Novibet provocarea și spălarea ilegală de bani.

karagats

New Member
28 Mar 2020
15
1
3
Bună seara tuturor. Am citit că au și alte probleme cu această companie. Povestea mea este următoarea .. Acum aproximativ 3 luni mi-am făcut un cont cu novibet, am depus 500 de euro în total și i-am pierdut. Câteva zile mai târziu mi-au trimis un freebet de 30 de euro. Jucând jocuri de noroc pur și, cu mult noroc, am reușit să ajung la 3.800. Ei pun o limită imediată de un euro pentru tot. A doua zi am cerut o retragere, K a început să ceară documente suplimentare pentru a-mi trimite banii. Am trimis totul, K a acceptat totul. Chiar vorbisem cu ei dacă aș putea în cele din urmă să-mi cer o retragere și îmi spuneau bineînțeles. În cele din urmă am cerut o retragere, care a fost anulată a doua zi și nu numai că mi-au blocat contul. Când i-am întrebat de ce și de ce au făcut acest lucru, mi-au răspuns că ar trebui să-mi verifice contul, ceea ce va avea foarte mult timp. Desigur, nu mi-au spus exact ce aveau să verifice sau cât va dura presupusul control. Acum au trecut aproape 2 luni de la ziua în care contul meu a fost închis, iar la e-mailurile pe care le trimit, ei răspund automat și îmi spun aceleași lucruri. Acum este evident că nu au niciun control și mi-au închis contul complet ilegal și mi-au confiscat banii. Să te ții departe de ele este cel mai rău lucru. De departe, cea mai proastă companie de pariuri.

Enviado de la Z835 prin Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: theosAntonis
Din experiența personală este o companie de plăci, nu știu în trecut dacă era mai bună, dar acum cere selfie-uri, declarații fiscale, certificat de telefon mobil și o mie două lucruri, dacă obțineți destui bani.
Acum, pe subiectul dumneavoastră, cred că ar fi trebuit să faceți deja o reclamație, este nevoie de aproximativ o lună pentru a le contacta și pentru a vă oferi un răspuns.
Poate copiii de pe forum pot face ceva dacă iau legătura cu ei.
Următoarea opțiune este ca avocatul să trimită niște e-mailuri și în cazul în care compania nu respectă, mergeți în instanță.
Cred că am ajutat.
 
  • Aprecieri
reacţii: Valantis 23
Adevărul va ieși în judecată.
Cheltuielile vor fi plătite pentru acestea până la urmă, dar până la încheierea contestației vor fi de doi ani sau mai mulți.
Sunt curios să văd ce se va întâmpla până la urmă.
Vorbim despre înghețarea banilor, pentru că, din păcate, pentru un euro, legile Huns-Papadopoulos pe care le avem, pe de o parte, le dau dreptul, iar pe de altă parte, nu există un pariu public care să nu aibă asemenea restricții (opiacul este pentru plâns).
Chiar dacă jocurile pe care le-ați jucat au fost configurate, acestea trebuie să demonstreze că le-ați configurat pentru a avea dreptul să nu vă dea banii.
Dar sunt curios ce are de spus doamna EYEP. Țineți-ne la curent cu acest lucru.
 
Nu știu cum se depune plângerea la EEEP. Le-am trimis ieri e-mailuri și i-am întrebat cum pot să raportez această companie, bineînțeles explicându-mi cazul în detaliu. Uitați-vă cât de provocatori neprofesionistii mă tot batjocorește.
 

atașamente

  • received_1893178647481892.jpeg
    received_1893178647481892.jpeg
    33.5 KB · Vizualizări: 1,081
  • received_217526712673449.jpeg
    received_217526712673449.jpeg
    26.3 KB · Vizualizări: 1,185
Nu știu cum se depune plângerea la EEEP. Le-am trimis ieri e-mailuri și i-am întrebat cum pot să raportez această companie, bineînțeles explicându-mi cazul în detaliu. Uitați-vă cât de provocatori neprofesionistii mă tot batjocorește.

Aveți grijă de ce eeepakides utilizează, printre altele, un e-mail ciudat care merge direct la spam. Le spusese și mi-au răspuns „vă rog domnule, iată-ne”.
 
