Peste @ 1.10 Funbet

Ce tip de pariu vei alege?

  • piramidă

    voturi: 13 61.9%
  • Ruleta rusă

    voturi: 7 33.3%
  • ambii

    voturi: 1 4.8%

  • Totalul alegătorilor
    21
  • Sondajul a fost închis .
Fără legătură, dar „încrezătorul” Basel merge pentru 0-0. Uite, nu obosesc să-ți spun adevărul, pot să stau aici și să scriu meciuri timp de trei ani, doar cineva m-a enervat și pentru petrecerea lui o să ating 90 până în mai. Altfel aș putea să-l lau-lau pentru forum și să-l fac timp de 3 ani...
Scoateți 90 și apoi continuați restul de 2 ani pentru Ercanul nostru;)
 
  • Aprecieri
reacţii: Balaton
Ca să fiu sigur, voi începe cu 25 de euro și voi juca, nu?

Da, vei uita restul de 75... @McLaren17 Spărgerea pivniței te obligă indirect să joci mai multe meciuri și acest lucru va avea ca rezultat să te trimită mai repede. Astăzi, de exemplu, Basleia ar face curățenie într-una dintre pivnițe, ieri Galata ar face curățenie pe cealaltă și asta ar fi sfârșitul.. Pentru că pauza asta e o sabie cu două tăișuri, chibriturile le faci mai ușor.... .
 
Cei 25 de euro sunt aleatori sau există un plan (nu vreau să știu planul, nu mă interesează)?
 
Fără legătură, dar „încrezătorul” Basel merge pentru 0-0. Uite, nu obosesc să-ți spun adevărul, pot sta aici și pot scrie despre trei ani de curse cineva tocmai m-a enervat și pentru petrecerea lui o să ating 90 până în mai. Altfel aș putea să-l lau-lau pentru forum și să-l fac timp de 3 ani...


Cred că aceasta este cea mai proastă abordare și nu ar trebui să fii descurajat de astfel de lucruri

Da, vei uita restul de 75... @McLaren17 Spărgerea pivniței te obligă indirect să joci mai multe meciuri și acest lucru va avea ca rezultat să te trimită mai repede. Astăzi, de exemplu, Basleia ar face curățenie într-una dintre pivnițe, ieri Galata ar face curățenie pe cealaltă și asta ar fi sfârșitul.. Pentru că pauza asta e o sabie cu două tăișuri, chibriturile le faci mai ușor.... .

Îmi permiteți să vă exprim părerea, să mă lamuresc că a trebuit să o opresc din moment ce am avut un SC în co-capitala Salonic și un alt SC în România unde am pierdut foarte multe pariuri deși mă gândesc să intru ca Ertzan cu 25 €.

Cand spun spargerea pivnitei, nu inseamna neaparat mai multe pariuri, ai putea sa o faci doar ca o siguranta, gandeste-te ca sa ajungi la 10 din 100 aveai nevoie de vreo 20 de pariuri sau vreo 25 de pariuri la o performanta de 1,10. Este rezonabil ca cineva sa greseasca, nu este pacat ca atat efort ii merge pe ratatului tau??? imi vei spune ca da dar am inceput cu 10€ dar iarasi este timpul si numarul de pariuri.
Cred ca ce este mai important calatoria sau destinatia?? daca mi-ar spune cineva destinatia, as sugera spargerea cramei ca pe o perna de siguranta, evident si vrei mai multe pariuri pentru a ajunge la destinatie aici, dar daca locurile sunt mai sigure si ce vreau sa spun?? continui sa joci asa cum ai jucat
de exemplu, acum sunteți la 100, ați putea să vă spargeți pivnița și să continuați cu 50 în 8 pariuri, acesta va deveni din nou 100 și va continua și vă stabiliți un obiectiv pentru a face pivnița de 50 --> 200, atunci ați putea să puneți deoparte din nou 50 + 50 (de mai înainte) adică 100 în cazul în care ceva nu merge bine pentru a avea o alternativă și nu ai nevoie de 20-25 de pariuri din nou pentru a face cele 10 --> 100 practic mă refer la o pernă de siguranță

în felul în care în 60 de succese poți avea doar 1700 cu toate în 3000

este doar o abordare diferită


 
Hmm.. Interesantă sugestie. Poate asa imi pot urma si eu instructiunile..hehe

Cândva, în 2011, căutam pastila magică care să-mi ofere concentrarea supremă pentru a mă respecta regulile. Așa că am citit că ritalinul m-ar face sclavul concentrării mele, dar apoi am citit și despre efectele secundare pe termen lung și nici nu m-am deranjat. Acum 8 ani mai târziu am devenit sclavul concentrării mele fără ea și mă simt ca o cola înăuntru fără cola. Tocilarul care va face totul bine... Totul este o chestiune de minte...
Cred că aceasta este cea mai proastă abordare și nu ar trebui să fii descurajat de astfel de lucruri



Îmi permiteți să vă exprim părerea, să mă lamuresc că a trebuit să o opresc din moment ce am avut un SC în co-capitala Salonic și un alt SC în România unde am pierdut foarte multe pariuri deși mă gândesc să intru ca Ertzan cu 25 €.

