pokerstars-certificare

telegrafist

Membru activ
24 Nov 2008
189
158
43
Bună dimineața tuturor, după o lungă perioadă de timp, deschid un nou subiect despre o problemă cu care mă confrunt și poate pot înțelege ce se întâmplă. Acum aproximativ o lună am deschis un cont în pokerstars, din prima clipă mi s-au solicitat certificate de înregistrare pentru a le trimite la pentru următoarele 30 de zile. După o săptămână am trimis documentele solicitate, între timp când deschid un cont nou depun cea mai mică sumă posibilă și, dacă pot crește, fac o retragere pentru a vedea un răspuns etc. al site-ului pe care îl am. registre De asemenea, trimit un alt e-mail spunând că ei mă așteaptă să trimit actele pentru certificare, răspund că nu le-am trimis niciun răspuns din partea companiei. După 3 turnee mici pe care le-am înscris în poziții de plată și câteva pariuri câștigătoare (bieloruse), restul a urcat și spun să fac o solicitare pentru a lua o parte din rest pentru a-mi trimite un e-mail la care certificarea este în așteptare pentru a răspunde dacă cresc sau nu. surprinde-mi să răspund A doua zi când s-a aprobat cererea de retragere (4 USD) și în 2-40,00 zile lucrătoare, suma corespunzătoare euro va fi înscrisă în contul pe care i-am trimis-o. Totuși, a doua zi suma a fost creditată în contul meu integral. Certificarea a fost făcută în mod normal și că din cauza unor greșeli îmi trimit e-mail-urile. Primesc încă un e-mail cu același conținut, încât în ​​câteva zile contul va fi închis și nu dau o bază specială, deoarece s-a făcut o retragere reușită. este închis pentru mine, mă permite să intru, dar nu se poate Nu fac tpt pro la altul și nici cu imagini încep să redau un Mesaj de mine că au revocat privilegiile conversației mele și contactul de asistență nu are niciun sens.
Dacă există cineva care s-a întâmplat cu ceva similar cu aceștia sau are vreo părere despre el, m-ar ajuta să înțeleg ce se întâmplă.
Mulțumesc.

oporopono

New Member
14 Oct 2020
8
0
1
Și compania mea în mijlocul carantinei am început să ne facem propriile mese și să ne jucăm prin pokerstars .... bani ușori pentru ei .... Din cei 12 3 erau utilizatori vechi, restul erau înregistrați atunci .... Nimeni nu a fost identificat , am trimis cu toții 5 e-mailuri ...

milonao27

New Member
20 Aug 2012
4
2
3
Încercați chatul live, au avut un sprijin foarte bun. dar acum l-au dat dracului din cauza unei coroane. În general, este o companie foarte fiabilă. pentru a-ți răspunde mai repede scrie la începutul mail-ului sou „corprior”. Am peste 10 ani de cont și acum, când a apărut o problemă, au durat 1,5 luni să-mi răspundă. Răbdare

mandragoras

New Member
15 și 2013
3
2
3
De asemenea, în timpul carantinei am jucat din nou după ani, dar am scris din 2010. când am încercat să fac o retragere de 500 USD, mi s-au cerut actele de certificare pe care le-am trimis imediat.
retragerea a rămas în așteptare și nu am putut să o anulez și nici banii nu au intrat în contul meu. Am căzut într-o situație similară cu e-mailuri și întrebări fără răspuns, și ca să nu mai vorbim că banii au venit după aproximativ 3 luni! Comportament inacceptabil, desigur, pentru așa-numita companie numărul 1, indiferent de scuză (lipsa de personal?) Și, bineînțeles, nu voi mai juca.
Am făcut postarea pentru a nu vă stresa pentru că la un moment dat am fost convins că mi-am pierdut banii.
  • ca
reacţii: milonao27