  • Aprecieri
reacţii: karagats
Nu am avut niciodată contact cu această companie și nu știu pe nimeni să vă ajute.
Tot ce spunem este să urmați instrucțiunile pe care vi le-am scris:

Unde și cum mă plâng la pariuri?
Bună ziua de la novibet, care mi-a promis complet ilegal 3.800 în urmă cu 2 luni, pentru a-mi verifica contul, ai contact cu cineva să ne spună exact ce au verificat pe contul meu timp de 2 luni și când se va finaliza această verificare în cele din urmă. ; Nu-mi dau niciun răspuns clar și trimit doar e-mailuri automate cu neconcordanțe, vă mulțumesc anticipat.
 
De ani buni, novibetul nu a vrut să lucreze cu infobeto la niciun nivel. Deci nu cred că ne vor oferi o idee despre problema ta și vei pierde mai mult timp ...

Dacă vor, le oferim posibilitatea de a interveni direct aici.

Îți sugerez să nu mai aștepți, să faci lucrurile necesare Unde și cum mă plâng la pariuri?
 
Bună ziua de la novibet, care mi-a promis complet ilegal 3.800 în urmă cu 2 luni, pentru a-mi verifica contul, ai contact cu cineva să ne spună exact ce au verificat pe contul meu timp de 2 luni și când se va finaliza această verificare în cele din urmă. ; Nu-mi dau niciun răspuns clar și trimit doar e-mailuri automate cu neconcordanțe, vă mulțumesc anticipat.
Contul este pe numele tău?
 
Nu, a venit direct la mine. Nu vă temeți, veți fi plătit. Chiar dacă știți acum că îl veți învăța, nu vom lăsa atât de mulți bani în astfel de magazine
1. mai întâi o întrebare complet provocatoare și acum îmi spui că am atâția bani în ... Am făcut acești bani într-o singură zi. Sper că v-am acoperit acum ..
2. Cum sunteți atât de sigur că voi fi plătit? lucrezi pentru novibet?
Desigur, problema nu este doar dacă voi fi plătit, ci și în câte zile, luni, ani.

dacă trebuie doar să spui aerologii, te rog să te oprești și să te uiți la munca ta. Mulțumesc.
 
1. mai întâi o întrebare complet provocatoare și acum îmi spui că am atâția bani în ... Am făcut acești bani într-o singură zi. Sper că v-am acoperit acum ..
2. Cum sunteți atât de sigur că voi fi plătit? lucrezi pentru novibet?
Desigur, problema nu este doar dacă voi fi plătit, ci și în câte zile, luni, ani.

dacă trebuie doar să spui aerologii, te rog să te oprești și să te uiți la munca ta. Mulțumesc.
Nu te prinde de aceeași parte cu care suntem. Ai făcut multe scenarii. Sper că totul merge bine și vei fi plătit.
 
Bună seara tuturor. Am citit că au și alte probleme cu această companie. Povestea mea este următoarea .. Acum aproximativ 3 luni mi-am făcut un cont cu novibet, am depus 500 de euro în total și i-am pierdut. Câteva zile mai târziu mi-au trimis un freebet de 30 de euro. Jucând jocuri de noroc pur și, cu mult noroc, am reușit să ajung la 3.800. Ei pun o limită imediată de un euro pentru tot. A doua zi am cerut o retragere, K a început să ceară documente suplimentare pentru a-mi trimite banii. Am trimis totul, K a acceptat totul. Chiar vorbisem cu ei dacă aș putea în cele din urmă să-mi cer o retragere și îmi spuneau bineînțeles. În cele din urmă am cerut o retragere, care a fost anulată a doua zi și nu numai că mi-au blocat contul. Când i-am întrebat de ce și de ce au făcut acest lucru, mi-au răspuns că ar trebui să-mi verifice contul, ceea ce va avea foarte mult timp. Desigur, nu mi-au spus exact ce aveau să verifice sau cât va dura presupusul control. Acum au trecut aproape 2 luni de la ziua în care contul meu a fost închis, iar la e-mailurile pe care le trimit, ei răspund automat și îmi spun aceleași lucruri. Acum este evident că nu au niciun control și mi-au închis contul complet ilegal și mi-au confiscat banii. Să te ții departe de ele este cel mai rău lucru. De departe, cea mai proastă companie de pariuri.