Cand spun spargerea pivnitei, nu inseamna neaparat mai multe pariuri, ai putea sa o faci doar ca o siguranta, gandeste-te ca sa ajungi la 10 din 100 aveai nevoie de vreo 20 de pariuri sau vreo 25 de pariuri la o performanta de 1,10. Este rezonabil ca cineva sa greseasca, nu este pacat ca atat efort ii merge pe ratatului tau??? imi vei spune ca da dar am inceput cu 10€ dar iarasi este timpul si numarul de pariuri.
Cred ca ce este mai important calatoria sau destinatia?? daca mi-ar spune cineva destinatia, as sugera spargerea cramei ca pe o perna de siguranta, evident si vrei mai multe pariuri pentru a ajunge la destinatie aici, dar daca locurile sunt mai sigure si ce vreau sa spun?? continui sa joci asa cum ai jucat
de exemplu, acum sunteți la 100, ați putea să vă spargeți pivnița și să continuați cu 50 în 8 pariuri, acesta va deveni din nou 100 și va continua și vă stabiliți un obiectiv pentru a face pivnița de 50 --> 200, atunci ați putea să puneți deoparte din nou 50 + 50 (de mai înainte) adică 100 în cazul în care ceva nu merge bine pentru a avea o alternativă și nu ai nevoie de 20-25 de pariuri din nou pentru a face cele 10 --> 100 practic mă refer la o pernă de siguranță

în felul în care în 60 de succese poți avea doar 1700 cu toate în 3000

este doar o abordare diferită

O @Ertzan așa ceva va face... pur și simplu nu știe...
 
  • Aprecieri
reacţii: apiastos21
21. Asteras Tripolis-Paok @1,11 105.23
22. Aris-Olympiakos peste 1,5 @1,10 116.8
 
Vă găsesc corect, dar dacă sunteți Olympiacos și îl vedeți pe El Arabi marcând și trăgând la propriu, dar Mitroglou este o fază diferită
În acest joc am preferat X2 decât 1,82


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Astăzi am avut o zi atât de plină, dimineața devreme pescuind, apoi muncă în câmp, am venit la 5 după-amiaza, din păcate am ratat pariul pe Olympiakos...


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
 
Astăzi am avut o zi atât de plină, dimineața devreme pescuind, apoi muncă în câmp, am venit la 5 după-amiaza, din păcate am ratat pariul pe Olympiakos...


Trimis de pe iPhone folosind aplicația Tapatalk
Nu contează, ai trei ani înainte și eu am 50% din profituri....
 
Am avut o mândrie secretă și nu mi-a făcut niciun favor...
 
Ei bine, să vă spun două lucruri despre peste jumătate. Fac asta din 2006. Așa că în toți acești ani maximul la care am reușit să ating este de 72 de curse încercând poate de mii de ori de-a lungul anilor. An de an peste jumătate devine din ce în ce mai dificilă. Dacă căutați mesajele mele și vedeți o încercare pe care am făcut-o acum 6 ani, veți vedea echipe pe care le luam atunci, pe care anul acesta s-ar putea să nu le putem lua, indiferent dacă pentru prima dată în sezonul de ieri, City ne-a dat 1,10 și a plătit pentru el. Lupii până la urmă. Această dificultate a fost transferată și la randări. Odată, de exemplu, Barcelona sau Ajax acasă chiar și la 35 de ani au primit 1,10, în timp ce acum în acest sezon încep repriza a 2-a fără minge, iar Ajax acasă plătește 1,05 și Barcelona 1,083.

În esență, știm cu toții că seria de 90 de meciuri este improbabilă pentru că în ultimii ani criza economică a împărțit echipele în două categorii foarte puternice și excelente cu echipe în serie. Așa că, dacă cineva începe să aleagă echipe din serie, indiferent cât de norocos ar fi, indiferent ce ar face, 90 nu este doborât.
Dacă merge la echipele excelente și îl urmărește cu ele într-un sezon, joacă să facă, dar joacă și să nu facă. De exemplu, City a pierdut acum campionatul, așa că chiar dacă remiza 0-0, nu se întâmplă nimic pentru ei. La fel și Liverpool care are deja 8 puncte înainte. Cât despre departe de casă, nu discutăm acolo, ei aduc ce vor.

