S2, FL, C NAȚIONAL

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
ZIUA ULTIMĂ 2 (5,40)

Pe scurt, pentru că partida începe curând. Diferențele dintre cele două echipe nu sunt ceea ce spun șansele. Keratsini este de la Mykonos ieri și a făcut chiar și o sesiune de antrenament la AO Mykonos. Oaspeții au jucat bine cu meciul precedent. Foster și scorul lor este nedrept. Au tras dubla și cred că Keratsini poate obține al doilea consecutiv.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
224
106
43
Urmărind fundașii, prevalează haosul, ultima cursă în care am văzut lucrurile ridicole din Volos-Veria, nu știi niciodată de unde vor veni toți acești gangsteri.
  • ca
reacţii: qazdas

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
Sunt de acord cu tine, dar știu că m-am încurcat. Pentru că categoriile sunt necunoscute, există cote pe cote. Veria s-a deschis săptămâna trecută la 4,00 unde nu era în regulă. dar la prețul inițial s-a jucat confortabil.
  • ca
reacţii: qazdas

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
224
106
43
Sunt de acord cu tine, dar știu că m-am încurcat. Pentru că categoriile sunt necunoscute, există cote pe cote. Veria s-a deschis săptămâna trecută la 4,00 unde nu era în regulă. dar la prețul inițial s-a jucat confortabil.
Atunci au devenit frumoase, le-ai pierdut, Barcelona sau Veria

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
Le-am tot urmărit în direct. Sper să nu justific afirmația că „oricine se amestecă cu tărâțe este mâncat de găini”.
  • ca
reacţii: stpsilan

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
224
106
43
putin fara legatura cu localul, dar cineva l-a cumparat si a schimbat semnul etc ... este doar unul „mare” ?? stii ce joaca frate ??
Doar că a primit eșarfa de la Scootari pe care o știu și probabil că se joacă cu tricoul și ecusonul ei până în acest an, nu m-am ocupat mai sus
Volos s-a întâmplat implicat în meci și l-am văzut grăbit

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
Ceea ce spune stpsilan a fost adevărat anul trecut. De la restructurare anul acesta a devenit neapărat PAE și are o marcă diferită de cea veche. Acum, dacă cineva se ascunde în spatele meu, nu știu.

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
Mâine este greu de trecut prin jocurile care mă interesează.

ALMOPOS ARIDAIA-EDESAXOS 2 (11,00)

Vorbim despre un derby local. Diferența dintre cele două echipe nu este ceea ce spun șansele. Cu siguranță Almopos este primul fără gol, dar dacă excludem meciul cu Giannitsa în interior și Niki Agathia (ceea ce nu a fost Bine), restul au fost jocuri care vor fi luate de multe echipe din clasă, pe de altă parte, antrenorul Zoumboulis (se întoarce în țara sa natală) joacă bine, dar este nefericit în jocurile sale. unde pentru altă dată a avut multe șanse, dar nu a reușit să câștige. Îmi asum riscul în derby-ul local pentru a afla dacă pare norocos de data asta și merge cu prima sa victorie.

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
SOLAR 2 (4,85)

Nu pot înțelege de ce Elysianakos este un favorit atât de mare. Echipa gazdă este ultima în clasament și nu joacă bine. Transferat Mendrinos, dar nu cred că poate schimba prea mult. Moschato vine dintr-o victorie mare De asemenea, el arată că urcă. Pe lângă faptul că este fiul lui Spatha, tatăl urmărește deseori meciuri de echipă.
  • ca
reacţii: Mixalis81

Mixalis81

Membru
5 și 2019
28
30
13
SOLAR 2 (4,85)

Nu pot înțelege de ce Elysianakos este un favorit atât de mare. Echipa gazdă este ultima în clasament și nu joacă bine. Transferat Mendrinos, dar nu cred că poate schimba prea mult. Moschato vine dintr-o victorie mare De asemenea, el arată că urcă. Pe lângă faptul că este fiul lui Spatha, tatăl urmărește deseori meciuri de echipă.
Pare un punct bun, într-adevăr ... personal am aruncat un dublu dnb

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
CARIERE 2DNB (2,90)

Echipa bună, cu antrenori buni și antrenor bun, dar aici vreau să joc Diagoras, deoarece echipa s-a reunit după eliminarea lui Souli și implicațiile rămase pentru unii jucători. Voi primi dubla cu acoperire, deoarece cred că dacă X este în meci trist nimeni.

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
Nimic din ceașcă. Ael îl va privi serios ca Ofy. Primul nu ajută, iar performanța este și scăzută.
Un meci pe care îl țin de la C National este Florina-Kallikrateia. Nu găsesc un motiv pentru care asul a mers la 4,5. Gazdele sunt pe o lună bună, iar asul din dnb este dat pe 3,3.

FLORINA-BOODNESS 1DNB (3,3)

Rezultat final victorie 3-2 pentru Florina.
Ultima editare:

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
O victorie mare pentru Kavala, surprinzător, deoarece a jucat cu înlocuitori împotriva unui Off care a avut o mulțime de elemente de bază în unsprezece.

IALISSOS-PANITOLIC 1DNB (7,00)

Ialyssos așteaptă meciul ca fiind cel mai mare din an. Cușca va fi aglomerată și condițiile sunt surprinzătoare.Panetolikos are trei absențe cheie și se gândește la meciul de duminică cu Tripoli. Cred că Havos va face schimbări și nu există nicio profunzime pe bancă.
  • ca
reacţii: Tchami

pipilas

Membru
24 Ion 2014
49
34
18
O victorie mare pentru Kavala, surprinzător, deoarece a jucat cu înlocuitori împotriva unui Off care a avut o mulțime de elemente de bază în unsprezece.

