pokerstars-certificare

telegrafist

Membru activ
24 Nov 2008
189
158
43
Bună dimineața tuturor, după o lungă perioadă de timp, deschid un nou subiect despre o problemă cu care mă confrunt și poate pot înțelege ce se întâmplă. Acum aproximativ o lună am deschis un cont în pokerstars, din prima clipă mi s-au solicitat certificate de înregistrare pentru a le trimite la pentru următoarele 30 de zile. După o săptămână am trimis documentele solicitate, între timp când deschid un cont nou depun cea mai mică sumă posibilă și, dacă pot crește, fac o retragere pentru a vedea un răspuns etc. al site-ului pe care îl am. registre De asemenea, trimit un alt e-mail spunând că ei mă așteaptă să trimit actele pentru certificare, răspund că nu le-am trimis niciun răspuns din partea companiei. După 3 turnee mici pe care le-am înscris în poziții de plată și câteva pariuri câștigătoare (bieloruse), restul a urcat și spun să fac o solicitare pentru a lua o parte din rest pentru a-mi trimite un e-mail la care certificarea este în așteptare pentru a răspunde dacă cresc sau nu. surprinde-mi să răspund A doua zi când s-a aprobat cererea de retragere (4 USD) și în 2-40,00 zile lucrătoare, suma corespunzătoare euro va fi înscrisă în contul pe care i-am trimis-o. Totuși, a doua zi suma a fost creditată în contul meu integral. Certificarea a fost făcută în mod normal și că din cauza unor greșeli îmi trimit e-mail-urile. Primesc încă un e-mail cu același conținut, încât în ​​câteva zile contul va fi închis și nu dau o bază specială, deoarece s-a făcut o retragere reușită. este închis pentru mine, mă permite să intru, dar nu se poate Nu fac tpt pro la altul și nici cu imagini încep să redau un Mesaj de mine că au revocat privilegiile conversației mele și contactul de asistență nu are niciun sens.
Dacă există cineva care s-a întâmplat cu ceva similar cu aceștia sau are vreo părere despre el, m-ar ajuta să înțeleg ce se întâmplă.
Mulțumesc.

Predictii

• 14: 00
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Kiello - Arminia Bielefeld
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Nuremberg - Bochum
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Karlsruhe - San Pauli
  • 16: 30
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Schalke - Werder Bremen
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Hertha Berlin - Augsburg
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Mainz - Hoffenheim
  • 19: 30
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Bayern Munchen - Fortuna Dσελsseldorf
    • Nu există astăzi emisiuni de baschet
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    P PANATHA: Unul l-a mâncat ... Cred că foarte puțini, dacă este cazul, spun că nu este de acord cu deciziile și ...