Deci cel mai ideal este ca cineva să vâneze 30 de ani într-un sezon și 40 de ani. Așa că să presupunem că cineva joacă 100 de euro și lovește 1 din 30 și în final primește 1500 de euro. Perfect, el va spune să împărțim 1500 în 5 și să mergem pe al doilea. Pierde 300 face ca al 3-lea să ajungă la 4 mii. Perfect, spune el, și acolo îți spune, hai să mergem cu 5 pentru următorul. Pierde trei mii, stă pe al 1000-lea și primește 4 mii. Încă o dată, la 15 ani, pierde 15 trimii într-o avarie, unul trece și în sfârșit ajunge la 4. Hm...

Lucrurile nu stau așa. Când merge să încarce un 8 mii într-un meci în stil Aris-Olympiakos, va trebui să aștepte 10 minute până când pariul este acceptat și nu se marchează niciun gol.

Aceasta este realitatea cu acest pariu. Așa că, când veți ajunge în acest punct, cei dintre voi care ajungeți la un moment dat nu veți putea crește capitalul sau îl veți crește foarte încet împotriva voinței voastre.

Și așa am fost tentat să întreb despre poker pentru că am citit că e mai mult despre îndemânare decât despre noroc, deși sunt destul de mare să mă așez și să mă descurc, nu am 20 de ani să spun asta. la 30 de ani voi fi gata să mă așez pe mese serioase.
 
Ultima editare:
in toti acesti ani ce a scris casiera, adica ai facut vreo retragere sau ti-a placut olimpica pana la final??


din momentul in care joci disciplinat si te-ai implicat in sport, incearca ce ti-am spus despre 15 pariuri castigatoare, tine o crama de exemplu
la 50€ cu 15 jocuri primești 200€ (și ai o rezervă de 50€)
la 150 € cu 15 jocuri primești ~630 (și ai o rezervă de 100)
la 500 € cu 12 jocuri primești ~1580 (și ai o rezervă de 480)
la €1200 cu 10 jocuri primești ~3150 (și ai o rezervă de 880)
la €2750 cu 7 jocuri primești ~3560 (și ai o rezervă de 1240)
la €3000 cu 6 jocuri primești ~5320 (și ai o rezervă de 1560)
la €5000 cu 7 jocuri primești ~9750 (și ai o rezervă de 2310)
la 9000 € cu 6 jocuri primești ~16000 (și ai o rezervă de 3310)
la €15000 cu 4 jocuri primești ~22000 (și ai o rezervă de 5310)
la 20000 € cu 5 jocuri primești ~32500 (și ai o rezervă de 7810)
la 30000 € cu 6 jocuri primești ~53500 (și ai o rezervă de 11310)
la 50000 € cu 3 jocuri primești ~67000 (și ai o rezervă de 13310)
la €65000 cu 5 jocuri primești ~105000 (și ai o rezervă de 18310)
la 100000 € cu 4 jocuri ajungi la obiectivul de 150000 €

cu această abordare, ai nevoie de vreo 100 de jocuri, dar chiar dacă ai scăpat de echilibru spre final, poți spune că am făcut 1000 de euro, iar în loc de rezervă, ar putea fi profitul tău, chiar și unul mic din tot acest efort, sau chiar continui cu acelasi plan, de exemplu s-a stricat cat ai avut o rezerva de 1560 si nu vrei sa le iei, continui cu 1200 si o rezerva de 360 ​​si urmaresti din nou aceeasi masa, cum plasezi tabelul este pur și simplu problema ta, tocmai mi-am exprimat părerea și următorul meu obiectiv este să încerc un sistem cu o astfel de abordare, mă gândesc la asta de mult timp, trebuie doar să mă așez și să-mi scriu piramida pe o bucată de hârtie
 
