RG 2020

Pro

Membru activ
25 Feb 2012
209
78
28
98 de victorii în 100 de meciuri la Paris spaniolul ca valoare pentru victoria sa .....

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
98 de victorii în 100 de meciuri la Paris spaniolul ca valoare pentru victoria sa .....

Deci, deoarece are 98/100 orice de la @ 1.03 și în sus este o valoare, nu? : npaper:

Serios acum, Nole a jucat infinit mai bine decât Nadal în semifinale, tocmai a căzut într-un Tsitsipa foarte bun și a irosit 500 de bp. Nadal, dacă Zeus nu s-ar fi aruncat pentru ca atacul său complet să iasă la iveală și eu aș merge la cupă, în bp-urile scurte la 5-5 din setul 3, nu am avea doar un set 4, dar cel mai probabil un 5. De la început nu se descurca bine și, pe măsură ce trecea timpul, se confrunta cu probleme mai mari decât Schwartzman, doar - din păcate pentru mine - nici el (vezi Sinner) nu le-a putut profita. Faptul că nu a pierdut încă un set în turneu, este o chestiune de conjunctură. Pentru mine, Nole ar trebui să fie un favorit, deși unul marginal.

Apelul meu: 3-1 Nole

• ca
reacţii: Kavajim

NASH

IFC # 12 campion 2015-16, campion IFC # 13 2016-17,
20 Sep 2009
1,727
941
113
32
Băieți buni, bine 3-0, serios acum dacă Djokovic joacă ca Busta și Tsitsipa nu are nicio speranță ... Poate că nu a pierdut anul acesta, dar nu presează prea bine în ultimele meciuri ...

Chris999

New Member
1 IOL 2017
1
0
1
Djokovic excelează în toate domeniile. Nu văd cum să pierd din acest Nadal greu. Cel mai probabil scenariu 3-1 aș spune.

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
Întrucât turneul s-a încheiat astăzi și mai am 3/10, nu mai am ce să fac, mă mut puțin mai la nord până la Sankt Petersburg și le arunc la Kotov

IMG_20201011_123547.jpg

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
Întrucât turneul s-a încheiat astăzi și mai am 3/10, nu mai am ce să fac, mă mut puțin mai la nord până la Sankt Petersburg și le arunc la Kotov

Vedeți atașamentul 29938

+6

Nole a mâncat baghele. A ajuns la al 5-lea joc pentru a câștiga un punct din primul serviciu și asta spune totul. Cu toate acestea, toate jocurile au fost închise, meciul nu este la fel de bun precum arată scorul. Am început prost. Pentru a vedea continuarea

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
Zilă liberă din păcate. Serviciul 1 inexistent, mult fără efort cu mâna dreaptă și niciun șut de dribling care l-a executat pe Stefanos și i-a deblocat victoria

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
Am aruncat 1/10 în inversarea cu două cifre ...

Dacă luăm locul 3 (unde Nadal a avut probleme atât cu Sinner, cât și cu Schwartzman), cred că avem șanse realiste. Încă nu l-am văzut sub presiune pe Nadal în turneu

grace_kelly

Membru bine-cunoscute
14 Mar 2013
7,445
3,095
113
Că au turnat în mod deliberat ulei pentru a face alunecosul lui Nole, plus că au săpat găuri pentru a găsi mingea (doar Nole este menit) și a făcut o mizerie, cred că ați văzut cu toții.

