premier

herrera

New Member
4 Feb 2020
13
12
3
Multă vreme am vrut să deschid o astfel de problemă și am ezitat. Voi începe cu Watford câștigând cu handicap. Este una dintre cele mai bune echipe (una dintre cele mai bune în lupta pentru supraviețuire), este un joc obligatoriu câștigat și este singura ușoară până la sfârșitul sezonului. Noric a căzut prin gura antrenorului, eu zic că a renunțat și a plecat în vacanță. Dar oricum, așa a fost, așa că haideți să mergem la Ashot Watford și handicap

herrera

New Member
4 Feb 2020
13
12
3
În celălalt meci care începe în același timp, pare logic ca GG să plătească prea mult. Există multe 3 jocuri fără goluri pentru o echipă bună precum Palas, în timp ce împotriva ei este o apărare mediocră (în cel mai bun caz), cu un portar care este un bun împușcător pe de o parte, dar fără să-și controleze zona pe de altă parte. Aștept ca Zaha Ayeu Bedeke Milivojevic să își facă treaba. Având în vedere contrariul, personal în acest meci joci fie contra, fie pur și simplu nu îl atingi ...
  • ca
reacţii: BetLaden

Eric Castel

IFC # 11 Câștigătorul Cupei 2019-20
31 Oct 2011
3,503
4,032
113
Grecia
Foarte bun început !!! : bravo:
Watford a trecut, golul a ajuns la Londra și dacă vezi o oportunitate pe care Palas o pierde în final pentru 3-3, nu se pierde.

herrera

New Member
4 Feb 2020
13
12
3
Foarte bun început !!! : bravo:
Watford a trecut, golul a ajuns la Londra și dacă vezi o oportunitate pe care Palas o pierde în final pentru 3-3, nu se pierde.
Multumesc prietene . Deși îl așteptam mai ușor pe Watford și cu un handicap decât am scris, dar la final a costat absența lui Delofeo mai mult decât mă așteptam. În general, am avut un început bun, totuși

herrera

New Member
4 Feb 2020
13
12
3
Astăzi ne vom ocupa de două meciuri. Una dintre cele mai bune echipe (în opinia mea) din Premier League, Manchester City, unde după o înfrângere nedreaptă în Southampton, mă aștept să se dezlănțuie astăzi. Pep și echipa sa vor fi indiferent, deoarece vor dori să fie gata pentru obiectivele lor principale, FA și Liga Campionilor. Newcastle, care au fost salvați, sunt cu spirit bun, scor mult și aștept un joc deschis cu scorul scăpat de 4-0, 5-1 etc.
Următorul meci este West Ham-Burnley. Gazdele au o listă și dinamici care nu sunt atât de scăzute, iar astăzi cu o victorie „blochează” șederea și își fac planul pentru anul viitor. Burnley-ul lui Da Vinci nu este un adversar ușor, dimpotrivă, sunt o echipă care suferă adesea daune, iar antrenorul englez este foarte subestimat, deoarece a făcut o treabă excelentă cu un buget mic. El este într-o formă bună ca de obicei, dar astăzi cred că va pierde pentru un adversar superior, deși cred că probabil marchează. Aici văd un scor de 2-1, 3-1. Noroc tuturor

herrera

New Member
4 Feb 2020
13
12
3
Astăzi vom merge la o propunere îndrăzneață. Arată îndrăzneț în funcție de procent, dar va arăta în practică dacă este. Bournemouth, cu spatele la perete, se confruntă cu Tottenham-ul lui José Mourinho. Îl cunoaștem pe Bournemouth tot anul și nu schimbă nimic, este o echipă foarte vulnerabilă care încearcă să-și joace jocul împotriva oricui și poate găsi, de asemenea, obiective împotriva oricui. Ceea ce s-a schimbat este abordarea lui Tottenham la meciurile cu fobicul (acum) Mourinho de pe banca sa. În timp ce a existat o echipă modernă care a fost sănătoasă, presată în sus și a pus virtuți ofensatoare cu mijlocașii și atacanții buni pe care îi are, odată cu sosirea lui Mourinho vedem o echipă leneșă atentă, care se apără la metri joși și dă mingea adversarului. Astăzi aștept ca Bournemouth să vină cu un cuțit în dinți, iar cheia pariului nostru este să marcheze un gol relativ rapid care îl va obliga pe Tottenham să se dezlege. Vom merge cu pariul special că Bournemouth va înscrie mai mult de 1.5 goluri puternic și cu un starter mai mic Bournemouth peste 2.5 și câștigătorul Bournemouth împreună cu peste 2.5. Cineva se va întreba de ce nu un as clar, apărarea echipei gazdă este de așa natură încât nici măcar 2 goluri nu pot fi suficiente pentru a câștiga. Dacă o va face, va fi logic cu un scor mare, așa că în loc de 5 din asul net, este mai bine să plasați pariul pe care l-am dat (adică să câștigăm cu un over) care să ofere 8. mult noroc tuturor.

