S2, FL, C NAȚIONAL

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
37
ANO MERA-KERATSINI 2 (5,40)

Câteva cuvinte pentru că jocul începe peste ceva timp.Diferentele dintre cele două echipe nu sunt ceea ce spun cotele.Keratsini este de ieri la Mykonos și chiar a făcut un antrenament pe stadionul AO Mykonos.Oaspeții au jucat bine în meciul anterior cu Fostiras și scorul lor este nedrept.Dubla este egală și cred că Keratsini poate face a doua consecutiv.
 
Atentie la cele pline, haosul predomina, in meciul anterior am vazut ridicolele in Volos-Veria, nu stii de unde va veni cu toti acesti gangsteri
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
Sunt de acord cu tine dar stiu unde m-am implicat.Pentru ca categoriile sunt necunoscute, sunt greseli in cote.Veria a deschis saptamana trecuta la 4,00 unde a gresit.Vorbim despre una dintre favoritele din categorie si intr-un teren neutru.ce s-a intamplat dar la pretul initial s-a jucat confortabil.
 
  • Aprecieri
reacţii: qazdas
Sunt de acord cu tine dar stiu unde m-am implicat.Pentru ca categoriile sunt necunoscute, sunt greseli in cote.Veria a deschis saptamana trecuta la 4,00 unde a gresit.Vorbim despre una dintre favoritele din categorie si intr-un teren neutru.ce s-a intamplat dar la pretul initial s-a jucat confortabil.
Apoi s-au întâmplat lucrurile bune, le-ai pierdut, Barcelona sau Veria
 
putin fara legatura cu localul, dar cineva l-a cumparat si a schimbat semnul etc ... este doar unul „mare” ?? stii ce joaca frate ??
Stiu doar ca a luat AFM-ul de la Skoutari si probabil joaca cu tricoul si sigla lui pana anul acesta, nu m-am mai ocupat de asta
Mi s-a întâmplat să mă ocup de meciul cu Volos și am văzut mizeria
 
Ceea ce spune stpsilan a fost valabil pentru anul trecut.Din acest an, din cauza restructurarii, a fost nevoit sa devina PAE si are alt semnal de cel vechi.Acum nu stiu daca se ascunde cineva in spatele lui.
 
Programul de mâine este dificil și merg direct la meciurile care mă interesează.

ALMOPOS ARIDEAS-EDESSAIKOS 2 (11,00)

Vorbim de un derby local.Diferenta dintre cele doua echipe nu este ceea ce spun cotele.bine), restul au fost jocuri care vor fi castigate de multe echipe din categorie.Edessaikos in schimb cu antrenorul Zoumboulis (revine la locul său de origine) joacă bine dar are ghinion în jocurile sale.Un exemplu tipic este ultimul meci cu Makedonikos unde încă o dată a avut multe ocazii dar nu a putut câștiga..Accept să îmi asum riscul în derby-ul local pentru a afla dacă de data asta pare mai norocos si pleaca cu prima victorie.
 
ILYSIAKOS-MOSCHATO 2 (4,85)

Nu pot intelege de ce Elysiakos a iesit din nou un favorit atat de mare.Gazdele sunt ultimele in clasament si nu joaca deloc bine.Ultimul transfer Mendrinos dar nu cred ca se poate schimba prea mult.Herotheos k arata ca este urcând.În plus, antrenorul este fiul lui Spatha și tatăl său se uită des la meciurile echipei.
 