Predictii

• 19: 30
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Fortuna Düsseldorf - Greuther Furth
  • 21: 30
    COSMOTE SPORT 3 HD
    • Gladbach - Dortmund
  • 21: 45
    Novasports 3HD
    • Benevento - Torino
  • 21: 45
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Chorley - Lupi
  • 22: 00
    Novasports 1HD
    • Paris Saint-Germain - Montpellier
  • 22: 00
    COSMOTE SPORT 2 HD
    • Levante - Valladolid
  • 19: 00: 00
    Novasports 1HD
    • CSKA Moscova - Fenerbahce
  • 20: 00: 00
    Novasports 2HD
    • Zalgiris Kaunas - Olympiacos
  • 20: 00: 00
    Novasports 5HD
    • Steaua Roșie - Barcelona
  • 22: 00: 00
    Novasports 4HD
    • Basconia - Alba Berlin
  • Mâine 23-01-2021
  • 02: 30: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Philadelphia 76ers - Boston Celtics
  • 02: 30: 00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Philadelphia 76ers - Boston Celtics
  • 03: 00: 00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Milwaukee Bucks - Washington Wizards
  • 10: 30
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 12: 10
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 15: 45
    COSMOTE SPORT 5 HD
    • WRC 2021
  • 20: 00
    ERT3
    • PAOK - Finikas Syros
  • 20: 00
    ERT Sports 1
    • PAOK - Finikas Syros
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • BetLaden BetLaden:
    buna dimineata, da s-a schimbat si arata meciurile si tipsterii care le dau. Restul din text ...
    +1
  • K Koulos87:
    Buna dimineata. Cred că așa este mai bine acum, deoarece îl forțezi pe celălalt să facă clic și nu doar să-l vezi[e-mail protejat]
    +2
  • Ertzan Ertzan:
    La 90 de ani plecam, AOXARA face 1-0, hai echipa de copii : bere1: : bere1: : bere1: : bere1: : bere1:
  • S Siomos1:
    Bună seara
    Am făcut un pariu pe Scorer Boyo oricând de la St. Truidet la 3.10 din Interwetten. Joacă acum la 17:30.
    +2
  • S Siomos1:
    Până acum câteva zile, Boyo juca în Kortrijk. Interesante sunt statisticile punctajului când fosta sa echipă juca acasă. În cele 3 sezoane pe care le-a jucat la Kortraik, a marcat 24 de goluri, dintre care 18 erau acasă (adică pe terenul unde va juca în această seară). Astfel, într-un total de 31 de jocuri pe acest teren, ca jucător cheie, a găsit netul de 18 ori.
    +2
  • PANATHA PANATHA:
    20 de ani de la Infobeto ..... când este ziua noastră de naștere?
  • BetLaden Forum Bot:
    Utilizatorul BetLaden a început un nou subiect numit „20 de ani infobeto! La multi ani!" în Anunturi - Suport.
    +1
  • PANATHA PANATHA:
    BetLaden a spus:
    buna dimineata, da s-a schimbat si arata meciurile si tipsterii care le dau. Restul din text ...
    inteligent și corect ..... trebuie doar să fim atenți să afirmăm în cele din urmă corect și clar ce punct exact am propus
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    inteligent și corect ..... trebuie doar să fim atenți să afirmăm în cele din urmă corect și clar ce punct exact am propus

„Dublu pentru că sunt Fenerbahce”, ceea ce nu este o formulare clară :p : paidi:
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „PreVein IFC # 17: CUPON: al doilea meci 23-23 / 24/1" în Concursul IFC.
  • cosmicsports Forum Bot:
    Utilizatorul cosmicsports a început un nou subiect numit „O remarcă despre carte" în Pachete de conversații.
  • J JONATHAN4E:
    La mulți ani pe site-ul nostru!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Fii bine prieten! : sus:
  • PANATHA PANATHA:
    Adică, dacă am face o adunare acum, am tăia plăcinta sau tortul ???
  • Ertzan Ertzan:
    Echipa din Rusia este astăzi o mare dublă : bask:
  • PANATHA PANATHA:
    Pariul dublu poate ... dar câștiga dublu puțin probabil ...... ok dacă pierzi cu o singură cifră ești complet :p : D!
  • Ertzan Ertzan:
    Nu vorbesc cu penultimul : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    cum să vorbești cu șase stele .....
  • Μ Forum Bot:
    Utilizatorul Maria a început un nou subiect numit „Certificat scris de câștig" în Cafenea.
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Pariul dublu poate ... dar câștiga dublu puțin probabil ...... ok dacă pierzi cu o singură cifră ești complet :p : D!

Pentru că sunt MASTER (cu majuscule se spune) las următoarele : bere1: : bere1: : bere1: : bere1: : bere1: : bere1: : bere1:

• PANATHA PANATHA:
    Aceasta este măreția sportului .... să faci surprize .... surprize uriașe .... cel mic care să câștige marele .....
  • Ertzan Ertzan:
    ce surpriză sunt clienții noștri: ROFLMAO:: ROFLMAO:: ROFLMAO:
  • Nikitas Forum Bot:
    Utilizatorul Nikitas a început un nou subiect numit „Înfrângere didactică (81-79)" în Pentru roșii.
  • PANATHA PANATHA:
    Bravo sportivilor (cum a spus și Pavlaras) în Germania ... așa ar trebui să iasă peste ..... aerisit, confortabil și rapid
    PANATHA PANATHA: Bravo sportivilor (cum a spus și Pavlaras) în Germania ... așa ...