herrera

New Member
4 Feb 2020
13
12
3
Astăzi vom merge cu vila de la Vila fără prea mult. Arsenalul are mintea mai mult în finală, iar Villa are șansa de a ieși din zona retrogradării. Întrebarea este dacă pot, aș spune că da

Predictii

• 19: 00
    PAOK TV
    • PAOK - Volos
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • UEFA Europa League 2019 - 2020
    COSMOTE SPORT 3 HD
    COSMOTE SPORT 1 HD
    COSMOTE SPORT 2 HD
  • 22: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Dallas Mavericks - Utah Jazz
  • 01: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Toronto Raptors - Milwaukee Bucks
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Denver Nuggets - Lakers din Los Angeles
  • 21: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Rachete Houston - Spursuri din San Antonio
  • Mâine 12-08-2020
  • 01: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Boston Celtics - Memphis Grizzlies
  • 04: 00: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Milwaukee Bucks - Vrăjitorii din Washington
    • Nu există emisii sportive din alte sporturi astăzi
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    bine făcut va trece și echipa va plăti
  • Ertzan Ertzan:
    Vino în Europa Olympiacos :p
  • Ertzan Ertzan:
    Potense a învățat bine să se scufunde în Anglia, văd
  • Rezistent la apă Rezistent la apă:
    Olympiakos a avut o șansă de 64 în urmă cu ceva timp sau a fost ideea mea?
  • Ertzan Ertzan:
    în ce carte?
  • McLaren17 McLaren17:
    Drumul acesta și acum acest Allen
  • P PANATHA:
    Allen este în drum oricum ... contractul său se încheie
  • McLaren17 McLaren17:
    Chiar dacă ar exista a doua gânduri după aceea, l-aș lăsa în Anglia
  • Ertzan Ertzan:
    1-1 vin copilul bolnav
  • McLaren17 McLaren17:
    el trebuie să-l anuleze
  • McLaren17 McLaren17:
    milă
  • Ertzan Ertzan:
    arbitrul ne ucide în mod nesăbuit
  • P PANATHA:
    te sacrifică .... vei face un anunț ca în Grecia? Domnul Savvas și Costas Chelsea vor face declarații ??
  • Ertzan Ertzan:
    desigur și chiar de la pauză
  • P PANATHA:
    o va scrie Kougias?
  • Ertzan Ertzan:
    Da, este un bun prieten vechi
  • P PANATHA:
    meciul merge pentru 1-1 și prelungiri
  • P PANATHA:
    Real cu nebunie ..... scor 2-1 și p
    prelungiri 3-1 / Juve 3-0
  • P PANATHA:
    Continui să înnebunesc ... mă calific pentru Juve și Real
  • Ertzan Ertzan:
    Te văd ca un Gandalf cum merge. Olympiacos, Real, Juve :p
  • P PANATHA:
    nu mama Gandalf ... cu o zi inainte am avut Shakhtar 1 si peste ..... Da 0/3, dar in detalii .... Olympiacos a meritat-o ​​.... iar Varan si-a rezervat o vacanta de astazi omul si a spus sa ajute sa nu-si schimbe programul ....
  • P PANATHA:
    Ce facem alania ?? Am următoarea problemă de întrebat .. deși sunt atât de mulți dintre noi pe acest minunat site, participațiile la Tipsters Challenge sunt puține? Cred că ceilalți copii ar trebui să încerce să ia parte la competiție ...
  • betover Forum Bot:
    Utilizatorul betover a lansat o nouă temă numită "Statisticile spun….„la Fotbal Predictii.