Enviado de la Z835 prin Tapatalk
În general, vreau să spun ceva. Urmăresc sute de articole similare ca ale dvs. aici de aproximativ 10 ani pentru toate companiile. De la cele mai rare la vârf. Până la k 365 k stoiximan. Îmi vei spune unde vreau să ajung. Faptul că ți s-a întâmplat acest lucru în această companie nu înseamnă că este bine făcut pentru toată lumea. Desigur, asta nu înseamnă că o face Bună și nici nu îți diminuează legea dacă o ai. Doar îl menționez. Arată ca un dentist. Ei spun despre unul care va avea atât de mulți clienți nemulțumiți. Juc de ani de zile la stoiximan. Când câștigasem 5 cifre cât ... în combinație cu faptul că eram în străinătate și aveam o problemă suplimentară cu o bancă de retras, luminile s-au schimbat. În cele din urmă am primit 1/5 pentru că până la 10 km. Cu un transfer aș putea să o fac de fiecare dată ... și apoi din cauza străinului meu ... din cauza jocurilor de noroc ... Dar și pentru că nu știam cum să-l urmăresc ... Au făcut toate acestea împreună și în câteva zile Am jucat restul le-am pierdut. De atunci alte retrageri De asemenea mari Nu am mai avut niciodată o problemă. Nu mi-au pus niciodată limite. Consider că este cel mai rău pe care mi-l pot face și aș părăsi orice companie dintr-un astfel de motiv.
 
În general, vreau să spun ceva. Urmăresc sute de articole similare ca ale dvs. aici de aproximativ 10 ani pentru toate companiile. De la cele mai rare la vârf. Până la k 365 k stoiximan. Îmi vei spune unde vreau să ajung. Faptul că ți s-a întâmplat acest lucru în această companie nu înseamnă că este bine făcut pentru toată lumea. Desigur, asta nu înseamnă că o face Bună și nici nu îți diminuează legea dacă o ai. Doar îl menționez. Arată ca un dentist. Ei spun despre unul care va avea atât de mulți clienți nemulțumiți. Juc de ani de zile la stoiximan. Când câștigasem 5 cifre cât ... în combinație cu faptul că eram în străinătate și aveam o problemă suplimentară cu o bancă de retras, luminile s-au schimbat. În cele din urmă am primit 1/5 pentru că până la 10 km. Cu un transfer aș putea să o fac de fiecare dată ... și apoi din cauza străinului meu ... din cauza jocurilor de noroc ... Dar și pentru că nu știam cum să-l urmăresc ... Au făcut toate acestea împreună și în câteva zile Am jucat restul le-am pierdut. De atunci alte retrageri De asemenea mari Nu am mai avut niciodată o problemă. Nu mi-au pus niciodată limite. Consider că este cel mai rău pe care mi-l pot face și aș părăsi orice companie dintr-un astfel de motiv.
Nu cred că cotația dvs. a contribuit cu ceva substanțial la problema prietenului cu novibet, dar ok. Adică, pentru că le scrii puțin confuz, ideea ta era că îți vor trimite banii în rate în loc de toate împreună sau ne spui că tu au mâncat 40 km; Și atunci dacă am dat clic bine, ai continuat să joci acolo? Probabil ceva ce nu am desenat bine ...!
Oricum, cu privire la problema cu novibet, din păcate, ați implicat karagats .. Și, de fapt, cu un magazin de comodă ... Cel puțin cu informațiile pe care ni le-ați oferit..Înseamnă că veți face reclamații în același timp, căutați undeva unde sunt sponsori pe un site ... Poate că te pot ajuta, poate .. Oricum ai scris-o bine aici, deoarece în problemele similare din trecut a fost oferită o soluție, dar din ceea ce am citit mai sus nu există nicio comunicare cu firma specifică ..
 
Nu cred că cotația dvs. a contribuit cu ceva substanțial la problema prietenului cu novibet, dar ok. Adică, pentru că le scrii puțin confuz, ideea ta era că îți vor trimite banii în rate în loc de toate împreună sau ne spui că tu au mâncat 40 km; Și atunci dacă am dat clic bine, ai continuat să joci acolo? Probabil ceva ce nu am desenat bine ...!
Oricum, cu privire la problema cu novibet, din păcate, ați implicat karagats .. Și, de fapt, cu un magazin de comodă ... Cel puțin cu informațiile pe care ni le-ați oferit..Înseamnă că veți face reclamații în același timp, căutați undeva unde sunt sponsori pe un site ... Poate că te pot ajuta, poate .. Oricum ai scris-o bine aici, deoarece în problemele similare din trecut a fost oferită o soluție, dar din ceea ce am citit mai sus nu există nicio comunicare cu firma specifică ..
Le-am scris, amice, în chat-ul live al foxbet.gr, care face reclamă novibetului ca o mare companie inovatoare. Nu am insultat și nici nu am insultat, am scris doar faptele reale. Știți ce au făcut? Nu numai că nu m-au ajutat, ci nu numai că mi-au șters mesajul, dar m-au și blocat să pot rescrie orice. Și acum există oameni care sunt informați despre pariul de pe acest site. Doar milă.
 
