți, nu pot să mă pun să plâng. A fost alegerea mea să joc într-o companie atât de înflăcărată. Așa cum am ales odată boobet-ul (pe care am fost agitați pentru a fura în unele spectacole extravagante) și cu ajutorul oamenilor săi, am reușit să-mi recuperez banii după 2 ani (trimiteți pe lună - trimiteți-mi 2 luni tarif specific) . Deci, atunci când alegeți nobili, jucători de golf și altele asemănătoare, nu puteți obține nicio groază. Joci după condițiile lor și oriunde te duci. Tradițiile lor nu au granițe, își doresc averi, astfel încât să nu vă provoace probleme. Este ca și cum toată lumea vorbește despre lucrul pentru el OPAP

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Până la urmă, chiar și în Asia există șanse mari să nu plătești niciun pariu pe care l-ai făcut din motive care ar putea face o întoarcere greșită până când a avut un corner și a fost prea târziu pentru ca comerciantul să observe (chiar dacă nu a fost înscris niciun gol sau ceva nu a mers corect). luptă-l). Te numesc un simplu pariu anormal și te trimit la bine. Au dispărut zilele în care ai putea câștiga bani buni din Asia și Beaver. Poți totuși, dar foarte dificil.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
254
126
43
Până la urmă, chiar și în Asia există șanse mari să nu plătești niciun pariu pe care l-ai făcut din motive care ar putea face o întoarcere greșită până când a avut un corner și a fost prea târziu pentru ca comerciantul să observe (chiar dacă nu a fost înscris niciun gol sau ceva nu a mers corect). luptă-l). Te numesc un simplu pariu anormal și te trimit la bine. Au dispărut zilele în care ai putea câștiga bani buni din Asia și Beaver. Poți totuși, dar foarte dificil.
Mă întreb cum îți asumi riscul și deschizi un al doilea cont de companie sub alt nume
Pentru a ieși din blocarea directă și pentru a nu pierde bani, trebuie să fiți un gangster și un hacker.

loxagos marca

Membru bine-cunoscute
9 IOL 2013
627
560
93
lac din penthouse
Diferența pe care o aveți cu ceilalți 5 6 copii care participă la discuție este că au acces la site-uri care plătesc informații în timp ce o faceți singur.
Scopul este același, faci mașina singură, ceilalți închiriază mașina.
Probabil că s-a săturat mai mult și nu este deloc ușor și, cu siguranță, aveți o afacere diferită de cele mai bune companii sau cele mai rele pe care nu le cunosc.

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
1,069
951
113
Mă întreb cum îți asumi riscul și deschizi un al doilea cont de companie sub alt nume
Pentru a ieși din blocarea directă și pentru a nu pierde bani, trebuie să fiți un gangster și un hacker.
De asemenea, puteți dezvolta relații bune cu vecinii care nu pariază, care nu ezită să deschidă un cont, dacă câștigă și ei ceva.

Grim Reaper

Membru bine-cunoscute
4 Sep 2006
4,101
2,553
113
Nu era atât de vechi. Deschideri de betwin Bwin cu date proprii și mai puțin

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
6,732
2,565
113
Este de la sine înțeles că jucam uit-mă-notele la 3.50 și 4.00 la Paddy Power, când Asia a dat -0.5 1.025 în tribune.
îndrăgit indonezia târzie și și mai iubit puterea de paddy care, pentru că am avut engleza nu a stabilit niciodată o limită. Existau literalmente aceste diferențe de performanță menționate de Grim - nicidecum o exagerare.
În acest moment aș dori să menționez ceva despre care încă mă întreb, 10 ani mai târziu. Într-unul din cele 4 conturi pe care le deschisesem în paddy (în mod evident fusesem confuz și) pusesem aceleași articole EXACT (cu excepția unui telefon diferit) cu unul anterior. Din vreun motiv inexplicabil pe care încă nu îl înțeleg, nu numai că m-a acceptat corect și m-a lăsat să-l folosesc normal alături de celălalt !!!!! Îți jur unde vrei. Adică între timp a fost cu aceleași detalii, am primit vestea luni mai târziu. Lucruri groaznice. Din cele inexplicabile.

: npaper:

Predictii

• 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Köln - Leipzig
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi

Ziua de naștere de astăzi

Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Aristarh Forum Bot: Ο χρήστης Αρίσταρχος ξεκίνησε ένα νέο θέμα που ονομάζεται "Ο.Π.Α.Π ή Εταιρίες Διαδικτύου...