POLL: Care va fi rezultatul cursei Panathinaikos-Olympiacos?

Care va fi rezultatul meciului Panathinaikos-Olympiacos?

• Nike Panathinaikos

voturi: 3 11.5%
  • trage

voturi: 4 15.4%
  • Victorie Olympiacos

voturi: 13 50.0%
  • Sub 2.5

voturi: 4 15.4%
  • De-a lungul 2.5

voturi: 9 34.6%
  • roșu

voturi: 3 11.5%
  • schimb de focuri

voturi: 7 26.9%

• Totalul alegătorilor
    26
  • Sondajul a fost închis .

McLaren17

IFC # 9 Câștigătorul Cupei 2017-18
Membru al echipei
21 Mar 2003
5,354
2,266
113
127.0.0.1
Duminică 22 septembrie 20: 30 avem marele derby Panathinaikos-Olympic?
Cine crezi că va câștiga?
Ultima editare:

Ertzan

FENER și după moarte
Membru al echipei
10 Aug 2003
42,451
17,813
113
35
CARE ESTE FENERUL
Dubla este rezolvată Am vorbit cu unchiul meu Vanjel, nașii mei, domnul Takis și domnul Savva, nașul meu 3 Karapappas, când am făcut greșeala și l-am întrebat dacă vom câștiga, am închis telefonul, astfel încât dublu este blocat : ROFLMAO:

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
25,991
22,530
113
40
victorie ușoară a Olympiacos dacă cursa este finalizată și terminată, dar scorul nu va scăpa

animusbet

prezentator
Membru al echipei
10 Sep 2006
25,991
22,530
113
40
Nu stiu daca jucatorii vor merita cartile, deoarece sansele sunt mici, dar pot face un pariu combo atunci cand va iesi unsprezece

kosdpthess

Cupa IFC # 3 și câștigătorul Super Cup 2011-12
27 IOL 2010
5,982
3,708
113
Alexandroupolis
Cu excepția cazului în care organizatorii merg (așa cum spun ei), nu există întrerupere. Cred că va salva zgomotul, deoarece acum vor fi înlănțuite. Dacă vor ieși să-l joace, noi suntem Panathinaikos etc așa cum au făcut-o cu Marte, atunci vor mânca confortabil obiectivele 4 cu joc corect.

BetLaden

IFC # 6 campion 2009-10, IFC # 1 Super Cup câștigător 200
Membru al echipei
13 și 2002
37,545
23,785
113
48
Infobeto Town
www.infobeto.com
Cred că condițiile sunt astfel încât PAO va alege să se laude, speriat și cu unicul scop de a nu mânca un obiectiv. El va închide toate locurile indiferent de imaginea pe care urmează să o scoată ... (așa cum a făcut Lemonis în ultima Ligă de Campioni - toți câinii de apărare și nimic altceva doar să mănânce mult).

Olympiacos este obosit, dar are presiunea de a marca multe goluri. Acest lucru va fi obținut prin ștergerea meciului în prima jumătate de oră. Dar cu un astfel de raționament, este mai probabil (dacă cealaltă echipă știe acest lucru) că nu veți reuși și dacă le veți găsi un pic mai întunecate la început, veți fi mai neliniștit.
Ei bine ... într-un astfel de scenariu prefer riscul ca 0-0 să fie în 7,00 decât să pariez pe dublul logic.

În sondaj am pus X și under2.5 și am pus roșu, deoarece PAO nu ar ezita să mănânce o mulțime de cărți pentru a păstra zero.

Eric Castel

Membru bine-cunoscute
31 Oct 2011
3,012
3,404
113
Grecia
Nu cred că putem juca apărare. De asemenea, părea că prietenii noștri 0-3 câștigă și înapoi plângeau. Îmi amintesc fazele cu 9 din propriul nostru 11 din zonă și nu se puteau apăra corect. Cu siguranță vor încerca să se joace în interior fără a lăsa un teren deschis, deoarece dacă vor lăsa spații vom avea probleme.

Nu voi mai putea vedea din nou ca și cum în ultima jumătate de oră în Karaiskakis ne-a lovit din nou.
Nu am fost mulțumit de X și nici nu aș fi mulțumit de ceea ce vedeam în ultima jumătate de oră.
Sunt un PANATHINAIKOS și vreau să-mi văd echipa jucând în mod egal și jucând mingea.

În ceea ce privește abținerea, majoritatea se vor abține de frica provocării. Acesta este motivul principal pentru abținere.
Ultima editare:
  • ca
reacţii: BetLaden

Balaton

Membru bine-cunoscute
1 Nov 2008
942
814
93
Deoarece Liga Campionilor, deși s-a terminat cu remiza, s-a încheiat cu X la Karaiskakis, problema este cea mai mare a ceea ce își dorește. Așadar, întrucât Thick a etichetat campionatul ca campionat Prespa și va mânca o mulțime de pauze în cazul unei pauze în cursă, cred că Thick le va cere un scor mare din două motive pentru a-și plăti handicapul la 1,5 până la începerea meciului. și de ce 2,5 overhead îl plătește atât de bine pentru acest meci. Bun sau rău Coarse are controlul total al meciului și cred că singura modalitate de a-l plăti este să câștigi un scor larg 3-0 și multe altele ...

Vasselos este inexistent și cred că astăzi va fi ultima zi a lui Doni în Panathinaikos
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
    Forum Bot: Ertzan a început o nouă temă numită "IFC # 16: Cupon: 8 racing ...