  • Aprecieri
reacţii: Mixalis81
ILYSIAKOS-MOSCHATO 2 (4,85)

Nu pot intelege de ce Elysiakos a iesit din nou un favorit atat de mare.Gazdele sunt ultimele in clasament si nu joaca deloc bine.Ultimul transfer Mendrinos dar nu cred ca se poate schimba prea mult.Herotheos k arata ca este urcând.În plus, antrenorul este fiul lui Spatha și tatăl său se uită des la meciurile echipei.
Sună ca un punct bun într-adevăr... Eu personal am scăpat un dnb dublu
 
IERAPETRA-DIAGORAS 2DNB (2,90)

Gazdele sunt o echipă bună și cu un antrenor bun.Dar aici vreau să joc Diagoras pentru că echipa s-a retras după eliminarea lui Souli și implicațiile pe care le-a lăsat pentru unii jucători.Voi obține dubla cu acoperire pentru că cred că dacă meciul este in X nu voi supara pe nimeni.
 
PAS mare dublu azi.Nu joc nimic din S2 pentru ca abtinerea e mare.O sa astept sa vad si de la celalalt vom vedea.
 
Nimic din Cupă.Ael se va uita la fel de serios ca Ofi.În primul, performanța nu ajută deoarece este scăzută.În celelalte două jocuri care lasă loc opoziției, Panachaiki este o poveste confuză și Volos va coborî cu modificari.
Susțin un meci de la C Ethniki și este Florina-Kallikratia. Nu găsesc niciun motiv pentru care asul a ajuns la 4,5. Gazdele sunt pe lună bună iar asul în dnb este dat la 3,3.

PAS FLORINA-KALLIKRATIA 1DNB (3,3)


Rezultat final victorie 3-2 pentru Florina.
 
Ultima editare:
Kavala este o victorie mare.Surpriză pentru că juca cu înlocuitori împotriva unui Ofi care avea mulți jucători cheie în formația de start.

IALYSOS-PANAITOLIKOS 1DNB (7,00)

La Ialyssos așteaptă meciul ca cel mai mare al anului.Coșca va fi aglomerată și condițiile sunt confortabile pentru o surpriză. Cred că Chavos va face schimbări și nu este adâncime pe bancă.
 
  • Aprecieri
reacţii: Tchami
Kavala este o victorie mare.Surpriză pentru că juca cu înlocuitori împotriva unui Ofi care avea mulți jucători cheie în formația de start.

IALYSOS-PANAITOLIKOS 1DNB (7,00)

La Ialyssos așteaptă meciul ca cel mai mare al anului.Coșca va fi aglomerată și condițiile sunt confortabile pentru o surpriză. Cred că Chavos va face schimbări și nu este adâncime pe bancă.
Ialyssos nu se vede anul acesta, ieri au spus despre absența jucătorilor săi cheie iar duminică are derby-ul local cu inamicul Diagoras. 2 azi, 2 si duminica.
 
Frangos si Barretta vor lipsi, primul fiind in si iesit mult timp.Alegerea mea se bazeaza doar pe faptul ca eu cred ca Ialyssos va merge in putere la meci. Panaitolikos are un meci important duminica si o revansa acasă.Nu văd niciun motiv să dau foc la picior.
 
Ieri un nou joc de parodie în Volos-Panionios, ceva se întâmplă la Olympiakos Volos anul acesta și l-au stricat, noul Apollon Larissa a devenit
rușine
 

