POLL: Care va fi rezultatul meciului PAOK-Aris?

Care va fi rezultatul meciului PAOK-Aris?

• PAOK câștigă

voturi: 12 63.2%
  • trage

voturi: 4 21.1%
  • Niki Marte

voturi: 1 5.3%
  • Sub 2.5

voturi: 3 15.8%
  • De-a lungul 2.5

voturi: 7 36.8%
  • roșu

voturi: 6 31.6%
  • schimb de focuri

voturi: 2 10.5%

• Totalul alegătorilor
    19
  • Sondajul a fost închis .

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,350
2,264
113
127.0.0.1
Duminică 22 septembrie 18: 30 avem marele derby PAOK-Aris?
Cine crezi că va câștiga?

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
42,431
17,811
113
35
CARE ESTE FENERUL
X pentru că este în interesul nostru să nu spunem o dublă, deoarece este în interesul nostru să fim golgheterul Fetfatzidis
  • ca
reacţii: nklaps

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
156
71
28
dublu față de jumătatea timpului 1-2 AS
Duminică seară vom menționa din nou Anastasiades.

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
27 IOL 2010
5,981
3,708
113
Alexandroupolis
PAOK a arătat lui Atromitos că, dacă este serios, poate câștiga o echipă fără antrenor. Deci, începe cu un avantaj împotriva lui Marte. Cred că dacă nu merge bine, va fi responsabilitatea netă a trișului portughez de pe bancă. De acolo încolo, derby-ul este mai ales împotriva unui adversar care va avea un alt meci important după duminică până la sfârșitul sezonului.

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
156
71
28
PAOK a arătat lui Atromitos că, dacă este serios, poate câștiga o echipă fără antrenor. Deci, începe cu un avantaj împotriva lui Marte. Cred că dacă nu merge bine, va fi responsabilitatea netă a trișului portughez de pe bancă. De acolo încolo, derby-ul este mai ales împotriva unui adversar care va avea un alt meci important după duminică până la sfârșitul sezonului.
Traducere pentru cei din afara Salonic care pot (;) să nu te cunosc. Vrem să sfâșiem ruloul, dar suntem călcați în picioare pentru că este naiv, înșelând la urma urmei ... și amețesc să-l șosim.
Am încercat foarte mult să nu răspund, timp de aproximativ un deceniu, dar pentru cine este a doua zi importantă? Dacă îi este dor de ce echipă își va încheia sezonul? Unul a atârnat peste rezultate, apăsând la dreapta și la stânga (;) un milion și celălalt vinde aer având anul financiar și merge cel mai bine al anului. Avantaj pentru antrenor (;) când și-a început călătoria pentru orice nelegiuire, înaintea Atromitos. Acest lucru poate fi înțeles de oricine locuiește în acest oraș. Înșelăciune, naivă, nu știe că lucrurile sale sunt ceea ce sună și încă nu l-ai pierdut. Jucătorii încă nu-i ating. Linia este destinată portughezului naiv, egoist, agresiv. Frica a fost întotdeauna marcajul acestui club de-a lungul timpului. Victoria va fi pentru un BALSAMO și cealaltă pentru REALTY. Nu toată viața este alb-negru așa cum o vezi. În caz de înfrângere, cine va face totul? Din fericire în viața noastră există Yellowfin.
Important este jocul Aris-PAOK pentru amândoi.
Ultima editare:

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
156
71
28
Nu te uita mai departe de Michalicso, care cunoaște exteriorul echipei Areos și te va ajuta să depășești criza etc ... 4-1
Judecata este biruită de un lucru bun. Scrieți aici că nu sunteți cu țuica la șosetă. Mintea ta nu va fi inundată de tine deodată, deoarece există momente de ușurare în cartierul tău ...

Te va bântui toată viața (și câte altele) ...
Duminică seară vom menționa din nou Anastasiades.

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
27 IOL 2010
5,981
3,708
113
Alexandroupolis
Traducere pentru cei din afara Salonic care pot (;) să nu te cunosc. Vrem să sfâșiem ruloul, dar suntem călcați în picioare pentru că este naiv, înșelând la urma urmei ... și amețesc să-l șosim.

Am încercat foarte mult să nu răspund, timp de aproximativ un deceniu, dar pentru cine este a doua zi importantă? Dacă îi este dor de ce echipă își va încheia sezonul? Unul a atârnat peste rezultate, apăsând la dreapta și la stânga (;) un milion și celălalt vinde aer având anul financiar și merge cel mai bine al anului. Avantaj pentru antrenor (;) când și-a început călătoria pentru orice nelegiuire, înaintea Atromitos. Acest lucru poate fi înțeles de oricine locuiește în acest oraș. Înșelăciune, naivă, nu știe că lucrurile sale sunt ceea ce sună și încă nu l-ai pierdut. Jucătorii încă nu-i ating. Linia este destinată portughezului naiv, egoist, agresiv. Frica a fost întotdeauna marcajul acestui club de-a lungul timpului. Victoria va fi pentru un BALSAMO și cealaltă pentru REALTY. Nu toată viața este alb-negru așa cum o vezi. În caz de înfrângere, cine va face totul? Din fericire în viața noastră există Yellowfin.
Important este jocul Aris-PAOK pentru amândoi.

Fac un răspuns la asta și o opresc, vorbesc fani, nu cred că forumul este pe cale. Dar chiar dacă s-ar ridica nu m-aș coace. Sunt doar la serviciu, am timp și voi răspunde.

În primul rând. pentru portughezi personal am mai spus-o. Nu mai locuiesc în Salonic, nu ascult radiouri sportive, nu citesc ziare sportive, nu citesc comentarii pe site-uri așa că ce se spune etc nu știu și mă lasă indiferent. Omul și campionatul de obținut, este un antrenor rău. În anii 10 poate fi noul Ferguson, astăzi este un tenis de babysitter portughez. De ce l-au luat? Unde să știi. În general, nici nu pot înțelege ce au văzut.

Hai să mergem mai jos. Anul acesta este un playoff, așa că pentru PAOK anul nu se termină acolo, chiar și cu puncte 20 rămase în urmă. Nu se va întâmpla nimic cu Bourdello, viața continuă. Lasă-l să-ți spună că din punct de vedere financiar nu te va scoate. Jucătorii, desigur, nu sunt responsabili pentru asta, dar când cineva se târăște și joacă totul de bază, eu sunt de vină? Nu cred. Am un avantaj pentru că am un antrenor rău și nici măcar nu ai un antrenor. Dacă ai avea Pantelidis, ți-aș oferi avantajul. Dacă ați fost vreodată implicat în echipe, etc. veți ști care este rolul locului de muncă.

Hai să mergem pe Marte. Îi lipsește duminica? Klein Main, care a fost scopul anului? Din nou, 4-5os va ieși bine. La fel cum spui că plăcerea va fi uriașă pentru tine dacă vei câștiga, deoarece acesta este obiectivul principal în fiecare an de când mama mea a născut. Colegi de clasă, prieteni, etc. Când îi întrebi ce vor pe Marte să facă anul acesta, nimeni nu vorbește despre un titlu, toți spun dublă în Tuba. Îmi amintesc asta de la un copil mic care a spus și sloganul. Ieși și spune că nu este așa.

Pentru a rezuma rezultatul este mai important pentru PAOK, deoarece pur și simplu pretinde ceva, Marte nu revendică nimic. Orice altceva este pe tărâmul imaginației tale.

PS 1: Ultima dată când ați făcut o dublă, unii au mâncat autocarul. Probabil că vă entuziasmați pentru că vedeți aceeași muncă.

PS 2: Banii din aceste încasări am aflat ce s-a întâmplat în sfârșit? S-a sfârșit totul în Templul de acolo din Mykonos?

PS 3: Ați plătit PPC sau l-ați decontat?

PS4: În TSF-Tottenham, Curry a plătit suita sau a fost invitat?

Bună seara Sărutări de campion neînvins.

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,542
23,785
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com
Copiii pariază doar te rog. Fanii nu se descurcă bine pe forum și în relațiile membrilor săi.
Dacă nu poți contesta cu adevărat ceea ce spui.

vaf3

Membru activ
13 Jan 2016
156
71
28
Îmi pasă de miere și nuc. Și 3-0 să-l piardă pe Marte, teama manifestată de subordonații ruși este plăcută. Să vedem ce veți spune săptămâna viitoare cu AEK. Pariind mereu ...
dublu față de pauză cu AS 1-2 și plâng pentru sfântul barbar ... Sfârșitul meu.
  • ca
reacţii: kosdpthess

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,542
23,785
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com
În acest meci, Marte va merge cu aerul 4-0 față de PAO, dar și cu gândul la ce a făcut anul trecut cu o echipă mult mai proastă în interiorul Tuba.
Marte cu psihologie și pasiune pentru înălțimi ... în timp ce PAOK are o echipă de mormăit și mai proastă decât anul trecut. Presiunea va fi pe tabăra PAOK și nu pe Marte pentru puncte 3.
Detaliile ... cred că nu-l vor lăsa pe Marte să câștige și așa am ales X și under2,5 plus roșu din cauza nervilor din sondaj, care va avea un rezultat care se va termina și va fi o remiză și nimeni nu o va pierde jocul.

(Scorul 1-1 dă 7,5 ...)
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Forum Bot: Cosmicsports a început o nouă temă numită „Pariuri reciproce - Cel mai bun ...