De-a lungul 0.5

Întotdeauna scriu despre mine, așa că nu pot spune că nu este corect. Altcineva poate paria pe fiecare meci eu am 500 de euro și câștigă 50 de euro, nu știi niciodată cum joacă toată lumea și banii pe care îi au pe partea.
 
20) Mets-Lyon, peste 0.5, 61.16 × 1.11
21) Hobro-Midlands, peste 0.5, 67.27 * 1.11
22) Brescia-Napoli, peste 1.5, 74 * 1.18
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
20) Mets-Lyon, peste 0.5, 61.16 × 1.11
21) Hobro-Midlands, peste 0.5, 67.27 * 1.11
22) Brescia-Napoli, peste 1.5, 74 * 1.18
23) Bayern M.-Paderborn, peste 2.5, 81.40 * 1.11
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
20) Mets-Lyon, peste 0.5, 61.16 × 1.11
21) Hobro-Midlands, peste 0.5, 67.27 * 1.11
22) Brescia-Napoli, peste 1.5, 74 * 1.18
23) Bayern M.-Paderborn, peste 2.5, 81.40 * 1.11
24) Betis-Mallorca, peste 4.5, 89.54 * 1.19
 
20) Mets-Lyon, peste 0.5, 61.16 × 1.11
21) Hobro-Midlands, peste 0.5, 67.27 * 1.11
22) Brescia-Napoli, peste 1.5, 74 * 1.18
23) Bayern M.-Paderborn, peste 2.5, 81.40 * 1.11
24) Betis-Mallorca, peste 4.5, 89.54 * 1.19
25) Aves-Guimaras, peste 0.5, 98.50 * 1.23
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
Aș vrea să-l întreb pe Balaton, acum ce ar trebui să fac, să continui cu suma totală sau ce mi-a sugerat cu piramida?
 
Bineînțeles că în același timp joc și peste 0.5 într-un mod diferit, unde astăzi am avut un meci pierdut, care s-a terminat 0-0.
 
Doar sâmbătă și duminică dacă mă concentrez, pot ridica destul de mult suma, cu puțin noroc bineînțeles, pentru că pentru mine cel mai important este să știu despre fotbal și să miros poarta.
 
  • Aprecieri
reacţii: kokakias
Ești frumoasă, te descurci bine. Te urmăresc și încerc să înțeleg când ar trebui să pui bani deoparte din câștiguri, astfel încât să ieși câștigător chiar dacă pierzi.
 
Poți deja să ții deoparte, căci eu înmulțesc mereu cu 1.1, indiferent dacă randamentul este mai mare, diferența este profitul mic, care acoperă cei 10 euro cu care ai început, precum și îți lasă cel puțin încă 10, pentru a încerca din nou. , așa cum am încercat de mai multe ori, dar este extrem de greu pentru cineva să ajungă la 90 de meciuri consecutive la peste 0.5, adică 53130 de euro.
 
Dar cu siguranță nu este imposibil, de parcă nu mă înșel, unii oameni au făcut acest lucru.
 
Astăzi cel mai bun meci a fost Bayern-Paderborn, dacă ți se prezintă astfel de ocazii și ai răbdarea să le aștepți, aproape că nu vei pierde niciodată.
 
Nu am încă unul, dar este pe cale de a-l obține, când o voi face, atunci voi câștiga bani din pariu.
 
Cum înțelegeți astfel de oportunități? Și cum să faci un venit suplimentar (nimic groaznic) din pariuri. De asemenea, de aceea trebuie să o lași deoparte la un moment dat, pentru că la un moment dat vei pierde.

PS Caut de o luna cu astea si peste 0.5 pare sa mearga.
 
Ți-am explicat că deja o lași deoparte, pentru că s-ar putea să pariez uneori la 1.25 de exemplu, în timp ce eu înmulțesc cu 1.10 în meciul următor, tu păstrezi diferența. Ca să poți spune că faci ceva, trebuie să strâng suma peste 1000 de euro, unde poți face diverse lucruri acolo.
 
Pentru a înțelege oportunitățile, trebuie să ai cunoștințe despre fotbal, să știi că vine golul, bineînțeles că poate să nu intre, dar șansele vor fi destul de mari.
 
Îmi amintesc cu ani în urmă un meci Real M.-Valencia, a venit 0-0, cu ambele echipe ratând șanse groaznice, adică ar fi putut ajunge 5-2, a fost una dintre cele mai mari găleți la care am fost peste 0.5. După acest meci, ambii au jucat la mijlocul săptămânii și au marcat mai mult de 3 goluri împotriva adversarilor, așa că factorul noroc va juca întotdeauna un rol, dar dacă ai un ochi fotbalist, vei reduce factorul noroc și te bazezi mai mult pe abilitățile tale.
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...