Predictii

  • 19:45
    Start Novasports
    • Heerenfein - Eindhoven
  • 21:00
    COSMOTE SPORT 1 HD
    • Udinese - Roma
  • 21:30
    Novasports 1HD
    • Anvers - Union Saint-Jiloise
  • 22:00
    Novasports 2HD
    • Go Ahead Eagles - Feyenoord
  • 22:00
    Novasports Premier League
    • Brighton - Manchester City
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 8 HD
    • Cerro Porteno - Fluminense
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 9 HD
    • Fortaleza - Boca Juniors
  • 21:15
    Novasports Prime
    • Panathinaikos AKTOR - Maccabi Tel Aviv
  • 22:00
    Novasports 4HD
    • Real Madrid - Baskonia
  • Mâine 26-04-2024
  • 01:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 02:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • Orlando Magic - Cleveland Cavaliers
  • 03:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • NBA 2023-24
  • 04:00
    COSMOTE SPORT 7 HD
    • NBA TV 2023-24
  • 05:00
    COSMOTE SPORT 4 HD
    • Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
  • 12:00
    Novasports 6HD
    • Donna Vekic - Maria Sakkari
  • 12:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 13:30
    Novasports 6HD
    • WTA 1000 Mutua Madrid Open - optimile de finală
  • 15:30
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
  • 19:00
    COSMOTE SPORT 6 HD
    • ATP Masters 1000 2024
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • Ertzan Ertzan:
    Tavernicul a spus că dacă nu mergi în Final Four, nu va fi în echipă anul viitor. Bine, știm cât de nebun este, sper că ai aflat și tu. Pierzi meciul, jucătorii sunt îngrijorați, îi arunci și tu mingea „e vina ta” și încarci mai multă presiune
  • Ertzan Ertzan:
    PANATHA a spus:
    Primul trofeu european pentru Grecia și echipa Panathinaikos U19 din Olanda în 1980 ... apoi Barcelona și Ajax au fost eliminate !!!!
    În cupa Milko? : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Probabil nu ai prins bine.. a spus-o pentru a-si arata increderea in echipa si cat de sigur este ca va trece de Maccabi....
  • PANATHA PANATHA:
    Ioannidis marcând azi împotriva AEK @3.80...excelent!!
  • Ertzan Ertzan:
    Are bunuri bune pentru betbuilder, dar nu mă ating
  • PANATHA PANATHA:
    Aris - Olympiacos 0-0 in minutul 27....cred ca va fi gol in prima repriza....Peste 0,5 @1.80 si pentru risc mai mare
    peste 1,5 @4.90!
  • Ertzan Ertzan:
    în mod normal ar trebui să fie deja 0-3
  • PANATHA PANATHA:
    În Cipru scrie Karmiotissa Pano Polemidion - Othellos Athianou 6-6....... în timp ce în minutul 48 scorul era 1-5.....
  • animusbet animusbet:
    Ercan speră că Ataman va pleca pentru a nu-l mai răni: twis:
  • Ertzan Ertzan:
    Ce ne poate spune numărul? Am văzut antrenori analizând fazele care au fost făcute în greșelile de joc și ce ar fi trebuit să se facă cu acest număr au analizat fazele cărora ar fi trebuit să li se acorde fault.
  • PANATHA PANATHA:
    Ce a pierdut Olympiacos...
  • Ertzan Forum Bot:
    Utilizatorul Ertzan a început un nou subiect numit „FINALA CAMPIONATULUI IFC#20 (27-28/4/2024)" în Concursul IFC.
  • Ertzan Ertzan:
    Goumas din Turcia este un zeibeki drăguț : smk1:
  • animusbet animusbet:
    Pantofii pe care ni-i dai
  • Ertzan Ertzan:
    Da, v-am dat ca antrenor și pe Mourinho din Turcia
  • Ertzan Ertzan:
    În cele din urmă, unele au devenit anexe ale altora dacă vrei să spui la mine aaaaan te referi la mine : smk1:
  • PANATHA PANATHA:
    Echipa noastră își propune să marcheze goluri în primul sfert...
  • Ertzan Ertzan:
    Ce dracu mănâncă Monaco ăsta?
  • PANATHA PANATHA:
    Astăzi am aflat campioana din acest an...
  • Ertzan Ertzan:
    le-ai dat, deși în 27 penalty-ul ratat ar fi putut schimba oarecum lucrurile
  • Ertzan Ertzan:
    Bartsokas pe tejghea urează de acum înainte Paște Fericit
  • PANATHA PANATHA:
    Bartzokas va câștiga meciul...
  • Ertzan Ertzan:
    vei veni : paidi:
  • PANATHA PANATHA:
    Desigur....
  • Ertzan Ertzan:
    Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1:
    Ertzan Ertzan: Nu este avantajul terenului de acasă pentru toate echipele : smk1: