Peste @ 1.10 Funbet

Ce tip de pariu vei alege?

  • piramidă

    voturi: 13 61.9%
  • Ruleta rusă

    voturi: 7 33.3%
  • ambii

    voturi: 1 4.8%

  • Totalul alegătorilor
    21
  • Sondajul a fost închis .
Cum putem face ceva ca un sub-forum aici, vreau să fac ceva pentru Ercan, doctor și oricine nu vrea să joace ruletă rusă oricum.
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
@Balaton continuă să faci ceea ce ai făcut așa cum ai făcut-o și când vine un om de știință, îl voi trimite la NASA pentru antrenament.

Să păstrăm în subiect toate lucrurile irelevante au fost șterse, așa că joacă mingea


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Continuă, prietene, suntem alături de tine. Sper că veți găsi niște golaki azi - mâine!
 
Ok, vom reduce puțin nivelurile piramidei pentru a o face puțin mai rapidă, cu mai mult risc. Cel mai mare risc este ca acolo unde ai avut 4 ocazii fara o serie, sa cazi la trei. De acum înainte și acesta este cel mai important lucru dintre toate, este să vă despărțiți viața de acest fir. Și o să explic ce vreau să spun.
Nu contează cum este viața ta de zi cu zi, ce job faci, în ce casă locuiești, dacă ai o rață, o mașină sau dacă mergi la serviciu cu autobuzul pentru că nu ai bani să cumperi măcar un rață, dacă mănânci linte trei zile la rând fără pâine pentru că nu ai nici măcar bani de pâine. Viața ta este diferită și acest fir este diferit. Nu vei confunda viața cu firul.
Am trecut prin toate ca să ajung unde sunt.

Pariurile sunt o lume diferită. De acum înainte, ar trebui să plasați pariul complet robotizat, fără a calcula valoarea pariului. Dacă, de exemplu, ai 5 euro în buzunar și zero în bancă, iar sistemul îți spune să joci două mii, vei juca două mii fără să stai pe gânduri. Odată ce te gândești la asta, ești blocat și nu mergi mai departe. Ai pierdut! De aceea trebuie să înveți să separă viața de jocurile de noroc. Dacă faci asta, atunci pariul va veni de la sine la un moment dat pentru a contribui la viața de zi cu zi. Altfel nu...

Vreau să fiu clar ce nu-ți voi putea transmite și este arma mea împotriva ta, și de aceea joc cu cărțile deschise, este consecința. Am dobândit consecvență în pariuri prin hipodromul de la Faliro la o vârstă foarte fragedă. Dacă, de exemplu, rămâi fără unul în buzunar și te plimbi pe zăpadă și ploaie în Ilioupoli la vârsta de 6 ani, înveți ce înseamnă consistența și definesc pariul sau hipodromul și nu invers.
Tatăl meu este un jucător de noroc, dar asigură-te că nu devin ca el și nu devin exact opusul unui jucător de noroc. Dar asta nu se transmite de la tastatură și de la internet, asta se cultivă și a cultivat-o în mine până la 15 ani cel puțin de când m-a dus cu el la curse de parcă știa asta.

Acest lucru, copii, îmi este imposibil de transmis și vă doresc din tot sufletul să îl puteți obține singuri, dar judecând după tatăl meu, nu se obține chiar dacă un jucător de noroc îl vede desfășurându-se în fața ochilor lui și cred că este imposibil. Cu alte cuvinte, cred că ar trebui să-ți spun simplu, că dacă nu mai scriu meciuri la final, chiar dacă faci o piramidă, vei scrie zero în fond. Așa că nu vă așteptați ca acest sistem să vă îmbogățească sau să vă rezolve problemele dacă nu rezolvați cea mai de bază problemă dintre toate. Și plătesc cumva pentru jocurile de noroc, dar nu din pasiunea mea, plătesc pentru că îmi place să-mi văd bine tatăl. Până la urmă, el m-a făcut așa și îi datorez! Sper că și voi puteți trece peste asta pentru că el nu a...

Să mergem la piramidă. L-am stabilit la 100 de euro. Dacă fondul este sub 100, atunci inevitabil cineva merge cu o serie. Dacă cineva este peste 100, atunci va merge la nivelul care i se potrivește. Dacă, de exemplu, cineva are un bankroll de 325 de euro, va juca într-o serie cu rebet, ceea ce fac eu la funbet 103,26 până când bankrollul este 416,16. Acestea, s-ar putea să deranjez unii oameni, dar îmi pare rău băieți pentru binele vostru, o să vă gâdil!

piramidă.JPG
 
Buna seara....scuze, dar nu am inteles cat pariam (daca avem 100 e)....am inteles poate gresit...ca daca am 100 pariez 33e dar de cate ori. ..rebet sau nu....multumesc si imi pare rau
 
Ok, dacă ai 100 de euro, atunci merge

33x1,10 = 36,30
36,3x1,10 = 39.93
39.93x1.10=43.92.....

și ar trebui să faci asta până când 33 este puțin peste 67. Casierul va spune apoi 133 sau puțin mai mult, astfel încât să treci de nivel și să începi de la 43,89 până când casieria va spune 176,89 sau puțin mai mult decât atât și așa mai departe!
 
Perfect! Deci, să începem de la început!
Sper doar să te ajung din urmă!

Un bun inceput!

Trimis de la ONEPLUS A5010 folosind funcția Tapatalk
 
  • Aprecieri
reacţii: betover
21. Asteras Tripolis-Paok @1,11 105.23
22. Aris-Olympiakos peste 1,5 @1,10 116.8
23. Chelsea-Newcastle @1,10 128.48
24. Napoli-Verona @1,10 141.32
25. AZ-Heerenveen peste 2,5 @1,10 155.46
26. Olympiacos-OFI peste 2,5 @ 1,14 171
27. Juventus-Bologna peste2,5 @1,10 194,94
28. AEK-Volos @1,10 214.43
29. AEK-Volos peste 2,5 @1,16 235.87
30. Olympiakos-Bayern Munchen peste 2,5 @1,10 273.60
 
21. Asteras Tripolis-Paok @1,11 105.23
22. Aris-Olympiakos peste 1,5 @1,10 116.8
23. Chelsea-Newcastle @1,10 128.48
24. Napoli-Verona @1,10 141.32
25. AZ-Heerenveen peste 2,5 @1,10 155.46
26. Olympiacos-OFI peste 2,5 @ 1,14 171
27. Juventus-Bologna peste2,5 @1,10 194,94
28. AEK-Volos @1,10 214.43
29. AEK-Volos peste 2,5 @1,16 235.87
30. Olympiakos-Bayern Munchen peste 2,5 @1,10 273.60
Buna seara...pentru ca nu am tras un pui de somn.....ce se intampla mai exact? Jucați peste 0,5 și în fiecare meci pariați totul?
 
Da, joc să fiu plătit un gol la cota de cel puțin 1,10 și aici, în aventura pe care o câștig, îl adaug și îl joc pe tot în meciul următor.
 
  • Aprecieri
reacţii: PANATHA
Da, joc să fiu plătit un gol la cota de cel puțin 1,10 și aici, în aventura pe care o câștig, îl adaug și îl joc pe tot în meciul următor.
Am vazut unde ai pus-o acum ceva timp dar am multe fronturi deschise cu pariul si nu m-am deranjat... prostia mea....
 

Predictii

    • Nu există emisiuni de fotbal astăzi
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 29-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...