IALISSOS-PANITOLIC 1DNB (7,00)

Ialyssos așteaptă meciul ca fiind cel mai mare din an. Cușca va fi aglomerată și condițiile sunt surprinzătoare.Panetolikos are trei absențe cheie și se gândește la meciul de duminică cu Tripoli. Cred că Havos va face schimbări și nu există nicio profunzime pe bancă.
Ialyssos nu se vede anul acesta, ieri spuneau că nu pentru esențialul său, iar duminică are un derby local cu inamicul său Diagoras. 2 astăzi, 2 și duminică.

bandă nebună

New Member
11 Oct 2019
18
17
3
33
Franco și Barrett vor lipsi, primul fiind în extrasezon. Alegerea mea se bazează doar pe convingerea mea că Ialysus va merge la putere. Nu văd niciun motiv pentru a-și pune picioarele pe foc.

stpsilan

Membru activ
25 Oct 2017
224
106
43
Ieri, un nou joc parodial în Volos-Panionios, ceva se întâmplă la Volosul Olimpic din acest an și au scăpat de el, tânăra Apollo Larissa a fost
rușine
Chat general
Ajutor utilizatori
  • Nimeni nu vorbește chiar acum.
  • P Pragias:
    5-1 pe 75 "
  • P Pragias:
    6.5 2.15 peste la 76 '
    +1
  • P Pragias:
    5-2 la 87 'Minunat !!!!
  • Ertzan Ertzan:
    Derby minunat și suspensii de la 0-2 de Panathinaikos pe 3-2 și apoi îmi vorbiți despre Premier League, Spania și Serie A
    +2
  • P PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Derby minunat și suspensii de la 0-2 de Panathinaikos pe 3-2 și apoi îmi vorbiți despre Premier League, Spania și Serie A
    Cu toate acestea, v-am trimis articolul vineri ...
  • P PANATHA:
    "Volos 3-2 pe Panetolikos a fost al optulea 3-2 sau 2-3 în Super League din acest an. În doar grupuri 65 ... Anul trecut, doar două jocuri XUMX s-au încheiat în XUMX. ai devenit o Anglia? "
  • Ertzan Ertzan:
    Eram Anglia, dar oamenii nu au văzut-o. Ce zici să spunem încălțăminte din locul tău așa, dar toți te uiți la meciurile noastre străine : paidi:
  • P PANATHA:
    Ertzan a spus:
    Eram Anglia, dar oamenii nu au văzut-o. Ce zici să spunem încălțăminte din locul tău așa, dar toți te uiți la meciurile noastre străine : paidi:
    Ați vedea că îmi imaginez ce se întâmplă cu Sluka în Turcia .... o problemă mare, desigur, și nu este de discutat aici ...
  • Ertzan Ertzan:
    Am văzut-o și de când au început postările blestemele pe care le-am descărcat nu s-au oprit. Ne fac război. Nu, nu este
  • P PANATHA:
    Așa că veniți la Panatha ... președintele îl așteaptă
  • Ertzan Ertzan:
    Pisoi Știu cum și cum te îngrijești de el, dar nu-l lăsăm
  • Ertzan Ertzan:
    avem, de asemenea, o Euroligă pentru a ne ridica
  • P PANATHA:
    nu vă ridicați anul acesta cu nimic .... practic mă îndoiesc dacă veți merge chiar și f4!
  • P PANATHA:
    și este interesant să vezi cum va afecta cursa de astăzi .... dacă există continuitate și cum vor reacționa oamenii la următoarea cu Sluka ..... bineînțeles că există și Zoc și salvează logic situația.
  • Ertzan Ertzan:
    oamenii din următorul joc vor deschide în mod rezonabil bannere vor face orice pentru a-și arăta dragostea. Da, Zots va juca și un rol
  • P PANATHA:
    Cu toate acestea, Euroliga întârzie să apară în ... și până atunci va avea cel puțin 2 înfrângeri .... la Moscova și Barcelona ...
  • Ertzan Ertzan:
    Să mă întreb cine a lansat seria de jocuri de acasă seria 3
  • V vangosmt:
    La revedere copii!
    +1
  • mpaxoumis mpaxoumis:
    Ο Miskin Puncte 20 punctate și a câștigat competiția pentru competiția noastră 10 Superleague !!
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Premiul a fost trimis câștigătorului. Uitați-vă la e-mail-urile dvs. de tip miskin (verificați spam-ul dacă nu îl găsiți)
    +1
  • BetLaden BetLaden:
    Petrecere în Central de Kotakis și Pennos !!!! : bravo:
    +2
  • jogo jogo:
    Ertzan va lua Turcia?
  • P Pragias:
    fără Șeba și Cavani Psalmul. vor lipsi punctele 21 de la ele. merită o tigaie în Panathinaic chiar și la -12.5
  • T Tchami:
    Un zeu știe ce se întâmplă în Panathinaikos ...
  • R Forum Bot:
    Utilizatorul rokono a lansat o nouă temă numită "închiderea conturilor mele ...„la Pachete de conversații.
    R Forum Bot: Rokono a început o nouă temă numită „închiderea conturilor mele ...” pe ...