Nu cred că cotația dvs. a contribuit cu ceva substanțial la problema prietenului cu novibet, dar ok. Adică, pentru că le scrii puțin confuz, ideea ta era că îți vor trimite banii în rate în loc de toate împreună sau ne spui că tu au mâncat 40 km; Și atunci dacă am dat clic bine, ai continuat să joci acolo? Probabil ceva ce nu am desenat bine ...!
Oricum, cu privire la problema cu novibet, din păcate, ați implicat karagats .. Și, de fapt, cu un magazin de comodă ... Cel puțin cu informațiile pe care ni le-ați oferit..Înseamnă că veți face reclamații în același timp, căutați undeva unde sunt sponsori pe un site ... Poate că te pot ajuta, poate .. Oricum ai scris-o bine aici, deoarece în problemele similare din trecut a fost oferită o soluție, dar din ceea ce am citit mai sus nu există nicio comunicare cu firma specifică ..
Am vrut să-i spun prietenului meu că nu există nicio companie care în mulți ani de activitate nu are clienți nemulțumiți și am menționat propriul meu exemplu. Mi-e teamă dacă prietenul chiar nu a făcut ceva, poate a venit din când în când de pe un alt ip (ruda prietenului etc) unde se juca și el ... sau s-au înregistrat de pe același ip. acest lucru este întotdeauna un mister pentru ceea ce se întâmplă, deoarece compania poate face clic acolo pentru conturi duble - mai ales dacă are bani de pierdut. acum, într-un singur cozonac sunt trei lucruri independente. retragerea până la 10 km. euro este în program k legal. de acolo și dincolo, în timp ce de mult îmi certificasem contul, apoi eu, Cipru. iar banca de acolo a refuzat retragerile de la companii. și vorbim despre stoiximan.cy. moy zhtagan ejtra eggrafa h stoixhman ... nu au făcut ce mi-a dat banca și timpul a trecut. când s-a produs în sfârșit prima retragere de 10.. managerul de acolo al băncii mi-a spus..Am acceptat-o ​​dar nu mai vreau. Faptul că nu am fost client acolo mult timp a contat - ei nu mă cunoșteau, nu aveam salariu acolo, depozite și retrageri. mare poveste burgheză. si-a dat seama ca nu am vorbit cu niciunul dintre basii cunoscuti si voi ajuta ... mi-a ramas in minte ca nu voi lua banii..sigur acum ca ma gandesc la asta nu am avut rabdare si ca un mare jucător după toate acestea, am continuat să joc (ceva de care nu aveam intenția) și au dispărut în cele din urmă. au fost alte 45 de mii.
 
Nu cred că cotația dvs. a contribuit cu ceva substanțial la problema prietenului cu novibet, dar ok. Adică, pentru că le scrii puțin confuz, ideea ta era că îți vor trimite banii în rate în loc de toate împreună sau ne spui că tu au mâncat 40 km; Și atunci dacă am dat clic bine, ai continuat să joci acolo? Probabil ceva ce nu am desenat bine ...!
Oricum, cu privire la problema cu novibet, din păcate, ați implicat karagats .. Și, de fapt, cu un magazin de comodă ... Cel puțin cu informațiile pe care ni le-ați oferit..Înseamnă că veți face reclamații în același timp, căutați undeva unde sunt sponsori pe un site ... Poate că te pot ajuta, poate .. Oricum ai scris-o bine aici, deoarece în problemele similare din trecut a fost oferită o soluție, dar din ceea ce am citit mai sus nu există nicio comunicare cu firma specifică ..
Am văzut pe fb că prietenul de acolo spune că de la același ip a scris și soția lui. dacă este el însuși.
 
Le-am scris, amice, în chat-ul live al foxbet.gr, care face reclamă novibetului ca o mare companie inovatoare. Nu am insultat și nici nu am insultat, am scris doar faptele reale. Știți ce au făcut? Nu numai că nu m-au ajutat, ci nu numai că mi-au șters mesajul, dar m-au și blocat să pot rescrie orice. Și acum există oameni care sunt informați despre pariul de pe acest site. Doar milă.

