Cel mai bun manager din ultimii cincisprezece ani

Votează cel mai bun antrenor-manager din 2000


  • Totalul alegătorilor
    26

FREN ZENN

Membru bine-cunoscute
30 Jan 2008
13,999
9,217
113
Piraeus
Cu ocazia deciziei lui Marcello Lippi de a se retrage din antrenor anul acesta, oricine este interesat ar trebui să voteze în sondaj pentru cel mai bun antrenor din 2000. Cu siguranta cele 10 optiuni sunt putine, asa ca cine are un alt nume in minte, va rog sa il mentioneze in thread. Simpatia mea pentru Jose este de la sine înțeles, dar îi dau votul lui Sir Alex pentru că a preluat un club cu multe probleme și în timp ce a fost antrenor a fost mereu la cel mai înalt nivel în Anglia și Europa în timp ce absența sa s-a simțit încă din primul an.
 
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

Criteriile unui antrenor grozav pentru mine sunt Lippi și Ancelotti dintre cei pe care îi menționezi, eu îl prefer pe Lippi. Un om care a luat totul și a început cu grupuri mici până a venit recunoașterea.

Cati Guardiola, Mourinho care a antrenat echipe de peste tot, nici nu-i pun în minte ca jucători de top. Lăsați-l pe Mourinho să-l crească pe Bari, de exemplu, să vadă cât câștigă sacul... În aceeași categorie și proprietarul tavernei spaniole Del Bosque... Pentru ce te-ai antrenat? Adevărat doar pentru Spania că Grecia mă învingea până când am luat toată Barcelona și le-am spus să facă ceea ce faci în echipă... Salut oameni...

De asemenea, cu ce logică ar trebui să voteze cineva pentru Lev? Nu înțeleg de ce vine ca nume printre, de exemplu, germani, nu-l puneți ca exemplu pe Klopp.

Criteriile unui antrenor grozav pentru mine sunt Lippi și Ancelotti dintre cei pe care îi menționezi, eu îl prefer pe Lippi.

Iar dintre cei nemenționați, îmi plac Klopp, Pellegrini (are cunoștințe, dar nu se pricepe la gestionarea vedetelor, cred) și bunul, dar încăpăţânatul Conte, iar de pe insulă, Lennon, care a plecat la Bolton după Celtic, îmi arată bine. semne.
 
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

Cred că există diferențe uriașe între antrenor-antrenor-manager. Ca să nu fiu nedrept, îi voi separa și voi alege pentru fiecare.
Alsatos Wenger este primul pentru un manager, pentru un antrenor aș spune Guardiola și ca antrenor Mourinho.

Acum pentru pachetul complet voi alege Ferguson, el este la fel de bun la toate categoriile.
 
Ultima editare:
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

Lippi, Ferguson și Klopp sunt printre cei mai buni pentru mine.
Și Mourinho, dar nu l-am văzut într-o echipă mai mică să vedem ce poate face
 
  • Aprecieri
reacţii: FREN ZENN
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

sir-alex-ferguson-hd-wallpapers.jpg
 
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

L-am pus pe Loew pentru că a câștigat recent Cupa Mondială și pentru că a reformat Germania după părerea mea de când a preluat conducerea
 
Ultima editare:
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

Ca manager, voi fi de acord cu Avrolimos că este Wenger. A cumpărat mereu ieftin, până anul trecut cel puțin, și a vândut scump. Pe vremea lui, Arsenal a părăsit un mic stadion și s-a mutat într-un palat care, dacă nu mă înșel, a rămas deja fără datorii. Fără a avea numele de marcă United, Bayern, Real, Barcelona, ​​echipa sa este una dintre primele în profituri la nivel mondial. Dacă a reușit să păstreze jucătorii pe care i-a scos din când în când, ar putea avea și titlurile necesare pentru a fi considerat un antrenor de top. Cu toate acestea, din momentul în care suntem cu toții judecați după rezultat, cu siguranță există mai mulți mai buni decât el.