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,032
2,788
113
Vreau să-mi actualizez postarea anterioară. De asemenea, am reintrat din cauza carantinei (am fost înregistrat în Full-tilt înainte de a dobândi stelele - și nu opusul, așa cum cred majoritatea oamenilor). Deci, deși în urmă cu 300 de ani, contul meu a fost identificat (cu cel vechi pe care l-am introdus) mi-a cerut identificarea standard în termen de 30 de zile (din fericire, în aceste zile permit tranzacții, altfel l-am pictat). Trimit lucrările la verificare de vreo 45 de ori, nu am primit niciun răspuns (chiar și acum că vorbim nu am primit răspuns) și așa că, cu câteva ore înainte de a 30-a zi, am făcut o retragere (este instant pentru skril) și „întâmpinat”.
Așa că m-am gândit să creez un cont nou, astfel încât să nu „port” statisticile anterioare (evident că sunt prea ocupat să resetez și să mă pierd) și sunt evitat de cei care caută statisticile adversarilor. Găsesc un prieten, creăm un cont nou, se repetă exact aceeași poveste, din nou retragerea în ultimul moment, din nou fără răspuns. Mai găsesc un prieten, ne facem un al 3-lea cont și spun de data asta că îi va lua și îi va ridica. Am citit aici pe forum despre un prieten care a spus să trimită un mesaj peste tot în toate e-mailurile lor, trimit de la marketing doamnei de curățenie și fiicei președintelui, fără răspuns. DIN NOU. Între timp, regulile au fost actualizate și, în cazul unei deconectări, ÎNAINTE să reușiți să jucați cel puțin o mână (înainte de a face clic pe OK în mesajul care a ieșit) în sit 'n' go pe care o jucam, ați avut dreptul să rambursați dintre toți cumpără. Așadar, într-o zi, am mâncat 1 runde de deconectare (una în timp ce lăsasem adversarul angajat cu 3 de jetoane și aveam nuci) și următoarele două înainte de a se juca chiar și o mână (clasic eu, am văzut că site-ul are o problemă și am continuat). Așa că am trimis un e-mail de sprijin pentru a cere returnarea achiziției pentru ultimele 200 turnee. Mi-au răspuns exact 1 lună mai târziu (2 de zile după ce contul a fost „înghețat” din cauza neidentificării) și mi-au returnat efectiv banii în contul meu (aici am o întrebare dacă sunt taxați ei înșiși - ceea ce mă îndoiesc foarte mult - sau dacă îi iau înapoi) adversarul - unde este problema că la 1 lună după cine trăiește cine moare este sigur că vor găsi bani în contul adversarului. Orice ar fi). Le răspund la rândul lor ceva de genul „nu te uiți la restul e-mailurilor nenorocite pe care ți le-am trimis de identificare de 25 de ori ???”. Au răspuns după 1 săptămâni că „da ne vom uita la ei, dar avem mult de lucru și ne pare rău pentru asta și pui albastri” și după 500 săptămâni în plus (în total 2 luni de la „înghețarea” contului) mi-au spus că nu pot accepta identitatea deoarece este mai veche de 3 ani pe care o acceptă ca element de identificare în America și cum știu că în Grecia nu trebuie să eliberăm noi ID-uri la fiecare 2 ani, etc, etc, etc, etc, etc, și că le pare foarte rău, dar dacă vreau să văd culoarea banilor, din păcate trebuie să fac altele noi. Evident, nici măcar nu i-am cerut prietenului meu să meargă să elibereze un nou act de identitate și, evident, contul rămâne cu 8 USD în interior. Sfarsitul povestii.

Predictii

• 17: 30
    Novasports 1HD
    • Grecia (C) - Muntenegru (C)
  • 19: 55
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • PAOK - Omonia
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Eindhoven - Granada
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Viena rapidă - Arsenal
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Standard Liege - Rangers
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Napoli - Alkmaar
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Young Boys - Roma
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Leverkusen - Nis
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Braga - AEK
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Leicester - Forța
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • Celtic - Milano
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • Sparta Praga - Lille
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Tottenham - Leinster
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Hoffenheim - Steaua Roșie
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Villarreal - Sivasspor
  • 20: 00: 00
    Novasports 4HD
    • Zalgiris Kaunas - Valencia
  • 20: 00: 00
    Novasports 5HD
    • Zenit St. Petersburg - Armani Milano
  • 21: 00: 00
    Novasports 2HD
    • Panathinaikos OPAP - Fenerbahce
  • 21: 00: 00
    Novasports 3HD
    • Alba Berlin - Basconia
  • 21: 45: 00
    Novasports 1HD
    • Steaua Roșie - CSKA Moscova
  • 15: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
  • 17: 00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
  • 20: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
  • 22: 30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • 2020 ATP 250
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a lansat o nouă temă numită "PreVein IFC # 17: CUPON: al doilea meci 5-24 / 25/10„la Concursul IFC.
  • Rezistent la apă Rezistent la apă:
    Doxa Katokopias - Nea Salamina
  • BetLaden BetLaden:
    stoiximan?
  • S Siomos1:
    Pune-o pe.
  • P PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Sunt sigur că Olympiacos este de vină și aici :p
    Desigur ..... deoarece împrumuturile dvs. către echipa Marte sunt aproape la fel de multe ca și cazurile ....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu ratați ocazia imediat

: ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
  • P PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Nu ratați ocazia imediat : ROFLMAO: : ROFLMAO: : ROFLMAO:
    După ce mori pentru așa ceva .... le provoci singur
  • Ertzan Ertzan:
    mijlocul săptămânii nu merg la pescuit, așa că spun să-l aruncăm: pește: să vedem ce pește prindem : ROFLMAO:
  • P PANATHA:
    Și bineînțeles că nu-ți dau castane .....
  • Ertzan Ertzan:
    Vei coborî mâine sau îi vei lăsa pe copii să meargă la măsuța de cafea să vadă ocazional Acropola? :p : ROFLMAO: : ROFLMAO:
  • P PANATHA:
    Spune-mi serios ce vezi diseară pentru Olympiakos?
  • P PANATHA:
    Și bineînțeles să îi informăm să meargă la cafea, Acropole și Monastiraki ....
  • Ertzan Ertzan:
    1DNB
  • Ertzan Ertzan:
    bine și cele 2 favorite pe care le văd pierd
  • Ertzan Ertzan:
    Văd că Real este violat din nou
  • P PANATHA:
    Cred că va câștiga 1-0
  • Ertzan Ertzan:
    1 și în cele din urmă arde legenda
  • P PANATHA:
    1-0 e? Unii dintre noi o știam înainte de meci :p
  • Ertzan Ertzan:
    l-ai jucat? :p
  • P PANATHA:
    Αμέ ....
  • P PANATHA:
    Am pariat de ieri pe o astfel de victorie a Olympiacos ... la 2.42!