Le-am scris, amice, în chat-ul live al foxbet.gr, care face reclamă novibetului ca o mare companie inovatoare. Nu am insultat și nici nu am insultat, am scris doar faptele reale. Știți ce au făcut? Nu numai că nu m-au ajutat, ci nu numai că mi-au șters mesajul, dar m-au și blocat să pot rescrie orice. Și acum există oameni care sunt informați despre pariul de pe acest site. Doar milă.
Omule, ești cel dintr-un grup fb care spune că și soția ta a fost acolo? propriul ip, în special în înregistrări este interzis. Este posibil să nu vă fi spus în conversații, dar toate pariurile o spun în termeni. prin urmare, nici un pariu nu te blochează atunci când depui. când solicitați să vă retrageți numai. Fie o știau înainte, fie o priveau atunci. cu același e-mail, numele de acolo nu te lasă nici măcar să te înregistrezi. . chiar și asta spun ei în termeni. adică oricând au dreptul să verifice încrucișat și să caute date. Pe scurt, vă spun că, chiar dacă nu ați jucat duplicate ... chiar dacă nu aveți idee, de exemplu, că soția dvs. a fost înregistrată de acasă și ați jucat amândoi ... sunteți ilegal. veți face clic pe logic pe „de ce ne-ați lăsat să ne înregistrăm și de ce ne-ați lăsat să pariem. și vor spune că „ne-am uitat atunci și am verificat conturile în detaliu”. Părerea mea este că nu ai dreptate nici intenționat, nici în mod inconștient și nu o vei găsi. Acum pentru cei 365 pe care îi spuneți și ce ați făcut, nu știu ce s-a jucat acolo - poate un alt scenariu. dar aici pe forum nu ai menționat deloc problema cu soția ta ca pe fb. Cred că ar trebui. Spun din nou dacă ești tu, dar probabil ești pentru că chiar și acum cineva l-a încărcat ÎN SCREENSHOT cu numele mic Antonis într-o echipă de pariuri. Ți-am dat un răspuns similar acolo.
 