Ca antrenor sunt între Mourinho, Ancelotti și Guardiola. Mulți uită că Mourinho a câștigat campionate cu Porto, unde nu a avut președintele care a împins pentru transferuri, pur și simplu a avut un grup foarte bun de jucători cu unii cu care a progresat de câțiva ani. În primul său mandat la Chelsea, a câștigat totul în afară de Liga Campionilor, dar nu trebuie să uităm că echipa era practic inexistentă înainte să apară Abramovici și să-l ia pe portughez. La Inter a primit totul. La Real, pentru mine, a pierdut, fie că este vina lui sau a conducerii, nu sunt în măsură să știu, dar după cum am spus mai înainte, rezultatul contează și cu atâția franci, mă așteptam la mult mai mult. Acum la Chelsea, doar dacă va reuși să câștige campionatul și Liga Campionilor, voi considera că își compensează mandatul prost, pentru mine mereu, la Real.

Guardiola a fost antrenorul echipei care a jucat cel mai bun fotbal pe care l-au văzut ochii mei în ultimii cincisprezece ani. Dacă a avut sau nu norocul să aibă acești jucători nu mă gândesc. Din păcate, în lupta cu Mourinho, a dovedit că rămâne în urmă la jocurile minții. Odată cu transferul la Bayern, mi-a demonstrat că nu îi este frică și că este și inteligent. Nu i-a fost frică să meargă la o echipă care luase totul, în al doilea an își pune atingerea și echipa mi se pare mai spectaculoasă decât anul trecut. Dar nu se oprește, are confortul de a putea obține aproape orice își dorește. Dacă va face ceva asemănător la următoarea echipă va juca pentru mine, va fi cel mai bun dintre toate. Până atunci aștept și mă bucur de ceea ce văd.
În cele din urmă, Liga Campionilor este singurul lucru care vorbește despre Ancelotti. Ambele cu echipe italiene fără a avea listele echipei actuale. Să câștigi Liga Campionilor cu Ronaldo și Bale s-ar putea să nu fie atât de dificil. Dar nu este ușor să obții cu Milan și Juventus în vremuri în care spaniolii și englezii aruncau mai mulți bani în echipele lor.

Avand in vedere ca cautam mai mult un manager, am votat pentru altul (Wenger)

Mi-aș dori și Klopp undeva
 
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

Dusan Baevic, pentru că e dur ca broasca..erh ca gândacul am vrut să spun.
 
Răspuns: Cel mai bun antrenor-manager din ultimii cincisprezece ani

Din pacate nu stiu numele celor pe care ii voi vota.Cine este considerat mai bun este subiectiv si pentru mine cel mai bun este cel care ofera fotbal.Daca cineva crede ca...Mourinho a oferit fotbalului ceva mai frumos decat Rinus Michels si Valeri Lobanovski merg paso.Uriașul Șevcenko merge deseori la cimitirul unde este îngropat și se închină mentorul său.De asemenea, nu pot înțelege ce a oferit FIECARE ANTRENOR TITLIT mai mult decât cele menționate de antrenorul academiilor Barca și Sporting.(Messi-Ronaldo). Ce are Ancelotti mai mult decât Guy Roux de la Auxerre, când a numit antrenor pe toți cei mai buni franceză, acesta este, fără să stai pe gânduri, neplăcutul Sir Alex. Cu toate acestea, nu va ajunge niciodată la cel mai bun dintre toți, Brian Clough.
Arsene Wenger cu siguranță are și respectul meu pentru că a scos jucători care beau apă în numele lui, dar sindicatul a avut și venituri.

Pentru galop l-am pus cu siguranță pe celălalt pentru că, așa cum spuneam, îi consider mai buni antrenori pe cei care produc jucători cu mijloace foarte slabe și trăiesc în anonimat și cu salarii pe care soții Mourinho le-au pierdut într-o oră.
 