Ultima editare:
  • Aprecieri
reacţii: betover

Predictii

  • 14:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bristol City - Leicester
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Wrexham - Mansfield
  • 17:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Norwich - Plymouth
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Blackburn - Ipswich
  • 20:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Benfica - Salvări
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Al Etifaq - Al Ahly
  • 21:30
    Start Novasports
    • Burgos - Espanyol
  • 22:00
    Novasports 1HD
    • Cadiz - Granada
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Lille - Lance
  • 22:00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Watford - Leeds
  • 22:30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Estrella - Sporting Lisabona
  • 20:00
    Start Novasports
    • Zalgiris Kaunas - Armani Milano
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Bayern Munchen - Barcelona
  • 21:30
    Novasports 5HD
    • Baskonia - Anatolou Efes
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Partizan - Olympiacos
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Villeurbanne - Monaco
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    Novasports 4HD
    • Arizona - Clemson
  • 01:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Atlanta Hawks - Boston Celtics
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • San Diego St. - UCONN
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Bursaspor - Tofas
  • 19:45
    Novasports 5HD
    • Fenerbahce - Alba Berlin
  • 19:45
    Novasports 6HD
    • Besiktas - Burg
  • 20:55
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA Action 2023-24 E3323
  • 21:30
    Novasports 3HD
    • London Lions - Paris
  • 21:30
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Steaua Roșie
  • 21:30
    Novasports Prime
    • Virtus Bologna - Panathinaikos AKTOR
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Indiana Pacers - Los Angeles Lakers
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 01:05
    • NC State - Marquette
  • 01:35
    Novasports 5HD
    • Gonzaga - Purdue
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • San Antonio Spurs - New York Knicks
  • 04:30
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 21:00
    Novasports 6HD
    • Rybakina - Azarenka
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 02:30
    Novasports 6HD
    • Alexandrova - Collins
  • 07:15
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 08:30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 09:25
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2024
  • 16:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 17:00
    ERT3
    • Panathinaikos - Milos
  • 18:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Premier Padel Tour 2024
  • 20:15
    ERT3
    • Olympiacos - PAOK
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • Mâine 30-03-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • PANATHA PANATHA:
    Ai văzut reluare?
  • Ertzan Ertzan:
    da
  • PANATHA PANATHA:
    Fenerbahce a vrut să amâne derby-ul din 7 aprilie cu Galatasaray pentru Supercupa Turciei din mila lui...Olympiakos, însă cererea sa concretă nu a fost acceptată de federația de fotbal a țării.
  • PANATHA PANATHA:
    Federația Turcă de Fotbal (TFF) a informat ambele cluburi că
    acest lucru are de-a face cu faptul că nu există o dată alternativă din cauza programului încărcat al echipelor.
  • Ertzan Ertzan:
    Urma sa o scriu dimineata dar nu a venit de pe telefonul mobil. Nereligioșii, așa cum era normal, au spus că nu vor accepta amânarea meciului. Echipa noastră a aplicat pentru amânare și din câte am citit au spus că meciul ar trebui să se țină la finalul campionatului, dar Federația, care s-a turnat pe ea și mai are de luat decizia pe „penalty-uri”, nu a acceptat-o.
  • Ertzan Ertzan:
    Fenerbahce este echipa care a strâns cele mai multe puncte din Europa, dar ei nu o văd așa, e în regulă, dar Dumnezeu este grozav
  • PANATHA PANATHA:
    ANT1 arata F1 duminica dimineata??
  • Ertzan Ertzan:
    Cred că doar plusul îl va avea
  • PANATHA PANATHA:
    Oh, la naiba...
  • Ertzan Ertzan:
    a avut o ofertă prin PPC pentru 9 luni gratuit acum 1 lună
  • PANATHA PANATHA:
    Da, știu....
  • PANATHA PANATHA:
    iar filmările sunt prezentate de Ant1, canalul gratuit la ora 17:00
  • PANATHA PANATHA:
    Anglia - Brazilia 0-0 la 36......Peste 0,5 in prima repriza
  • PANATHA PANATHA:
    Performanţă
    @31.0
  • M Forum Bot:
    Utilizatorul MrChow a început un nou subiect numit „Sfaturi pentru Maurice Moss" în Fotbal Predictii.
  • Ertzan Ertzan:
    Oferta PPC pentru Antenna plus continuă, cred, până pe 14 aprilie
  • Ertzan Ertzan:
    Cu câteva zile înainte de întâlnirea de la Fenerbahce, a ieșit la iveală întâlnirea pe care Hugh Dallas a avut-o cu arbitrii și discuțiile despre meciul Galatasara-Antalyaspor, unde arbitrul VAR recunoaște că a greșit în penalty-ul executat de jucătorul gălățeanului, unde de fapt a spus că jucătorul „se scufundă” în contactul mic pe care l-a avut care nu a fost pentru un penalty. Președintele nostru a vorbit și despre această fază în care a spus ce se întâmplă și Federația l-a găsit mincinos, lucruri drăguțe
  • S Forum Bot:
    Utilizatorul std157489 a început un nou subiect numit „Cercetarea studenților în comerțul cu amănuntul" în Cafenea.
  • PANATHA PANATHA:
    Doar Javelas ar putea primi un cartonaș roșu fără să joace... copilul este cu adevărat prost...
  • Ertzan Ertzan:
    pariase pe el :p
  • PANATHA PANATHA:
    Chiar ma intreb... pentru ca la fiecare meci e nervos pentru ca nu taie firul si se apuca de pescuit....
  • PANATHA PANATHA:
    Fotis o va reuși în puțin timp...
  • PANATHA PANATHA:
    Lucrurile astea nu se intampla...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Cupa IFC#15 Semifinală (30-31/3/2024)" în Concursul IFC.
    Ertzan Forum Bot: Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „Semifinala Cupei IFC#15 (30-31/3)”...