Ultima editare:
Omule, ești cel dintr-un grup fb care spune că și soția ta a fost acolo? propriul ip, în special în înregistrări este interzis. Este posibil să nu vă fi spus în conversații, dar toate pariurile o spun în termeni. prin urmare, nici un pariu nu te blochează atunci când depui. când solicitați să vă retrageți numai. Fie o știau înainte, fie o priveau atunci. cu același e-mail, numele de acolo nu te lasă nici măcar să te înregistrezi. . chiar și asta spun ei în termeni. adică oricând au dreptul să verifice încrucișat și să caute date. Pe scurt, vă spun că, chiar dacă nu ați jucat duplicate ... chiar dacă nu aveți idee, de exemplu, că soția dvs. a fost înregistrată de acasă și ați jucat amândoi ... sunteți ilegal. veți face clic pe logic pe „de ce ne-ați lăsat să ne înregistrăm și de ce ne-ați lăsat să pariem. și vor spune că „ne-am uitat atunci și am verificat conturile în detaliu”. Părerea mea este că nu ai dreptate nici intenționat, nici în mod inconștient și nu o vei găsi. Acum pentru cei 365 pe care îi spuneți și ce ați făcut, nu știu ce s-a jucat acolo - poate un alt scenariu. dar aici pe forum nu ai menționat deloc problema cu soția ta ca pe fb. Cred că ar trebui. Spun din nou dacă ești tu, dar probabil ești pentru că chiar și acum cineva l-a încărcat ÎN SCREENSHOT cu numele mic Antonis într-o echipă de pariuri. Ți-am dat un răspuns similar acolo.
Ce femeie ai găsit? Ce spui? Deci crezi că doar eu am o problemă cu această companie și că citești despre banii care au legătură cu mine? Deci nu aflați că mulți oameni au o problemă cu novibetul.Trebuie să vă spun că exemplele dvs. sunt complet nefericite, companiile nu au nicio legătură cu medicii stomatologi. Dacă o companie mănâncă bani ilegal și fără niciun motiv de la un jucător, va mânca și de la mulți alții, deoarece este pur și simplu o cafenea. Prietenul v-a spus foarte bine că nu contribuiți la ceea ce spuneți. Deci, dacă nu aveți nimic substanțial de spus, ar fi bine să vă opriți aici
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Porumbel - Tenerife
  • 19:30
    Novasports Prime
    • Anatolou Efes - Olympiacos
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris - Virtus Bologna
  • 21:00
    Novasports 2HD
    • Alba Berlin - Real Madrid
  • 21:05
    Novasports 5HD
    • Maccabi Tel Aviv - Villeurbanne
  • 21:30
    Novasports 6HD
    • Partizan - Baskonia
  • Mâine 20-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Brooklyn Nets - New Orleans Pelicans
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Rzeszow Rezov - Lüneburg
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    ok celălalt l-a dat afară într-un meci
  • PANATHA PANATHA:
    si apoi a plecat si el haha
  • G Forum Bot:
    Utilizatorul gramaticile93 a început un nou subiect numit „Inactivitatea contului Netbet" în Site-uri legitime de pariere.
  • Ertzan Ertzan:
    Amicalul cu gavrii din Trabzon (trabzonspor pe care îl numim gavr) s-a încheiat cu episoade la propriu și i-am bătut (2-3) și i-am bătut. Veți vedea pe internet că după încheierea meciului, fanii au luat cu asalt terenul, desigur, unii dintre ei au fost mâncați de Batshuayi și Osagi Samuel, în mare parte distrugere. Mi-aș dori să blestem cel mai extrem blestem asupra lor ca mașina..... ca tine....... etc. Îmi doresc din toată inima să cadă în sarcină
  • Ertzan Ertzan:
    Nu știu dacă și când o vor da jos
  • Ertzan Ertzan:
    Meller, care fusese lovit cu pumnul de către președintele Ankaragucu, a fost arbitrul meciului
  • PANATHA PANATHA:
    M-ai prins... Purtam astea
  • Ertzan Ertzan:
    Uite, arbitrii Turciei sunt idioți. Îți amintești de câțiva ani Germania 2 trebuie să fi fost undeva în minutul 15 trebuie să fi aruncat un pahar de bere din plastic și a lovit supervizorul. Acolo s-a terminat jocul cu explozie
  • Ertzan Ertzan:
    acest arbitru este si in FIFA. Capra asta care a mancat pumni este un international nu a avut @ sa opreasca jocul acum 2 lucruri la care ma gandesc. sau pumnul pe care l-a mâncat i-a cauzat daune morale, psihologice, nici eu nu știu, sau pumnul pe care l-a mâncat a fost puțin
  • PANATHA PANATHA:
    oricum sunt sigur ca daca ar merge sa sarbatoreasca asa in centrul terenului la SEF sau Karaiskakis ca invitati, ai spune ca au provocat....cum ai spus la baschet despre Sloukas..... arbitrii din Grecia sunt aceleași găini.. ...se vorbește mare...pentru că în Germania spui că fac ceea ce este evident, în timp ce aici toată lumea le-ar spune exagerate și le-ar pune la punct
  • PANATHA PANATHA:
    Dar ce sa opresc?? nu s-au intamplat astea cand s-a terminat meciul? mai aveam asa ceva inainte sa expire?
  • Ertzan Ertzan:
    nu vă imaginați și comentatorul turc pe beinsports a făcut o comparație cu Grecia că același lucru se întâmplă în Grecia, spune el.
  • PANATHA PANATHA:
    Cum să nu mă laud...." Sfat: Atletico Madrid - Barcelona X2 și Lewandowski vor marca și cartonaș roșu în meciul cu cotă de 13.00 pe Bet Builder by Stoiximan"
  • Ertzan Ertzan:
    la urma urmei, ceva mare pe care îl știi dintr-un pariu : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    da ma lupt cu ea :p
  • Ertzan Ertzan:
    esti pe drumul cel bun : paidi:
  • Ertzan Ertzan:
    Ei bine, de ce nu a avut loc competiția săptămâna aceasta?
  • Ertzan Ertzan:
    Sunt celelalte țări care au făcut o glumă?
  • PANATHA PANATHA:
    nu are nicio legatura cu ce s-a intamplat in celelalte tari...dar faptul ca oricum va incepe antrenamentele de marti...si au si o problema cu datele...
  • Ertzan Ertzan:
    Au spus să trăiască vremurile PASOK : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Ok Olympiko si PAOK nu le vor strica... dupa meciul de joi
  • PANATHA PANATHA:
    La mulți ani și un post fericit tuturor!
  • N Forum Bot:
    Utilizatorul nekanilla a început un nou subiect numit „Fișier cu ora exactă a evenimentelor unui meci ???" în Pachete de conversații.
    N Forum Bot: Utilizatorul nekanilla a început un nou subiect numit „Arhivă cu ora exactă a evenimentelor...