  • Aprecieri
reacţii: FREN ZENN

Predictii

  • 22:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Barcelona - Paris Saint Germain
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Dortmund - Atletico Madrid
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Southampton - Preston
  • 22:15
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Famalikao - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Novasports Prime
    • Maccabi Tel Aviv - Basconia
  • 21:00
    Novasports 5HD
    • Anatolou Efes - Virtus Bologna
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Bonn - Peristeri
  • Mâine 17-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:30
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • SoFi NBA Play-In Tournament
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 14:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP 500 2024
  • 19:30
    Novasports 6HD
    • WTA 500 Porsche Tennis Grand Prix
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Fără Final Four în finală. Barcelona Mă distrez cu tine din vestiar dacă vii, așa că sunt definitiv
  • Ertzan Ertzan:
    Finala Olympiacos-Fener și repetarea finalei fixe
  • PANATHA PANATHA:
    ne-ai derutat...
  • Ertzan Ertzan:
    stai jos si eu m-am incurcat
  • Ertzan Ertzan:
    Avem Fener-Monaco și dacă vii, avem Fener-Panathinaikos
  • PANATHA PANATHA:
    Barcelona - Olimpic și după cu câștigătorul Real - echipa a 8-a
  • Ertzan Ertzan:
    Olympiacos-Barcelona si apoi Olympiacos-Real nu?
  • PANATHA PANATHA:
    Perechile playoff-urilor Real Madrid - Maccabi sau Baskonia sau Virtus sau Efes / Panathinaikos - Maccabi sau Baskonia / Monaco - Fenerbahce / Barcelona -
    Olimpic
  • PANATHA PANATHA:
    Așa că marți îl avem pe Bakabi - Baskonia într-un singur meci....învingătorul joacă cu Panatha.....învinsul va juca cu câștigătorul de la Efes - Virtus și câștigătorul cu Real Madrid....
  • PANATHA PANATHA:
    Cu timpul în care Efes a câștigat, ei pot câștiga Virtus și orice ar pierde în Maccabi - Baskonia și pot juca împotriva Realului...
  • PANATHA PANATHA:
    Am explicat bine?
  • animusbet animusbet:
    Nu există echipă Efes, pentru că l-au învins pe Fener de două ori într-o săptămână, i-am făcut echipă?
  • Ertzan Ertzan:
    Realul nu pierde în fața Efes decât dacă Larkin o face și acasă, atunci există speranță
  • Ertzan Ertzan:
    și celălalt client : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    In cele 5 meciuri cred ca Real va trece.....doar pentru ca a venit primul, poate sa nu aiba un adversar atat de usor cum ar fi normal
  • PANATHA PANATHA:
    1900 de meciuri și numărătoare :p
  • Ertzan Ertzan:
    Liverpool, sunt sigur că a trimis oameni și o mulțime de oameni găleți, puncte, handicap peste tot
  • PANATHA PANATHA:
    Cu siguranță s-ar pierde mulți bani în viață
  • Ertzan Ertzan:
    Fetele noastre l-au oprit pe Villeneuve în finala cu 58-45 la finalul primei reprize
  • Ertzan Ertzan:
    Englezii din această zi de meci au luat-o la dracu cu oamenii și lumea mică cu Aston Villa 0-2
  • PANATHA PANATHA:
    Momente șocante la Udinese - Roma, Evan Entika s-a prăbușit în minutul 72 al meciului.
    1f691.png
    A plecat pe targă, din fericire opritorul roman era conștient, în timp ce jocul a fost oprit definitiv.
  • Ertzan Ertzan:
    de aceea a fost întreruptă, vă spun ce s-a întâmplat aici
  • PANATHA PANATHA:
    De aceea sunt aici...să informez despre toate : bravo: : ROFLMAO: :p
  • B Forum Bot:
    Utilizatorul BraShaVa8888 a început un nou subiect numit „|_ Live _|" în Fotbal Predictii.
  • Infobetakias Forum Bot:
    Infobetakias Forum Bot: Utilizatorul Infobetakias a început un nou subiect numit „Ofertă introductivă triplă, cu 1...